Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30663 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jo!<br> Nos: én is írok, vagy mi a szösz...<br> Rövid szösszenet a Elrond vs. Isildur... ja meg a Gy?r?...<br> (egyébként ha Orthancot Orthancnak mondták, mért mondtak Iszildurt???)<br> A csata:<br> E: Céééééééél..... tartsd! még mindig!<br> Egy tünde: Nem bírom!!!<br> E: Most l?j!<br> (l?nek, puszta két ork szívrohamot kap az ijedtaségt?l, a többiek futnak tovább)<br> E: Kard!!!!<br> (az orkok veszteség nélkül átrobognak rajtuk a veszélyesebbnbek látszó emberek felé)<br> E: Rohaaaaaaaam!<br> Gil-galad: Elrond! Itt én parancsolok! Rohaaaaam!<br> Az a valaki, aki Amon Sulról nézte, jön-e már Gil-galad Nyugatról, azaz Isildur papája akinek nem jut eszembe a neve: A tündéken áttörtek! Most mi következünk! Ezek a nyápis mókusok még céltáblának sem jók! <br> (nagy csata & minden, az orkok elfáradnak a sok rohangálásban és lefekszenek, miáltal úgy t?nik, egyre fogynak)<br> Gg: Gy?zünk!<br> Isildur papája: Mi gy?zünk! Ti semmit sem értek!<br> G: Nem igaz! <br> Ip: De! <br> G: Nem! <br> Ip: De! <br> (ezen nyomós érveket fölsorakoztató vita után egymásnak rontottak, miáltal a Kardból, amely Ketté Fog Törni, hirtelen Kettétört Kard lett, Gil-galad pedig csak simán eltörte a lándzsáját amikor éppen háttal rohamozott)<br> Ork: Uram! Nemsokára mind elfáradunk, de a két ellenséges vezér egymással harcol! <br> Szauron: Megyek!<br> (kissé távolabb)<br> G: Megcsavarom az orrodat!<br> Ip: Akkor letépem a füledet!<br> G: Neeee!<br> Sz: Hahhahahhaahhhaaaa!<br> (lenge kézlegyintéssel KO mindkett?nek, de amikor Isildur papájának, aki Gil-galad érkezését várta Amon Sulnál, naszóval aki most nem jut eszembe, annak a fiát, tehát Isildurt akarja hasonló módon lecsapni, a Gy?r? lerepül az ujjáról, és a Sötét Úr elfolyik, mint a Nyugati Boszorkány)<br> I: Legy?ztelek! Én! A Király fia! Azaz.. a Király! Én Király vagyok! (ebb?l is látszik, hogy Aragorn lesz az utódja)<br> I: Nade mi ez? Csillog és kerek. Kicsi. Akkor biztos t?r. Nade nem. Ilyen alakú t?r nincs. Lássuk csak, valamilyen írás... hmmm... <br> ha tudnék olvasni!!!!<br> E: Isildur! Az Ellenség Gy?r?je! Meg kell semmisíteni!<br> I: Tényleg! Ez egy gy?r?... és milyen szép... drágaságom!<br> E: Tarts velem!<br> (felmennek a Végzet hegyére, a T?z katlanhoz)<br> E: Ez itt a Végzet Hegye és a T?z Katlan. Vagy a T?z Hegye és a Végzet Katlan? Mindegy. Egyszóval itt készült ez a Gy?r?, és most dobd bele!<br> I: Mér?<br> E: Pusztulást hoz rád!<br> I: Hiszi a piszi!<br> E: Szörny? hatással van rád!<br> I: A papa azt mondta, ner higgyek az idegen bácsiknak. Na pápá...<br> E: Isilduuuuuuuuuuuuuuuuur!<br> (erre az ordításra felébrednek az unalmukban elaludt orkok és látván uruk pusztulását, fejvesztve a Ködhegységbe menekülnek lévén az a legtávolabb.)<br> <br> némi id? múlva<br> <br> I: (útban haza. N?sziromfölde mellett) Gy?r?r, Gy?r?, drágaságom!Érted élek, szerelmem! Az enyém vagy, csak az enyém!<br> ?R: Orkok!<br> I: na és? A Gy?r? az enyém!<br> (némi harc, Isildurnak kiverik néhány fogát és telet?zdelik nyíllal)<br> I: Hihi... azt hittétek, nincs rajtam páncél?<br> (a folyón angolosan távozik)<br> I: Nosz, drágaszágom, megyünk a hegyekbe. Ott szok kinc van. Gollam...<br> <br> Ez tehát az igazi történet Gollamról és a Gy?r?r?l...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30660 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
És egy kis zene: <br> /Ti is észrevettétek, hogy minden rádió a GYU-val kapcsolatos dalokkal van tele??? :-) )) /<br> <br> A Gyűrű dala Szauronhoz: <br> Azt mondtad jól vigyázol rám<br> Elhittem, mégis itt hagytál<br> Már többé nem vigyázol rám ...<br> /Crystal/<br> <br> Szauron válasza: <br> I will never stop until you're mine<br> I can wait forever till the end of time ...<br> /Azt hiszem N-sync/<br> <br> Gollam a Gyűrűről: <br> You are always on my mind<br> You are always on my mind!<br> /Pet Shop Boys/<br> <br> Szauron Gyűrű-háború indulója: <br> Turn off the light<br> Turn off the light...<br> /Nelly Furtado/<br> <br> Na jó, megyek vissza vokálban, már biztos fárasztó vagyok. :-) <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30659 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Egy kis hülyeség ... <br> Reklámok: <br> <br> Legolas: Csak megmosom a hajam és már indulok is!<br> Szarumán: L'Uruk-hai! Mert megérdemlem. <br> <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30633 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szia Alyr! Régen olvastalak... :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30631 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:) )<br> Na de én is írok...<br> Szarumán és Lurtz beszélgetése:<br> S: Na, kishaver, megszületett már?<br> Ork1: Mingyá, gazdi, mingyá'...<br> (Lrtz kaparászik a hólyag belsejében, der mivel az nejlon, a fenének se akar átszakadni...)<br> S: Segíts neki!<br> (Ork odamegy, felvágja a hártyát)<br> L: Gaaarrrsssssshhhhhhh.....!<br> O1: Megszületett!<br> L: hörrrrr (ti: hörög)<br> S: Na, orkokra nincs szüókség, öld meg őket!<br> (Megöli)<br> S: Gyere velem! <br> L: Hörröröörrrrr.....<br> (a toronyban)<br> S: Az orkok szánalmas lények. A sötét időkben a tündéket keresztezték a cickányokkal, és addig kínozták, amíg a cickányok vérszomlyassága kiveszett belőlük. Én tökélyre vittem ezt a fajt, benned, uruk hai, és az a feladatod, hogy engem szolgálj!<br> L: Khööörrrrrrrr....<br> S: KI a gazdád?<br> L: Sarumán!<br> S: Ki?<br> L: Sarumán a gaszdám!<br> S: Beszélj rendesen!<br> L: Meshter! Ekkora hogakkal nem lehet!<br> S: Na mindegy... mi a feladatod?<br> L: Ööööööö...<br> S: KI a gazdád?<br> L: Öööööö....<br> S: Rövid a memóriája... hmm-hmm... mi több, humm-humm... Menj vissza a kemencébe...<br> L: Höööööörrrrrrrrrrrrr!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30628 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez a kis szöveg a két hobbit, szerencsés megmenekülését tartalmazza a fekete lovas elöl mikor elindulnak a megyéből!<br> <br> F.: Te Samukám! Nem kéne valamit kajálnunk? Tudod a könyv szerint mi sokat kajolunk! <br> S.: De igazad van! <br> Frodó miután megette reggelijét:<br> F.: Te Samu megyek csurrantani egyet!<br> S:. Majd én nézem, ha jön vki!<br> F.: Ok!<br> S.S Ez így nem jó nekem is kell!<br> F.: Na jó menjünk!<br> Paták dobogása! Ekkor jön egy gonosz fekete lovas, és beleszagol a levegőbe, de nem érzi a gyűrű szagát, csak kis patakocskák csurgását hallja.<br> F.: Felettünk áll egy hapsi !<br> S.: Ja jó büdös a lába!<br> A lovas elmegy onnan.<br> F.: Na menjünk tovább!<br> S.: Ok!<br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30627 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Főleg a második!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30624 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: ez csúcs!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30619 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Visszatértem!<br> Iluvatar: ez jóóóó! :) )))))))))))))<br> Én is írok 1-2őt, majd meglátjátok...<br> 1.: Egy kis ízelítő a 2. részből az előzetes hírek meg a könyv alapján:<br> A távolban feltűnik az Aranycsarnok<br> G: Gyertek, már, mert nem sok idő jut a békés jelenetekre!<br> A: Könnyű neked, te lovon ülsz...<br> Gi: (távolról): Gandalf! Ha utolérlek...<br> L: (elölről, futva rohanva) Mondtam neked, Gimli, hogy egyél egy Lórieni speedet!<br> (időközben megérkeznek)<br> Háma: Állj! Kik vagytok?<br> L: Én... izé... majd megmondják!<br> G: Engem ismersz!<br> H: Megváltotál... kimosattad a ruhádat?<br> A: Én Király vagyok!<br> H: Az már van itt egy, nem kell több...<br> Gi: Khazad! Ei menu! <br> H: Hé! Ez nem Börger King!<br> G: Engedj be minket!<br> H: A töbiek bemehetnek, udvari bolondokból mindig hiány van, de te, te lopásért ki vagy utasítva innen... ha nem tudnád...<br> G: Rég volt az már...<br> H: Hát, már csak 10 évig nem jöhetsz ide...<br> Éowynn: Engedd be őket!<br> Bent<br> A: Sötét van itt.<br> Gi: Én átlátok rajta! Itt egy oszlop! (nekimegy) Na ugye, igazam volt!<br> L: Trallala! De jó kedvem van!<br> (a sötétből)<br> Gr: Mit keresstek itt? A király nem sszereti a látogatókat! <br> A: A Király én vagyok! Azaz: Én Király vagyok!<br> Gr: Hihihihihi... Te? Király? <br> Thé: Kuss, Gríma, én beszélek!<br> Gr: A király besszél...<br> Th: Mér jöttetek ide?<br> G: Segítséget hoztunk...<br> Gi: Valami fény ha lenne...<br> Gr: Takarékossság van! <br> TH: Mit hoztatok?<br> L: Tünde seregeket északról és egy olyan szörnyet, ami nincs benne a...a...<br> Gi: Hülye tünde! Kiestél a szerepből!<br> Gr: Nem kellenek tündék! Ti se! Végesszétek ki őket!<br> TH: Igazad van, Gríma!<br> * * *<br> <br> MIvel ez nem lett jó, írok egy olyet, mint Iluvatar....<br> Gandalf közeleg Orthanchoz:<br> Sz: Helló, régi haver! <br> G: Nagy gondok vannak, megvan az egy Gyűrű!<br> Sz: Mondtam én, hogy nem vagy te hülye!<br> G: Évekig az orrom előtt hevert, és észre se vettem...<br> Sz: Visszavonom...<br> G: Jók a fáid!<br> Sz: Ja! Jó lesz fűteni a kemen...<br> G: Fűteni??? Orthancnak központi fűtése van!<br> Sz: Félreértetted, de ez nem lep meg...<br> G: Menjünk be, orkokat láttam itt ólálkodni.<br> S: Mondtam, hogy bújja... mi? orkok, majd intézkedem!<br> (bemennek)<br> S: Mordor sereget gyűjt, ha így folytatta, megtámadhatja Középföldét!<br> G: Még nincs annyi orkja, hogy elfoglalja Gondort...<br> S: Azt nem mondtam, hogy el is foglalja...<br> G: Te! Nem kaphatnék én is egy ilyen jó kis botot, mint a tied?<br> S: Egy fenét! Úgyse sokáig lesz rá szükséged...<br> G: Tessék?<br> S: Semmi semmi... A Kilencek útrakeltek!<br> G: Hol láttad te ezt?<br> S: Hát a palantírban! <br> G: Azt használod?<br> S: Tudom, nem egy plazmatévé, de hát...<br> G: Nem tudjuk, hova kerültek az elveszett látókövek...<br> S: Én tudom!<br> G: Honnan?<br> S: Háááát... A Kilencek átkeltek tegnap a Borbuggyanon...<br> G: Mennem kell!<br> (becsukódik az összes ajtó)<br> S: Mondtam, hogy javítsák meg! <br> G: Meghalsz!<br> (rövid varázspárbaj majd Szarumán fölláll nevetve)<br> S: Kifogyott a töltényed!<br> G: Affranc...<br> S: (közben az Isengard árulása c. rész megy a Gyu CD-ről, annak is a vége)Én felajánlom neked a szövetséget! Tudom, ezt előbb kellett volna, de így biztosabb!<br> G: Nem! Hacsak nem akpok egy tuti botot meg egy fehé ruhát!<br> S: Okéj, de akkor hívd a SAS légitársaságot, majd Móriában megkapod...<br> G: Ááááá... (rohan a palantírhoz)<br> S: Ne is álmodj róla! De a távlepkét használhatod....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30592 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mágustalálkozó a film ihletésére. Nagyon megtetszett a találkozó, tehát egy kis szösszenetet dobtam össze róla(két részben).<br> <br> S:Sötét árnyak gyűlnek Mordor felett, a Sötét Úr újra nagy sereget toboroz,… , Szürke Gandalf Vasudvard felé lovagol, hopsz de mit látok a ló megbotlik és Gandi pofára esik.<br> G:Üdvözöllek Saruman. Azt a bejárati küszöböt meg kéne csináltatnod. Milyen szép fák vannak a kertedbe.<br> S:Neked sem tetszik mi? Saur… Akarom mondani nekem sem tetszenek. Nem sokára kivágatom őket, és sokkal szebb gödröket ásatok a helyükre.<br> G:Mindegy ezt most hagyjuk, a tanácsodra van szükségem.<br> Jelenet váltás, már benn a toronyban. <br> S:Szóval mindvégig ott volt előtted a Gyűrű, és te nem vetted észre?<br> G:Tudod jól, hogy nagyon jó minőségű anyagot csinálnak a félszerzetek. Amíg ott voltam mindig csak lebegtem, nem volt időm ilyen apróságokkal foglalkoznom.<br> S:És a jó öreg Sarumánnak egy g-t sem hoztál? Na mindegy. Gyere velem mutatok valamit.<br> Bemennek Saruman dolgozószobájába, és Gandalfnak megmutatja a palantírt.<br> G:Mi ez? Jól érett ribizli, vagy mi a fene.<br> S:Ez egy látókő.<br> G:Nem kell köszi nekem van két jó szemem. A kor mit sem rontott a látásomon.<br> S:De ezen láthatsz mindent ami érdekel. Akár Sauron szemét is.<br> G:Köszi annyira nem érdekel. Olyan kis tüzet itt a szobádba is tudok neked varázsolni. Jó azt megkérdezném tőle, hogy a fekete pupilla alakú űrt, hogy varázsolja bele.<br> S:Nyugodtan, azt is megteheted ennek a segítségével.<br> Gandalf belenéz a palantírba.<br> Sauron:Ki vagy te?<br> G:Szürke Gandalf vagyok.<br> Sauron:De igénytelen, egy szürke? Én fehéreknél lejjebb lévő rangúakkal nem komunikálok. Csá én akkor pályázok.<br> G:Hé valami baj van. Elsötétült a kép.<br> S:Bee-Bee-Bee. Velem beszélt(csak 15000 Mordori pénz készülékkel együtt).<br> G:Nem akarok személyeskedni, de mit komunikálsz te ilyenekkel. Ja amúgy mi kell ahhoz, hogy én is fehér legyek?<br> S:Hát minimum egy balrogos kaland. Ha akarod elintézem majd neked, hogy csak egy olyan felé tudjatok menni a töbiekkel.<br> G:Köszi. De ne akard elterelni a gondolataim az eredeti kérdéstől. Mi dolgod van ilyenekkel?<br> S:Megbeszéltük, ha segítek nekem is kovácsol egy olyan gyűrűt ami tudod így összemegy meg előjön a felirat,aztán eltűnik. Most, hogy ilyen felkapott lett a film tudod milyen sokba kerül az a boltokban. <br> Feszültség a tetőfokon. A következő részben innen folytatom.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30530 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Te Alyr Arkhon, ez nem a Gyűrűkúrából van? Tixtára olyan, A kétballábas királyszindrómájával :o ) De <b>nagyon COOL!</b>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30528 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
ALUL EGY BÁMULATOSAN COOL SZÖVEG, OLVASSÁTOK ÉS FIZESSETEK!<br> (ez jobban látszik)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30521 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ha azt élőben hallottam volna, tapsoltam volna. Így csak röhög a Gépterem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30519 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na, milyen? Ez most jó hosszú lett, remélem legalább egyszer mosolyt csal az arcotokra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30517 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Komolyra fordítva a szót: Ha kell, ha nem, írok! De mir?l is... A Helm szurdok jó lesz? (sok tájleírással)<br> Khm-khm... naszóval a Helm szurdok (miaz, hogy köt?jellel?! Én vagyok az író!) szóval az említett terület Rohan területén fekszik, ahol a magukat rohíroknak nevez?, egyébként német származású, ám el?deik minden jó tulajdonságát levedl? népek élnek. A Helm szurdok egy keskeny völgy, mi több, szurdok, amelyben régen patak folyt és szorgos népek (ergo: hódok) valamiféle várat építettek maguknak az ?si id?kben. A patak kiszáradt, a hódok elköltöztek, a rohírok észrevették az építményt és kinevezték várnak, ezzel is megtakarítva egy költséges és mit sem ér? er?d felépítését. Igaz ugyan, hogy az Orthanci hadiút innen mitegy húsz kilométerre fekszik, de annál kevesebbet kell költeni hely?rségre... Az állandó ?rség száma így egyr?l nullára csökkent, az élet pedig folyt tovább. Egész addig, míg egy b?vész tanácsára meg nem er?sítették az országban forgatott kosztümösfilmek díszleteivel. Így amíg az ellenfél neki nem d?l a falnak, félelmetes és riasztó látványt nyújt(annál is inkább, mert a két széls? bástyát véletlenül fordítva rakták le). <br> És itt kezd?dik a történetünk: Théoden király, Aragorn meg a többiek beszorultak Szarumán vad orkjai el?l a várba...<br> T: Ó! Kürtvár! Hogy imádom!<br> Gimli: Ezt? <br> Éomer: Was sagst du? Szerinted Kürtfár nem schön? <br> L: Vár?<br> G: Kürt? Mér kürt? <br> É: Weil Kürt Rasszel forgatott a díszletek jafáfal...<br> G: Aha... <br> L: Biztos még kezd? volt. <br> É: Hol a khirály? <br> A: Itt vagyok!<br> É: Du? Der König? hahahahhaaaa...<br> A: Én Király vagyok!<br> É: Én meg a Rhómai Pápa! <br> A: Szentatyám...(letérdel)<br> É: Esz tényleg hülye! Steht auf!<br> T: Mi folyik itt?<br> É: Esz itten asztat mondja, hogy ? khirály...<br> T: Fogadd el! MInden golyófogó jól jön most! <br> ?r: Az ellen! Az ellen közeleg!<br> Orkok: Úgy ám! (énekelnek):<br> Mi vagyunk az ellenség, az ellenség az ellenség!<br> Jártunk itt már nagyon rég!<br> Visszajöttünk és leütünk, hogy az még!<br> É: hahh! fad harci dal!<br> G: Ugyan! Mi ez a törpök nótáihoz képest! Ezt hallgassátok:<br> Visszatérünk Khazad dúmba, <br> Égni fog ott a sok gyertya!<br> Az orkokat a fazékba!<br> A balrog lesz a desszert...<br> L: Hagyd abba! HAGYD ABBA!<br> G: Mér? Szebb, mint az orkoké, nem?<br> L: Igen igen, de ?k lent vannak, te meg itt...<br> Orkok: Adjátok meg magatokat!<br> T: Nem!<br> O: Akkor megölünk!<br> T(halkabban): Nem...<br> O: Kínhalálban lesz részetek!<br> T: Hát izé... talán tárgyalni kéne...<br> A: Nem! (kiáll a díszletfalra, ami veszélyesen inog alatta)<br> Orkok! Valamit tudnotok kell! Ezt a várat még soha be nem vették!<br> O: De nem is támadta meg senki...<br> A: Ezek a falak er?sek!<br> O: Azt látjuk!<br> A: A véd?k bátrak!<br> O: Látjuk, hogy nem látjuk ?ket...<br> A: Öööööö.... izé.... Mit szólnátok, hogyha reggelig beaszélgetnénk?<br> O: Addigra Dúnhargba kell érnünk! Adjátok meg magatokat, vagy rátok gyújtjuk ezt a vacakot!<br> A: Nem! Soha! Én Király vagyok!<br> O: MI meg orkok! <br> A: DE van itt még egy király!<br> O: Mi meg 10000-en vagyunk!<br> L: Csak 8719-en!<br> O: Ja igen... 1280-an fosztogatnak...<br> T: Hiába! A h?s katonáim!<br> O: Egy meg tüskébe lépett...<br> A: De mi bátran védekezünk!<br> O: Íjászok! Tüzes nyilat!<br> Kész! Hé! Még nem volt t?z! (egy ork kilövi a nyilat, berleáll a papírmaséba az pillanatok alatt leég. Kirakják a fehér zászlót)<br> O: Mondta a f?nök, hogy könny? lesz, de hogy ennyire...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30505 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
ünnepeljünk, a Humor a második legnépszerűbb topic

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30467 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Gyerekszáj: Miután kénytelen volt végighallgatni a telefonbeszélgetésemet egy szintén GYU-rajongó barátnőmmel, a 4 éves keresztlányom megkérdezte: Mi az a legó láz? :-) <br> A 21. század gyermeke!<br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30466 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Végre most volt egy kis időm végigolvasni az eddigieket (és könnyesre röhögtem magam). CSÚCS!<br> Nagyon-nagyon jók vagytok, csak így tovább!!! Még!!! Még!!! Még!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30464 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lehet, hogy majd én is írok valamit. Már alakul is egy jelenet a fejemben Szaruhámról és szolgájáról, Klímáról! ;-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30455 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: várom a véleményed, te vagy számomra a mérce(neked mint hallom előfizetőid is vannak)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30450 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Igéretemhez méltán íme a folytatás. Most nem volt sok időm, de remélem megteszi.<br> <br> F:Szervusz Boromir. Mit keresel itt?<br> B:Csak egy nyugis helyet keresek a természet lágy ölében tudod arra a bizonyos kétbetűs kitérőre.<br> F:Ne nézz már ilyen naívnak. Kéne a gyűrűm?<br> B:Te tényleg ennyire sötét vagy vagy csak tettedet? <br> F:Ne vádaskodj itt. Én soha nem lennék az Ő szolgája.<br> B:Nem úgy értettem. Csak arra akartam kilyukadni, hogy attól mert nálad van még nem a tied, és amúgyis alíg bírod el. Ez a csecsebecse normális alkatú egyéneknek van kitalálva.<br> F:De fenn hordja az orrát attól, hogy kicsit nagyobbra nőtt.<br> B:Na jó fejezzükk be ezt az értelmetlen vitát. Sietnem kell, mert csak úgy jönnek ki belőlem az űrGYŰRŰfüttyök.<br> F:Már megint ez a gyűrű. Nem fogom oda adni!<br> B:Kezd elegem lenni belőled, attól, mert a te rokonod találta meg a gyűrűt, már te vagy itt a góré, te kapod a leglátogatottab fórumot és folytathatnám. Ez nem igazságos.<br> F:Most hirtelen te vagy itt az igazság bajnoka. Nézzenek oda. Ne közelíts!!!!<br> B:Csak ezt az aranykarikányi tüdeklotyópapírt akarom elvenni.<br> F:Mond csak nyugodtan ki: A gyűrűt akarod.<br> B: Most már nagyon unlak te kis törp elnézést hobbit.<br> F:Ne kekeckedj kukacka, akarom mondani ember. Elhoztam Legolas íját. Csak fellövök egy nyilat az égbe és a többiek itt teremnek.<br> B:Ki se tudod húzni a húrt.<br> F:Megmutassam. Tessék itt van.<br> F:Nem bírom így tartani. Hoppá ez elsült. Na itt lenne az ideje egy látványos távozásnak. Bocsi Boromir tudom így messze nem kapsz annyi pénzt, hogy csak az egyik részben szerepelsz, mint mi.<br> <br> Íme a valóság. Semmiféle ork sereg nem volt itt. Szerencsétlen Boromir csak könnyíteni akart magán.<br> U.I.:Tudom, hogy így lesz néhány logikai ellentmondás, de sebaj.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30447 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Ez most nagyon jó lett!!! :-) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30446 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Mindig sikerül az irományaidnak valahogyan megnevettetniük! :) <br> (azért még nem pártoltunk át teljesen...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30441 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nem bírom én ezt a konkurrenciát...<br> De azért folytatom az enyémet...<br> (leérnek Samuhoz, aki a tűz mellett ül, épp a kajatartalék utolsó morzsáit eszegeti)<br> P: Mit csinálsz?<br> S: ettem...<br> T: És finom v... izé, mért nem hagytál???<br> A: Nekem mért nem hagytál???<br> F: Meg nekem!<br> A: Én Király vagyok!<br> F: Én meg Gyűrűhordozó!<br> A: Az kit érdekel?<br> Fekete Lovasok (közben betoppannak): Minket!<br> A: Ezt ki mondta?<br> FL: MI!<br> P: Vándor! Levennéd végre azt a rohadt szemüveget?<br> A: Ez infraszemüveg! DE CSssss! Peter nem tudja!<br> S: Mit nem tud Peter?<br> PJ: Ez az, mit nem tudok?<br> A(a háta mögé rejtve a szemüveget): Semmi...<br> PJ: Akkor folytatjuk!<br> FL: Ide a Gyűrűt!<br> A: Csak a testemen keresztül!<br> FL: Az nem akadály!<br> A: Haha! Mi öten vagyunk!<br> FL: Mi is!<br> A: Hobbitok! Kardot ránts!<br> (félve előhúzzák kardjaikat)<br> A: Rohamhoz készülj!<br> FL: Te rohamoztatni akarsz?! Hahahahahhahahhahahahahaaaa!!!!!<br> FL1: Ilyet nem hallottam, mióta meghaltam! Hihihihi...<br> FL2: (görnyedve a nevetéstől): Ezekkel a tökmagokkal akar minket legyőzni? Hahahaaa....<br> A: Kéééééééészülj!<br> P: De, izé, Vándor, mi csak hobbitok vagyunk!<br> F: Csönd! Végre harcolunk!<br> T: De mi nem is tanultunk...<br> A: De én Király vagyok! Azt csináljátok, amit mondok!<br> S: Seperc alatt levernekj minket! Aztán övék a Gyűrű!<br> F: Kicsi a bors, de erős! Kussoljatok! Menjünk rohamra!<br> A: Ó... akkor változik a terv! De mit csináljunk????<br> F: Gyáva nyuszik! (felhúzza a Gyűrűt)<br> S: Gazdám! Hova lettél?<br> F: Elgerrther.... izé! Elbwetheregnet! <br> FL: Mit makog ez itten?<br> F: Elbereth! Gilthóniel! (rohamoz)<br> FLKirály: Nézz rám!<br> F: Csúnya fehér szellem! Szétváglak! (tovább rohan)<br> FLK: (elgáncsolja): csak nem elestél? Kicsi baba! <br> FL: (röhögnek)<br> F: Meghalsz! Megöllek!<br> FLK: Azzal egy cseppet elkéstél! (kiveri a kardot Frodó kezéből, körbeállják)<br> F: Izéé...öööööö...mit akartok?<br> FL: A Gyűrűt! Ide a Gyűrűt!<br> F: De az.. aza... ööööö... enyém!<br> FLK: Dehogy a tiéd! Nézz magadra! Karkötőnek használhatnád!<br> F: Izé...<br> PJ: Na! Engedjétek el! Vagy Aragorn! Mentsd már meg!<br> A: Ekkora gázsiért? Hülye leszek!<br> P: Csináljunk rövidített kiadást! Jöhet a stáblista! <br> T: Nekem is hozhat kávét...<br> <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30440 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Iluvatar: elcsórtad a rajongóimat!<br> Mi legyen így velem????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30439 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ennyi rajongóra keresve sem akadnál...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30436 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
lluvatar: várom a Boromisos lepel lerántását! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30435 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mielőtt Alyr megszólna, tudom, hogy kevertem Mórián belül a helyszíneket.(bejárat és Balin sírterme)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30433 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Igaz történetek sorozatunk folytatódik:<br> <br> Mória bányáiban<br> A:Na végre bejutottunk ebbe a oduba. Most örülsz Gandalf, semmit nem látunk.<br> G:Ne aggódj itt a botom. Majd világít nekünk.<br> A:Ja persze mert te akkora Bűvész vagy hogy csak úgy fényt csinálsz a botoddal.<br> G:Most figyelj ide.<br> <br> G:Hú a francba ez nem működik. Bedöglött.<br> A:Mondtam már neked, hogy túl öreg vagy az ilyen humbukokhoz.<br> G:Nem igaz elfelejtettem elemet rakni bele.<br> A:Ja és szenilis is.<br> S:Nálam van egy gyufa.<br> A:Na és szerinted mire megyünk egy gyufával. Nincs itt semmi amit megyújthatnánk, csak ilyen kacatok:mithril, ez a sír kőből, már egy rég elégett könyv tele ilyen h***e tünde rúnákkal.<br> L:Na azért ne személyeskedjünk.<br> S:Igaz.<br> A:Bár ahogy így mondod felgyújthatjuk ennek a szenilis öregnek a haját. Elég hosszúnak tűnik, biztos sokáig égne.<br> G:Na jó Aragorn hagyjál már békén, elegem van már belőle, hogy folyton engem szekálsz. Itt hagylak titeket, ha ilyen okosak vagytok jusatok ki innen magatoktól.<br> A:Nincs szügségünk rád.<br> G:Sziasztoooooooooooooooo<br> F:Ezzel meg mi történt.<br> A:Azt hiszem bele esett ebbe a szakadékba.<br> A,F,S:nem baj már úgyis csak zavart a sok okoskodása.<br> ...<br> <br> Íme a teljes igazság. Következő részünkben Frodó és Boromir utolsó találkozásáról rántjuk le a leplet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30423 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr:Én azt írtam,hogy nem rossz.Én még olyat se tudnék írni,mint Iluvatar.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.459 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére