Zene

Több
21 éve 10 hónapja #75828 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene

Area írta: Tudja valaki, hol tölthetem le a GyU. betétdalát mp3-ban?

Hát, ez inkább a Filmzene topic. De szerintem innen (lehet, hogy csak részletek):
volgyzugoly.stop.hu/letoltes/letoltes.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75498 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Viszek kószás talira jópár kottát... Reszkessetek! :twisted: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75444 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Hát én szívesen támogatom manival de csak egy kevéssel mivel az én kis zsebbpénzem nem éppen magaslo... :cry: :wink: :roll: kár..


Én is teljesen önzetlenül bevallom: magas szoprán hangom van, kedvenc célpontja a korus vezetőmnek és szíívesen vállalok szolot is ha kell.

Minerva: érdekes én nem menekültem. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75404 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Attól függ, hányan dobjuk össze... Tegyünk önzetlen felajánlásokat nemzetünkért? :wink: N x 10 Ft? :) [size=9:h3grdupd](Halkan megjegyezném, hogy nem hiszem, hogy az MTT tudna segíteni... nincs túl sok pénz, az is elmegy a K.GY. terembérére... tudtommal...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75382 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Zene
Tudja valaki, hol tölthetem le a GyU. betétdalát mp3-ban?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75377 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Na, megnéztem, és, ha mi közösen összedobnánk rá a pénz (és megrendelhetjük itthonról is (?)) akkor nem lenne olyan drága. 14, valamennyi dollár. Átszámítva... 3500.- körül lehet (+ postaköltség ( :x )). Szóval, van olyan, aki még támogatja, hogy ezt kollektívan megvegyük? [size=9:18yua56a]Esetleg talán egy kis részébe bele lehetne vonni az MTT-t is[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75365 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Estel Adániel írta: [size=9:zl1y5pn0]Mindenki, csak én nem! 8) :lol: [/size]

Estel Adániel írta: +1 fő a férfikórusba jelentkezik
énekelni kizárólag "dilettáns színvonalon" , viszont akár egész nap, és minden szépet !! :D


Igen Estel, emlékszünk rá, és örülünk neki, csakhát még agy is kevés a fiú. Te, Ari, Lam, Gumipók és kész...

Sil: megyek, és menézem, mi az, de jó lenne, ha azért röviden össze tudnád foglalni a dolgot itt.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75286 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Zene

Minerva írta: Hát, ha én elkezdenék énekelni, mindenki visítva menekülne. :mrgreen:


Hát kb. tőlem is...
De majd kiderül...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75156 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
[size=9:1xytagjq]Khm... egyetlen apró problémám hogy nem tudok németül... [/size]
Szóval: mennyibe kerülne? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75118 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Zene
sil, az nagyon jó volna. Én már jelentkezem is a női oldalra, csak nagyon mély a hangom.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75100 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene
A filmzenéből 6 dal kottája megjelent. Össze kéne rá dobni a pénzt, és lehetne énekelgetni:

www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... il_322.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75094 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Zene
Szijasztokk!!

MTT Kiadvány Készül Papírformában!!!!

Most egy kicsit off leszek, de szerintem itt mindenkit érinthet a dolog és szeretném, ha azok is tudnának a dologról akik esetleg nem látogatják az MTTügyeivel kapcsolatos fórumot.

A terv az, hogy az október 5.-i közgyűlésre előrukkoljunk egy próbakiadással. Remélem, sőt szándékaink szerint a próbakiadást a többi is szépen sorban követi majd. Namost a próbakiadás gondozását az ezirányú tapasztalataim alapján az elnökségi ülésen elvállaltam, de mivel egy hónap sincs hátra a közgyűlésig, szükségem lenne olyan emberek segítségére, akik valamilyen formában részt tudnak és részt is szeretnének venni a szerkesztésben. Szeretném ha kialakulna egy olyan bagázs akik a késöbbiekben mint szerkesztőség tudna magára gondolni. Szóval megkérnék mindenkit aki érez magában tehetséget az újságírás, szerkesztés, illusztálás, anyaggyüjtés, riportkészítés tekintetében vagy bármi más anyaggal, ötlettel segíteni tudná a kiadvány megszületését, az írjon nekem és én tárt karokkal fogom fogadni. Itt hívnám fel még a kreatív szekció figyelmét is, hogy ez egy remek alkalom minden szekciónak a már elkészült anyagok publikálására. Legyen az tudományos esszé, rajz, festmény, novella, humoros írás, karikatúra, élménybeszámoló, érdekesség...akármi ami egy újságban jól mutat :::: ))
Elsődleges szempontnak tartom egy olyan kiadvány elkészítését ami száz százalékig a jelenlegi vagy eljövendő MTT tagok keze munkáját dícséri. Szóval hajrá kedves kreatív egyének!!!!! A szerkesztőség még üres, és sok szabad hely van benne...itt a rég vált alkalom, hogy használjátok a képességeiteket és elismerésre leljetek az olvasóink körében.

Üdvözlettel:
Gumipók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75061 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
[size=9:x1xz5ye6]Mindenki, csak én nem! 8) :lol: [/size]

Estel Adániel írta: +1 fő a férfikórusba jelentkezik
énekelni kizárólag "dilettáns színvonalon" , viszont akár egész nap, és minden szépet !! :D


Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #75002 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Olyan sokan alábecsülik önmaguk éneklési képességét... :roll: :wink: :evil: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #74979 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Zene
Jaj télleg, má emléxem! :) Bár, hogy khirály volt... az több, mint túlzás. :D Talán egy repedtfazék is job nálam. :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #74977 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Hát drága Minerva aki adni fog cókijábó' :D első éjszaka, párnacsata may it be.. crossbornst nem is mondom. :D :D

Még a királynál is királyabb volt.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #74973 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Zene
Énekeltem a Pilisben???? Részeg voltam vagy mi???? 8O 8O 8O 8O 8O 8O (Pedig nem is ettem a dinnyéből... :mrgreen: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #74964 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Minerva: azért nem annyira na :wink: Pilisben hallottalak és nem is vagy rossz. (csak egykicsitsse)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #74931 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Léli: Parancsszóra nem lehet komponálni... :roll: :shake: :( Mint ahogy verset sem lehet írni úgy, hogy elhatározom, hogy verset írok. Kószás talira pedig tudom vinni az Omega-kottáimat (jó vastag... :twisted: de eddig nem találtam, csak úgy egy hete bukkantam rá... :? :wink: :) ).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #74924 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Zene
Hát, ha én elkezdenék énekelni, mindenki visítva menekülne. :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #74862 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Hát én nem mehetek.. :cry: :cry: Pedig én uuuggyyyy mennék..... legközelebb csak a legsi talira tudok menni. A francba....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #74835 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Én meg az Á-sípot... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #74799 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
hali

ha nem felejtem el, hozok vegyeskari meg nem olyan kottákat, esetleg furulyát is. Lelkileg tessék készülni !

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #74732 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
ÉBRESZTŐ!

Hogyhogy nincs itt senki? :nono:

Naszóval, mikor, hol lesza a karaoke est? Ja, és ki jön?

A következő összejövetelre (vasárnap, kószás tali!) jöjjön el minél több énekes, és hozzon magával még egy kottát! Meg zajszerszámot is! Mi már néhányan (ketten) készülünk egy szép kis számmal, de azért még gyertek, énekeljünk! :bounce:

És a zenekarunk, énekkarunk? Nincs senki, aki írna egy kicsike, egy aprócska dalocskát nekünk? Vagy nem is kell saját szerzemény, csak valami, amit el tudnánk játszani? Sokan számítanak rátok :!:

Dalra fel!

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #70732 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Azt hittem már mindenki kihalt ebből a topicból... :D :wink: :roll:
Fió: a "kis zug" alatt t.képp mit értesz? Én nemigazán pártolom az ötletet, bízom benne, hogy csak akad valaki akihez elmehetünk. :?: :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #70710 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!

Hát én nálam sajnos nem engedik meg a karaoke estet. De mi lenne ha egy kis zugot kibérelnénk magunknak és ott probálnánk? (csak egy ötlet)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #69296 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene

Nevrambaiel írta: Szaisztok!
Nekem van két CD-m, a címük An evening in Rivendell (Egy este Rivendellben) és A night in Rivendell (Egy éj Rivendellben). Ezeken rajta van majdnem az összes (24) Gyu-s dal angolul.


Igen, ezeket a CD-ket Dae elhozta a táborba, és ott is hallgattunk belőle vmennyit. Sztem kicsit túl ''operásak'', vagy nem tudom, hogy mondjam...tehát inkább komolyzene, mint vmi könnyedebb stílus, de attól függetlenül sztem nem rossz. Azért Bombadil dala, és Samu éneke a trollról nem semmi :lol: :lol: :lol:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #69159 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Zene
Szaisztok!
Nekem van két CD-m, a címük An evening in Rivendell (Egy este Rivendellben) és A night in Rivendell (Egy éj Rivendellben). Ezeken rajta van majdnem az összes (24) Gyu-s dal angolul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #68945 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Zene
Hello!!!

Tulajdonkeppen en took szerezni par kottat....de csak parat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #68907 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Ai na vennui!

A mi házunk csak kis létszámú csapatra elég, tehát az nem valószínű, hogy jó lesz (úgy tizenkevés), ráadásul csak délután 5 - 1/2 6-ig. Szóval keresni kéne egy helyet...

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.628 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére