BESZÉLGETŐS topic

Több
13 éve 10 hónapja #389747 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szurok! Meg a biztonság kedvéért egy kis unga-bunga is! ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389738 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Newra írta:

Missy írta: Ilyet alapvetően nem szoktam tenni, de kedden min. 20 ember elé kell kiállnom, illetve kiülnöm(életemben először) csíra fél év "tudással" hárfán játszani. :? Kérhetnék egy kis szurkot, hogy ne süljek bele? :roll:
:oops:


Nagy-nagy szurok Missy! Drukkolok! Tudom én, hogy nagyon ügyes leszel! ;)


És még egy kis szurk! Így már biztosan hatni fog! :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389733 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Ilyet alapvetően nem szoktam tenni, de kedden min. 20 ember elé kell kiállnom, illetve kiülnöm(életemben először) csíra fél év "tudással" hárfán játszani. :? Kérhetnék egy kis szurkot, hogy ne süljek bele? :roll:
:oops:


Nagy-nagy szurok Missy! Drukkolok! Tudom én, hogy nagyon ügyes leszel! ;)

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389722 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilyet alapvetően nem szoktam tenni, de kedden min. 20 ember elé kell kiállnom, illetve kiülnöm(életemben először) csíra fél év "tudással" hárfán játszani. :? Kérhetnék egy kis szurkot, hogy ne süljek bele? :roll:
:oops:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389647 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ide is berakom, hátha kicsit többen nézik, mint a Külföldi kapcsolatok topicot. ;) VLS* trailer:


* a Szlovén Tolkien Társaság nagy nyári talija, augusztus elején

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389325 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek már csak 4 hét és tábooor!!!!
Jajh legyünk már ott :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389319 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Istenem, rettenetes régen voltam már itt :oops:

Azért ugrottam be, hátha érdekel valakit:

Michael Jackson halálának 1. évfordulója lesz június 25-én (péntek).
Információk a találkozóról/megemlékezésről:

A Kempinski szálló előttre van megbeszélve, 17 órára (ott van egy olyan fa, ami alatt állandóan virágok és képek vannak - MJ mindig a Kempinskiben szállt meg, a fa az ablaka közelében van).
Aki amit tud, hozhat: fehér rózsa, fehér lufi (lehet, hogy valaki tud héliumot szerezni), gyertya, mécses.
Aki tud, jöjjön MJ-pólóban, ha van, akkor fehér karszalaggal.
A lufikra üzenetet írunk, filctoll is jó, ha kéznél van. Lesz elvileg egy üzenőtábla is, idézem attól, aki hozza: "lehetőség lesz arra,hogy üzeneteket,rajzokat,verseket helyezzetek el egy nagy üzenőfalra,amit aztán esetleg a klubbok alkalmával ki lehetne állítani. Készüljetek hát,fogalmazzátok meg érzéseiteket,gondolataitokat,álmaitokat..."
Vannak, akik annak járnak utána, hogyan lehetne 51 galambot is felreptetni.

Ennyit tudok egyelőre.
Én Szombathelyről utazom Pestre, már csütörtökön, és azt is tudom, hogy lesznek, akik előbb odamennek, mint 17 óra.
Van egy játszótér is ott, kisgyerekeseknek pont jó.

Remélem, nem baj, hogy beírtam.
Jó éjt

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389192 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta:
Msot úgy jót röhögök magamban két álláskeresési hirdetés között, míg szurkolok, hogy hozza már be amit akarok, de hát neeem....


Küldök egy valagnyi szurkot Nam! Te meg majd nekem augusztusra.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389174 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, különösen, hogy ma a fórum alapján ébredtem rá, hogy mi is leszek. (Mivel valami gond van a mail-lel.)Nos, a hobbitlét meg is lepett, meg nem is. ( A tavalyi emberlét után már csak holmiféle darkos dolog lepne meg, bár, mint tudjuk, az MTT-ben semmi sem lehetséges, különösen, ha az algoritmust bevetjük.)Ha eddig nem éreztem magam kellőképp kicsinek és védtelennek, hát segítettetek, hogy erre rádöbbenjek. :) Épp ezért ki fogok nyúlni, lesni fogom a kék eget (különösen, ha szakad az eső) és sárgarépát majszolgatok. Abszolúte autentikus hobbit leszek, mivel a krumplit nem igazán ehetem meg.

A hobbit, mint olyan, extrém mód szereti a krumplit, extrém módon szeret enni, extrém módon gyapjas a haja (na ez legalább stimmel), imád mezítláb járni (mivel nem kell azt lesnie, hogy hol a kalcium, ha megcsípi a lábát a valami), és naphosszat főzőcskézik ( én meg őrzöm a hagyományt).

Összegezve: gratulálok az algoritmusnak. De nagyon mélyen és meghatódottan. :) ))))) Egy szerencse van: a társaság mindig jó. :) ))

Msot úgy jót röhögök magamban két álláskeresési hirdetés között, míg szurkolok, hogy hozza már be amit akarok, de hát neeem....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #389031 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: .... olyan szomorú és fáradt vagyok....valami szívvidítót írnátok? Bár most úgy lehet, Finrod és Feanor egyesített erejére volna szükség. És ami a leggázabb, vidám képaláírásokat akarnak tőlem.

....


5 hét és 1 nap múlva tábor!!! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #389029 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
.... olyan szomorú és fáradt vagyok....valami szívvidítót írnátok? Bár most úgy lehet, Finrod és Feanor egyesített erejére volna szükség. És ami a leggázabb, vidám képaláírásokat akarnak tőlem.

....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #389002 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm mindenkinek, aki segített a Művészeti pályázat végigvitelében!!!
Majd írok személyes köszönőt is, csak még mindig nincs agyam...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388987 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Köszönöm, hogy ilyen lelkesek vagytok!
Az életemet mentitek meg épp :)


Idhren... Bocsánat, nagyon elaludtam, 11-re tudnék ott lenni..... :oops:
De, ha a csütörtökből indulok ki, lehet pont odaérek, mikor elkezdtek díszíteni.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388948 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm, hogy ilyen lelkesek vagytok!
Az életemet mentitek meg épp :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388943 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még nem tiszta, hogy mi lesz velem holnap, de ha tudok, jövök 8)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388933 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Korábban mikor gondolod? Nem tudom pontosan, hogy alakul a holnapom, de akivel valsz találkozom délelőtt, kettőtől dolgozik, úgyhogy mondjuk háromra sztem már tudom magam itthonra ígérni, az jó? Deákról vagy Moszkva térről lehet jönni 16os busszal, de sztem rögtön küldök nektek priviben részletesebb útbaigazítást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388932 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is oda tudnék érni holnap délután valamivel öt előtt, ráadásul engem még elnavigálni sem szükséges... ;) ( Dísz tér 16 )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388930 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta:

Metaflora írta:

Esgal írta: Na, akkor innen átveszem a kartonozás szervezését :)

Szóval, csütörtökön 4től vagy korábbtól lenne, aki tud, jöjjön. Ellenben helyszín még nincs; Idh nem lesz itthon, hozzánk most sajnos nem lehet, Főnix nem lesz nyitva. Valaki, ötlet?

Nálunk lehet, ha az jó.


Elég hálás lennék, köszönöm, és tengermély hódolat :) Én mondjuk még nem jártam nálatok, de majd navigálj el, hova pontosan.
Kérdésem még, hogy mikortól mehetünk, nekem a 4 előtt is jó, Missy meg aki még akar, később is becsatlakozhat.


Csatlakoznék Esgalhoz Meta. Engem is navigálj el légyszíves, itt, vagy priviben, vagy ahogy szeretnéd. ;)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388925 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Esgal írta: Na, akkor innen átveszem a kartonozás szervezését :)

Szóval, csütörtökön 4től vagy korábbtól lenne, aki tud, jöjjön. Ellenben helyszín még nincs; Idh nem lesz itthon, hozzánk most sajnos nem lehet, Főnix nem lesz nyitva. Valaki, ötlet?

Nálunk lehet, ha az jó.


Elég hálás lennék, köszönöm, és tengermély hódolat :) Én mondjuk még nem jártam nálatok, de majd navigálj el, hova pontosan.
Kérdésem még, hogy mikortól mehetünk, nekem a 4 előtt is jó, Missy meg aki még akar, később is becsatlakozhat.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388924 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: A helyszíni tűzködés is még a napokban megtörténne és nem szombaton?


Az szombaton délelőtt lesz.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388917 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A helyszíni tűzködés is még a napokban megtörténne és nem szombaton?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388915 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta: Na, akkor innen átveszem a kartonozás szervezését :)

Szóval, csütörtökön 4től vagy korábbtól lenne, aki tud, jöjjön. Ellenben helyszín még nincs; Idh nem lesz itthon, hozzánk most sajnos nem lehet, Főnix nem lesz nyitva. Valaki, ötlet?

Nálunk lehet, ha az jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388912 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, akkor innen átveszem a kartonozás szervezését :)

Szóval, csütörtökön 4től vagy korábbtól lenne, aki tud, jöjjön. Ellenben helyszín még nincs; Idh nem lesz itthon, hozzánk most sajnos nem lehet, Főnix nem lesz nyitva. Valaki, ötlet?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388908 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Nekem csütörtökön késő délután lenne jó. Mondjuk olyan 4-től. Mármint a kartonozás. Előbb sajnos nem tudok menni segíteni, így is csoda lesz, ha túlélem azt a 3 vizsgát.

Az nekem is. Szerdán még vizsgázom, csütörtökön bármikor és talán pénteken is nagyrészt ráérek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388905 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem csütörtökön késő délután lenne jó. Mondjuk olyan 4-től. Mármint a kartonozás. Előbb sajnos nem tudok menni segíteni, így is csoda lesz, ha túlélem azt a 3 vizsgát.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388904 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Idhren írta: Először is, a kiállítandó pályaműveket kartonokra kéne rakni, Esgal segítségével.

Ezt mikor kéne? (Szombaton sajnos nem érek rá semmire.)


Még a héten, péntekig, kartonok vannak a raktárban elvileg...
Ha jó lenne neked, akkor szólj mikor, és szólok Esgalnak is!
Köszi :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388900 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Először is, a kiállítandó pályaműveket kartonokra kéne rakni, Esgal segítségével.

Ezt mikor kéne? (Szombaton sajnos nem érek rá semmire.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388892 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítséget szeretnék kérni:

Mivel talán mint tudjátok, szombaton lesz a Művészeti pályázat díjátadója, és kb egyedül szervezem, szükségem lenne segítő kezekre.

Először is, a kiállítandó pályaműveket kartonokra kéne rakni, Esgal segítségével.
Másodszor, szombaton délelőtt kéne pár ember, aki segít felrakni a képeket.
Harmadszor, jó lenne, ha vki színesben tudna nyomtatni, és az e-mailben küldött műveket esetleg kinyomtatná.

Kérlek titeket, írjatok privit, vagy mailt, vagy akármi.

Köszi: Idh

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388821 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miért, teljesen helyes, a tündék tanították meg az enteket beszélni ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388820 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy lány írta a facebookon:

"A barátnőimmel beszélgettünk:
- Környezeti kommunikációt tanulok.
- Akkor te beszélgetni fogsz a fákkal?
- Ez nem tündeképzés!"

Lol :lol:

De "szakmailagW javítottam, hogy entek. ;)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.455 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére