Zene

Több
21 éve 5 hónapja #82639 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Zene

Lamorak írta: Kicsit off és kicsit büdös (mert önreklám), de nem bírom ki, hogy meg ne említsem: Sötét Úr aktív és ezennel is hálásan megköszönt közreműködésével felkerült az én valamikori zenekarom 3 stúdióban felvett száma az Amazon.com letölthető zenéi közé. Az artist page a következő: artist.amazon.com/paleblueeyes

Engem érdekelne, de utálom az olyan oldalakat, ahol csak regisztrációval lehet letölteni. Nincs meg valami elérhetőbb oldalon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82636 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
99,9%, hogy megyek. :wink: A 13:00 nekem is kicsit korai lenne, de ez így tökéletes. :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82621 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Nos...

Előszöris bocsánatot kérek a tegnapi (kicsit téves) írásomért, ugyanis fáradt voltam, ideges voltam (egy igen pocsék főpróba után voltam)...

Előlről kezdem.

2002. (mi.) December 1-jén lesz a tali. Ez a legutlosó pillanat. Időpont: akkor legyen... 16 óra, Nyugati (Beleg: tudod, hol van az Atlétikai centrum?). Ring: Hozd a kottákat. Ha nem tudsz jönni, priviben megbeszéljük.

Elsősorban a film zenéit fogjuk elpróbálni, de persze + még amihez van kedvünk. Szeretném, ha mindenki körülnézne otthon, hogy mien, a GyU-hoz illő énekkari kottája van.

Na, mára kb. ennyi.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82584 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Zene
Akkor most 24. 13:00 vagy dec. 1. 4 után...? :oops:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82571 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Helló!
Evennek itt válaszolnék: Úgy volt hogy 16-ára elküldöm a kottákat. Le is másoltam....
Nálam maradt az egyik társasjáték, és úgy volt, hogy el kell juttatnom Ancalimonnak. De én Erdélybe mentem, és megbíztam apát, hogy a kottákkal együtt adja oda a társasjátékot. Ancalimon írt nekem egy mailt amit már nem kaptam meg, hogy nem kell elvinni a társast. Úgyhogy nem vitte el.
Sorry, mindenkitől!
(Léli: 17$)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82517 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Barmelyik vasarnap 4 utan tokeletes nekem.
Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82504 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Naná, hogy jövő vasárnap. És akkor ezek szerint négy óra után. :D
Lamorak, Neked már a chaten gratuláltam! ;) :itscool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82468 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Biztos hogy nem tudok menni ilyen korai idopontban. En 4-ig suliban vagyok, nem tudok hianyozni, mert rengeteg mindent kell probalnunk.
4 ora utan jo akarmelyik vasarnap, elotte nem.
Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82467 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene
Lamorak 8O 8O 8O
Ez a te egykori zenakarod igazi profi!

Önreklám után hadd reklámozzalak én is:
Hallgassátok Lamorak bandáját!
(Meg Lamorakot énekelni! :D 8O :agree:)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82461 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Most vasárnap? 8O :roll: Ez új... Nem jövő vasárnap? Most teljesen kizárt, hogy megyek... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82459 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Lam: Lehet, hogy én nem értek a dologhoz, de sehogysem sikerül letölteni :(

Mindenki: Szóval, várom azok visszajelzését, akik most vasárnap ráérnek próbálni mondjuk... 13:00-tól. Holnap kiírok mindent, amit tudok ide is, meg a találkozásokba; ha lehet, addig szóljatok (persze utána is lehet :D ).

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

Ui.: Ha nem leszünk elegen, abban a pillanatban lemondom a január 3-i szereplést...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82134 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Zene
Kicsit off és kicsit büdös (mert önreklám), de nem bírom ki, hogy meg ne említsem: Sötét Úr aktív és ezennel is hálásan megköszönt közreműködésével felkerült az én valamikori zenekarom 3 stúdióban felvett száma az Amazon.com letölthető zenéi közé. Az artist page a következő: artist.amazon.com/paleblueeyes

Elnézést az offért még egyszer...

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82120 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
En is beszallnek az eneklesbe (tan nem meglepo egy tundetol :P )
Meg tajn egy kis hangom is van ha kell 8)
Vasarnap delutanonkent nekem is jo lenne, monnyuk 4-5-tol.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81992 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Jövő vasárnap az december 1.? Délután? :?: Mert a délelőtt csak félig jó (értsd: van egy elfoglaltságom, ami nem muszáj, de jó lenne, ha tudnék menni :roll: ). És hányan lennénk? Mert kb. 10 főig esetleg meg tudnám fűzni anyuékat. :idea: Pontosabban inkább aput. :roll: :wink: Hogy tanulni mikor fogok, azt nem tudom, de eddig még mindig sikerült valahogyan. :) :roll:
Szióka:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81987 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Öö....

A most szombati tali úgy tűnik nem jön össze. Ezesetben viszont bele kell majd erősítenünk. Jövőhét vasárnapra mindenki készüljön egy talira, legrosszabb esetben beülünk a Margitszigeti bigyóba...

De jó lenne, ha valaki tudna szerezni próbahelyszínt, különben nem jön össze a fellépés...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81914 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
Emberk és egyebek! Sürgősen kéne hely próbálni! Én nem tudok szerezni... :cry:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81544 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Zene
Ebben az énekkarban én is szívesen benne lennék!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #81367 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

A "Betanítást" úgy értem, ahogy egy énekkar új dalt tanul. Megkapja a kottát, akik tudják éneklik, és ő becsatlakozik. Egy idő után pedig tudni fogja. Azt mondjuk nem tudom, hogy a kottával kapcsolatban mien szerzői jogok vannak (valószínű olyan, mint pl. a könyvekre), szóval nekik nem adhatunk, de legalább egy ideig elmondhatnák magukról, hogy tudják.

Egyébként (kb. 1 mondatban) felvázoltam a dolgot Battinak és nem tiltakozott kézzel-lábbal :wink: Csak annyit mondott rá, hogy erre nem is gondoltak, meg jó ötlet, szóval, munkára fel! :wink:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #81277 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Augusztusban én úgy fórumoztam minden nap, hogy közben folyamatosan a filmzenét hallgattam :arrow: a dalam nekem megy, csak úgy nehéz hallomás után megtanulni a szöveget, ha az ember nem érti, mert nem tud angolul... :roll:
Daltanítás: szvsz legyen egy terem, ahol leszünk, és mivel többségünk amúgy nolda, váltakozva legyünk a két helyen, és menne folyamatosan a dolog. Adnánk fénymásolt kottákat, és együtt énekelnénk. Úgysem akar majd egyszerre 50 ember dalt tanulni, hiszen közben más programok is lesznek - becslésem szerint max. 20, de nem tudom... :roll:
Furulyám van, és ha lenne kottám, valszeg meg tudnám tanulni.
Mennem kell.
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #81185 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
no.

tűzzünk ki időpontot és helyet... :eek2: node mikor. nov2 Túrin, nov9????
nov16 Kósza,

szval igen, minél elébb kéne gyűlni. Helyet kérdezek a hétvégén, de ti is ötletelhettek vmi teremre, ahol elfér 10-15 ember. és hangoskodhat. Hogy mit csinálunk, azon még vitatkozhatunk... :twisted: De ezt a betanitást még mindig nem értem.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #81141 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

Én mindössze kétszer láttam a filmet, úgyhogy a dalok többsége új volt nekem, de éneklés közben pillanatok alatt eszembe jutottak, és rájöttem, mennyire tetszenek! Ma egész nap nem bírtam kiverni a fejemből egy-két dallamot, még dolgozatírás közben is mentek bennem :)
Ha tényleg akarunk a születésnapon szerepelni, szerintem azokból a dalokból kellene összeállítani a műsort, amiket a talin énekeltünk - és mindenképp önállóan, nem "előzenekarként" :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #81118 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Nos, én nem vagyok benne biztos, eűhogy erre a 111. születésnapra megfelelő lenne egy ilyen kamarazenekaros énekkar. Ezért mondtam, hogy a "betanításos" verzió jobb lenne. Kíséretnek pedig minimum a gitár (Gillz), gondoltam még a fuvolára és/vagy hegedűre. Ezokból kifolyólag: Anna, Kincső és Tündelány jelezték, hogy tudnak az előbb említett hangszereken tudnak játszani. Kérdem én, van-e eszközük hozzá, és tudnák-e a darabok betanulását, kíséretét vállalni (már persze, ha ez a verzió fog továbbélni).

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

Ui.: Ma döbbentem rá, hogy nagyon tetszenek, amiket énekelteünk. Jók vagyunk! :itscool: :D :hello:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #81022 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
Uff!

Kincsővel ellentétben én a szereplést pártolom, sztem meg tudnánk tanulni néhány dolgot úgy, h az élvezhető legyen. Mondjuk nem pont a Crossborns előtt kéne :lol: , mert kicsit más műfaj.

Betanítás: ezzel csak az a bajom, h működik az Éneklő Ifjúság szülők által is látogatott koncertjén, de itt hogyan? És mit? Kiknek és mikor? Ilyen szinten megtanulhatjuk a "when the cold of..." kezdetű slágert, bár már azt is nehézkes, mert magas. Inkább olyanon lehetne gondolkodni, h az utolsó számot mindenki énekelje felkiáltással kezdjük...

És mit énekeljünk? Nekem kamarakórusos felállás jutott eszembe, több szólamban. Ring kottáiból, illetve egyéb forrásból "klasszikus" műveket, motettát, énekkaros cuccokat, vagy a Koppányt.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #81006 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Hát szerintem a szereplés nem olyan jó ötlet, de a dalok "betanítása" - utálom ezt a szót, nem kutyák vagyunk, akiket betanítani kell, mégis mindig ezt konferálják be... - igen, szóval a "külsősaök megtanítása azért is jobb, mert személyesebb kapcsolatot teremt a "nagyközönséggel".
Sziasztok:
Kincső

u.i.: nagyon nagyon nagyon... szuper volt az éneklés a talin! :itscool: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #81003 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Szóval, igenis komolyan gondoltuk a 111. születésnapon való részvételt, de, hogy mien formában... Két lehetőség van.

1. "Crossborns előzenekar" :D
2. Külsősöknek a dalok betanítása

Legelőszöris egy helyiség kéne, ahol (terveink szerint) hetente v. kéthetente tudunk próbálni. JAVASLATOKAT VÁRUNK!

Addigis mindenki készüljön fel testileg, lelkileg a januáru szereplésre!

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #80993 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Zene
Mivel én nem énekeltem ezélrt csak 1 aprócska vélemény:
Nagyon jók voltatok...de tényleg...élmény volt hallgatni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #80982 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

Sziasztok!

Tök jó volt az éneklés, mindenképp be szeretnék szállni, és szerintem is megtanulhatnánk valamit a születésnapra (bár nem tudom, mennyire volt komoly az ötlet).

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #80428 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Bocsássatok meg, lassúságomért, de nem vagyok a scannelés nagy mestere, és valami miatt nem megy. Szeretném, elvinni a kószás talira 1 példányt, de nem ígérhetek semmit! :oops: :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79581 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Éljen! :dance: :hello:
1000x köszi! :itscool:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79273 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Mindeki!

Kérlek titeket, Ringet ne zaklassátok a privikkel (nem tudom, hányan írtatok neki), elküldtem neki a névsort (akik felajánlották, hogy pénzzel is támogatják a kottáhozjutást), amint meg tudja oldani, elküldi mindenkinek.
Ezek, mint Ring is mondta, az Ő kottái, az apukája Neki vette meg, nem az MTT-é. Ezért is köszönjük neki, hogy eljuttatja nekünk a kottákat.

Köszi Ring :bounce: :itscool:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.688 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére