Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31042 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nem! Ez az enyém!!!!! :) )))
Nosháttehát tetszett a humorom?
Akkor lehet postázni a fizetésem! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31040 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez az én topicom!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31035 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Az alábbiért Lalaith kitekeri a nyakamat, de mindegy...<br> <br> <br> Völgyzugolyban történt...<br> <br> Aragorn és Arwen kéz a kézben andalgott a fák alatt, amikor az ösvény egyik kanyarulatánál egy idegen bukkant fel előttük.<br> <br> A figura rongyos ruhába burkolózva állt előttük, haja hosszú és csapzott volt, szemébe lógó. Jobb keze egy bot végére keresztben ráerősített rövid hengert markolt, kisujját alulra szorította. A bot nyakáról tömérdek tarka sálkendő csüngött le. Az ismeretlen Arwenre meredt, hatalmasra tátotta a száját, és rekedtes hangon megszólalt:<br> <br> -- Arwen... Én vagyok az apád!<br> <br> Arwen a rémülettől kővé dermedt, Aragornba kapaszkodott, és csak ennyit suttogott maga elé:<br> <br> -- Stiwen...! Hát megtaláltál?<br> <br> Aragorn semmit se értett, de az Andúrilt mindenesetre meglazította a hüvelyében. Aztán Arwenhez fordult:<br> <br> -- Ki ez? -- kérdezte suttogva. -- Azt hittem, Elrond az apád.<br> <br> Arwen elfúló hangon válaszolt:<br> <br> -- Nem, nem... Ő csak nevelt. Valójában ez az apám, Stiwen Taileron. Híres dalnok Nyugaton, de nemrég átkeltek a tengeren társaival, a Levegő Kovácsaival.<br> <br> -- Hülye egy név -- szögezte le Aragorn, majd a toprongyos alakhoz fordult:<br> -- Nem veszünk semmit! A kovácsmunkákat a Gimli-klán végzi errefelé! <br> <br> (tovább nem írom most, mert éhes vagyok és megyek kajálni... )<br> <br> <br> <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31032 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: neeeeee..... :) )))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31030 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szarumán uruk-hai orkjai egyébként szerintem csak melléktermékek... :) )<br> Na.. én is írok valamit. De mit. Ja, tudom. ÖÖÖÖöö... talán Völgyzugoly???<br> (mármint a film szerint)<br> Aragorn: Hahh... itt vagyunk...<br> Samu: Hol az az itt?<br> Pippin: És mik azok a furcsa szobrok?<br> Trufa: Három majoooom????<br> A: Ja, igen. <br> (az egyik a száját, a másik a fülét, a harmadik a szemét fogja be, mint a Toshiba reklámban)<br> S: És hogy kerülnek ezek ide?<br> A: Khhhmmm... hát az úgy volt, hogy Frodó nagybátyja és a tizenhárom törp nekiállt, hogy kirámoljon egy gazdátlannak tűnő stúdiót. Bilbó, mint szakvatott betörő a Harry Potter záróképeit játszó videóról úgy vélte, teljesen elhagyatott, és nekiálltak elvinni a cuccot. Éshát szóval jöttek a gazdák. <br> P: Látszik, hogy nem volt velük senki hozzáértő. <br> A: Olyan mint én? KÖszi... Én Király vagyok!<br> S: Ésaztán?<br> A: A gazdák, ez a három majom itten meg akarták enni őket, de hiába, mert jött Gandalf és kővé változtatta őket. Na, ezért nem a Miramax csinálja ezt a filmet... <br> T: Váááóóóó... micsoda legendákat ismersz!!!<br> F: Hörrr... grohhehhedeee....<br> S: Rég kapott már pipafüvet...<br> P: Te hülye! Benne van az a tőr!<br> A: Samu! Keress athe... ahete... athelea... izé olyan szagos füvet!!!<br> S: Milyet?<br> A: Nem hiszem, hogy olyan sokat ültettek ide. Olyan kicsi és műanyag...<br> (szétszaladnak, Frodó egyedül marad a kőmajmokkal)<br> 1.majom: Hooooáááááá...<br> 2. majom: ÖÖöööööööhhhh...<br> 3. majom: jeeeeeeaaaahhhh...<br> (recsegve-ropogva felkelnek, körbeszaglásznak, meg ilyenek)<br> 1m: Rohadt sokáig voltak ezek itt, már azt hittem, eldőlök.<br> 2m: Tisztára elzsibbadtam... <br> 3m: Vigyázz! Jönnek!<br> (kicsit távolabb Aragorn egy tartós műanyag virágot próbál kitépni, de nem megy. Halk kattanás a füle mögött. )<br> Arwen, halk, visszafojtott hang, kísértetiesen emlékeztete Nagy Natáliára): Meghlephtemh egyh khószáth?<br> A: Én Király vagyok!<br> Arw: Khirályh? Dhe nhálamh fhegyverh vanh...<br> (Aragorn hátranéz, szerelme egy művészi kivitelű tünde 45-öst tart a kezében...)<br> Ar: Nha, álljh fhöl...<br> A(feláll): Ne feledd, hogy...<br> Ar: Cshak vhiccelekh... (lelövi)<br> A: ...halandó vagyok... öööeeeee....<br> Ar: Ohhhh... bhocseszhhh...<br> (Arwen elviszi Frodót az apjához.)<br> Ar: Itt van!<br> El: Végre! A többi?<br> Ar: A Majmokra bíztam őket.<br> E: Jól tetted...<br> Ar: Azt a hülyét meg lelőttem.<br> E: Jól tetted, Trinity... mindenki azt hiszi, hogy Cypher az áruló...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31028 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na jó, megpróbálom, de most a suliból írok...<br> <br> Schultz és egy másik ork megfogják Szaruhámot és elindulnak vele fölfele a lépcsőn.<br> Ork: Ne szorítsd úgy a fejét!<br> Schuktz: Hörrr?<br> Ork: Miért nem a kezeinél fogva emelted föl, miért a fejét szorongatod?<br> Sch: Göörghhh....<br> Ork: Vigyázz, lépcső!!!!<br> (tompa puffanás. Schultz felemeli ismét gazdáját a fejénél fogva, s menek tovább)<br> Ork: Én előre szóltam! Legközelebb... hé, mit csinálsz?!?!<br> (Schultz talál valami érdekeset a pöcegödör mellett, s elindul abba az irányba)<br> O: Ne arra, te tökkelütött!<br> (Schultz magával rántja a Szaruhám lábát tartó orkot is)<br> O: Váááárj!<br> (Ork elejti Szaruhámot, akinek a lába immár a sziklás talajt súrolják, Schultz pedig húzza a testet maga után)<br> Sch: Hühühühü... agrüah!<br> (Schultz felemeli a földről - Szaruhám hatalmasat koppan - új szerzeményét: egy széles kardot. Természetesen az élesebb végénél fogja meg, a hegyéhez közel).<br> O: Ne ott fogd meg! Fordítva!<br> (Sch. megfordítja kezében a kardot, de még mindíg a pengét fogja.)<br> O: Hagyd a fenébe! Fogd meg a gazdát, s gyere ide!<br> (Sch. csalódottan elhajítja a kardot a gödörbe - odalentről hatalmas ordítás és jajveszékelés, majd harsány röhögés - és Sz.-mal a vállán elindul ismét fölfelé a lépcsőn)<br> O: Ez az! Gyere erre! Ne! Ne a konyha felé! Ide! Fordulj jobbra! Ne, ne balra! Jobbra! Tudod mit? Gyere hozzám!<br> Sch: glüglüglü...<br> (egy fél óra múlva Szaruhám már a torony padlózatán fekszik)<br> O: Föl kéne ébresztenünk valahogy!<br> (Schultz pofozni kezdi a gazdáját)<br> O: Nem hinném, hogy ez jó ötlet lenne!<br> (Szaruhám magához tér, fölülről Schultz vigyorgó arca takarja el a kilátását)<br> Sz: Te marha!!!<br> (Pofonvágja Schultzot, a keze nyoma ott marad az arcán egy hatalmas fehér lenyomat képében. Az uruk-háj vinnyogva volnul be a sarokba.)<br> O: Most már magán viseli a Fehér Kezet, hehehe...<br> Sz: Te csak ne röhögj! Hmm... ideje kapcsolatba lépnem Szaruonnal..<br> (odalép a gömbhöz)<br> Szaruon hangja: Mit akarsz már megint?<br> Szaruhám: Büszkén bejelentem, hogy elkészítettem a tökéletes katonát, amely majd megszerzi nekünk ... nekem... azaz Neked, ó, Szaruon, a Sötét, amire vágyakozol!<br> Sz. H.: És hol van?<br> Sz: Ott a ... sarokban... Schultz, gyere ide!<br> (Sch. félénken a gazdi mellé húzódik.)<br> Sz: Ez kérlek egy uruk-háj ork, most tenyésztettem ki a pöcegödörben orkok, emberek, goblinok, tündék, törpök, hobbitok, trollok vargok keveredésével.<br> Sz. H: Teljesen elment az eszed?<br> Sz: De nagyuram, ez a továbbfejlesztett ork...<br> Sz. H: Én a Harmadkor elején már régen kitenyésztettem az orkok nagy és erősebb faját, ami nem fél a naptól. Mordori fekete Uruk a neve.<br> Sz: akkor azért volt olyan ismerős a neve! <br> Sz. H: az uruk szó mordori nyelven van, te ostoba!<br> Sz: miért, tünde nevet kellet volna adnom?<br> Sz. H.: ha olvastad volna a Függeléket, tudhatnád, hogy erre a tenyészetre már nem volt szükség, neked a fél-orkokat kellett volna kitenyésztened!<br> O: Ő is fél!<br> Sz: Kuss!<br> Sz. H: Kuss!<br> (Schultz leüti Orkot.)<br> Sz. H: Elég! Hát miért nem olvastad el a Függeléket!<br> Sz: Azt hittem, a forgatókönyv elég lesz...<br> Sz H: te is bedőltél a New Line cinema marketingjének, mi?<br> Sz: Azt hittem, csak a Gyűrű hatalmának...<br> Sz. H: Mindegy, én is küldök pár fekete urukot a csapatba, hogy legyen valaki intelligens is ott...<br> Sz: Ahogy gondolod, ó, Sötétséged!<br> (adás vége.)<br> Sz: Anyád! Ja, nincs neked, ezt mindíg elfelejtem! Na mindegy. Gyere, Schultz, adok neked valami más fegyvert, azt a páncélt pedig többet ne vedd a kezedbe!<br> <br> (folyt. köv.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31027 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
HAHÓ!!! AZ UTOLSÓ PARÓDIA ÓTA ELTELT MAJDNEM EGY HÉT!!! ÍRJATOK VALAMIT - FIÚK/LÁNYOK!!! Ki vagyok éhezve!!! Könyörgök...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31008 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ajjajj.....rövid kihagyás után röhögőgörcsben fetrengek apám cégében....most mindenki hülyének néz,de mind1....Ti még jobbak vagytok mint voltatok!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31000 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Én nem írok paródiát.<br> Nem vagyok tehetséges.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30996 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: naaagyon jó, hozod a szokásos formád :) ))) Gondoltam egyébként, hogy előbb-utóbb nem hagyjátok parlagon heverni a Smith ügynök-Elrond témát. :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30994 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Kösz mindent, kár, hogy én már nem emléxem rájuk... :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30992 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Micsoda egy pihentagyú banda. Iszonyat jól nyomjátok. Hajrá mindenkinek! Kezdőknek és haladóknak! Én csak mostanában olvastam bele a topicba, de muszáj volt a régebbieket is elolvasnom.<br> Alyr: attól az Éowynostól dobtam egy hátast, de a tünde titkosszolgálattól is nagyon kivoltam:-)<br> Asmodeus: a palantíros és a tünde pszihiátriai rezervátum csúcs volt!<br> Sesy: azt hiszem ezentúl hármasban kéne csinálnotok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30985 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na, itt vagyok egy másik gépről...<br> Szóval alkototk valamit...<br> Vagy ilyesmi...<br> Meg hasonlók...<br> Naszóval... én is leírom Széltetőt mégeccer, csakazértis...<br> <br> Naszóval, Frodó arra ébred, hogy kiabálást hall...<br> S: Nyomjad már! Beljebb!<br> P: Nem megy!<br> S: Gyerünk már! Ez az! Lassan!<br> P: Áááááá....Végre...<br> (felnéz, igen furcsákat gondolva... de nincs szerencséje. Társai egy véletlenül ottfelejtett, vörös szem emblémával díszített sütőbe próbálnak benyomni valamit...)<br> S: Affranc! Sose lesz ebből vacsora...<br> F: Mit csináltok?<br> S: Á, ezt a sütőt itt találtuk, Trufa meg valamit kiszedett a Vándor táskájából, azt próbáljuk megsütni.<br> F: És most hol van?<br> P: Izé... (vörösödik)<br> S: Szóval... az úúúgy voooolt...<br> F: Halljam!<br> P: Vándor lelakatolta a táskáját, mi meg éhesek vagyunk...<br> F: Tudta milyen népek vagytok! Nahát ez szép!!!<br> (némi idő múlva)<br> F: Még az se jutott eszetekbe, hogy zárnyitókészletet használjatok?<br> S: Trufa könnyebbnek tűnt...<br> F: Na mindegy, éhes vagyok!<br> P: Akkor segítst, ki akar jönni!<br> (és, mivel hallotta, ki is jön Trufa, kissé megpörkölődve)<br> T: Ezt még visszakapjátok!<br> F: Mi ez a bűz?<br> S: Nem volt időnk levágni a haját...<br> F: Fúj!!!<br> (lódobogás)<br> S: Hallga csak! Mi ez?<br> F: Fel a hegyre, vagy mi, ez, szedjétek a hájas csülkötöket!<br> P: Nem is hájas!<br> T: Nem is csülök!<br> S: Te csak kussolj, büdöske!<br> F: Hát nem értitek, jönnek a Fekete Lovasok!<br> P: Mért nem ezzel kezdted?<br> (felmennek, a romok egy óriás fogsorára hasonlítanak. Néhány csont még bent is ragadt...)<br> S: Honnan jönnek?<br> P: De merről?<br> (egymás felé fordulnak, mert nem akarják látni... az öt, hosszú, fekete kabátba és napszemüvegbe öltözött alakot)<br> 1.alak: Melyik az?<br> 2. alak: Olyan egyformák...<br> 3.: De mégis?<br> 4,: Csak te tudhatod, Neo...<br> 5: Hagyj, Trinity, koncentrálnom kell...<br> 1.: Szerinted, Morpheus?<br> 2: Most hagyj, Cypher...<br> (a második alak hátrábblép, és egy palantírt vesz elő a kabátja alól, beleszól. Vörös fény önti el az arcát)<br> 5: Te áruló! Hívta az ügyököket!<br> 1(ő is egy palantírt vesz elő) : Tank, I need an exit!<br> Tank: Csatlakozz! Csak a Sötét Smith ügynök mellett van esélyünk! Én, Fehér Szarumán, mellé állok...<br> 1:: Ó, ne!!!!<br> <br> <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30982 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nos, mivel a szaktársak beleerősítettek vala, újat kell(ene) alkotnom...<br> De mitis mitis...<br> most el kell mennem, de visszatérek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30981 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ezt a részt láttam is. Legyőzik a sárkányt és egy csomó cukor esik ki belőle... Dexter asszem valami vakond isten papja... :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30980 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30979 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: a szokásos remek paródia, mit is mondhatnék:))<br> Sesy: az új nemzedék:) nagyon jó:)) majd lefordultam a székről:))<br> Asmodeus: benned se kell csalódni azthiszem.. a szokásos kicsitpajzán-kicsitobszcén szöveg, már megszoktuk(na jó, megszerettük, kicsi dámon:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30967 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Amúgy, ha visszagondolok, ÉN voltam az alapítója ennek az egész baromságnak, aztán Alyr komolyan vette s nyitott ennek topicot... :) <br> Aztán elnyomtak a jövő nemzedékei... :) <br> Amúgy kösz az elismerést:) te is írjál mán!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30965 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na jól van (de ez nem koppintás rólad, csak...na jó, az:)<br> <br> Egy korhadt fa állt a tisztás közepén. Már kétszáz éve rohadt ott, tele férgekkel, szúkkal s méhek nemzedéke termelte itt nyálkás mézét, melyet szteroiddal telelőtt hobbit-ifjak loptak évszázadokon át. De nem is ez az érdekes, hanem az a tapló a fa tövében: Zacskós Frigó ült ottan s mélyen belemerült a legújabb Playhobbit-ba. Nyálazdó pofáját időnkét előtörő vad nyögései miatt percenként pofazacskójába gyömöszölt egy lónak való tobbaco-csokrot. Annak íze veresre festette szemének sarkait s már füstölgött a húgycsöve is. Ekkor egy részeges ordítás hallatszott, ami a ,,Boci-boci-tarka'' egy eltorzított változata volt. Frigó felült együltéből, majd pár gázcsere után s szafaládéját visszagyömöszölve a sliccén keresztül nekivágott a hang irányába.<br> Egy részeges öregember dőlöngélt megdöglött gebéjét vonszolva vállán, utánahúzva söráztatta szekerét. Frigó rögtön ráismert a nem túl civilizált élőlénynek tűnő alakra s elkurjantotta magát, hogy az rögtön ájultan rogyott össze:<br> - Késtél!<br> Az alak azt mondta: . Ennyit tudott mondani, mert újra elájult. Azután újra feltápászkodott s egy sörszagú böfögés után kinyögött pár szót:<br> - Egy mágus mindig idejében ér oda, ahova akar, csak elkésik...<br> Frigó heréit vakarászva bámult az alakra, majd folytatta a szöveget, mintha mi sem történt volna:<br> - Örülök, hogy újra látlak Greengolf!<br> Az öreg elvigyorodott s újra összerogyott.<br> <br> Ááá, nem jut az eszembe semiii... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30961 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Sesy: ez seraly volt! Így jó a paródia, ha nemcsak párbeszéd, hanem ilyen barom események vannak benne:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30960 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Öröm látni, milyen remekműveket alkotnak a kollégák! Csak így tovább!!! ;-) )))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30957 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Sesy: ez így első próbálkozásra szerintem zseniálisra sikeredett :) )))) Csak így tovább, lássunk Téged is gyakrabban az alkotók között!!! Mindenki, aki azóta írt, hogy utoljára itt jártam :) ))) Gandalf: Schulzból méééég akarok, kérlek, ne hagyd abba!!!! :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30956 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr ez nagyon jó:)))<br> <br> Na én is megírom első paródiámat... nem megkövezni utána:))<br> <br> Helyszin: Széltető<br> Szereplők: Fridgó, Satu, Pöttöm és Tufa, illetve a 9 mazbul.<br> <br> Fridgó édesdeden nyáladdzott, mikor 18 éven aluliaknak nem való álmából hangos csörömpölés ébresztette. Töpörödött talpnyalói éppen egy nagy adag mirelitet gyömöszöltek bele a mikrósütőbe, ami teljesen véletlenül pont ott hevert elhagyatva.<br> F: Mit csináltok, ti barmok?<br> S: Nem tetszik látni? - böffentett Satu kissé bandzsa tekintettel - Csak egy kis füves parti..<br> Frigó odarohant a mikróhoz, és nagy okosan belerugott egyet. Utána visítozva hátraesett, a többiek nagy örömére.<br> P: Van egy olyan érzésem, hogy nem kapta meg a kijavított forgatókönyvet!<br> T: Nem baj az! Buli van...<br> Hirtelen fülsekítető sokoltás harsant föl a mélyből, és Satu félreérthető módon közelebb búlt Frigóhoz.<br> F: Fussatok bolondok!<br> T: Há' bazz, Jackson tényleg szivat téged...<br> A hobbitok szűkölve felszaladtak a Széltető tetőjére, előszedték nyamvadt zsebkéseiket és...<br> PJ: A fene eseen belétek, hát nem elaludtam...<br> Hirtelen a sötétből 9 magas, szálkás mazbul lépett elő. Az egyiknek kilógott a szőrös lába. Satu kuncsorogva figyelte.<br> Mazbulok: Ide a Gyűrűt!<br> F: egy fenét! a tanács énrám bizta...<br> Satu féltékenykedve figyelte az eseményeket.<br> S: Pokolfajzatok!<br> Satu előre lendült, de megbotlott a saját lábában és eltaknyolt. A mazbulok ujjongtak.<br> M: Éljen! Hogyvolt!<br> Az egyik mazbul aprópénzt szórt Satu felé. Pöttöm és Tufa kihasználták az alkalmat, és leléptek oldalt, de előtte nem felejtették el föllökni Frigót. Frigó elhasalt, majd elővette a Gyűrűt, és az ujjára huzta. Meglátta a mazbulokat: mind a 9 szivecskés boxert, hawai inget és síszemüveget viselt a fekete ruha alatt. El is nevette volna magát, ha a főmazbul nem huzogatta volna az ujját a Gyűrűre kötött cérnával. Másik kezével közben beletúrt a zsebébe, és az előhúzott Teddy troll, pornóujság és Satu szerelmes levelei után megtalálta, amit keresett: az ollót!<br> F: hehe, nesze neked...<br> Elvágta a cérnát, és a mazbul dobott egy hátast. A maradék nyolcra már nem volt gondja: ügyes kis orruk után megtalálták a hobbitok füvét, és alaposan kiütötték magukat.<br> Frigó lehuzta a Gyűrűt. Satu rögtön melléugrott.<br> Egymás szemébe néztek.<br> És a többit kitalálhatja az olvasó is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30949 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr:)))))))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30947 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hopp...<br> És mért volt a filmben a Pajkos póniban a fekete lovasok bal kezében a kard, ha egyszer jobb kezesek?<br> (akkor, mikor látni az ijedt Ászokot, látni a kardokat, paedig ha jobbról balra mennek, nem kéne...)<br> A kérdésedre a magyarázat: mert felállt, hogy a fogpiszkálóért nyúljon.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30946 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr:Igen:))) Csak azt nem értem, hogyha Frodó csücsül, akkor hogy tud hátralépni?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30945 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na, ha van még rá igény, én is írok...<br> Amon Hen. Frodó ott csücsül a... nos annak az izének a tetején, tudjátok. Ujján a Gyűrű. A szeme nyitva. Néz. (látni nem lát semmit, se annál jobban néz.)<br> Ám hallga csak! <br> Illetve látga. Vagy ilyesmi. Naszóval: Frodó szeme előtt feltűnik egy fekete pálcika, olyan, mint egy fogpiszkáló. Értre is nyúl, mert a nyúl, amit a folyóból fogtak szálkás volt. Vagy nem is nyúl volt? Ám a pálcika gyorsvonati sebességgel rohan felé, és kiderül, hogy nem is fogpiszkáló, nem is evőpálcika, még csak nem is templomtorony, hanem a Barad Dúr. Frodó kissé hátrábblép, erre, úgy tűnik, nem számított. A Barad Dúr tetején feltűnik a szem. Kicsit hunyorog, mert nemn aludt már egy ideje, ám szörnyűségesen rémisztő. Vagy rémisztően szörnyű? Mindegy. <br> Szauron: Nem menekülhetsz! Rettegj! Gráááá!!!<br> F: Ó. Izé. Juj, de félek. (leveszi a Gyűrűt. <br> A: Csakhogy megvagy! Mit csinálsz?<br> F: Á, semmit. <br> A: Mint tudod, én Isildur örököse vagyok, és a Gyűrű engem illet.<br> F: Biztos ez?<br> A: Én Király vagyok!<br> F: Ööööö...<br> A: Ide a Gyűrűt! Én Király vagyok!<br> F: Hát.. izé...<br> A: Á, csak vicceltem... Tartsd meg. Nekem jó lesz a korona. <br> F: Mi ez a lihegés, és trappolás? <br> A: Ez a csörömpölés? Á, csak egy sereg ork vár itt a sarkon...<br> F: Nem kéne menekülni?<br> A: Ja, menj csak. A csónakba beraktam mindent, a folyóig zöld utad van. Szép zöld bokros. hehe.<br> (Frodó elszalad, Aragorn kardot ránt és vadul az orkokra veti magát. Illetve vetné, ám csapásai leperegnek a pajzsokról. Fáradtan, lihegve leül.)<br> Lurtz: Hehe. Nyamvadt kukac. Mi vagyunk az uruk-hai orkok, meg minden. Szarumán új találmánya. Az orkok továbbfejlesztette változatai. <br> A: Ezt értem, de mért beszélsz ilyen furcsán?<br> L: Próbálnád meg te, ilyen fogakkal! Én vagyok a z első, Lurtz a nevem, és most elénekeljük a harci dalunkat. <br> (közben befut Gimli, és Legolas, Boromir Trufát és Pippint molesztálja, Frodó rohan lefele, Samu meg ül és néz.)<br> UH: Mi vagyunk az uruk-haj, uruk haj. <br> Fejünkön nem nő a haj.<br> <br> De azért vad harcosok vagyunk, <br> A csatából nem futunk!<br> <br> Éles kardunk kicsit furcsa, <br> Öntve lett, nem kovácsolva.<br> <br> Fejünkön a kéz jele, <br> Ettől szép az ork feje.<br> <br> Vad harcosok mi vagyunk, <br> De ha kell, hát meghalunk!<br> <br> De levágjuk a fejedet, <br> Megesszük, mint bifszteket!<br> <br> A: Roppant félelmetes!<br> G: Jobb a tündék dalainál!<br> L: Hogy a törpökről ne is beszéljünk!<br> L: Táááámadáááás!<br> (vad csata, ám az orkok bízva önmagukban eldobják pajzsikat. Ez a vesztük. Jópáran egymás lábára lépnek, sőt, egynek Gimli majdnem levágja a fülét!)<br> L: Gyerünk le! A félszerzetet keressétek!<br> (lent)<br> B: Naaa! Léééciiii!<br> P: Nem!<br> T: Frodó a szerelmed, őt nyaggasd!<br> B: Ő elment! <br> P&T: Affranc!<br> B: Naaaaaaaaa! Léééééécccciiiiiii!<br> S: Áruló! Vigyázzatok! Csak a Gyűrű kell neki! <br> B: Te szemét!<br> (Samu elszalad)<br> (orkok jönnek)<br> L: Félszerzetek! És te, ember?<br> B: Én csak fát gyűjtök errefelé, semmi dolgom ezekkel.<br> T: Te gonosz!!!!<br> (csata és az ismert dolgok)<br> <br> na ennyi. Jó?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30935 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mielőtt Boromir meg próbálná elvenni a gyűrűt Frodótól, ezt mondja:<br> -Rajtad minden jobban áll....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30933 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mégis maradt mára egy kis időm és összedobtam a folytatást én is, de nem biztos, hogy yo és a helyesírásikkal sem fukarkodtam, azt hiszem...;o)<br> <br> Baromir:-Mindenki engem bánt, ez nem igazság!!!...miért nem használjuk föl ellene a Gyűrűt?<br> Troll:-Vagy bújócskázzunk?Hahó, kicsi hobbit hol vagy?<br> Fogó:-Előbb számolj el 10-ig!<br> Troll:Ja, ok...Egy Gyűrűt Szarumán,Hármat tünde, Hetet nemes törp, Kilenc halandó ember...10 ! Aki bújt bújt!<br> Fogó:-Hé ez nem ér kevés volt az idő!<br> Troll:-(hehe ott van az oszlop mögött)<br> (itt vagy, nem erről, nem, emerről, akkor arról...)<br> /Baromir nekiesik hátolról egy karddal a trollnak és keményen megpróbálja legyakni/<br> Troll:-ÁÁÁÁÁ!Hé haver ez fájt!<br> /Fogó nagyon megijed mert pont a szemébe lehelt a troll/<br> Pipim /a másik oszlopnál/:-Ipiapacs!<br> Troll:-Látod te barom most ipiapacs van miattad!!!-mondja Baromir felé fordulva, de nem látja ott, megfordul ott sincs, aztán ez még így megy egy ideig amíg rá nem eszmél, hogy a hátából kiálló kardon függeszkedig.<br> Argó-n:-Gyertek csak ti orrok!Elbánok könnyen veletek!<br> PJ:-Nem! Mortensen, mond úgy:Hö kőnnyen elbááánok veletek!!!!<br> Gimi:-Hah, Jackson ne viccelj mán, nem is tudsz harcolni!<br> PJ:-Nem nekem, hanem Argó-nnak kell ezt mondania!!!<br> Gimi:-Ja jó, megvan...<br> 2-ES JELENT KETTES CSAPÓ: GYERTEK CSAK TI ORKOK-TÓL!<br> Összes ork:-Mán megint kávészünet van, vagy miért menjünk!<br> Pj:ÁLLJUNK LE! Na jó vegyük onnan,hogy Kőnnyen elbááánok...<br> Orrok:-ja mostmár megvan...<br> Argó-n:-Kőnnyen elbááánok veletek! Csak gyertek ti taknyos szörnyetegek!<br> Orr01:-hrááá!<br> Argó-n:ÁLLJ!,akkor mi van?Úgy mondjam, hogy könnyen elbhrááánok...?<br> PJ:menjünk tovváb, utólag majd kivágjuk...<br> Orr01:-Mordor nevében!!!<br> Pipim:-Az meg ki a fene?!<br> Fogó:-segítséget kérek...mondjuk hívjuk fel...ááá inkább kérjük a közönség segítségét.<br> Tati:-Erre nem érünk rá!<br> Gimi:-Miért már megint WC-ézned kell?!<br> Tati:-...grrr...Siessünk a hátsó kijárat nyitva van, arra talán elmenekülhetünk!<br> /mindenki kimegy az exit felírattal kivilágított ajtón, kivéve Baromirt aki még mindig ott van a troll hátán/<br> Tati:-hát ez nem igaz...gyere már, te barom!<br> Barom:nem tudok, egyébként is, most meg kell ölnünk ezt a tollat...trollat a forgatókönyv szerint!<br> Mindenki:-Legó-laaas?!<br> Legó-las:-Jólvan mék mán!...Te troll, játszunk?<br> Troll:Mit?<br> Legó-las:célbalövősdit!<br> Troll:Ok, de te kezdesz!<br> /fejbe lövi a trollt és az holtan esik össze [persze a hátára esik, mert Baromir arra billneti] és szegény barom kisség fölülről lapított testel kászálódik ki, de sikerül beérnie a többieket.<br> PJ:Ok, kávé szünet! [magyarul The End, de még lehet, hogy folytatom, de nem ígérem]<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30932 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Örülök, hogy tetszett! ;-) )) Itt nekem is mindig jó kedvem lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.415 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére