Humor

Több
20 éve 2 hete #191185 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Humor

Gumipók írta: www.razorpoint.hu/gollum1.jpg
www.razorpoint.hu/gollum2.jpg
www.razorpoint.hu/gollum3.jpg
www.razorpoint.hu/gollum4.jpg
www.razorpoint.hu/gollum5.jpg
www.razorpoint.hu/gollum6.jpg

Húúú, hát ez nagyon király lehetett. :D Ja, és mit szoltak a pofák, hogy fényképezed? :roll: Gondolom élvezték... :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #191181 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Humor

Sötét Úr írta: Talán a "plusz egy szavazat" erejét megéri, hogy jelezzem: én sem tartom teljesen helyénvalónak Rayan törlési ötletét, és sokkal inkább az önmagukban álló lelkendezéseket meg commenteket tartom törlésre fontosnak, mint a folytatásos műveket. Annak ellenére, hogy a commentek fontos visszajelzések a szerzőknek, azok azok a bejegyzések, amelyek egy-két hét alatt elveszítik a létjogosultságukat, míg a hosszabb írások megérik a visszakeresgélést. Sajnos tény és való, hogy a FanArt lassú, és nem mindenki - így én sem - szeretek itt is, ott is böngészni. Ráadásul ott ugyanúgy kell keresgélni majd a folytatásokat, ha azok időrendben jelennek meg - már pedig úgy látom, hogy úgy jelennek meg. (Lehet esetleg a postázó személy vagy cím alapján rendeztetni?) Úgyhogy tisztelettel arra kérem a döntésre jogosult topicgazdákat, hogy gondolják át alaposan a dolgot. Azzal együtt, hogy a tolkien.hu törzsanyagának mindenképpen szüksége van arra, hogy az írások oda kerüljenek fel, figyelembe ajánlanám a Fórum szűrő-voltát is. Szerintem ez mutatja meg a legjobban, hogy mit érdemes a tolkien.hu oldalaira feltenni és mit nem, így fontos feladata lehet, amihez szükséges, hogy az írások itt jelenjenek meg. Mellékesen például engem az egész topic csak ezek miatt érdekel, és úgy vélem látni, hogy nem vagyok ezzel egyedül. (Talán azért, mert nem vagyok topicgazda?) :o )
Kedves Rayan, Alyr, Thaur: gondoljátok meg alaposan ezt a rendezési koncepciót! A gondozás és rend(szerezés) igénye tiszeletre méltó és helyén való, ezt egy percig sem vitatom.

Teljesen egyetértek. :D Inkább a visszajelzéseket töröljétek, mint a folytatásos műveket. A folytatásosak azért jók, mert amikor idejövök a Humor topicba mindig örülök, hogy jaj, de jó lesz újabb napló Namarietől, meg Erytől, meg más írások Alyrtól, Süneetől, Gyémitől, meg még sokan másoktól. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #191088 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Humor

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #191083 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Talán a "plusz egy szavazat" erejét megéri, hogy jelezzem: én sem tartom teljesen helyénvalónak Rayan törlési ötletét, és sokkal inkább az önmagukban álló lelkendezéseket meg commenteket tartom törlésre fontosnak, mint a folytatásos műveket. Annak ellenére, hogy a commentek fontos visszajelzések a szerzőknek, azok azok a bejegyzések, amelyek egy-két hét alatt elveszítik a létjogosultságukat, míg a hosszabb írások megérik a visszakeresgélést. Sajnos tény és való, hogy a FanArt lassú, és nem mindenki - így én sem - szeretek itt is, ott is böngészni. Ráadásul ott ugyanúgy kell keresgélni majd a folytatásokat, ha azok időrendben jelennek meg - már pedig úgy látom, hogy úgy jelennek meg. (Lehet esetleg a postázó személy vagy cím alapján rendeztetni?) Úgyhogy tisztelettel arra kérem a döntésre jogosult topicgazdákat, hogy gondolják át alaposan a dolgot. Azzal együtt, hogy a tolkien.hu törzsanyagának mindenképpen szüksége van arra, hogy az írások oda kerüljenek fel, figyelembe ajánlanám a Fórum szűrő-voltát is. Szerintem ez mutatja meg a legjobban, hogy mit érdemes a tolkien.hu oldalaira feltenni és mit nem, így fontos feladata lehet, amihez szükséges, hogy az írások itt jelenjenek meg. Mellékesen például engem az egész topic csak ezek miatt érdekel, és úgy vélem látni, hogy nem vagyok ezzel egyedül. (Talán azért, mert nem vagyok topicgazda?) :o )
Kedves Rayan, Alyr, Thaur: gondoljátok meg alaposan ezt a rendezési koncepciót! A gondozás és rend(szerezés) igénye tiszeletre méltó és helyén való, ezt egy percig sem vitatom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190933 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Humor
Jaj, Gumipók, ez haláli jó! :D DDDDD Rég röhögtem ilyen jót :)
Én például Galadriel naplóját nem az elejétől olvasom, mert akkor még nem jártam erre, de mégis tetszik, és nagyon jó! A Kaland egyes részei is ugyanúgy önnmagában megállják a helyüket, nem szükséges visszaolvasni (persze én azért megteszem :) ) ) Nekem a FanFiction túl lassan tölt be, általában csak a fórumra járok :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190596 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Humor

Gumipók írta: Épp a mai jóidőben bringáztam amikor a dunaparton a pecások között olyat láttam amit okvetlenül meg akarok osztani valakivel. Hál isinek nálam volt a telóm amivel egész jó képeket készíthettem.


:lol: :lol: :lol:
Atyaég, Pók, vizuális típus lévén simán előttem van a kép, ahogy totál ledöbbenve befékezel a biciklivel, elő a teló, korunk Gollamja meg sztoikus nyugalommal laposan szemléli, ahogy fel-le pattogsz és lelkesen fényképezed a frankó kis mütyürjét... Nem zavartatja ám magát, miért is tenné, valszeg napi 10 ilyen esettel találkozik (már csak azért is, mert spontán útlezárásokat produkál), akik hasonló extázisba kerülnek ettől a cucctól... :lol:

[size=9:1x24fket]A fenti bejegyzés szerintem nem minősül OFF-nak, mert ha valakinek csak egy kicsit is képszerű az agya, akkor tényleg beteges röhögésbe kezd, ahogy elképzeli a fenti szitut. Végülis humor topic lenne, vagy mi a szösz... :wink: [/size]

[size=9:1x24fket]Pontosan így van, de ha mégeygszer beírod, hogy ez itt nem off, akkor nagyon mérgesek leszünk. És akkor nem csak gaz módon beleírunk a hozzászólásodba... ;) Alyr a gaz HTU jameg TG (TopicGazda :D ) [/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190571 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Sünee írta: Az már nem a régi jó humor topic lesz, ami tele van egyrészes nyúlfarknyi paródiákkal. Sztem direkt jó, ha vannak hosszúak is, mer amikor jövök a topicba, már előre tudom, hogy dejó, megin lesz új része a Galadriel naplójának, meg régebben a Kalandnak, stb... Tisztára megköti a topikot és tökre pangani fog, ha csak rövidek lehetnek. Nem tartom jónak, hogy egyszerre keljen nézni a topikot meg a főoldalt is. Nem akartok még 1000 helyet nyitni a humoros írásoknak, nehogy véletlenül rendesen átlássuk???


Hát, ami azt illeti, pont ezzel jön vissza a régi humor topic.
Hogy jó-e? Azt nem tudom.
Te azért jössz vissza, mert tudod, hogy lesz folytatás, de az a sok ember aki nem naponta jár netre vagy nem figyeli az elejétől, nem biztos hogy érteni fogja a dolgot. És Rayan szerint ők vannak többségben.
Megértem Rayan érveit és megértem a tiéteket is, hiszen a mindeddig leghosszabb folytatásos írás Kaland néven az én művem. (Namarie: lehet, hogy hiányozni fog, de egyébként is vége van... az extended már egy jó ideje a tolkien.hura megy fel. )

Nem tudom, mi a jobb megoldás, hagyni a jelenlegi állapotot, vagy reformálni, és megnézni mi lesz a vége.
Namarie: senki egy szóval nem mondta, hogy hagyd abba a Galadriel naplót, egyszerűen Rayan annyit kért, hogy a továbbiakban töltsd fel a tolkien.hu ra a részeket.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190544 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Humor
Az már nem a régi jó humor topic lesz, ami tele van egyrészes nyúlfarknyi paródiákkal. Sztem direkt jó, ha vannak hosszúak is, mer amikor jövök a topicba, már előre tudom, hogy dejó, megin lesz új része a Galadriel naplójának, meg régebben a Kalandnak, stb... Tisztára megköti a topikot és tökre pangani fog, ha csak rövidek lehetnek. Nem tartom jónak, hogy egyszerre keljen nézni a topikot meg a főoldalt is. Nem akartok még 1000 helyet nyitni a humoros írásoknak, nehogy véletlenül rendesen átlássuk???

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190439 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
gumipók: nagyon jók :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete - 20 éve 2 hete #190425 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: Még annyit: mielőtt azt hinnétek, hogy dühöngő őrült vagyok :lol: : közel sem :lol:

Minden, a topicból kitörölt dolog (akár feltöltötte az illető a Tolkien.hu-ra, akár nem) el lesz mentve nekem doksiként. Megsemmisíteni egy írást sem fogok. Ha valaki nem találja a művét, azért nyugodtan kolompolhat nálam, mert valószínűleg csináltam róla másolatot.

Ja, és türelmes moderátor hátulról kezdi a törlést :lol: Ez azt jelenti, hogy még jóóó sok ideig fennt lesznek a frissebb, hosszabb alkotások a topicban. Remélem, sikerült eloszlatni a kételyeket.


Rayan, az Istenért, várhattál volna. Van, aki szakdolgozik, és örül, ha írni tud mellette valami értelmeset.

Nekem a Kaland NAGYON fog hiányozni, és azon gondolkodtam, hogy a topic 70%-a folytatásos. Biztos, hogy jól átgondoltátok?

Rengeteg minőségi és jó hozzászólás lesz így kiemelve. Szvsz ne a mennyiséget, hanem a minőséget nézzétek. Van olyan topic, ami lassan ezer oldalas. Meg aki írna, tehát dolgozik vele, annak így még pluszban kell dolgoznia.

Személy szerint most az abajom, hogy nem tudom, mit csináljak. Folytatom, mert igény van rá- köszönöm mindenkinek a segítő kritikát, és bárminemű, akárcsak gondolatban is megfogalmazott tetszésnyilvánítást - és folytatom azért is , mert szeretem afiguráimat, és érdekel, mi lezs a dolog vége. Igen, néha van úgy, hogy a történet elkezdi írni önmagát. Meg aztán, minden anya szereti a saját gyerekét...

Tudom, a fórum befogadóképessége véges, de nem lehet a topicok megnyirbálásán kívül más megoldást találni? A minap olvastam egy szellemes történetet: megy a pópa a faluban, egy házból éktelen gyereksírást hall. Benéz, látja, hogy egy kisgyerek sír, mert az anyja épp a combjából meg a derekából vagdos ki darabokat.
-Mit csinálsz, asszony?- kérdi döbbenten a pópa.
-Hát, szűk lett a nadrág, amit a szabó csinált, megkurtítom a gyereket.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy most szükségszerűen ez fog történni, hanem azt, hogy nehogy a ló túloldalára essünk.

Félreértés ne essék, én nem lázonganmi akarok, hanem elgondolkodtam a dolgon.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190420 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Humor
zseniális
RÚLZ!
tök jó
ezek a Gollamok.... :D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190413 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Humor
Cevasztok...

Épp a mai jóidőben bringáztam amikor a dunaparton a pecások között olyat láttam amit okvetlenül meg akarok osztani valakivel. Hál isinek nálam volt a telóm amivel egész jó képeket készíthettem.
Gumipók stílusban írtam hozzájuk kommentárt, remélem tetszeni fog::::)

www.razorpoint.hu/gollum1.jpg
www.razorpoint.hu/gollum2.jpg
www.razorpoint.hu/gollum3.jpg
www.razorpoint.hu/gollum4.jpg
www.razorpoint.hu/gollum5.jpg
www.razorpoint.hu/gollum6.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190199 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta:

Dínchamion írta: Akkor mi értelme van a Humor-topiknak? Minek kell szétválasztani?

Bónusz kérdés: a filmes topikok is szét lesznek szedve? Meg a többi? Akkor miért van fórum? :evil:



Áh-áh, olvasd el Rayannéni hozzászólását figyelmesen. Nem a Humoros beírásokkal van bajunk, hanem a _nagyon_ hosszú folytatásos dolgokkal, amiket nem lehet élvezni anélkül hogy az ember olvasta volna az előző részeket.


Meg lehet keresni, nem? Szerintem az egymondatos viccek, jópofizások meg "dejóvót"-szerű hozzászólások azok, amiknek nincs itt helyük. Végülis nekem mindegy. ;) Csak gondoltam megjegyzem. De tényleg (és akkor ez most off:): a filmes topikokban is takarítás lesz?


Azért az egymondatos viccek és a 200 részes írások között van egy igen széles sáv ami az egy, esetleg kétrészes írásokat tartalmazza. Ez volna a megfelelő.
Nem mindenkinek van ráérő ideje az elejét keresgetni a dolgoknak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190198 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:

Dínchamion írta: Akkor mi értelme van a Humor-topiknak? Minek kell szétválasztani?

Bónusz kérdés: a filmes topikok is szét lesznek szedve? Meg a többi? Akkor miért van fórum? :evil:



Áh-áh, olvasd el Rayannéni hozzászólását figyelmesen. Nem a Humoros beírásokkal van bajunk, hanem a _nagyon_ hosszú folytatásos dolgokkal, amiket nem lehet élvezni anélkül hogy az ember olvasta volna az előző részeket.


Meg lehet keresni, nem? Szerintem az egymondatos viccek, jópofizások meg "dejóvót"-szerű hozzászólások azok, amiknek nincs itt helyük. Végülis nekem mindegy. ;) Csak gondoltam megjegyzem. De tényleg (és akkor ez most off:): a filmes topikokban is takarítás lesz?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190197 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Dínchamion írta: Akkor mi értelme van a Humor-topiknak? Minek kell szétválasztani?

Bónusz kérdés: a filmes topikok is szét lesznek szedve? Meg a többi? Akkor miért van fórum? :evil:



Áh-áh, olvasd el Rayannéni hozzászólását figyelmesen. Nem a Humoros beírásokkal van bajunk, hanem a _nagyon_ hosszú folytatásos dolgokkal, amiket nem lehet élvezni anélkül hogy az ember olvasta volna az előző részeket.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190195 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Humor
Akkor mi értelme van a Humor-topiknak? Minek kell szétválasztani?

Bónusz kérdés: a filmes topikok is szét lesznek szedve? Meg a többi? Akkor miért van fórum? :evil:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190194 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Sünee írta: És akkor hova tegyük föl a hosszabb humoros (legalábbis annak szánt) írásainkat, ha nem a humor topikba? Én nem értek ezekhez a föltöltögetésekhez, szal nem tom, mit kezdjek magammal, mert most kezdtem el egy hosszabbat, ami úgy látom, rövid úton halálra lesz ítélve.


Töltsd fel a tolkien.hu Fanartba. Szépen folytatásonként külön külön.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190192 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Humor
És akkor hova tegyük föl a hosszabb humoros (legalábbis annak szánt) írásainkat, ha nem a humor topikba? Én nem értek ezekhez a föltöltögetésekhez, szal nem tom, mit kezdjek magammal, mert most kezdtem el egy hosszabbat, ami úgy látom, rövid úton halálra lesz ítélve.
Azér itt az első része:

Vili Jön Seggpír és Zrí Nyihh Siklós bemutatja: A Mordori veszedelem, avagy a Gyürü Ham(u) lett

1.felvonás

1.jelenet
szín: A Zsáklak kertje. Satu a füvet nyírá az hangosan berregő masinájávü. Fogó jő.


Fogó: Jó szolgám, volna számodra egy feladat.
Brrrrrrrrrr
Fogó: Khm… Jó szolgáám!
Brrrrrrrrr
Fogó: SATU! AZ ANYÁD ÚRISTENIT!
Brrrrrrrrr
Satu: He? Mi? Szót valaki?
Brrrrrrrrr
Fogó: SATU! TE SZELLEMILEG KORLÁTOLT OSTOBA KRETÉN! KAPCSOLD MÁR KI EZT AZ ÖRDÖGI MASINÁT!
Brrrrrr…
Satu: HOGY KINEK A MASNIJÁT?
Brrrrrrrr…..
Fogó: ARGHHH! EZT A BERREGŐ KASZÁT! AZONNAL KAPCSOLD KI!
Brrrrrr….
Satu: JÓVANNA, URAM! NEM KELL ORDÍTOZNI, NEM VAGYOK ÉN SÜKET! DE NEM ÉRTEM, MIÉRT ÓHAJTJA NAGYSÁGOD, HOGY KIIKTASSAM A BERR BENŐ FA**ÁT!
Brrrrrrrrrr….
Fogó: AAARGGGHHH!!!!! (haját tépvén elfuta, mintha hirtelen megőrüle vón)


2.jelenet
szín: (Az pompázatos Zsákliknak ajtaja előtt. Fogó némileg lenyugodván üldögéle lika előtti kis kerti padján. Möglehetőst mögviselt az külseje néki: Hajában falevelek valának, ruhája pedig mög vagyon szakadva számos helyön. Feldúlván nyomkodá NÓK-IÁ típúsú legös-legújjabb nyú orídzsínál telefonját, s közben magában motyogá
):

Fogó: Jól van… Nyugalom… Nem tehetém meg, hogy holmi ostoba szolga miatt kockáztassam énnagyméltóságom egészségi állapotát. Rögtön értesítem az kiváló pszichoterapeutámat!
(Ekkor egy hang szólala meg az tsodálatos tölöfonban)
Üdvözöljük kedves idegbetegünket! Sajnos dr. Kan D. Alf – réd speciális ideggyógyász szakorvos jelenleg házon kívül tartózkodik. Kérjük vegye fel kényszerzubbonyát és próbálkozzon később, vagy hagyjon üzenetet most, és utána vegye fel a kényszerzubbonyát!
(Eztet meghallván Fogó földühödten földhözvágá az szupör NÓK-IÁ mobilját, és ugrálni kezde vala amannak tetején. Az volt eme tsodás masína nagy szöröncséje, hogy íxtra cúúper ütésálló anyagbó vót készítve – méjd ín Csájna.)
Fogó: ÁHHHHH! ÁHHHH! ARGGGHHH! VÚÁÁÁ! (s kösben tépé ama dús fejszőrzetét.)
(A zajra kiszaladának némelyek az szemközti ivóbó)
Tyúk Pipíl: Hikk! Ej, komám…hikk… nézd csak, nem ismörőnk mink… hikk… aztat a fura …hikkk… fickót ott, he?
Bazalt Tufa: Hijnye! Az bíz möglehet barátom! Hikk… Né! Csak nem… hikk… a jó öreg… hikk… Fogó koma vóna az?
Tyúk Pipíl: De bizony, hikk… úgy látom, mintha ő vóna… hikk De mongyadcsak hikk…micsinájjunk mostan evvel, he?
Bazalt Tufa: Hát én biz…hikk. Aszondom… hikk… nosza, nézzük meg közelebbrő… hikk…
Tyúk Pipíl: Jól beszélsz, koma! De elébb erre igyunk! Egészségedre!
Bazalt Tufa: Néköd is barátom!
(Ivának, oszt fölvonszólák magukat az méltóságos Fogó lika elé. Oszt alaposan körbeszemlélődének. Az félig roncs NÓK-IÁ telefon még mindig kétsébé esetten kántálá volt, mintha zárlatot kapott vón – mögjegyezném, halovány lila fingom nincsen énnéköm, hogy mi a jóistönke az a zárlat, dehá, ez vala ide néköm írva, hát hogy megbocsájssák)
NÓK-IÁ: Húzzá kényszerzubbonyt, ba***ki!
Tyúk Pipíl: Hijnye: Hiszen… hikk.. ez a masina dirigál! De mi a rumos lócitrom…hikkk… az a kényszerzubbony, he?
Bazalt Tufa: Tudooom, tudooom!!!
Tíúk Pipíl: Há mongyad!
Bazalt Tufa: Itt van a nyelvemön, no!
Tyúk Pipíl: Nyújtsd ki, hadd nézzem!
Bazalt Tufa: Megvan, megvan! Az a Fogó komának a kedvenc…hikk… hosszúujjú kabátja!
Tyúk Pipíl: Nosza, hát hozzuk ki, oszt öltöztessük bele… hikk…
Fogó: Nenenene! Csak azt ne!
(De mindhiába tiltakozott vala, az két jóindulatjú részög disznaja, szépön belebútatta az pompás zsáklik gazdáját az Kényszörzubbonyba)
Bazalt Tufa: No! Mostan már… hikk… kész vagyunk, menjünk vissza inni egyet.
Tyúk Pipíl: Jól van, de vigyük magunkkal a Fogó havert is…hikk…

Mind el.

Milyen?
[size=9:3kgxvvn6]Hajnal, nem akarok koppintani, remélem nem lett túl Gyűjjű style-os!? :oops: [/size]

Télleg, most mi van ezzel a könyvkiadós dologgal? Lesz, v. nem?

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190059 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Még annyit: mielőtt azt hinnétek, hogy dühöngő őrült vagyok :lol: : közel sem :lol:

Minden, a topicból kitörölt dolog (akár feltöltötte az illető a Tolkien.hu-ra, akár nem) el lesz mentve nekem doksiként. Megsemmisíteni egy írást sem fogok. Ha valaki nem találja a művét, azért nyugodtan kolompolhat nálam, mert valószínűleg csináltam róla másolatot.

Ja, és türelmes moderátor hátulról kezdi a törlést :lol: Ez azt jelenti, hogy még jóóó sok ideig fennt lesznek a frissebb, hosszabb alkotások a topicban. Remélem, sikerült eloszlatni a kételyeket.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190031 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Akkor egy kérdés: a Galadriel naplója folytatódjék? Mert ez lineárisan előremenő történet. Sajnos az alapkoncepciót már nem bolygathatom meg, ha tehetném se akarnám, meg sokan jelezték vissza, hogy tetszik neki. Sajnos nem tudom megcsinálni, hogy megígérem, hetente, x számú naplót betezsek, mert ez ihlet és idő függvénye is. A hozzászólást, ha válaszoltok, nyugodtan töröljétek, de ha lehet, a választ priviben kérem.

Nehogy abbahagyd!! :cry: Folytatást! :D Nem bonyolult feltöltögetni. Ha én meg tudtam csinálni... ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #190021 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:

Namarie/Alatariel írta: Akkor egy kérdés: a Galadriel naplója folytatódjék? ...

...
Szvsz töltögesd fel valahova szép sorban és egy linkes hozzászólást írj mindig ide ha kész.

Szerintem folytasd, és a Tolkien.hu megfelelő helyére töltögesd fel. Nem is olyan ördöngösség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #189940 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Akkor egy kérdés: a Galadriel naplója folytatódjék? Mert ez lineárisan előremenő történet. Sajnos az alapkoncepciót már nem bolygathatom meg, ha tehetném se akarnám, meg sokan jelezték vissza, hogy tetszik neki. Sajnos nem tudom megcsinálni, hogy megígérem, hetente, x számú naplót betezsek, mert ez ihlet és idő függvénye is. A hozzászólást, ha válaszoltok, nyugodtan töröljétek, de ha lehet, a választ priviben kérem.


Szvsz Rayan fenyegetésének egyik tárgya Galadriel naplója. nem az a baj, hogy ritkán van hanem hogy nagony hosszú.
Szvsz töltögesd fel valahova szép sorban és egy linkes hozzászólást írj mindig ide ha kész.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #189936 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Akkor egy kérdés: a Galadriel naplója folytatódjék? Mert ez lineárisan előremenő történet. Sajnos az alapkoncepciót már nem bolygathatom meg, ha tehetném se akarnám, meg sokan jelezték vissza, hogy tetszik neki. Sajnos nem tudom megcsinálni, hogy megígérem, hetente, x számú naplót betezsek, mert ez ihlet és idő függvénye is. A hozzászólást, ha válaszoltok, nyugodtan töröljétek, de ha lehet, a választ priviben kérem.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #189868 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: Sziasztok!

Hosszas sípolásom után moderátor lehettem (örök hálám Ankalimonnak). Ennek folyománya, hogy látjátok, lassan 400 oldalas a topic... kíméletlenül húzni fogok (Alyrral és Thaurral egyetértésben).

Egy nagy kérésem lenne hozzátok: legyetek szívesek a jövőben ne terheljétek a Humort folytatásos történetekkel. Pont a fent említett okok miatt. Körülbelül 1 hét múlva ezeket (és a fölös hozzászólásokat mostantól) elkezdem törölni, addig van időtök, hogy minden kedvenceteket lementsétek (okos emberek már meg is tették). A jó, egyszeri, rövid és tömör poénokhoz hozzá sem nyúlok. Ellenben minden litánia, 500 oldalas napló, szappanopera és az eltűnésüket követő panasz törölve lesz.

Senki ne vegye személyeskedésnek, ez már nagyon régóta érik.

Köszönöm a megértéseteket.


Ha eddig azt hittétek, hogy Thaur meg én keménykezűek voltunk, akkor tévedtetek...


Alyr HTU


UI: Bizonyos értelemben egyetértek vele, kiegészíteném az általa mondottakat:
-az olyan folytatásaok amik önmagukban is tökéletesek, nem lesznek törölve (szvsz) amihez vissza kell lapozni, azok igen.
- az olyan bejegyzések amik azt hirdetik, hogy fel lett töltve a folytatásos dolog valahova (tolkien.hu, saját honlap) szintén nem lesznek törölve, legalábbis egy ideig nem.
-További fejlemények várhatóak vsz... (megpróbálom elérni hogy legyen egy linksor itt is mint a Nyelvek és Írásokban ami a régebbi hosszú írásokra mutat. )



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #189849 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok!

Hosszas sípolásom után moderátor lehettem (örök hálám Ankalimonnak). Ennek folyománya, hogy látjátok, lassan 400 oldalas a topic... kíméletlenül húzni fogok (Alyrral és Thaurral egyetértésben).

Egy nagy kérésem lenne hozzátok: legyetek szívesek a jövőben ne terheljétek a Humort folytatásos történetekkel. Pont a fent említett okok miatt. Körülbelül 1 hét múlva ezeket (és a fölös hozzászólásokat mostantól) elkezdem törölni, addig van időtök, hogy minden kedvenceteket lementsétek (okos emberek már meg is tették). A jó, egyszeri, rövid és tömör poénokhoz hozzá sem nyúlok. Ellenben minden litánia, 500 oldalas napló, szappanopera és az eltűnésüket követő panasz törölve lesz.

Senki ne vegye személyeskedésnek, ez már nagyon régóta érik.

Köszönöm a megértéseteket.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #189659 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Humor
Na ennek semmi köze nem lesz Tolkienhez de nekem nagyon tetszett. :)

Négy férfi elment golfozni az egyik délután. Miután végeztek, az egyik elindult, hogy rendezze a számlát. A másik három elkezdett beszélgetni a fiaikról.

- Az én fiam építkezési vállalkozó. Olyan sikeres, hogy az egyik barátjának adott egy házat ajándékba. - mondta az első.

- Az enyém autóügynök. Már 3 városban van ügynöksége. Annyira megy neki, hogy a múltkor adott az egyik barátjának két Mercédeszt.

- A fiam bróker. - mondta a harmadik. - Annyira sikeres, hogy egy hatalmas részvénycsomagot adott az egyik barátjának.

Mikor a negyedik férfi is csatlakozott hozzájuk, őt is megkérdezték, mit csinál a fia.

- Az én fiam buzi. Nem vagyok túl boldog emiatt, de biztos jó lehet, mert a három legutolsó barátja adott neki egy házat, két autót, és egy hatalmas részvénycsomagot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #189655 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Humor
Na reakció nem volt, de ennek ellenére folytatom...

Trufa: Húúúú, ott egy halott törpe!
Gimli: Brühühü.
Pippin: HÉ SZÖRNYEK, GYERTEK ÉS KAPJATOK EL!
Gandalf: Hülye.
Orkok: Ó nagyszerű, már kezdtünk éhesek lenni. Van fogalmatok róla, hogy mennyire nehéz egy hadsereget etetni egy kihalt bányában?
Boromir (hasít)
Legolas (nyilaz)
Gimli (vagdal)
Orkok: Ez kifejezetten nincs jó hatással a kapcsolatunkra.
Frodo: Aúú!
Aragorn: Sajna, a gyűrűhordozó elpusztult! A küldetésünk meghiúsult!
Frodo: Csak ugrattalak. Elsütöttem a dárdát bedugom a honom alá trükköt. Ezért álltam oldalt nektek. Vicces nem?
Balrog: A francba. Felébresztettetek. Most nagyon fel lettem húzva.
Gandalf: Na nekünk annyi.
Aragorn: Nem, ha elfutunk! (így is tesz)
Boromir: Ez volt az első jó ötleted. (követi)
Hobbitok (már legelöl rohannak)
Gandalf (cammog): Ez nem ér semmit! A Balrogot nem tudod lehagyni!
Legolas: Nem is kell…
Gimli: …elég, ha téged lehagyunk!
Balrog: Enyém vagy, varázsló. (lerántja magával Gandalf-t)
Aragorn: Bánat ereszkedett szövetségünkre, mert Gandalf leesett.
Frodo: Túl vagyok rajta.
Samu: Ja, menjünk, itt nincs kaja.

Legolas: Csodálatos ez az erdő!
Gimli: Ja, és tele van bugris tündékkel.
Celeborn: Előre jelezték jöttetek. Nos, a „figyelmeztettek” megfelelőbb ide.
Galadriel: Jobban ismerlek benneteket, mint ti saját magatokat.
Samu: Nincs jobb dolgod, mint ezzel szórakozni?
Galadriel: Ébredj, Frodo, és nézz bele a tükörbe.
Frodo: Öregem, már aludni sem hagyják az embert errefelé? Milyen tükörről karattyolsz Nekem?? Itt csak egy madáritató van tele vízzel.
Galadriel: De rengeteg varázslatos képet mutat dolgokról, amik voltak vagy lesznek.
Frodo: Akkor te biztos valami kereskedő vagy. Tessék vedd el a gyűrűt.
Galadriel: Nem fogom. (lehorgasztja a fejét) Elvesztettem a használati utasítást.
Frodo: Nagyszerű, szóval ez rajtam marad.
Celeborn: Nézz az órádra!

Pippin (énekel): Evezz, evezz, evezz a csónakkal, lassan lefelé…
Gimli: Fogd be. Elég volt ez hét órán keresztül.
Aragorn: Ettől a gyönyörű tájtól rossz érzéseim támadtak.

Boromir: Add ide a gyűrűt.
Frodo: Megfigyelhetted volna, hogy ha felveszem a gyűrűt, nem csak láthatatlan leszek, hanem el is teleportál a szorításodból.
Boromir: Arrrrrrrggghh!!! Csak az országomat próbálom megmenteni! Hol van egy gereblye, amire ráléphetek és lehetőleg belevágom a fejem? Á, ez pont megfelel. (elesik)
Frodo: Most az lesz a legjobb, ha elindulok a világ legveszélyesebb helyére.
Samu: Ez nekem való. (elmennek)
SzuperOrkok: Ölni ölni ölni!
Trufa: Segítség, segíts Em néni! (meglengeti szánalmas kis kardját)
Pippin: Krisztus, nézd a méretét ezeknek a tagoknak haver, mi halottak vagyunk.
Boromir: Ne féljetek, kicsi hobbitok, megfújom a csodakürtömet és megmentenek minket a katonák… akik… száz… kilométerekre… vannak… innen… azt hiszem eléggé át lettünk verve. (meghal)
SzuperOrkok: Ölni ölni ölni!
Legolas (nyilaz): Figyeld ezt a technikát. Öregem, jó vagyok.
Gimli: Én inkább környezetbarát vagyok… a vértől jobban nő a fű.
Aragorn: Úgy néz ki, hogy Frodo lelépett. Nos, nincs az az erő, aminek a kedvéért én egy lépéssel is közelebb mennék Mordor-hoz, szóval induljunk el teljesen ellenkező irányba.
Legolas: Rendben.
Gimli: Még jó!

VÉGE

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #189600 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Humor
www.geocities.com/sotto-voce/gallery.html
Képek Gyürük Urás arcokkal... Bár ezek inkább fájdalmasan pihentek, mint humorosak....
www.geocities.com/sotto-voce/news0816.html
Ez a legjobb! :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #189358 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: :o )
A legjobb a cukrosvala meg a
" ...szólt közbe Ulmo, ...
-Ne locsogj bele!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #189341 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Humor
Beraknék egy általam fordított kis paródiát... na szószaporítás helyett inkább íme:

A GYŰRŰ (rövid) SZÖVETSÉGE
(avagy milyen lenne a GYU 2órába sűrítve)

Frodo: Szevasz Gandalf!
Gandalf: Bilbo, add Frodo-nak a gyűrűd.
Bilbo: Ok, Csá!
Gandalf: Találkozunk a kocsmában, Frodo.

Frodo: Sa-la-la.
Nazgul: Búú!
Frodo: Ááá!
Trufa (előugrik a semmiből): Ááá!
Pippin (szintén): Ááá! [Elkaszálják Nazgulékat]
Samu: Ha-ha, most már nem kapsz el minket!

Bombadil Toma: Szervusztok kis barátaim!
Frodo: Nincs időnk ilyen hangyásokra!
Bombadil Toma (elmegy)

Szaruman: Látod, elég volt áthúzni a „Jó”-t a névjegykártyámon és átírni „Rossz”-ra, és már kész is vagyok.
Gandalf: Soha nem gondoltam, hogy ez bekövetkezik.
Szaruman: Bocsáss meg, most megyek és felügyelem a gonosz orkokból álló óriási hadseregemet és a háborús fegyverek készítését, amit tervbe vettünk.
Gandalf: Sajna, foglyul ejtett egy magas torony tetején, ahol nincsenek falak vagy rácsok, ahol nem tudja megakadályozni, hogy egy hatalmas sas megmentsen engem, nem úgy, mint egy sima földalatti börtönben. Hoppá… várjunk csak.

Frodo (suttogva): Rejtőzzetek el.
Pippin (hangosan): És ne említsük az igazi neved, ugye?
Trufa (hangosan): És a gyűrűt sem, igaz?
Vándor: Igaz. Ne említsd a gyűrűt. (nevet) Minden rendben, majd én megmentelek.

Pippin (nyafogva): Ott vagyunk már?
Nazgul: Muhahaha! Add ide a gyűrűt, kis féreg.
Frodo: Egy hokiütő, vagy egy szikla eltöri a csontom, na de a sértegetés…
Samu: Hmm, úgy látszik a kard is működik.
Vándor: Tűnjetek innen, csúnya bácsik!
Nazgul: Ötünknek el kell pucolnia, mivel túlerőben van velünk szemben ez az egyetlen Vándor.

Frodo: Wow, Völgyzugolyban vagyunk!
Trufa: Hát ez könnyű volt.
Pippin: Örülj neki.
Samu: A tündék menők!
Elrond: Tűnjetek a pokolba innen, csak bajt hoztok rám!
Gimli: Nem dobhatod őket ki innen, miközben én maradhatok!
Legolas: Egyetértek!
Elrond: Rendben, akkor minden k****g tűnjön innen!
Gandalf: De én csak most érkeztem.
Boromir: Asszem meghívom magam közétek. Nincs igazi okom rá. Persze hogy nincs, mert csak lopni akarok. Csak vicc volt.
Aragorn: Nézzétek, megjavították a kardom! (suhintgat vele) Wheeee!

Frodo: Milyen gyönyörű táj. A zöld fű és levelek annyira…
(PUFF)
Pippin: Honnan a fenéből jött ez a rengeteg hó?
Gandalf: Ne okoljatok. Ki tudta, hogy hideg van egy hegytetőn?
Gimli: Mondtam, hogy menjünk a bányákon keresztül.
Aragorn: Legyen úgy, ahogy a törpe mondja.
Legolas: Nagyszerű, hogyne, csak nyisd már ki ezt az ajtót.
Gimli: Fogalmam sincs, hogy lehet bejutni.
Boromir: Ezt a s**gfej társaságot…
Gandalf: Megvan! (egy kis dinamittal orvosolja a problémát)
(PUFF)
Samu: Micsoda varázslat.

folyt. köv. holnap, ha nem utáltok ki érte... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.755 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére