BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 6 hónapja #388062 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az lehet,de ha most kapcsoltad volna le sok emberrel egyetemben akkor többet megtakarítottunk volna,mintha mondjuk az év napján a többi ember úgy mond magasról kakil rá,de te meg figyelsz rá,semmit nem ér szinte.

Ahhoz hogy mentsük a Földet,nem csak villanyt kéne kapcsolgatni ráadásul 1 óráig,hanem többet kéne tenni.
De persze ez is már valami...valaminek a kezdete akár.

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388052 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Ma ti is lekapcsoljátok 1 órára a villanyt?? :)

A Föld órája!


Nem kapcsolom le. Inkább egész évben ügyelek rá, hogy ne égjen feleslegesen.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388051 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Ma ti is lekapcsoljátok 1 órára a villanyt?? :)

A Föld órája!

ugyanúgy kiment a fejemből, mint a Tolkien-reading day :/ (pedig direkt elterveztem, hogy csütörtökön folytatom az angol Szilt, oszt mégis a Trónok harca került a táskába..)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388050 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem idén kimarad, mert nem otthon vagyok, hanem dolgozom, itt meg nem olthatom le a villanyokat és nem kapcsolhatom ki a gépeket.
De tavaly a föld óráját naagy sétával töltöttük a Szederrel kettecskén:)
Egyébként én úgy vagyok vele, hogy egész évben igyekszem takarékoskodni mindennel (szelektív szemétgyűjtés, áram ilyesmi).

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388045 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi leontjuk itthon! És titeket is csak arra tudlak biztatni hogy cselekedjetek! ;) :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388043 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mivel nem vagyok otthon ezért az én szobámban, már tegnap óta a Föld napja volt...viccet félretéve...ennek tényleg valamilyen komoly dolognak kellene lennie, és biztos vagyok benne, hogy nagyon sokat jelentene a "Földnek" és vele együtt az emberi társadalomnak is, hogy ha ebben az egy órában nem égne a Földön egyetlen egy lámpa, villany és energia folyasztó egység. ;) :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388042 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Ma ti is lekapcsoljátok 1 órára a villanyt?? :)

A Föld órája!


Én a wc-ben biztos.Már reggeltől .(Föld hétvégéjét tartok úgy néz ki :roll: ). Kiégett.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388039 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma ti is lekapcsoljátok 1 órára a villanyt?? :)

A Föld órája!

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388033 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meta, ha gondolod, felteheted a képeket a képMutatóra is. Ha nem akarsz ezért regisztrálni, dobj egy privit, és adok acc-ot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388027 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Későn mentem, korán jöttem, de jó, hogy volt. És jó, hogy voltunk. És szerintem érdemes a témákat is felsorolni: Éowyn és Faramirról sajnos lemaradtam, Turambar és Níniel, Númenor elsüllyedése, a Gyűrű elpusztítása, búcsú Lórientől, hobbit-kupaktanács Töbörlyukban, balrogkaland Móriában, részemről a valák ösvénye :) volt még valami?
(Én fotóztam párat, picasa albumot tíz képért nem akarok nyitni, facebookra felraktam, aki ott nincs fenn, és kéne neki, annak szívesen elküldöm :) )
(SÚ, ezek jóók :D különösen a másodikon jön ki nagyon jól az Estel feje mellett égnek meredő harisnyás láb.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388026 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sajnos fényképezőgép nem volt nálam, csak a PDA, de azzal csináltam pár képet, e ! Mármint a Tolkien-olvasás napján.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388023 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó volt bizony, e! :D Jövőre előbb eldöntjük, meg meghirdethetjük szélesebb körben ;)

Aki repetázna, azt szeretettel látom a TLV döntőn szombaton, ott is nagy hangulat lesz, és garantáltan Tolkienről folyik majd a szó! :D
(De komolyan! :) )
És hozzatok fényképezőt! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388021 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszönöm azoknak, akik mégis jöttek - azoknak is, akik felolvasni jöttek könyv nélkül :lol: - nagyon hiányzott már nekem egy kis mötötö, csak mostanában nem fér bele az életembe - de visszatérek!!! (vegyétek fenyegetésnek :D )
és bocsi hogy muszáj volt hamar lelépjek, annyira maradtam volna még... ezt jövőre kissé szervezettebben szeretném - naptárba beírva!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388014 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM!

Fotósokat és pályaudvari kísérőket keresünk szombatra (márc.27.), a TLV döntőre!

Fotós:
- 10:00-16:00
közt bármikor, akár néhány órára is (helyszín: FSZEK Kp-i könyvtár)

Pályaudvari kísérő:
- 9:00-10:00
közti elfoglaltság
9 körül kellene valamelyik pályaudvarra érni (Keleti és Nyugati közül inkább), 9:30-ig bevárni az oda érkező csapatokat, majd metróval eljönni velük az Astoriáig/Kálvinig, és onnét a FSZEK olvasóbejárata elé éri 9:45-10:00 közt.
Ez nagyon-nagyon fontos lenne, és egyelőre nincs rá ember, mert aki helyben segít, az nem érhet oda ilyen későn!!

Jelentkezés és információ nálam! (kincso 'kukac' t-online.hu, 06-harminc-öt-20-64-negyvenhét)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388004 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is elmegyek, négyre érek oda. De csak egy órát tudok maradni... :|

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #388000 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én munka után rögvest, a metró fénysebességével tűzök oda, szóval kb. f5-re ott bírok lenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387997 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta: Nyüh :(
De mások meg csak azt írják, h fél négy nem jó, nem azt, h mikor igen...
Nekem tényleg teljesen mindegy, én ráérek egész nap...
De nehogy már nekem kelljen eldönteni...
Hahóóóóóó...



tudod Meta, itt mindig az a lényeg, hogy hogyan ne... azt, hogy hogyan igen, az nagyon nehezen megy.... :evil:

(lehet moderálni)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #387996 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta: Nyüh :(
De mások meg csak azt írják, h fél négy nem jó, nem azt, h mikor igen...
Nekem tényleg teljesen mindegy, én ráérek egész nap...
De nehogy már nekem kelljen eldönteni...
Hahóóóóóó...

Mi Tündével ott leszünk, kb. fél 4-től kb.fél 5-ig.

MINDENKI MÁSNAK, AKIT ÉRDEKEL: nem kell fél 4-re jönni, gyertek, amikortól tudtok, csak legyetek ott!

(megjegyzem, ehhez jól jönne valami zászló vagy felirat, de most már valószínűleg mindegy)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387995 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valami vidámabb téma: tegnap helyettesítettem angolon. Nme fogjátok kitalálni, miről beszéltem nekik! Hát persze, hogy Tolkienről, regényeiről, és a germán mitológiáról. Szerintetek mekkora szemekkel néztek? :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387993 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyüh :(
De mások meg csak azt írják, h fél négy nem jó, nem azt, h mikor igen...
Nekem tényleg teljesen mindegy, én ráérek egész nap...
De nehogy már nekem kelljen eldönteni...
Hahóóóóóó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387992 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ok, menjetek, énnekem az azt jelentené, hogy várok ott magamban egy órát majdnem... bocsi, dolgom van utána, rohannom kell...
sajnálom :cry:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387987 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor legyen mondjuk négytől, és akkor az eleje még neked is belefér, és több esély van sokáig húzni, hogy mások is odaérjenek... mondjuk úgy négytől fél hatig? akkor a gócpont fél öt-öt körül van, akkor még nap is van meg minden... hmmm? most már tényleg tudni kéne :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387983 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(Bocsi a közbeszólásért, de...)

[center:269chd9i]ÓÓÓRIÁSI AKCIJÓÓÓÓ!
Csak itt, csak most, csak Nektek!



Aki 2010. április 10-ig befizeti a 2010. évi tábor TELJES részvételi díját, annak 1000 Ft kedvezményt adunk!

Vagyis tulajdonképpen a feltüntetett árnál 1000 Ft-tal kevesebbet kell csak átutalnod. ;)
FIGYELEM, a játék csak akkor ér, ha kitöltöd a jelentkezési űrlapot is! :P [/center:269chd9i]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387965 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ha sokan fél 5től érnek rá, akkor vegye már valaki kezébe a dolgokat és csinálja fél 5től... nekem az már nem jó, de attól még hajrá!!! :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kentaur
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 6 hónapja #387958 Írta: kentaur
kentaur válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez jól hangzik, bár nem a találkozások topikban lenne a helye? :) :mrgreen: bocsi... köszi a meleg fogadtatást különben, erre a felolvasósdira is ráugranék helyből, csak tényleg korai a fél 4...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387922 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elvileg jelentkezem, de a munkabeosztásom még kérdéses.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387920 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nagyon szívesen jönnék, de a fél négy egy kicsit nekem korai. Négytől viszont remek lenne! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387917 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mivel 3ig dolgozom, ráérek már akkor, és ha folyamatosan érkeznek az emberek, ki mikortól ér rá, akkor folyamatosan többen vagyunk :)
vagy nem jól gondoltam... de én max fél 5ig érek rá, azért írtam korai időpontot...
és igen, ha lemegy a nap, elkezd hűlni is...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387916 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Naigen, az idő talán kicsit korai (az összes többi paraméterrel abszolút egyetértek) - nekem mondjuk OK, mert csütörtökön csak reggel van órám, de sztem nem általánosan ráérés-esélyes, se dolgozóknak, se egyetemistáknak, gimnazistáknak esetleg. Tekintve, h csütörtökről van szó, sztem a pontos időpontot ráérünk hétfőn vagy kedden fixálni, addig írjátok ide minél többen, h mikortól mikorig érnétek rá a Deákon lenni, és akkor a legnépszerűbb fél/egy órás intervallumot jelöljük ki végül. Addig meg terjesszétek a puszta tényt, hogy LESZ!
Én csütörtökön elég ráérős vagyok, de maximum hatig. (Ja és nem árt, ha világos van még az olvasáshoz - napnyugta elvben 17:18)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387915 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Muszáj fél négykor?

Az kissé korán van...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.488 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére