Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29607 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:) ) Gollam jut rólad az eszembe:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29603 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Húú, Asmo, ez durva:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29602 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Most sorba csak gyilkos tekinteteket látok...az egész világ elárult...csak sötétség vesz körül...az a vakító fénynyaláb is csak rám vetül...egyedül vagyok...mint sziget az óceán közepén...a tükörképem szemébe nézve egy ablakot látok...ablakot, ami a semmibe nyílik...a káoszba...a semmibe...a semmibe...A SEMMIBE!!!<br> A sötétből szürke árnyak kúsznak elő...a téboly vigyora ül ördögi orcájukon, ami hamuszínű volt...nem, ez az arc MAGAVOLT a hamu...a halottak hamva...<br> A vigyor inkább vicsornak mondható...s a piszkos fogakon megalvadt vér szárad...az én vérem...AZ ÉN VÉREM!!!<br> Sárga szemeik, mint a kígyó tekintete, merednek rám...s bárhová is tekintek, csak ők vannak ott...csak ők...<br> Talán ez a Téboly? Meglehet...<br> Vagy a Halál? Vagy a Kín? Bármi is legyen...örökre itt marad...ÖRÖKRE...<br> De miért? Miért kínoznak gyilkos tekinteteikkel? Valami rosszat tettem? De mit? lehet, hogy olyat tettem, amiről én nem tudok? Válaszoljatok...VÁLASZOLJATOK!!!<br> NEEE!!! NE VISÍTSATOK!!! MEGHALOK, MEGHALOK!!! GYILKOSOK!!!<br> ...nem...nem...<br> Nem. Nem vagyok őrült...nem...<br> Árnyak...ti gyilkosok...vonuljatok el...különben meghalok...VONULJATOK EL!!!<br> ...sötét...sötét...nincs már fény...a fény kialudt...<br> Ez a hely...ez a sötét...az elmém...az utolsó fényt is elnyelte a sötétség...a tükör összetört...már ÉN vagyok a tükörkép...a sötét énem tüköre...<br> Mi szeretjük halackát...cak megfogjuk ész egyszeriben megfojtjuk...legalább nem kell élniük eszt a cúnya életet...eszt a tébolyt...igen...a tébolyt...a sárga szemek...a visítás...a tükör...a SÖTÉT...<br> Vmi ilyesmit érzek most... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29600 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lórien:<br> L: Ez itt a Nimrodel patak... egy nyamvadt heteroszexuálisról nevezték el, aki.... <br> A: Szerinted ez érdekel?<br> B: Az ám! Végre elvesztettük Gandalfot!<br> F: Yeah!<br> S: dettó....<br> T&P: Hukk.... az öreg tarisznyája igazán elsőrangú....<br> Gi: Ti ittatok belőle? Én vigyáznék a mágusok italával?<br> P: Á, ez nem is volt mágus.... csak egy nyamvadt kókler....<br> Gi: épp azért vigyáznék...<br> t: Mi bajom lehet? (Hirtelen 2 méter magasra nő, majd összemegy 20 centire a két hobbit)<br> P: Affranc.... jókor szólsz....<br> F: hehe...<br> Haldír: Állj! Ez itt Lórien, azaz repülőföld határa! Belépés csak engedéllyel!<br> A: Én király vagyok!<br> L: Nem ismersz meg, testvér?<br> F: Eddig Gandalf a Sötétszürke vezetett minket, őt már ismeritek, nem?<br> H: A Szürke is a neve része? Nem is tudtam csak a sötétről...<br> Neki már 60000 arany tartozása van...<br> Gi: Ezek canabis fák!<br> H: Mit gondolsz, mért repülőföld, picinyem?<br> A: én bemegyek, mert király vagyok!!!!<br> B: Vigyázz, mérezett tűket lőnek...<br> h: De esetleg vásárolni itt is lehet... Eredeti, friss...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29599 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nos, mivel rólam elfeledkeztetek, muszály egyet írnom....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29588 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nincsmit:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29587 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Asmodeus: köszi:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29586 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Gandalfék a Fekete Kapunál.<br> <br> Aragorn: hol az uzsonnám?<br> Gandalf: elvitte a cica, na kuss...<br> A: de éhes vagyok!<br> Legolas: én is...szexéhes...<br> Gimli: hé, fiúk! Itt egy meleg!<br> L: neee!!! Egyszerre ennyit nem bíroook!!!<br> Gi: na, ezt elhallgattattam...<br> G: kuss! Kinyílik mindjárt az ajtó...<br> (az ajtó kinyílik s egy fekete alak jön elő két kísérővel)<br> A fekete alak: én vagyok Szauron hátsó fertályának feneketlen űrje...<br> G: cső, Seggluk!<br> S: kuss! Shegg Luck becses nevem! De szóllítsatok csak Sheggy Luckynak...<br> G: Seggluknak szólítunk, mert az a neved!<br> A: phú, vki aztán nagyot durrantott...<br> G: fúúúj, Seggluk! Ne szellents má' az orrom alá!<br> S: de nem is én voltam!<br> Követ: ha piros a tenyered, akkor te voltál...<br> G: hm, az enyém nem...<br> Követ: haha, te voltál!<br> G: lelepleztek!!! Fedezékbe!!!<br> S: hé, ne fuss mán el! Túszokat ejtettünk ugyanis...<br> G: na és?<br> S: KÉT túszt ejtettünk...két hobbitot...<br> A: akkor bizony szarban vagyunk, ugyanis náluk van a Gyű...(Gandalf leüti)<br> S: micsoda?! A Gyűrű?!<br> G: öhm, izé, nem, csak...a gyűjteményéről van szó! Igen, a pillangó gyűjteményéről...<br> S: hazudsz...<br> G: nem...<br> S: hazugságvizsgáló vagyok...<br> G: én meg mágus...<br> S: na jó, Gyűrű ide, Gyűrű oda, a váltságdíjat mondanám! Szauron nagyúr pontosan 20,000,000 dollárt követel, jelöletlen bankjegyekkel, egy bőrzsákban, itt az egyik pöcegödörben, ahol egy ork vár a túszokkal s csak miután megvizsgálta a zsák tartalmát, azután kapjátok meg a túszokat, s ha bármit is szóltok erről a CIA-nak vagy az FBI-nak s azok közbeavatkoznának, akkor a két túsznak vége. S a sajtót is kizárjuk, világos?!<br> G: na, várj má', tehát 20,000,000 dollár...<br> S: ne tetesd itt a hülyét nekem!!!<br> Gi: nézzétek! Egy helikopterből ott integet Pamela Anderson, fedetlen mellekkel!<br> S: mi?! Hol?!<br> Gi: támadááás!!!<br> A: hé, ez az én szövegem! Öhm, TÁMADÁÁÁS!!!<br> Katonák: már támadunk, csez'zeg!<br> S: s mi is!!! (a kapuk kinyílnak s trollok jönnek)<br> Troll: ÜÜÜ!!!<br> Pippin: miii???<br> G: vigyázz má', hülye!!!<br> P: hoool...? (rázuhan a troll)<br> G: ott..höhö...<br> A: Elkender vagy mi az isten annak a hülye ősömnek a neve! Na, szal támadás!!!<br> L: mi az, madár?<br> Gi: nem, repülő!<br> A: nem, ez Superman!!!<br> G: hülye, ez Gwaihir...<br> Gw: aha, kár! Kár, hogy háború van, kár! Frodó is mindjárt meghal, kár!<br> G: Frodó?! Ki is az?<br> A: az a szőröslábú kölyök...<br> G: jaaa! Azt hittem, már meghalt...<br> Gw: nem, csak mindjárt, kár!<br> G: na jól van, megmentem, de csak azért, hogy adósom maradjon...öhm, izé, Gwai, elvinnél?<br> Gw: csak ha van madárcsemegéd, kár!<br> G: öhm, izé, az nincs...de ugye szereted a húst?<br> Gw: igen, kár!<br> G: akkor látod azt a szöszi gayt?<br> Gw: igen, kár!<br> G: na azt megeheted...<br> L: tessééééééééék!!!!!!!!!<br> A: né má', az orkok vergődnek!<br> Gi: inkább verődnek...<br> Katonák: az ég tisztul már! Nincs szmog!<br> Gi: Szmóg már rég nincsen...<br> A: az már A babóban leszerepelt...<br> G: na, Gwai, indulás!<br> Gw: rendben, kár!<br> L: auuu...engedj mán el...<br> G: na, már 200 méter magsan vagyunk, elengedheted...<br> L: neee...már a Végzet-hegyénél vagyunk...qrva forró van...<br> G: hát te is ám forró vagy! Most még forróbb leszel! Hé, Gwai, szereted a sült húst?<br> Gw: naná, kár!<br> L: csezd meg...<br> <br> Most nincs sok ötletem ezt továbbvinni...bocsi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29585 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Asmodeus irjál egy paródiát... légyszi!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29581 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Aragornék a Raurosnál.<br> <br> Aragorn: na most az az ábra, hogy ez a nagyképű, beképzelt kis hülye, akiben semmilyen nemesi vér sem folyik, mégis koronát álmodik a popsi fejére, TEHÁT Boromir...<br> Gimli: ez inkább rád illik, Mr. King...<br> A: leszúrjalak? Na tehát Boromir visszamegy Minas Tirithecskébe, Denethor cukimuci apucikájához, hogy estimeseként meghallgassa Micimackó újabb kalandjait...<br> Boromir: nem térhetnénk át Frodó ügyére?!<br> Legolas: ne szégyeld magad, Boromir! Én is megmondtam apámnak, hogy nővé akarom magamat operálni...nohát persze, hogy kitagadott a királyi családból s ötezer aranyat tűzött ki a fejemre!<br> G: ÖTEZER ARANY?! SZÓLHATTÁL VOLNA ELŐBB IS!!!<br> A: ne öld má' meg! Végigakarod vonszolni egész Középföldén?! Majd ha ezt elintéztük, kinyírjuk s elpostázzuk külön a testrészeit s mindegyikért külön ötezret kérünk s marhasokat kaszálunk rajta! Na de mostmég hátra van az, hogy megkérdezzük ezt a szőrös pöcsöt, hogy kivel tart tovább. Megy Boromirral Minas Tirithecskébe játszani a Barbie babákkal vagy húzz Keletre, a Sötétség földjére, aminek talaját csak emberi humusz alkotja, s a folyók nem vízből hanem vérből állnak, csak haldoklók nyögése hallatszik a muzsika helyett s a szél is üvölt, dögszagot hordva magával...<br> Frodó: jó, köszi, ennyi is elég volt! Mindakettő nagyon szörnyű út...talán azértis, mert Boromirt utálom, mint a sza...(Boromir kardot ránt)...mint a sza...mint a szagos pipacsot! Tehát szeretem...állatira, mint az állatot...vagy mint Samu macskáját, ami annyira feldühített a nyávogásával, hogy kitapostam a belét s ott sírt Bilbó nekem, hogy vérrel összemocskoltam az alsónadrágját...szal nehéz a döntés...<br> A: kapsz gondolkodási időt! Menj el egy bárba, piálj be, szedj föl egy jó csajt, majd nyilvánítsd ki a véleményed!<br> F: ööö...inkább csak ide, a hegytetőre megyek...<br> L: veled mehetek? Nem cáfolom az elhatározásodat, de játszhatnám a jó csaj szerepét...<br> S: nem kapod meg!!! Ő AZ ENYÉM!!!<br> G: phú, fiúk, tűrtőztessétek magatokat, mert forró a levegő! Frodó most aztán meleg helyzetben van...<br> A: már nem...gyorsan elhúzott ám...<br> B: fiúk, feszül a hólyagom, elvonulok valahova csurizni! (s azzal Boromir Frodó után rohan)<br> A: ma 34-gyére csinálja...ez megfázhatott...<br> G: akkor az orra fojna, hülye!<br> A: hülye?! Én király vagyok!!!<br> G: én meg Sárkányölő Szent György...<br> A: tényleg?! Óóó, szentséged...(s meghajol Gimli előtt)<br> G: úgy érzem, csak én vagyok a társaságban az egyetlen normális alak...kezdek félni...<br> <br> Frodó a hegytetőn.<br> F: gondolkoz! Boromir megalázó játéka vagy Mordor kínzása! Válassz! Gondolkodj, gondolkodj...hé, a végén már én is úgy szeretni fogom a Micimackót, mint azt a seggdugasz Boro...(megjelenik Boromir)<br> B: csak csurizni jöttem...ugye nem zavarok?<br> F: ááá, dehogy...s úgy rámijesztettél, hogy már nekem is kell!<br> B: akkor pisáljunk együtt!<br> F: ööö...OK...<br> (együtt vizelnek le a hegytetőről a folyóba)<br> B: ááá...az Anduin megduzzad királyi húgyommal...<br> F: te undorító ba...hááát, igen...az én kis hobbit pisim rögtön elenyészik a te Niagaráddal...<br> B: Középföldén vagyunk, nem Amerikában...<br> F: ja, igaz...(csöndesen vizelnek tovább. Boromir egyrejobban közelít Frodó csöve felé)<br> F: mit akarsz...<br> B: óóó, semmit...<br> F: A GYŰRŰMET AKAROD, IGAZ?! HÁT BIZONY NEM KAPOD MEG!!! (felhúzza a cipzárt) ÉRTE...ÁÁÁÁÁJUJÚJHUHÚÚÚÚÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!<br> B: becsípted?! Segítsek?!<br> F: NEEEM!!! ÚGYIS CSAK A GYŰRŰT AKAROD!!! ÉN MEGCSINÁLOM!!! (azzal hirtelen visszahúzza a cipzárt) ÁÁÁÁÁÁÁAROHADTÉLETBEEEEEJUHÚÚÚÚJ!!!!!!!<br> B: phú, ez kicsorbult!<br> F: KUSSOLJ!!! NE FOKOZD A FÁJDALMAMAT!!!<br> B: na, ezután már ne számíts kis Frodókra!<br> F: MENJ A FRANCBA!!! INKÁBB HOZZ JEGET!!! VAGY TŰT ÉS CÉRNÁT!!!<br> B: nem hozok addig, amíg ide nem adod a Gyűrűt!<br> F: HÜLYE PÉNZÉHES GAY!!!<br> B: hát igen...a hatalomért mindent...<br> F: HÁT NEKEMIS SZÜKSÉGEM LENNE VMI KÖTSZERRE, HOGY MEGTARTSAM EZT A KIS, DE ELÉG DRÁGA HATALMAMAT!!!<br> B: akkor ide a Gyűrűt!!!<br> F: DEHOGY ADOM!!! LEHET, HOGYHA LEHÚZOM, VELE JÖN AZ IS!!!<br> B: visszatudom varrni...orvosi végzetségem van...szemészetből...na de ez csak mellékes, a lényeg az, HOGY ADD IDE A GYŰRŰT!!!<br> F: SOHAAA!!!<br> B: AKKOR ÉN SZEDEM LE!!!<br> F: NEEEM!!! (s hirtelen eltűnik)<br> B: HOVÁ TŰNTÉL, TE KIS GÖRCS?! MOSTMÁR BIZTOSAN LETÉPEM A GYŰRŰVEL EGYÜTT, HA ELŐKERÜLSZ!!!<br> Pippin: mit csinálsz itt, Boromir?<br> B: ööö...izé...Frodót keresem...eltűnt...<br> P: MICSODA?! Hát akkor kerssük má'!<br> B: rendben!<br> P: öhm, Boromir...a slicced...<br> B: ja, tényleg...(felhúzza a cipzárt) ÁÁÁÁÁJUHÚÁÁÁÁÁAJUJÚJAHUHÚÚÚÚÚ!!!!!!!!<br> P: Úristen, mit csináltál?! Hadd segítsek!<br> B: Na, ez kezdődik megint!!! JUHÚAÚÚÚÚÁÁÁÁJUJÚJ!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29580 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ezek állati jók, királyak vagytok! Abba ne hagyjátok!!!!!!!!<br> :o )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29579 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:) )))) hogy jut eszetekbe ennyi zöldség?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29578 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ha valamelyik nem tetszene, elnézést...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29577 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ehhez mit szóltok?<br> Vagy egy másik... Móriában:<br> Trufa: Né! Egy luk a földben...<br> pippin: Hol? <br> T: Iiiiiiiiiiiiiiiii........<br> G: Ott, ahol Trufa. Gyere te eszement tuk, nem érünk rá nézelődni... <br> F: Mér?<br> A: Most beszéltem a rendezővel. Már csak 15 óránk van Móriában, és a felénél se tartunk...<br> G (egy kereszteződésél):Balra, vagy jobbra?<br> S: Izé... szerintem baloldalt nincs is ajtó...<br> G: Ne...hukk....feleselj egy mágussal! Igenis van, és arra megyünk, mert jó szaga van...<br> B: Jó pálinka...<br> L: Áhhh... ezt az én finom orrocskám nem bírja...<br> Gimli: Vigyétek már innen! Nem bírom!<br> Gollam: Dettó...<br> A: Gollam! Te nem is vagy itt!<br> Goll: bocsi...<br> Gandalf nekimegy a falnak... Elalszik...<br> A: Gyertek, vigyük, mert mingyá jön a balrog, és őneki kell csatáznia...<br> B: Honnan tudod?<br> F: Mondta, hogy beszélt a rendezővel...<br> B: Nem téged kérdeztelek, aprónép...<br> (beérnek egy terembe)<br> S: Egyrégi szupermarket!<br> Gimli: Az őseim tudtak valamit...<br> L: Kár, hogy te már nem tudod...<br> A: Keressetetk kávét, fel kell kelteni Gandalfot<br> P: Te mért nem keresed?<br> A: Én király vagyok!<br> Gimli: Van józanítópor! Már tíz éve lejárt, de az most nem érdekes!<br> (beadják Gandalfnak, aki felébred, józanon)<br> G: Francba! Hol a whiskim?!<br> A: Nem ihatsz! Harcolnod kell!<br> G: Mikor?<br> (a mélyből dobok szólalnak meg)<br> A: Nemsokára<br> B: készüljünk...<br> S: Meneküljünk, itt vannak!<br> F: Egyetértek!<br> (rövid meneülés után kikötnek a hídnál)<br> B: csak egyenként mehetünk át, ki lesz az első?<br> Mindenki: ÉNNN!!!!<br> Gyorsan átrohannak, ám Gandalf hátramarad, gyorsan lerészegedik... eldobja az üveget. Jön a balrog.<br> G: Menj innen! Én mágus vagyok!<br> A(hátulról): én meg király!<br> B: Udún! Arkh! (megtalálja a whiskyt) Grond! Bushúr! Scotch! Aaaah... <br> G: Vigyázz, nagyon erős! Ne idd meg mind! Gyorsan hat.. hukk... <br> B: Gral... Galr... galrom! Ordodmorg! Grhahhhh! <br> G: Csak ne imbolyogna a híd...<br> A: Van egy ötletem!<br> B: Jobb, mint a menekülés?<br> A(vigyorogva) Jobb, mint két részeg párharca! Ráadásul a balrog az erősebb. <br> Gimli: és hazai terepen mozog<br> L: és nem ivott annyit<br> S: Nálam lehet fogadni! Gandalf:ablrog 1:20...<br> A: Ide a dinamitot! Robbantunk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29576 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Egyetértek Morganaval... Én se írtam jót Bríről...<br> De ím egy másik:<br> Völgyzugoly, a tanács:<br> Elrond: És ím, az Ellenség legerősebb fegyvere, a Gyűrű!<br> Boromir: Ez?!<br> Gandalf: Ez hát!<br> Samu: Éhes vagyok!<br> G: Na Frodó, add ide a Gyűrűt!<br> F: Egy fenét!<br> E: Add oda neki!<br> Aragorn: Add oda!<br> Boromir: hehe<br> F: nem adom!<br> S: Ne bántsátok az uramat!<br> G: Nem bántjuk... szükség lesz rá a folytatásban...<br> F: MIIIiiiiiiiii????!!!! Otthon úgy egyeztünk meg, csak idáig kell hoznom!<br> E: Most megváltoztattuk... Plusz prémium?<br> F: Fenéket! Már most is túlteljesítettem a szerződést! Szó se volt Fekete Lovasokról!<br> G: kapsz veszélyességi pótlékot <br> F: nem!<br> G: Dupla prémium!<br> F: Tripla!<br> E: Jó...<br> F: és a Gyűrű! <br> G&E: Szó se lehet róla! IDE VELE!<br> Szolga: Kilenc úr kér bebocsájtást... kicsit átlátszóak<br> Nazgulok Ura (betöri az ajtót) : KUSS LEGYEN? ÉS ELÉG A JÁTÉKBÓL! IDE AZT A GYŰRŰT!<br> G: Látod, Frodó, ez is a te hibád...<br> F: Nem is...<br> E: Kellett neked idecsalnod őket!<br> F: dehát...<br> G: A te ötleted volt! Holmi családi indokok miatt jöttél erre!<br> F: de... Aragorn...<br> A: Na persze! A legkönnyebb másra hárítani a felelősséget! Átvertél!<br> NU: Ide azt a Gyűrűt!<br> G: Nesze! Itt a hordozója! Vedd el tőle... <br> F: Ne hagyj itt! <br> E: Bemocskoltad az Utolsó Meghitt Otthont!<br> Odalökik a nazguloknak, de Gandalf közben kicseréli a Gyűrűt...<br> A nazgulok elviharzanak<br> E: Ezt megúsztuk...<br> G: Voltunk már rosszabb helyzetben is...<br> A: De odalett a tökéletes pancser...<br> G(széles mosollyal):Van még három hobbitunk... Samu! Mit szólnál egy kis munkához?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29575 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Írni írjál, csak egy kicsit fogd vissza magad.<br> Vannak jó poénjaid, de a trágárság nem humoros.<br> :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29574 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Elnézést...<br> Inkább nem is írok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29572 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Asmodeus, ez már sok volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29571 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na jó, én is írok egyet!<br> <br> Frodóék a Holtlápon.<br> S: uram...hol a gyűrű?<br> F: mi közöd hozzá, csezd'meg?! Na jó...BIZTONSÁGOS helyen...<br> S: miféle biztonságos helyen?<br> F: nem biztonságos helyen, hanem BIZTONSÁGOS helyen...<br> G: a farkára húzta fel a cúnya hobbit, basszeg!!! Az aztán biszti hely!<br> S: tehát azért volt olyan kemény a farka uramnak, amikor kihúztam a mocsárból Mória előtt a tökénél fogva (kaptam is érte egy kard általi heremetszést...)!<br> G: úgy ám, drágaszágom...<br> S: ne buziskodj!<br> F: érzitek ezt a szagot?<br> S: bocs uram, mostanában sokat durrantok a lembastól s nagyon szagosakat pörkölök más orra alá...<br> F: hülye! Nem olyan szag az! Olyan..illatos...<br> G: parfüm.<br> S: mi van? Kuss!<br> G: parfüm. Azt hassználok egy ideje...mióta megfojtottam azt a lotyót...azt a Gabrielt vagy kiajóéletet...<br> F: Galadrielt?<br> G: aha...<br> S: megöljem, uram?<br> F: ne...<br> S: miért ne?<br> F: mert jó a parfümje...<br> S: uram, késztet arra, hogy megfojtsam...<br> G: nézzétek! Egy puci nő!<br> F&S: hol?!<br> G: de állatok...<br> F: mostmár megölheted...<br> G: nézzétek! Fény!<br> S: szart fény! KARD!<br> F: és még én vagyok hülye...<br> G: azok ott a gyertyák!<br> S: biztosan már látod a fényes utat, mert mindjárt ledöflek!<br> F: Samu...it nincs út...<br> S: kuss, uram! Ne zavarj, mert nem a heréjét, hanem a majmát találom el!<br> G: fény...<br> S: gáz...<br> F: fúj, már megint fingtál?<br> G: szellem...<br> S: szellentés...<br> F: gázmaszkot!!!<br> G: hívogat...<br> S: púzogat...<br> F: ööö...<br> G: na jó, menjünk...<br> S: ennyi? Ez tök rövid sorozat volt!<br> F: hazugság...<br> G: a fény ment el! Az a fej nélküli, átlátszó krapi, ami antigravitációs talpán lebeget...<br> S: baj van?!<br> F: igen...fuldoklok...<br> S: érdekel az engem!<br> G: nézzétek...<br> S: ezt már eljátszottuk egyszer...<br> G: a Fekete Kapu...<br> S&F: a francba is! Bukjunk le!<br> G: haló, orkok, itt vagyunk!<br> S: lejárt vicc...<br> Ork: tényleg? Úsbur kúzdhur Mogrúdbun zhúdruk núr!<br> S: ajánlok neked egy logopédust...<br> O: kuss, mert megöllek!<br> S: jaj, megijedtem...<br> G: én isz!<br> S: hülye...<br> O: na jó, nem köplek be bennetek a haverjaimnak, mert azok halálra erőszakolnának titeket, de csak annyit kérek cserébe, hogy azt a csillogófarkút hagyj ostorozzam meg!<br> G&S: ezer örömmel!<br> F: hé! Ezt nem tehetitek velem! Én még szűz vagyok! Nem is vezetek menstruációs naptárt!<br> S: az a nőknek kell, barom...<br> O: kislány? Mégjobb!<br> F: NEEE!!! ÉN VAGYOK A FŐSZEREPLŐ!!!<br> S: s most jön aztán a főszereped...huhú, de mennyire!!!<br> (S azzal az ork bevonszolja Frodót a bokorba...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29570 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hopp... csináltam bele egy hibát... Galmdrigot írtam Gildor helyett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29569 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ímé egy pharódia from my toll:<br> Frodó és a fekete Lovasok a Gázlónál:<br> F: Érjetek utol, ha tudtok!!! Én nyerem a versenyt!<br> L: Nem ér! Doppingol! Varázslat hatása alatt áll a ló! <br> F: Kit érdekel az most?<br> L: Bezzeg, ha ezt Mordorban rendeznénk!<br> Frodó átér a gázlón:<br> Heheheheeeee! Itten nem kaptok el! Ez itt a macsó Elrond földje!<br> L: Asszed mi nem birunk átmenni ezen a vacak patakon?<br> F: Menjetek vissza! Elbereth a Gilthiónel! <br> L: Nem ijedünk meg a nymvadt tündéidtől! Egyébként is rég megdöglöttek!<br> F: Gandalf! Elrond!.... Legolas! Hopp, őt még nem is ismerem!<br> L: Most aztán megijedtünk! Egy vacak féltünde, meg egy szemfényvesztő legyen az ellenfelünk?<br> F: De ők élnek!<br> L: Még...<br> Frodó egyet hátralép...<br> F: (halkan) Menjetek innen! <br> L: Na ide azt a Gyűrűt! Gyerünk!<br> F: Izé... nem...<br> L: Ne mondjam még egyszer!<br> F(kardot ránt): Vissza! <br> L: Na ne... (röhög) Akardod eltört!<br> F: Affranc, tényleg!<br> L: Na add ide a Gyűrűt, amíg szépen mondom!<br> F: Nem! (sikoltva) NEM!<br> L: Mosmá elég a szóból!<br> F: Nem tudtok átjönni! <br> L: Na ne röhögtess! (bevágtatnak a folyóba)<br> Galmdrig hátulról:<br> Vigyázzatok! Elrond ilyenkor húzza le a ...<br> F: Már mindegy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29568 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ha nem teccik neki, ne jöjjön ide... És ne fennkölt legyen, hanem értelmes... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29567 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jézusom...ezt nem hittem volna... :)
Lamoraknak ez maga a POKOL:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #29566 Írta: Anonymous
Humor téma létrehozva Anonymous által
megnyitottam most mennem kell...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.228 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére