Zene

Több
21 éve 4 hónapja #83910 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Zene

Penngaladiel írta: de úgy általában nekem a hosszukhoz képest nem elég változatosak ezek a számok.


Igen-- pontosan ez az egyik hibájuk, amire utaltam. És ezt nem minden esetben lehet azzal magyarázni, hogy a szövegnek kellene elvinnie ezeket a zenéket-- különösen, mivel egy csomóan úgysem értik a szövegeket.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83904 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Megint nem jó az időpont... :bawling: :cry:
Dec. 8-án du. 4-kor néptánc gála a csepeli munkásotthonban, mind az öt csepeli tánccsoport fellép, természetesen mi is... :roll: És így sem tudom, mikor fogok tanulni, csak péntek du. 1/4 2 - 1/4 4 között lesz idom (na jó most túlztam).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83877 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Bocs, hogy nem mentem tegnap, de a szüleim utolsó pillanatban mondták, hogy nem mehtek. :? :evil:
Léli: Ne scanneld be én is azt akartam, de a többiek azt mondták, hogy nem tudják hol kinyomtatni.
Bocs, hogy nem másoltam le a többit de kifogyott a tinta itthon.
Mit csináltatok? Hányan voltatok?
A jövő héttel 1 baj van. Akkor lesz a színdarabos tali is, és 2 helyre biztosan nem engednek el... :?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83870 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

Cue: :( Nem tudom, miért nem találkoztál Estelékkel (elméletileg 4-kor még ott voltak...)
Igen volt tali. Eredményeink:

:arrow: Csak fellépünk, nem lesz "betanítás"
:arrow: Amit előadunk: May it be, Lament for Gandalf, Aniron, In dreams (a tervezett sorrend)
:arrow: Jövőhét vasárnap (december 8-án) 16:00-kor tali a Nyugatinál [size=9:3pul72qs](Estel igazoltan fog hiányozni, Beleg pedig késni fog. Többiek? Gillz?)[/size]

:arrow: Esetleg Finnél tudunk próbálni, de jó lenne egy biztos helyet szerezni!!!

A kottákat megpróbálom a héten bescannelni, és mindenkinek eljuttatni emilben.

Ja, és újból megadom a mobil számom (jó lett volna, ha Cue ma is tudja...): 06-20-9-347-322

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83864 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

Sziasztok!

Végül is volt tali? Mert én ott voltam négykor a Nyugatinál, és senkit sem láttam - sőt, még fél ötkor sem :( asszem elkerült engem egy információ... mikor lesz legközelebb? :shake:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83741 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Léli: Én is megyek a Noldásram úgyhogy együtt mehetünk! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83687 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
En mostantol nem tudok mar hetvegeig netet nezni, ha valami valtozas van a talival kapcsolatban, szoljatok mobilon (06-20 481-2557).
Tehat akkor vasarnap 16.00 Nyugati pu fobejarat.

Csakany!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83526 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Kool :)
Mar csak egy cim kene hogy hova fogunk menni :)
B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #83482 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Léli üzeni általam, hogy vasárnap késni fog (ő ugyanis akkor megy Noldás talira). És lehet, hogy lesz helyszínünk is! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83388 Írta: Hador
Hador válaszolt a következő témában: Zene
Bocsi, az eddigi témákhoz képest kicsit off leszek, de ez csak ide fért be. A minap találkoztam egy érdekes formáció (egy osztrák duó) durva zenéjével. Summoning névre hallgat a csapat, és black metal nyomnak :evil3: , amolyan dallamos, elszállós stílusban. Három albumot szereztem eddig be tőlük, a Nightshade Forest-et (ez a Bakacsinerdő sötét hangulatát próbálja visszaadni), a Lugburz-ot (no comment, ez néha még nekem is durva :twisted: ), meg a Let Mortal Heroes Sing Your Fame-et (Gyűrű-idézet, ilyesmi, nekem ez üt a legjobban... :dance: ).
Nagyon feelinges zene, talán bejön még valakinek rajtam kívül...

Aiya Eldalie ar Atanatári, utúlie'n aure! /Fingon/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83354 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Zene
Lamorak, ööö, igazság szerint a töményet arra értettem, hogy depresszióból túl tömény :P :wink: A hege... izé, brácsás dal tetszik mind zeneileg, mind szövegileg, de úgy általában nekem a hosszukhoz képest nem elég változatosak ezek a számok. Én a komplikáltabb zenét szeretem :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83330 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Lam: Erre a zenére én csak egy dolgot tudok mondani: Nagyon jól énekelsz! :wink: Nem az én stílusom ez a dolog, de szép énekhangod van. Kár, hogy nincs időd a Középfölde Kórusra... :cry:

Mindenki: Aki még nem szólt, hogy vasárnap jön, mégis ott lenne velünk, kérem jelezze itt a fórumban, vagy nekem priviben, hogy tudjuk, kire kell várni (Brandír: ha jössz, neked akkor sem kell szólnod :D ).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83285 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Zene

Penngaladiel írta: Ezt nekem nem kell magyaráznod, ismerem a sóbiznisz itteni válozatát :evil: De ha még az a kevés törzsközönség is elfogy? Vagy emiatt oszlott fel a banda? :twisted: Na jó, nem cukkollak tovább. Csak ez a három nóta így egyben tömény volt :wink:


Nem nagyon volt törzsközönség to start with... nem valami divatos dolog angol számokat csinálni, még egy egyetemi zenekarnak sem, én meg sosem tudtam magyar szöveget írni (ez olyan, mint az ókori görögöknél a dialektusok és a műfajok viszonya: ha elégiát akarsz írni, akkor iónul kell írjál, akár spártai, akár árkádiai, akár aiól vagy). Azért sajnálom, hogy az utolsó néhány kész számot nem nyomtuk fel stúdióban, azok már elég jók voltak (jobbak, mint ez a három, bár ezeket is szeretem-- de ezekben még sok a hiba).
A csapat egyébként azért oszlott fel, mert mindenki kiszállt, és csak ketten maradtunk; de amíg még voltak benne emberek, addig is egyre nehezebb volt velük dolgozni, mert állandóan elhülyéskedték a próbákat, nekem meg egy idő után nem volt már erre időm. De aztán egy rádiós interjú volt, ami igazán betette még a kétszemélyes formációt is: a gitáros srác ment el nyilatkozni (mert nekem épp sürgősen meg kellett néznem a Phantom Menace-t), és nagy meglepetésemre azt nyilatkozta, hogy a PBE feloszlott és egy új zenekarhoz keresünk embereket... Erre mondtam azt, hogy OK, ezek szerint feloszlottunk.
De annak azért örülök, hogy a három nóta tömény; az a jó, ezek szerint jól ütnek a dolgok.
(Angolul tudók, ha a szövegekről modnanátok véleményt, az nagyon jó lenne; mindig kíváncsi voltam rá, mit gondolnak mások a szövegeimről.)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83266 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Zene

Lamorak írta: Brácsa-- szegény srác mindig meg volt sértődve, mikor a koncertek végén jöttek oda az arcok, hogy 'Hegedűt! Még hegedűt!'... istenem, ez a hátránya, ha profi zenész vagy.

Ooops :oops: Bocsánat. Én csak egy rockzenész vagyok :oops: :wink: Mire rájöttem, hogy ahhoz sem ártana némi komolyzenei képzettség, már alaposan lemaradtam... :?

Lamorak írta: Van egy olyan érzésem, hogy a 'depressziós' egy meglehetősen felületesen elnevezett kategória. Sehol nem voltunk mondjuk a Joy Divisiontól... na, az a depressziós.

:D
Lehet, az én számomra mindenesetre ebbe a kategóriába tartozik mégis. Belőlem depressziót vált(ana) ki (ha ezt hallgatnám rendszeresen).

Lamorak írta: Ilyet akartunk csinálni és kész, mert mi magunk is ilyeneket szeretünk-- az, hogy a közönséggel mi történik, engem nem nagyon érdekel. 'Kifizetődő' úgysem volt soha a dolog, még örültünk, ha nem mi fizettünk koncertekért. És akkor még nem hallottál egy csomó késői számot... :)

:D Ezt nekem nem kell magyaráznod, ismerem a sóbiznisz itteni válozatát :evil: De ha még az a kevés törzsközönség is elfogy? Vagy emiatt oszlott fel a banda? :twisted: Na jó, nem cukkollak tovább. Csak ez a három nóta így egyben tömény volt :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83259 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Zene

Penngaladiel írta: De, kell regisztrálni.


Valóban kell, most látom. Ebből látszik, hogy még sosem töltöttem le semmit az Amazonról. Bocsi.

Penngaladiel írta: Lamorak, zeneileg tök jó, tényleg. A hegedű különösen tetszett


Brácsa-- szegény srác mindig meg volt sértődve, mikor a koncertek végén jöttek oda az arcok, hogy 'Hegedűt! Még hegedűt!'... istenem, ez a hátránya, ha profi zenész vagy.

Penngaladiel írta: Minden számotok ilyen depressziós (volt)? Csak mert nem túl kifizetődő egy zenekar számára, ha a koncert végére a fél közönség megöngyilkolja magát, a másik fele meg alkoholba fojtja a bánatát


Van egy olyan érzésem, hogy a 'depressziós' egy meglehetősen felületesen elnevezett kategória. Sehol nem voltunk mondjuk a Joy Divisiontól... na, az a depressziós. Én inkább azt szoktam (volt) mondani, hogy szomorkás-gondolkodós... vagy éppen lirikus, ha úgy tetszik. De sokat nem szoktam hozzászólni, mert a megitélés vagy annak kommentálása, hogy miért ilyen vagy olyan, már nem az én dolgom. Ilyet akartunk csinálni és kész, mert mi magunk is ilyeneket szeretünk-- az, hogy a közönséggel mi történik, engem nem nagyon érdekel. 'Kifizetődő' úgysem volt soha a dolog, még örültünk, ha nem mi fizettünk koncertekért. És akkor még nem hallottál egy csomó késői számot... :)

Penngaladiel írta: Nem állítom persze, hogy mindennek hepinek kell lennie, én sem olyan zenét játszottam. De azért ilyen súlyos számok mellé kell egy kis ellensúly is.


Hát, koncerten pl. fel tudtuk ajánlani az Állatok c. számot, vagy a Jasszer Arafat c. szerzeményt... vagy a Manótánc c. imprónak indult dolgot. Ezek határozottan vidámak voltak.

Amint tudom, meghallgatom egyébként a ti cuccotokat is... eredetileg én is basszusgitárosnak indultam, csak aztán nem tudtam basszussal együtt énekelni (meg a profi zenész srác basszustémáit eljátszani). Kiváncsian várom.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83202 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Zene

Lamorak írta:

Penngaladiel írta: Engem érdekelne, de utálom az olyan oldalakat, ahol csak regisztrációval lehet letölteni. Nincs meg valami elérhetőbb oldalon?

Az Amazonról ingyen letölthető, még regisztrálni sem kell.

De, kell regisztrálni.
[size=9:1kl09as1]Estel: csak azért utálom a regisztrációt, mert már nem bírom számontartani, hogy hol, milyen emilcímmel és jelszóval regisztráltam, és - bár az Amazon biztosított oldalon kezeli az adatokat -, sok szemét jön olyanoktól, akik felhasználják az ilyen helyekről szerzett/lopott adatokat.[/size]
Na mindegy, a kíváncsiságom győzött :)
Lamorak, zeneileg tök jó, tényleg. A hegedű különösen tetszett :itscool: De lenne egy kérdésem. Minden számotok ilyen depressziós (volt)? :eek2: Csak mert nem túl kifizetődő egy zenekar számára, ha a koncert végére a fél közönség megöngyilkolja magát, a másik fele meg alkoholba fojtja a bánatát :evil2:
Nem állítom persze, hogy mindennek hepinek kell lennie, én sem olyan zenét játszottam. De azért ilyen súlyos számok mellé kell egy kis ellensúly is.

Ha érdekel titeket, fölraktam egy számot a honlapomra a bandától, amiben zenéltem (basszusgitáron). Olyan, amilyen: nem stúdiófelvétel, és maradtak benne hibák is (rögtön az elején egy nagy mellényúlás részemről :oops: ), mentségünkre szóljon, hogy három napig szinte egyfolytában csináltuk a felvételeket, és egyszerre játszottunk mindent, magnóra, és ezt az utolsók egyikeként rögzítettük. Az MP3 is kazettáról lett fölvéve.
Innen tölthető le (jobb egérgombbal klikk, Save target as.../Cél mentése másként...), a mérete 10 MB:
rtlmail.hu/pozo/Erzesek.mp3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83164 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Az nagyon jó lenne, zenei aláfestéssel!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83147 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözletem!

A zenével kapcsolatban: Gumipók ajánlkozott, hogy meg tudja szerezni a zenét. Mármint a zenei aláfesést. Nem tudom pontosan, hogy ezt hogyan gondolja (azt hiszem Net). Szóval, ha úgy döntünk, hogy nem mi szolgáltatjuk a kíséretet, akkor majd fel kell őt is keresni.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83062 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Amennyiben cd-vel próbálunk, felajánlom erre a célra az enyémet, ha már úgyis elhoztam magammal... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83059 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Szerintem mindkettot ki kene probalni. CD-s zenevel egyutt is es anelkul is.
Fugg attol is hogy milyen lesz az akusztikaja a teremnek ahol eloadjuk majd, mert lehet hogy cd-s zenevel probalunk es sokkal szebb lesz naturban a helyszinen, mint cd-vel.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83053 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Zene
Középfölde Kórus, figyelem! Felmerült egy jó kérdés, várnám rá a javaslatokat, véleményeket!
Angelina írt nekem privit, és feltette a kérdést: hogyan is akarjuk a filmdalokat előadni (már ha azokat adjuk elő, vagy ha egyáltalán előadunk valamit!). Csak úgy natúrba, vagy ráénekelve az eredeti zenére, vagy a zenei alapokra. Ez utóbbi esetére megajánlotta, hogy tud jogtiszta anyagot szerezni cdre írva, csak az több ezer forint. Kérdeném hát, hogy mi legyen?

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82875 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Zene
Ring: szerintem nem idétlen, mi is így csináltuk anno.
csak még vmi: két szólam? Én mezo vagyok! :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82852 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Jó, ez modt lehet, hogy egy kicsit idétlenül hangzott, de mi így szoktuk a kórussal.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82850 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Én fel tudok ajánlani egy furulyát. Hogy gondoltátok a próbát? Szerintem valahogy így kéne (de ez csak az én szerény véleményem)
:arrow: Meg kéne dumálni melyikeket énekeljük
:arrow: Ki milyen hangszeren tud játszani, és beszállna
:arrow: Ott osszuk meg ki melyik szólamot énekel
:arrow: utána szólamonként gyakoroljunk
:arrow: próbáljuk összehozni a 2-t

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82823 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

Rendben, én is ott leszek 4re. Gillz nélkül is lesz hangszer?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82689 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Gillz,
En majd kuldom, csak add meg a postacimedet.
B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82682 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Zene

Penngaladiel írta: Engem érdekelne, de utálom az olyan oldalakat, ahol csak regisztrációval lehet letölteni. Nincs meg valami elérhet?bb oldalon?


Az Amazonról ingyen letölthető, még regisztrálni sem kell.
Köszönöm szépen mindenkinek az elismerést és a kedves szavakat, örülök, hogy tetszettek a zenék. Sajnos be kell érjétek ennyivel, mert több nincs (esetleg koncertfelvételek, valahol, a gitáros srácnál, meg próbán felvett dolgok...)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82680 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Sajna nem tudok elmenni, de majd lélekben veletek éneklek. :cry:
Kottát majd vki tudna eljuttatni hozzám?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82654 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene

Penngaladiel írta: Engem érdekelne, de utálom az olyan oldalakat, ahol csak regisztrációval lehet letölteni. Nincs meg valami elérhetőbb oldalon?

:roll: Na, most megosztom Veled, miből is állt ezen az oldalon az a fenenagy "regisztráció" Név: Estel Adániel E-mail: estel@freemail.hu E-mail még egyszer:estel@freemail.hu Jelszó: ******** ;) Jelszó még egyszer: ********
Ja, és azóta sem zaklatott levelekkel, hogy "kösz a redzsisztréjsönt, és gyere máskor is, és itt egy csomó reklám, és majd még szólunk, ha lesz valami."
Egyszóval, ha Neked ez nem éri meg, kénytelen leszel megvárni, amíg valaki olyan is letölti, aki fel tudja tenni az internetre, egy "elérhetőbb oldalra"... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #82652 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Rendben :)

16-kor ott leszek a Nyugatinal, legfeljebb fel oraval hamarabb eljovok a sulibol, azert talan nem fognak meglincselni.
Nemtom hol az Atletikai centrum, de megtalalom. Egy erdojaro harcos tundenek ez nem gond :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.640 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére