Zene

Több
21 éve 9 hónapja #66166 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Én nekem van néhány kottám. A Macskákbol, egy dal a Nyomorultakbol de lehet hogy kettő lesz, meg egy disney kotta amiben "régi" disney slágerek vannak. Aztán ha gillzt rávesszük akkor kölcsön adja ( ugye?) a Padlás kottáját.

Van egy olyan cd-m amin az orolszlánkirály zenéje van rajta és rá lehet énekelni. Többröl nem tudok. Biztos van csak nem tudom hogy mi :lol:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66144 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Ai na vennui!

Ha így haladunk, hamarosan megalakulhat az MTT hivatalos Zenekara és Énekkara. A zongora a fuvolával és a gitárral nagyon jól megy az énekhanghoz. És a hegedű-gitár-gordonka trió (illetve kvartett) is nagyon jó. Már csak ZENESZÁMOK kellenének!

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 7 hónapja #66073 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
+1 fő a férfikórusba jelentkezik
Végzettségem: 6 év zeneiskola (szolfézs + gordonka);
énekelni kizárólag "dilettáns színvonalon" :lol: , viszont akár egész nap, és minden szépet !! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65969 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Zene
Léli: a karaoke az az, amikor leszedik a kísérőzenéről az eredeti énekhangot- tehát te énekelsz ahelyett, allatta meg megy az eredeti kísérőzene.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65941 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Ai na vennui!

Valaki elmondaná nekem, hogy mi az a karaoke :?:

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65938 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Én is támogatom. Jot fogunk szorakozni.
Ryan: csatlakozom hozzád. :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65927 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Zene
(OFF: Fin, azért mert én nemtok előadásokat és társait tartani ... különben is yol festenék én ott egyszálmagamban a sok nemkorombelivel :? )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65925 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Zene
Karaokézni menni úgy is lehet, hogy valaki nem énekel, csak a többieken szórakozik? :D Mert akkor nagyon benne lennék!

(Fereste: Miért nem lépsz be az MTT-be? De szerintem nem kizáró ok, ha nem vagy tag. :) )

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65904 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Zene
karaoke..hmm... nem igazán ismerem én így a számokat, de megpróbálhatom :oops:
mint alt benne lennék a dologban (az iskolában az énekkarban az alt jelentősebb részét a barátaim meg én tesszük ki :) )

felvetem a kérdést: ez a dolog MTT irányzatú??? mert én kopp nem vaok MTTs.... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65894 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene
Karaokiban köbre benne vagyok, elsősorban Britney Spears-számokra :twisted:

A Kórusban mint koptatott szoprán szerepelnék :)
(Gyk.: A gimink énekkara annyi irtómagasszopránszólamú dalt énekelt már mindenféle helyeken, hogy hangom alig maradt :mrgreen: )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65845 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Zene
díjazom dettó... az oroszlánkirály minden dala megvan sing-a-long változatban, szal ha hozzam a kirándulásra, szóljatok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65829 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Zene
Nazg: Vigyem én is a készletemet? amióta nem láttad már jól felbővült az én karaoke gyüjteményem is::::))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65826 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
nazgul: hol?mikor? Szeretek hamisan enekelni... persze csak szandekosan :wink:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65819 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Zene
énis szívesen énekelnék :D de ha ez MTThez kapcsolódik, akkor gáz van, er én nem vaok MTT tag :? pedig beszállnék :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65817 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Zene
Höhö, akkor most jön az ÉN övön aluli ajánlatom a hangtesztelésre... (höhö)
Mit szólnátok egy KARAOKE-összejövetelhez!? :twisted:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65788 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Ai na vennui!

Csak úgy szólok, hogy mindenki, ismétlem mindenki számítson arra, aki ide már art/írni fog, hogy a lehető leközelebbi alkalommal leteszteljük, hogy mire képes. Aki azt állítja, hogy rossz énekes, az is, aki meg azt, hogy jó, az meg méginkább. (Na ezt elemezze egy magyartanár :D )

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja #65784 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Zene
Ne aggódj Áfi a hangod miatt, úgyis a lelkesedés a fontos! :)
Szóval remélem a legközelebbi közös éneklésnél Te is velünk tartasz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65484 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Zene
Énekelni én is szeretek - az más kérdés, hogy nem tudok! :P Szal lerontani nem foglak benneteket, de csápolni majd megyek, amikor megtötitek a (remélhetőleg addigra újjáépült... :roll: ) BS-t... :lol: 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65428 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Én is beszállok!


Nem tudok valami jol zongoráznide hangom állitolag van

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65397 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Aralataion írta: A szerződésem tök érdekes volt, mert a szomszéd a kiadónál dolgozik, és meghallott a kertben énekelgetni. Mivel ez az akcióm kimerítette a kultúrális környezetszennyezés fogalmát, egy 10 évre szóló szerződést ajánlottak, csak ne folytassam. :D

Ezt "csak" egy dolog miatt nem hiszem el: Neked egyáltalán nincs rossz hangod. Bár, egyedül énekelni még nem hallottalak, de a csoportos énekléshez tutira jó a hangod.

Aralataion írta: Off: Az E-mailem nem müxik! Aki ide írt az elmúlt két hétben az ne lepődjön meg, hogy nem válaszoltam. Nagyon sajnálom :cry: A privát a biztos. Egyedül Lélinek tudok küldeni meg tőle kapni. Nem értem. :roll: De komolyan! Rossz ez a frímél...

OFF: Még jó. Már megijesztettél. Épp most válaszoltam neked.

SÚ: Legközelebb te sem úszod meg a közös éneklést! :twisted: Vagy legalábbis egy két szót biztos hagyunk, hogy kiénekelj (hogy utána folytathatod-e...). De komolyra fordítva a szót: Engem érdekel, hogy ki hogyan tud énekelni, és cseppetsem törődök azzal, hogy ő mit mond magáról (kivéve, ha azt állítja, hogy jól énekel (azt többnyire elhiszem)).

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65296 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Zene
Bocsi Léli!
De nekem szerződésem van a BMG-vel meg a Sony-val, úhhogy csak a baráti énekelgetésekben szerepelhetek. Máskülönben beperelhetnek egy esetleges fellépés, van promó anyag kiadása miatt.
A szerződésem tök érdekes volt, mert a szomszéd a kiadónál dolgozik, és meghallott a kertben énekelgetni. Mivel ez az akcióm kimerítette a kultúrális környezetszennyezés fogalmát, egy 10 évre szóló szerződést ajánlottak, csak ne folytassam. :D
Off: Az E-mailem nem müxik! Aki ide írt az elmúlt két hétben az ne lepődjön meg, hogy nem válaszoltam. Nagyon sajnálom :cry: A privát a biztos. Egyedül Lélinek tudok küldeni meg tőle kapni. Nem értem. :roll: De komolyan! Rossz ez a frímél...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65265 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
Üdv, bárdok népes gyülekezete!

Hamár szerveződünk, tudom ajánlani a soron következő Kósza találkozót. Hozzunk kottákat, könnyű hangszereket (furulya, körtemuzsika, doromb stb.) illetve gitárt. Ha kell, gizdázok az utcán hegedűvel, de jelen állás szerint még nem érdemes. A múltkorok pozitivan láttatják velem a zenélés esélyeit. Aztán meglátjuk, mit érdemes kezdeni magunkkal :twisted: Esetleg uccazene... bár ilyen sokfele osztani a bevételt :wink:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65252 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Zene
4 év zongora után "kitűnően"* játszom szekvenceren (bocsánat, dalszerkesztőn) és csapnivalóan a billentyűsökön. Szerintem nagyszerűen énekelek, nem tudom, hogy mások miért nem bírják elviselni. (ELVIS-elni? :o )))) Volt egy Boesendorferem, de nem fért be az új lakásba, és van egy CASIO szintim, ami befért, de nincs időm játszani rajta. Van egy cserépdobom is... Írok szövegeket, zenéket, régebben (bőven az előző évezredben) volt egy nyolc számból álló, közel 45 perces anyagom GYU-s témákra is, de a kazetta az enyészeté lett (nem emelte fel a mágnes) :o ))) Egészen különlegesen tudom elénekelni, hogy "It's a wonderful world" - ÉSzAH, Gumipók, és még néhányan már elszenvedték :o ))) Többek szerint nem szeretem a zenét, azért bánok vele ilyen cudarul :o )))

Ha ezek után érdekel, hogy mégis mi van, meg hogyan, és merre meddig, akkor megintcsak a privát honlapomra kell invitáljalak, ahol a Zene & Bona link alatt találsz MIDI és mp3 változatokat abbból, amit az utóbbi években szereztem (innen-onnan). Feltéve, hogy a qva TAR.HU 1) bejön, 2) nem törölte le szép kis mp3 fájljaimat...
Egy példa - sorry, ez is a TAR-on van - mp3-ban a The Song , ami eredetileg csak úgy jött, de akár a GYU-hoz is lehetne köze.
Ja, és szintén azon az oldalamon az Iroda-lom link alatt találtok verseket, meséket is - talán valami dalszöveg is összejöhet...

Lamorak: az mp3-írásban tudok segíteni, ha gondolod.

[size=9:2mktu203]*Értsd: mindenkinek feltűnik, hogy honnan jön az a rettenetes zaj. :o )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65229 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Zene
Émmeg nemzenélek! :oops: :oops: :oops:
És ez annyiranemfair!!!!!!!!!!!!! :evil:
merthogy nagyon szeretnék!
És van gitárunk 8) ,furulyánk :wink: ,hegedőnk :? (demilyenállapotban!) ,banjonk :( (szétesett), pánsípunk :cry: (sose működött) ,körtemuzsikánk :? (én még ehhez id B-na vagyok!),stb.
én meg?????????????
ezvan,van aki pancsernak születik,és képtelen EGYEDÜL megtanulni hangsuerelni! :evil:
és én aztán nyavalyoghatok,hogy szeretnék...

Énekelni:szeretek,de nem tudok, :wink: :cry: és csak Jézuskrisztusszupersztár és Beatles-szövegeket ismerek.
Ennyit rólam és a zenézől... :|

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65184 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

E. Eia Ayna írta: Léli: Nekünk nincs meg(sulis volt :? ) úgyhogy a helyünkre beírhatnád Tünde-lányt.. mi meg akkor elmegyünk énekesnek (ajjajj, mi lesz, ha oda éneklünk... :twisted: :P :twisted: )

Beírhatom, de semmiu értelme. Hiába írom fel, hogy ki mit tud, ha nincs senki, aki kottákat juttasson el hozzánk, aki válalná a részleg vezetését.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65087 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Zene
Léli: Nekünk nincs meg(sulis volt :? ) úgyhogy a helyünkre beírhatnád Tünde-lányt.. mi meg akkor elmegyünk énekesnek (ajjajj, mi lesz, ha oda éneklünk... :twisted: :P :twisted: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65064 Írta: Mya Leeroy
Mya Leeroy válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!

Hűű, itt aztán tényleg "zenei" a társaság! :wink: De azért én se maradok le nagyon: 4évi hegedűlés, két évi furulyázás, na meg szolfézs mindemellet! Azért ez is valami, nemde?

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65017 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Zene
Halika!

Én hat éve fuvolázom, furulyáztam, meg énekkaros vagyok egypár éve Hobbitlánnyal együtt, aki most táborban van, ezért írom helyette , ha még nem írta volna. :D

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64996 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Na akkor én is bemutatkozom a zenei oldalamrol:
én most fogok menni zongora 6.osztályába és szolfész ( :evil: pfuj) 6/b osztályába ami rohadt nehéz lesz.Plussz ének 2. osztályába.Dae kösz a bokot csak most éppen rekedt vagyok mint a Charlie. De amugy a zene érdekel engem a lewgjobban.Minden félét szerete.Gregoriántol kezdve a pop zenéig csak a rappet és a techno zenét utálom.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64983 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Lamorak írta: Én lennék az első középkorász rocksztár, szerintem ez valóban egy perspektíva. :)

Akkor légyszives majd odőben szólj, hogy maradjon még jó helyre szóló jegy nekünk.

Lamorak írta: Ja igen, legközelebb nem is akarok kimaradni a dolgokból, sőt ha elkérhetem a gitárt, akkor talán ott is közre tudok működni... de furcsa lesz megint 6 húrral gondolkodni.

Lassan már össze kéne írni, hogy pontosan ki hogyan tagja a kórusunknak/zenekarunknak.
A fiúk részéről: Lamorak, Ari, Gumipók. Ki van még?
A lányok közül: sokan. :D De egy kicsit részletesebben: Gillz, Ring, Dae, Nazgúl, Anna, Fin, na meg én. Innen kit hagytam ki?
Zenekar:
gitár: Lamorak, Gillz, Gumipók (valaki még volt)
fuvola: Eia, Anna,
zongora: Dae, Nazgúl, Ring
hegedű: Gillz
furulya: szinte mindenki :D
másegyéb? A hangszerek mindenkinek megvannak? Már csak egy zeneszerző kéne, és meg is vagyunk. Fellépéseket kéne szervezni. Eleinte csak egymás között, azután az MTT naggyűlésein, aztán már csak egy kis lépés és világkörüli utakon találjuk magunkat :D

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.595 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére