BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 1 hete #388321 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Szerintem meg kellene várni az árleárazásokat és akkor megvehetnénk ezeket, de mindenképpen támogatom a koncertzongora...40.000.000 Ft, koncerthárfa 3.500.000 Ft, egy szmiál Szentendrén...felbecsülhetetlen. Minden másra ott az ajándékkártyám. :mrgreen:


:lol:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #388318 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem meg kellene várni az árleárazásokat és akkor megvehetnénk ezeket, de mindenképpen támogatom a koncertzongora...40.000.000 Ft, koncerthárfa 3.500.000 Ft, egy szmiál Szentendrén...felbecsülhetetlen. Minden másra ott az ajándékkártyám. :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #388315 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már itt tartunk, Rabynnal kinéztünk Szt. Endrén egy nagyon pofás szmiált, szép kerek ablakokkal, ami pont jó lenne az MTT-nek székházként. Attila? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #388314 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Ja, tényleg, Attila: akkor most megveszed a nyereményből az MTT-nek a hangversenyzongorát? :) (Elvégre már csak egy kicsit kell hozzátenni...)


:lol: Akkor már igazán megfér mellette egy koncerthárfa is. Az csak 3 és fél millió. Attila? ;)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #388312 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, tényleg, Attila: akkor most megveszed a nyereményből az MTT-nek a hangversenyzongorát? :) (Elvégre már csak egy kicsit kell hozzátenni...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #388310 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Namarie, Náda, Missy...köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388303 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila! Gratulálok!!! :P :P :P Ha nem pakoltam volna raktárt, szurkoltam volna neked élőben is.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388296 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Atti, tudtam hogy menni fog ;)
De azért én is hagy gratuláljak Neked! :mrgreen:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388295 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta:

Attila írta: Tudom, hogy ide nem írtam ki, de egyszerűen muszáj elmondanom, hogy - tudjátok - most volt FMDN és idén először nem a 2 favorit és 1 szakos iskola nyerte a szólóhangszer kategória kategória díját, hanem én és ez: :D :D:D:D:):):D. Bódottá van....hiper-extra-óriási bódottá. :) :) Kaptam két szép oklevelet :D , meg MM 15.000 Ft-os ajándékkártyát. :D :D



GRATULÁLOK!!!! és nem mellékesen csatlakozom SÚ-hoz, azzal a kiegészítéssel, hogy minden nehéz helyzteben idézd fel, más kellemes emlékekkel együtt! Rengeteget fog segíteni, és szívből kívánok még RENGETEG ilyen szép sikert!!!



én meg hadd mondjam el "anyai" büszkeségemet, örömemet: nyertek a gyerekeink, ill. második helyezettek lettek a városi szépkiejtési versenyen :) )))))) és nagyon édesek, tündériek voltak!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388294 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Tudom, hogy ide nem írtam ki, de egyszerűen muszáj elmondanom, hogy - tudjátok - most volt FMDN és idén először nem a 2 favorit és 1 szakos iskola nyerte a szólóhangszer kategória kategória díját, hanem én és ez: :D :D:D:D:):):D. Bódottá van....hiper-extra-óriási bódottá. :) :) Kaptam két szép oklevelet :D , meg MM 15.000 Ft-os ajándékkártyát. :D :D



GRATULÁLOK!!!! és nem mellékesen csatlakozom SÚ-hoz, azzal a kiegészítéssel, hogy minden nehéz helyzteben idézd fel, más kellemes emlékekkel együtt! Rengeteget fog segíteni, és szívből kívánok még RENGETEG ilyen szép sikert!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388288 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső, SÚ köszönöm szépen, így lesz :)

Encsi írta: S mit takar az FMDN?


Fejér megyei Diáknapok :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388286 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
S mit takar az FMDN?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388284 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila: Gratulálok!!!

Na, ez olyan, amin nem szabad túllépni, hanem minden fellépés, minden megmérettetés előtt fel kell idézni, hogy ráhangolódj a sikerre! Nagyon örülök neki, hogy nyertél, és kívánom, hogy még sok hasonló szép eredményt tudj elérni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388283 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hű, hatalmas gratula, Attila! :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388282 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, hogy ide nem írtam ki, de egyszerűen muszáj elmondanom, hogy - tudjátok - most volt FMDN és idén először nem a 2 favorit és 1 szakos iskola nyerte a szólóhangszer kategória kategória díját, hanem én és ez: :D :D:D:D:):):D. Bódottá van....hiper-extra-óriási bódottá. :) :) Kaptam két szép oklevelet :D , meg MM 15.000 Ft-os ajándékkártyát. :D :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388261 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, hogy tudok-e menni, de egy bőrből készült láncing utánzatot, meg az általam nyáron hordott vörös köpenyt fel tudom ajánlani.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388248 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jönni nem tudok a hugom esküvője miatt, de Arbitert fel tudom ajánlani ha kell.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388244 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KIRÁLYI TESTŐRLOVAGOK ÉS UDVARHÖLGYEK KERESTETNEK!!

Április 24-ére, a Szabó Ervin központi, Sárkányos Gyerekkönyvtárának mesenapjára, 2 fiú és 2 lány személyében.

Ugyanis azért cserébe, hogy a TLV döntőt teljesen ingyen a FSZEK-ben tarthattuk, ezt az egyetlen dolgot kérték, hogy néhány jelmezes fiú és lány segítsen be nekik, a király kíséreteként megjelenve. Én ezt megígértem, úgyhogy kérlek, ne hagyjatok cserben!

Mit jelent ez pontosan?
A nap végén, 15:00-kor tartják a gyerekeknek a lovaggá avatást. Ekkor kell bevonulni a királyi párral. Egyrészt 2 fő (férfi) testőrnek, az MTT-s kardokkal, ill. (gondori) köpenyt is tudunk adni. Másrészt 1 vagy 2 udvarhölgynek, saját ruhában (a tünderuha tökéletes a célra). Ezek egyike lehetek én.
Ehhez legalább f3-ra oda kell érni, de nagyon örülnének, ha tudnánk előbb. (10:00-tól, könyvtárnyitástól). Valamint előző nap, ápr.23. péntek délután lesz egy bevonuláspróba is.

Aki szívesen vállalná, légyszi írjon a kincso ' kukac ' t-online.hu-ra!

Aki nem tud jönni, de kölcsönadna tünderuhát, az is írjon, légyszi! (Kellene kölcsön a könyvtárosoknak.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388236 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eddig raktárpakolásra jelentkezett:
Rabyn, Náda, Missy, Estel.

Kellen még legalább 2 ember.
Kik lesznek azok a lelkes, becsületes, halált megvető bátorsággal rendelkező emberek, akik mernek szembenézni a raktárban uralkodó káosszal, és a rettenet mélyén meglapuló kincseket újra a napfénybe emelik?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388233 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Egy újabb kérdőívet hozok nektek. Ezúttal nem nekem, hanem egy nagyon jó barátnőmnek segítenétek, a kitöltés kb 15 perc. Köszönöm.

De be is másolom a kísérőszövegét:

Sziasztok!


Harmadéves pszichológus hallgató vagyok az ELTE-n és a műhelymunkámhoz kérem a segítségeteket, melyben arra a kérdésre keresem a választ, hogy különböznek-e egymástól azok, akik szeretik a fantasy irodalmat és akik nem, valamint hogy milyen kapcsolat van a gyermekkori emlékek és a fantasy olvasás között.
Arra szeretnélek kérni tehát titeket, hogy ha van 15 szabad percetek, kérlek töltsétek ki ezt a kérdőívet! A kitöltés anonim, az adatokat bizalmasan kezelem, csupán csoportszinten fogom feldolgozni. Nagyon sokat segítenétek, és igazán hálás lennék érte! Amennyiben valaki hajlandó kitölteni, a következő linken tudja elérni a kérdőívet:

spreadsheets.google.com/viewform ... NldRWXc6MA

Segítségeteket nagyon szépen köszönöm! Ha bármi kérdésetek van, vagy szeretnétek bővebb információt a nymeriah@freemail.hu e-mail címre nyugodtan irhattok!

Üdvözlettel: albanita

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388224 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyuszókáim!

Szombaton (április 10) raktárpakolásra keresünk lelkes segítőket! Gyülekező 9:45-től a Főnix előtt.
A program: pakolás, selejtezés, leltározás, sok nevetés!
A mindenre elszánt önkéntesek jelentkezhetnek nálam priviben, mailben (dorwinion kukac citromailponthu), telefonon (húsz/háromkilencvenkilenc-00hatvan).

Előre is köszönöm a jelentkezők segítő kacsóit! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388221 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mogy: egészségedre :) :) :)

mi ma megyünk mégegyszer, remélem akad még valami :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388218 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
megjártam a bahiát, most jót tett a lelkemnek:) és van sárkányos pólóm :) ))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388217 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Föld órájáról jut eszembe... Ha valakit érdekel:

www.gyertyalang.eoldal.hu

Ha tetszett egy óra gyertyával, akkor próbáld ki egy egész napra (persze csak az esti órákban kell a gyertya.) ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #388212 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
az Astóriától a Deák tér felé indulva a bal oldalon az első háztömbben a Manu Atr utáni udvarban... fenn a félemeleten... a lenti kirakatok már üresek, de az ezüstösnek kinn van hogy akció, a sarokig nem kell elmenni...

valaki facebookon terjessze már el...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #388211 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézést tudatlanságomért, de ez hol van pontosan? Próbáltam guglizni, de nem egyértelmű... (Király utcát és Károly körutat is kidob)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #388208 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csajok figyelem!!!!!

Rövid ideig, amíg a készlet tart, a Siptár udvarán, a Bahiában 500 forint minden!!! Végkiárusítás van, bezár a bolt. Ma elmentem, de még visszamegyek, eszméletlen cuccok vannak!!!!
Nyitva este 7ig, megnéztem, érdemes bemenni!!! :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #388176 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áldott Húsvétot mindenkinek!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #388173 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akit érdekel a szokásos húsvét hétfői tali, kukkantson be a talistopicba ;)

Egyébként pedig:
Kiírtuk az idei MTT születésnap szervezői pályázatát!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #388163 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sorry, idén nem volt rá energiám :( ... Pedig nagyon durva dolgot találtam ki... Sebaj, majd jövőre.

Estel Adániel írta: szipp. :cry: hiányoznak a régi április elsejei wordswapek... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.336 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére