BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 9 hónapja #62417 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó, most bejutottam...Naaagyon tetszik az az idézet, aminek az a vége, h. "Vándor, ma véled álmodom!" !! Dínchamion: Honnan van? :)
Csillagjegyem oroszlán, (bár mostanában nem látszik :wink: ), aszcendensem szűz (Hogy én rendszerető? hahahahhaa :) )
Zenei ízlés: bár én már leírtam a bemutatkozások topicban, Sarah McLachlan, akit senki nem ismer :cry: , + Metallica, TCS, stb.
Üdv :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62395 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vizöntö, vizöntö aszcendenssel, kinaiban tigris, keltában fenyöfa,több horoszkop nem jut eszembe hirtelen
zenében mindenevő vagyok de mindenböl csak a szinvonalasat, és herotot kapok a tv-ben válogatott magyar csapatoktol

ui:még egy hét és vége a sulinak :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62315 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csillagjegy:
Mérleg (1987.szept.24-én születtem)

Zenei ízlés:
Általában minden, de a rap műfajt nem bírom, a testvérem meg ilyet hallgat :)

Zsoff: Olvasd el a Monte Christo grófját, mert megéri!
Én meg megpróbálom megnézni.

1ébként ti láttátok az Amélie csodálatos élete c. filmet, én olnap fogom megnézni?
Ha láttátok, tetszett?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62296 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemtudom,érdekel-e valaíkit...megnéztem családdal a moziban a Monte Cristo grófját!ééés...ISZONYÚ JÓ film!!!
Azaz mindenkinek ajánlom,aki szereti az izgalmas,fordulatos,és igényes kosztümös filmeket!
A sztori gondolom ismert,én nem olvastam,de amerikaiék állítólag jó sokat változtattak benne.Dícséretes! :wink:

Jójó,mindegy,annyit akarok csak mondani,hogy NÉZZÉTEK MEG!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62288 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem úgy volt, hogy 6.-án mutatják be az MTV M.A.-t?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62287 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan, Szeged még nem tuti- írd meg, mikor érsz le Győrbe, aztán, ahogy az azték törzsfő mondta, megbeszéljük. :)

Csillagjegy/zenei ízlés?
Nyilas vagyok, aszcendensem szintén Nyilas,Hold-jegyem meg Bika.

Zenében a klasszikusokat szeretem, a 60-as, 70-es éveket, és az igazi, zenei heavy metalt, amiben énekelni is tudnak és tele van harmóniával. Legkedvencebbem az Edenbridge ( www.edenbridge.org ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62286 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
shaira: Hogy ma ismétlik? Ma mutatják be! 21:00-kor. HOLNAP ismétlés este 10-től, de 9-től már az 1 órás cenzúrázatlan változatot nyomják, úgyhogy holnap is 21:00-tól érdemes nézni.

Körkérdés: zenei ízlés és csillagjegy/aszcendens? (Még azé' vannak páran, akik ilyen téren nem mutatkoztak be, úgyhogy válaszra fel, emberek! :D ...Tudjátok mi ebben a vicces? Az asztrológia egy olyan dolog, amivel 90%-ban el lehet találni, milyen emberek vagytok, külső tényezőket kizárva, csak az írásaitok alapján... :D )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62283 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dae: nekünk találkázni kéne vhol, hogy oda tudjam adni a képeket, mert postán bonyolult :)

Akkor végül is jössz Szegedre? Mert én péntek du. lemegyek Győrbe Eiáért, és szombat reggel indulunk, és így találkozhatnánk, ha neked is megfelel. Mit szólsz? :)

Csók:
Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62282 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=18]Mikor ismétlik ma az MTV Film Awards-ot?[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62279 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan, azt nem lehetne megoldani, hogy elküldöd nekem, én meg beszkennelem+felteszem a netre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62275 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Asszem ez már naaaaagyon kellett a Fórumra, úgyhogy nagy köszi Vic, és a moderátoroknak is szintén köszönjük :!: :D :wink:

Ha már itt vagyunk, srácok, hadd panaszkodjak egy kicsit. Ugyanis szkenner még mindig nista, és jó pár képet :!: szeretnék föltenni a netre. Nincs itt véletlenül valaki, aki vmilyen módon hozzá tud jutni szkennerhez? (Előző kérdésem süket fülekre talált. De szóljatok, ha idegesítő lennék, mert akkor lelövöm magam :D ) Még nem tudom hogyan/mivel, de meg fogom hálálni :D

Más: Estel, hogy a jó életbe jutottál hozzá a filmhez? :D Robin nekem azt mondta, keressek meg chaten vmi tagot, aki tud intézkedni cd-ügyben, csakhogy az illetőt sehol sem találtam. Úgyhogy ha van vki, aki a film-cd problémát is meg tudná oldani, ropppantul megköszönném! :mrgreen:

Előre is danke:
Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62161 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szméagol! Du bist Borbak? :?: 8O :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62125 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Estel: te is pécsi vagy? Hülye egy kérdés tudom, de meglepő, hogy pécsiekkel találkozom itt, mert azt hittem, mindenkit ismerek fantasy vonalon... No mindegy. Szal szerintem fel kellene vennünk a kapcsolatot... :D

Bizony, Estel pécsi. Örvendezett is már neked pár hete (ápr. 16-án) a Vélemények rovatban. :)
És én is majdnem pécsi vagyok (itt tanulok). Sőt, még Éowyn is pécsi, de neki mostanában nincs ideje fórumozni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62124 Írta: Esgal Eithel
Esgal Eithel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van itt valaki? :?:

"Az idő múlik; mind változunk.
Elsírjuk könnyeink, és újra álmodunk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62122 Írta: Esgal Eithel
Esgal Eithel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van itt valaki? :?:

"Az idő múlik; mind változunk.
Elsírjuk könnyeink, és újra álmodunk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62121 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, akkor én is írok 8)
Már csak 9 nap, és már csak 3 nap a suliból!(aztán felrobbantjuk :twisted: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62084 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi!
Kíválló ötlet! Léli meg végre rendesen "kiejtette" Estel nevét! Szép nap ez a mai! Vagy a tegnapi? :lol:
Nagyon nagyon várom Szegedet! Aki a pénteki turnusba jön üzenem: Szombat-keddig eltüntem. Sok volt nekem ez a vizsgaidőszak!
Tündecsók a kósza kobakotokra! :wink:

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62063 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arwen(könnyes szemmel):jó nyaralást!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62061 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Imádunk Vic, éppen szükség is volt rá... :wink:

Estel: te is pécsi vagy? Hülye egy kérdés tudom, de meglepő, hogy pécsiekkel találkozom itt, mert azt hittem, mindenkit ismerek fantasy vonalon... No mindegy. Szal szerintem fel kellene vennünk a kapcsolatot... :D

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62056 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj de jó jaj de jó jaj de jó :) ))
Na akkor ide írom be, amit akartam: Mindenkitől szeretnék ezennel elbúcsúzni, könnyesen és meghatottan. :) Lehet, hogy még hétfőn és kedden be tudok jönni, és még hozzászólok pár témához (meg még elbúcsúzok kétszer :) ), de nem biztos. Úgyhogy ezennel nagyon szeretném megköszönni nektek mindazt, amit értem tettetek :wink: , és jó nyarat és nyaralást kívánok!
Üdv :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62050 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most?
vagy az már tegnap volt?
:(
:o hahóóóóóóó :o

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61983 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia Reménysugaram! :D

Mielőtt valaki félreértené, gyorsan visszatérek inkább az Eszzzzzztelre :D
Én már itt vagyok, de szerintem te nem.... Valaki tartózkodik ezen a helyen most rajtam kívül?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61937 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hurrá, Köszönjük Neked Vic! ;) ;) ("Sokan"? hmmm... :lol: )
Örülök, hogy nem hiába volt déja vu-m! :D

...No, most már csak egy beszélgetőtársat kéne találnom... :roll:
Hahó, mindenki, ide, ide :!:
:twisted:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61924 Írta: Vic
BESZÉLGETŐS topic téma létrehozva Vic által
Kedves Fórumozók :!:

Sokan hiányoltátok a régi fórumon megszokott chatelős topicot, tehát egy helyet, ahol végre kötetlenül, bármiről lehet beszélgetni.
Szükség is volt rá, hiszen Ti is észrevehettétek, hogy már igencsak elterjedtek az OFF-ok és a CHAT-ek minden topicban, mi moderátorok pedig nem győztük ezeket törölni.
Ennek a topicnak nem a chatelés visszahozatala lenne a célja, hanem az, hogy mindannyian megbeszélhessük problémáinkat, gondolatainkat és minden egyebet, ami nem fér máshová és nem kötődik Tolkienhoz.

Azonban felhívnánk mindenkinek a figyelmét: az ilyen irányú témák ezentúl csak itt kerülhetnek kitárgyalásra!
Ha más topicban chatet vagy nem szorosan a topic címéhez, gondolatvilágához tartozó beszélgetést látunk, ki fogjuk törölni :!:

Itt azonban bármit lehet, úgyhogy beszélgetésre fel! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.835 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére