BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 6 hónapja #388158 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szipp. :cry: hiányoznak a régi április elsejei wordswapek... :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388154 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta:
Figyelem, csak erős idegzetűeknek és csokifüggőségben NEM szenvedőknek :mrgreen:

araniel.wordpress.com/2010/03/31 ... cukraszda/


Az epresnél majdnem elsírtam magam, olyan gyönyöjű!!! :P

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388149 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy, a Költészet napjához kapcsolódó programajánlat:

2010. április 9-én 10 – 17 óráig a pomázi hévmegállóban Versmegálló címen lesz megemlékezés József Attiláról és a Költészet napjáról. Mindenkit szeretettel várnak a szervezők, aki szeretne József Attila-verset mondani, hallgatni, vagy csak úgy ott lenni, és együtt ünnepelni más, verskedvelő emberekkel. A részleteket Szofitól lehet megtudni (elsősorban telefonon – ha nem találod a számát, fordulj hozzám priviben!). Gyertek!

Verses topic official spam! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388141 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hű de rég jártam itt :)
Na ennek örömére hoztam nektek egy kis érdekességet :)
Ha tehetitek, menjetek el ide, nagy élmény :)

Figyelem, csak erős idegzetűeknek és csokifüggőségben NEM szenvedőknek :mrgreen:

araniel.wordpress.com/2010/03/31 ... cukraszda/

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388137 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemtom, gondolom részben a TLV-nek. :)

Nézzetek talistopicot, és válaszoljatok h. akartok-e húsvéti talit!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388136 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Ne menjetek mán el folyton, már 10 perce felváltva vagyunk 11-15-en az oldalon, pedig csak pár ember kéne a létszámrekordhoz! :D

szerk. SIKERÜÜÜÜÜLT!!! :D Köszi a 20 embernek 8-)


E!?
Minek volt köszönhető ez a rendkívüli érdeklődés? :P

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388131 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: ... a zagyvában.

Innen ered a család nevem. :D

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #388116 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne menjetek mán el folyton, már 10 perce felváltva vagyunk 11-15-en az oldalon, pedig csak pár ember kéne a létszámrekordhoz! :D

szerk. SIKERÜÜÜÜÜLT!!! :D Köszi a 20 embernek 8-)

szerk.2. aztán 22 lett 8-)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388111 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Föld Órája: hasznos volt, mert egy megfelelően meghirdetett kampánynak tartottam, amit szerintem még azok is követtek, akik nem foglalkoznak az energiatakarékossággal alapvetően. Mondjuk én nem voltam otthon éljen a színház, de mindent gondosan ki és lekapcsoltam előtte - ahogy szoktam :P

Egyébiránt meg arra kérlek titeket, hogy töltsétek ki az alábbi linken található kérdőívet:

ripet.hu/feedback.php?kid=yiu4twnvrxdopbwy

Elnézését kérem azoknak, akik már FB-n vagy Iwiwen megkapták...
Utálok embereket bosszantani azzal, hogy "kérlek, töltsétek ki nekem ezt az izét", mert tudom, hogy ez a kitöltőknek csomó idő (kb 30 perc), de még kell 40 ember (a 240-ből, szóval az eddigi kitöltőknek sok hála és öröm:)) különben nincs meg a műhelymunkámhoz szükséges emberszám. Névtelen, szóval nem fogom tudni ki az. Pozitív érzelmek és boldogság a téma. Ha van kérdés és szeretnétek visszajelzést írjatok a megadott emailcímre vagy keressetek meg engem :) )
Köszi

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388103 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyimat rávettem, hogy használjunk energitakarékos égőt, plusz véletlenül se felejtsünk égve semmit. Másfél havi számla összegével lett kevesebb. Nagyi is szelektíven gyűjti a hulladékot. Van, aki nem érti, mire ez a nagy flancolás, Válaszom: "Ön/Te még fürödhetett/fürödhettél ilyen idősen, mint én, a zagyvában. Én is fürödhetek- de akkor vagy öt orvost felkereshetek. Mert annyira mocskos.
Válasz:
-Igen, mi még ittunk is belőle.

Előbb még röhögött. No comment.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388101 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ennyi!

A moszkvai metros esetről hallottatok?
Durva képek vannak fent neten... :S

Katt ide.

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388100 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a reklámoktól kapok idegsokkot. Szerintem sokkal többet fogyasztana mint a díszkivilágítás és azok bezony egész este mennek. Én éjtél után csak a közvilágítást hagynám fent.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388094 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Kincső (Thilanna) írta: Nemtom, mert nem most volt :( szal GIYF, hátha találsz hasonlót.

:shock: "GIYF"? Mi is ő pontosan?
De ugye nem újságban olvatad?

Google Is Your Friend. ;) :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388093 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Nemtom, mert nem most volt :( szal GIYF, hátha találsz hasonlót.

:shock: "GIYF"? Mi is ő pontosan?
De ugye nem újságban olvatad?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388092 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemtom, mert nem most volt :( szal GIYF, hátha találsz hasonlót.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388091 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila: semmi gond, én értettem félre. ;)

Kincső: Ezt hol olvastad? Ha neten, be tudnád linkleni, hogy énis, énis ,énis? :P

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388089 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olvastam róla, h. a díszkivilágítás egyáltalán nem fogyaszt annyit, mint amennyi a mennyiségéből tűnik... a problémákhoz képest tényleg elenyészőt, sajnos. Túl jó már a világítástechnika, sajnos. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388088 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Attila írta: Nem dumálni kell róla, hogy hogy kéne, hanem azt csinálni pl,. amit SÚ is meg én is, adni egy esélyt a környezetnek pl. a fogyasztók lekapcsolásával.


Ohh, Attila, pöttyem, aztán azt meg honnan veszed, hogy én nem kapcsoltam/olom le a fogyasztóimat és csak papolok bele a világba, hogy áramtalanítani kéne este Pesten mindent? Hmmmm? :P Az egy dolog, hogy beírtam, hogy kiégett a wc-ben a villanyom...de nem csak dumálom... ha nem kell, lekapcsolom. Bizony! :P :P
Pl.: Mikor hazamegyek anyámékhoz vidékre több napra, akkor áramtalanítom az egész lakást...Najó, a hűtőt nem, de amúgy mindent.


(Attila....ez gááááááz volt)...Missy, bár nem szeretek általánosságban beszélni, ez most még is az volt. Fel sem merült bennem, hogy te csak mondod és közben nem úgy teszel... :oops: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388087 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Nem dumálni kell róla, hogy hogy kéne, hanem azt csinálni pl,. amit SÚ is meg én is, adni egy esélyt a környezetnek pl. a fogyasztók lekapcsolásával.


Ohh, Attila, pöttyem, aztán azt meg honnan veszed, hogy én nem kapcsoltam/olom le a fogyasztóimat és csak papolok bele a világba, hogy áramtalanítani kéne este Pesten mindent? Hmmmm? :P Az egy dolog, hogy beírtam, hogy kiégett a wc-ben a villanyom...de nem csak dumálom... ha nem kell, lekapcsolom. Bizony! :P :P
Pl.: Mikor hazamegyek anyámékhoz vidékre több napra, akkor áramtalanítom az egész lakást...Najó, a hűtőt nem, de amúgy mindent.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388085 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem Missy, nem vagy pesszimista, egyszerűen reálisan látod a dolgokat, mert amíg több multi vállalat elsimliz bizonyos dolgokat és még így is milliárdokat kaszál, addig a környezetvédelem téma az csak a blabla kategória szintjén fog érvényesülni. Nem dumálni kell róla, hogy hogy kéne, hanem azt csinálni pl,. amit SÚ is meg én is, adni egy esélyt a környezetnek pl. a fogyasztók lekapcsolásával.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388081 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta: Az éjszaka felére amúgy is le van kapcsolva a díszkivilágítás, csak éjfélig/hajnali egyig van :)


De még ez is sok. Belegondoltál, hogy MENNYIVEL többet érne "A Föld egy órájával" EGYÜTT(amit úgysem tesz meg mindenki), ha a minimumra csökkentenék a díszkivilágítást.
Ezért írtam, hogy "akárcsak mostani időtartam felére". Ez a minimum lenne Meta, és még ez is csak egy hajszállal többet érne mint halottnak a csók.

Sötét Úr írta: És amíg az egyik oldalon káros, a másik oldalon hasznot is hoz, azért azt ne felejtsük el. Ha ezt a hasznot legalább részben sikerülne környezetvédelmi célokra fordítani, még egyensúlyt is lehetne teremteni.


No igen, ha$znot, csak kinek/minek? Mert a környezetre nem fordítják, az biztos. :lol:
Amúgy olyan szépen írtad. "legalább részben sikerülne"...... Tulajdonképp itt a jelen és a jövő lényegének összefoglalása 3 szóban. Nahát ez az, ami még gyökrészben sem fog sikerülni.... :roll: Bocsánat, ha túl pesszimista vagyok, de...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388080 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: ...amit az éjszaka felében szinte senki nem is lát.

...minek folytán az éjszakai díszkivilágítás csak éjfélig működik. (Egyes helyeket hajnali kettőig, ha jól tudom.) És amíg az egyik oldalon káros, a másik oldalon hasznot is hoz, azért azt ne felejtsük el. Ha ezt a hasznot legalább részben sikerülne környezetvédelmi célokra fordítani, még egyensúlyt is lehetne teremteni. Ráadásul a fő gondot sokkal inkább az elöregedett, rossz hatásfokú fogyasztók okozzák, nem a díszítési célú fogyasztás. Ha össze kellene vetni a Szabadság-híd új kivilágítását egy korábbi, hasonló fényigényű épület díszkivilágításával, valószínűleg érdekes különbség jönne ki.
Egyébként engem meglehetősen irritál ez a fejetlen propaganda a Föld órájával. Ez kb. olyan, mint az a fogyókúra, amikor napjában kétszer fél órát koplalsz, aztán hadd szóljon. Ott van a tömegközlekedés elöregedett járműparkja, a MÁV, és sorolhatnám - azokkal is sokkal többet kellene foglalkozni. De például közülünk hányan kapcsolják ki a routert, amikor elmennek otthonról, és tutira nem akarnak netezni? Hányan áramtalanítják a monitort? Apróságok, így egyenként, de együtt azért elég szépen fogyasztanak. Én úgy oldottam meg, hogy mindenhol kapcsolós elosztókat használok, és a telefontöltők így az elosztóban maradhatnak, mivel azt kikapcsolom, ha nem töltök éppen. Persze van még hová fejlődnöm nekem is – az egésszel csak azt akartam hangsúlyozni, hogy az ilyen apróságokkal sokkal többet lehet tenni annál, mint ha egy évben egy órára lekapcsolsz mindent.
(Off: remélem, hogy egyetlen kórház intenzív osztálya sem csatlakozott az akcióhoz...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388079 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az éjszaka felére amúgy is le van kapcsolva a díszkivilágítás, csak éjfélig/hajnali egyig van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388078 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van egy másik oldala is az éjszakai világítás lekapcsolásának. Ki az, aki Pesten, vagy bármilyen nagyvárosban látta a csillagos eget? Annyi világítás megy a nagyvárosokban, hogy az űrből is tisztán látszanak ezek a fényes területek:
KLIKK IDE

És ennek fényárnak nagy része teljesen felesleges, sőt, van, ami már káros. Megzavarja az éjszakai madarakat, a tengerparton a teknősöket, lakóházak közelében égő erős fénytől az ott lakók nem tudnak aludni. És mindezt azért, hogy jól nézzen ki valami, amit az éjszaka felében szinte senki nem is lát.
Egyszerűen önmérsékletet kellene tanúsítani. Jót tenne a környezetnek, és kevesebbe is kerülne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388074 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Elmondták a tvben is, hogy ezzel arra is szeretnék felhívni a figyelmet, hogy mindig takarékoskodjunk az árammal, meg a többi energiaforrással.
Nekem nagyon tetszett, hogy a városban lekapcsolták a díszkivilágítást:)


:)
Csakhogy a figyelemfelhívás édeskevés(bár kétségkívül az is valami.)
Barbár egy dolgot mondok , pedig nagyon szeretem nézni esténként a villamosról a kivilágított Pestet, de simán lemondanék az esztétikai élményről a Földért.
Ha például esténként/éjszakánkét a díszkivilágítást a világon mindenhol lekapcsolnák -akárcsak a mostani időtartam felére is-máris több értelme lenne. Nopersze ezt törvénybe kéne iktatni.
Ha már csináljuk, csináljuk rendesen. Ne csak egy-egy órára.
De..nem tudom, lehet érdekes nézőpontból közelítem meg a problémát. :roll:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388072 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elmondták a tvben is, hogy ezzel arra is szeretnék felhívni a figyelmet, hogy mindig takarékoskodjunk az árammal, meg a többi energiaforrással.
Nekem nagyon tetszett, hogy a városban lekapcsolták a díszkivilágítást:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388071 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én speciel _minden_ elektromos cuccot kikapcsolva tartottam tegnap hajnali kettőtől háromig, bizony!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #388069 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vagy én vagyok retardált, vagy hülyeség amit mondasz. Ha folyamatosan egész évben vigyázok, akkor összeadódik az az egy óra, amit a Föld napján lekapcsolok. Ez....alapvetően ez is olyan, mint a halottak napja. Nem csak azon a napon kell megemlékezni róluk, hanem gondolni kell rájuk egész évben. Ettől csak az a jelentősége veszik el ennek is, mint a reggeli kávé ivásnak:
6:30: Fel kell kelni (megtörtént, kipipálva)
7:00: Buszmegállóba jön a busz (kipipálva)
Föld napja: Lekapcsolni a villanyt egy órára...
Szerintem érzitek, hogy minek kellene lennie a jelentőségének ennek a napnak. Nem az, hogy 1 órára sznob módon lekapcsolom a villanyt és utána pedig mell döngetve hangoztatom, hogy én megtettem a kötelességem, mert lekapcsoltam a villanyt egy órára, hanem felhívni a társadalom figyelmét arra, hogy tudatosan bánjon az energiaforrásokkal és tudatosan éljen. Mert hiába kapcsolom le a villanyt 1 órára, ha egyébként meg egész évben ég a villany az egész házban azért, mert nagy ívben nem érdekel, hogy akkor mit kéne tennem.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388067 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
omg,hát simán hogy nem mindegy!!!!

Józan ésszel csak kicsit kéne utána számolni,vagy reálisan nézni a dolgokat.

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388065 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Az lehet,de ha most kapcsoltad volna le sok emberrel egyetemben akkor többet megtakarítottunk volna,mintha mondjuk az év napján a többi ember úgy mond magasról kakil rá,de te meg figyelsz rá,semmit nem ér szinte.

Ahhoz hogy mentsük a Földet,nem csak villanyt kéne kapcsolgatni ráadásul 1 óráig,hanem többet kéne tenni.
De persze ez is már valami...valaminek a kezdete akár.


Már nem azért, de nem baromira mindegy, hogy egy év egy napjának egy órájában nem ég nálad a villany, mint hogy egész évben vigyázol???

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.729 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére