Humor

Több
19 éve 10 hónapja #198118 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Humor

Fel mindenki, nem személyi edző vagyok, hanem tünde.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Honnan pattan ki nálatok ez a sok hülyeség??!! :D

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198109 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: - Halhatatlanok. – rázza meg a vállát Haldírosz. Erre mindenki térde borul előttük. – Cool.- jegyzi meg önelégült képpel Haldírosz, majd komolyra vált. – Elrandosz úr üzenetét hozom az Olümposzról. – kezd bele, majd felsegíti a király.
- Az meg ki? – kérdi Priamosz. – És te ki vagy?
- Haldírosz.
- Hörcsög volt a jó anyád, hogy ezt adta neked? – kérdezte oda keményen Hektór.

Juuuuj, Gyémi, ez nagyon kemény volt

Nam, kezdő szerepjátékosok naon rulzzzzzz :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #198095 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: Rúúlzzz!!!!! :mrgreen:

Ja, és még egy kis Trójás hülyeség, folytatva a Monty Python vonalat:



Akkor egy kis ráadás…

A görögök megérkeznek, hogy leigázzák Tróját. Priamosz és fiai kint ülnek és nézik, a görögök hogyan cövekelnek le a parton.
- Az ellenség szeme mozgolódik. – jegyzi meg Paris.
- Jobb vagy bal? –kérdi Hektór.
- Csak egy van neki. – válaszolja Paris, majd vesz egy nagy sóhajt. De ekkor kürt hangot hallanak.
- Az istenek! – szól a pap.
- Az istenek katonákat küldtek! – áll fel Priamosz.
- Az istenek le se szarnak minket, de nem tudom kik ezek. – dühöng Hektór.
- Ez nem ork kürt. – fordul apja felé Paris.
Ekkor megjelenik egy népes tünde sereg és bevonul Trójába. Priamosz és fiai fogadják a sereg élén álló vezért, akit történetesen Haldírosznak hívnak.
- Hát ti meg miféle szerzetek vagytok? – kérdi Priamosz.
- Halhatatlanok. – rázza meg a vállát Haldírosz. Erre mindenki térde borul előttük. – Cool.- jegyzi meg önelégült képpel Haldírosz, majd komolyra vált. – Elrandosz úr üzenetét hozom az Olümposzról. – kezd bele, majd felsegíti a királyt.
- Az meg ki? – kérdi Priamosz. – És te ki vagy?
- Haldírosz.
- Hörcsög volt a jó anyád, hogy ezt adta neked? – kérdezte oda keményen Hektór.
- Akkor maradjunk Bellerofontésznál. – válaszolja Haldírosz, és ekkor megint mindenki térdre rogy. – Fel mindenki, nem személyi edző vagyok, hanem tünde.

És ez fordítva…

Helm-szurdok, Haldírék a falaknál állnak, megjelenik az egész uruk-hai sereg és elkezdenek dübörögni, és az egyik uruk kiállt.
- Lurci!!!! – ordítja, majd megjelenik a legtermetesebb és legmagasabb uruk-hai, akit emberek és tündék valaha láttak és az egész sereg ordítja:
- Lurc! Lurc! Lurc! Lurc!
Haldír vigyorogva húzza a száját, majd elkiáltja magát:
- Akhilleusz!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198089 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Humor
Namarie/Alatariel:
Eddig nem különösebben érdekelt a szerepjáték (el sem tudom képzelni, gyakorlatban hogy működhet), de most kedvet csináltál! Velemben kipróbálom!

:lol: :lol: :lol:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198068 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humor
Ha már kedvcsináló, betenném ezt ide is, bízva abban, h az egyik leglátogatottabb topicból nem törlik, meg kiemelném, h az egyik topicgazda név szerint van benne emlegetve :) Szóval lécci ne vágjátok ki innen, hanem jöjjetek ti is ;)

Június 18-19-20-án tartja az MTT a Születésnapi buliját Szegeden (mint köztudott, 16-án alakultunk ;) ). Ezúton szeretném felhívni mindenki figyelmét, h nagyon jó buli lesz (zene, ének (a Tiszában -- mint az Alakulón, emlékeztek? :D ), torta, buli...). És jó lenne, ha minél többen mennénk, mert igaz, hogy alig 30-an alapítottuk a Társaságot, mára már sokkal több aktív tagja van, akikkel jó lenne együtt ünnepelni eme neves eseményt :) ;) (ha megnézitek az MTT-s naptárat, abban is benne van a Társaság alakulásának napja :D ;) ).
Szóval gyertek minél többen! Részletek a Szülinapos topicban. (amúgy: június 10-ig kell Lamoraknak emilt írni ( lamorak@tolkien.hu -- minő meglepő ;) ), amiben leírod polgári és nickneved, meg hogy van-e diákigazolványod, és hogy mely napokra kérsz szállást.

Jah, mégvalami: Rayan is jön, szóval idén is lesz valami fantasztikus főzés :D Tavaly pl. isteni marhapörkölt volt, aki kivárta, az még emlékezhet rá... ;) :D nyamm :) ))

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198058 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Egy kis tábori kedvcsináló. Ezt még tavaly a győri talin alkottuk. Az irományt Meleth-lin tökéletesítetet, mert nekem helyenként megbicsaklot az emlékezetem



Időpont: 2003. augusztus, győri tali
Szereplők: Legolin, Meleth_lin, Nóli, Namarie

Szerepjátékpróbálkozás. A négy szereplő közül senki se tudott szerepjátékozni, egyikük (Nóli) egyszer már játszott ugyan, ezért ő lett a mesélő. Legolinnak és Meleth_linnek van egy „A Gyűrűk Ura – Szerepjáték” című szép könyve, amivel csak az a baj, hogy ami keveset tudtál a könyv olvasása előtt a szerepjátékokról, azt is összekavarja benned. Egyikük meg soha a büdös életben nem szerepjátékozott (Namarie). Közben persze két szobával arrébb vad szerepjátékozás folyik, de a fent említettek úgy gondolják, elég, ha maguk előtt égnek.

A mesélő – a változatosság kedvéért – ugyanazt a szituációt „találta ki”, amiben ő játszott vala:

Szitu: tünde (Namarie) ül a kövön, ráköszön az arra jövő kószára (Legolin). Kósza les, hallgat, tünde megint köszön, kósza megint les, és hallgat...
Mesélő: na, mondjál már neki valamit...
Kósza (jól megfontolva): nem erősségem a beszéd...
Aztán mégiscsak beszélnek egy keveset, majd két külön úton indulnak tovább. A mesélő közreműködésével, mely sziklaomlás miatti úttorlaszokban érvényesül, végül ugyanott kötnek ki (annak ellenére, hogy a játékosok igyekeztek mindent megtenni, hogy ne találkozzanak); a Szélesbozót nevű hobbitfaluban. (Ez egy szép barokk körmondat volt. J )

Nóli: na szóval, adva van egy jelképes, fél méter magas kerítés a falu körül… amit simán átlép egy hobbit is, nem még egy tünde.
Meleth_lin: akkor legyen másfél méteres.
Legolin: egy tünde nem lép át csak úgy egy másfél méter magas kerítésen…
M: akkor ugorja át…

Nóli (némi gondolkodás után): Nem biztos, hogy jól jár a tünde, ha csak úgy átlendíti magát a kerítésen… Lásd: Romolus és Remus…
Namarie: De Romolus és Remus nem is volt tünde...
Legolin: És nemigen jártak hobbitfaluban…

Végül sikeresen eléri a kósza is, és a tünde is a falu főterét…
Nóli: itt megpillantanak egy olyan méretű épületet, ahol egy ember is elférhet.
Meleth_lin: minden hobbitházban elfér egy ember, az más kérdés, hogy vízszintesen, vagy függőlegesen…
Bemennek abba a bizonyos épületbe, ami egyébként egy fogadó. Itt találkoznak egy Trupin (Meleth_lin) nevezetű „kicsit” ügyetlen hobbittal, ő a fogadós.
Nóli: na, fogadd őket…
M: mivel?
N: hát mondjuk kérdezd meg tőlük mit akarnak..
M: üdv vándorok! Hozhatok valamit?

Nagy huzavona után kiegyeznek borba a kószának, vízbe a tündének.

Nóli: a vándor sebesült. Tünde, mit teszel?
Namarie: hát meggyógyítom. Mutasd a sebeidet!
Nóli: jó, jó, begyógyulnak a sebei, de nem mutatja meg őket, mert ki tudja, hol vannak...
Namarie: na igen, hát nem is áll neki és tolja le a gatyáját a fogadó közepén...

később

Nóli: van egy 150 cm-es goblin…
Meleth_lin: azt is átugorja a tünde.
Nóli: jó, akkor 160 cm-es…

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198021 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Humor
hát csak gratulálni tudok nektek :lol: :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198013 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Arcok, amiket érdemes lett volna megnézni Középföldén:
Celeborn arca, amikor Gimli hajat kért Galadrieltől
Legolas, amikor már fél Gondor őt bámulja

LOL! :mrgreen: :up:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197974 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Arcok, amiket érdemes lett volna megnézni Középföldén:

Feanor, amikor Galadriel elő ízben tagadta meg tőle a hajszálat
Melkor, amikor feledetzte, hogy Maedhros eltűnt, ill amikor rádöbbent, hogy Lúthien és Beren elvitték a Szilmarilt
Eöl, amikor felfedezte, hogy Ardenel és Maeglin megléptek (Ulmo szerint az ő arcát valahogy inkább nem lett volna jó látni)
Celeborn arca, amikor Gimli hajat kért Galadrieltől
Legolas, amikor már fél Gondor őt bámulja
Szarumán, amikor rádöbbent, hogy Gríma a plantírt dobta ki
Elrond, Galadriel és Celeborn amikor értesültek Arwen választásáról



RÚLZ :D
és bármelyikőnk arca midőn elolvastuk ezt... :!: :D
:D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197970 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Humor
RÚLZ.
gratula!
:up: :bounce: :cheers:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197920 Írta: Vëannë
Vëannë válaszolt a következő témában: Humor
Az én családomra is van bizonyos hatása Tolkien iránti heveny rajongásomnak... :wink: Öcsém nemrég kissé népies színezettel szavalni kezdte a Gyűrűverset:

"Egy ürü mind felett, Egy ürü kegyetlen.."

Sajnos pont egy ballagási vacsira időzített, így a pincérek is élvezhették a művet, meg az asztalonfetrengésemet.. :oops:

"Home is where the way is
My road goes on forever
One more voyage to go"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197888 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: ekkor a trójaiak kihajítják a falovat és Akhilleszre esik, aki aztán feláll és leporolja magát. - Hogy erre mekkorák a szúnyogok.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aragorn, Legolas és Hidalgo rulz!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197886 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Humor
Gyémánt_Hajnal ez csúcs! Filmes képzavar nagyon RULZ!!! :twisted:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197805 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Látom, rég írtam már ide, de hát Trója rúúlzz, LOTR rúúluzzz.... éljen Orli, meg mindenki: 8)

A király visszatér

Hektór kilovagol a katonái elé, akik Trója falainál állnak felsorakozva, a fülüket vakargatva, másnaposan, álmosan.
- Nincs sok időm, de egy nagyon fontos dolgot fogok elmondani nektek. – kiált körbe, de azok fel se figyelnek rá. – Mondom, nagyon fontos dolgot kell elmondanom!
Ordít megint, de ekkor belovagol Aragorn, és az emberek csak néznek, Hektór köpni, nyelni nem tud. Gorni megáll, leszáll a lováról, körbenéz, majd megfordul.
- For Frodo. – majd nekiront a görög oldalnak.
- Ki ez a marha? Koptassátok le! – utasítja Hektór, majd miközben Gorni fut, hirtelen megáll, és csalódott ábrázattal megkérdi:
- Most mi van? Nem jöttök? – kérdezi. A sereg elkezd futni.
- Állj! – kiáltja Hektór dühösen, s kardját kivonja. - Ne itt ugrálj hapsikám! Tűnés vissza a saját eposzodba! – és Hektór lovával fenyegeti Gornit.
- De én király vagyok! – háborodik fel Gorni.
- Az lehet, de nem az én mesémben. – válaszol Hektór, és apjáék felé tekint, de látja hogy öccse a falaknál ugrándozik egy nyíllal a kezében. Persze a napfény eleinte eltakarja és Gorni kénytelen kezét szemellenzőként tartani, majd az alak kilép a napfényből.
- Ez lehetetlen. – jegyzi meg Gorni. – De hisz ez…
- Hé, mit stírölőd az öcsémet? – kérdi Hektór.
- Legolas! – kiáltja Paris felé. Hektórnak ez már tényleg elég.
- Na jó van hapsikám, most aztán már húzás vissza a saját 1200 oldalas eposzodba! Ja, és hagyd békén az öcsémet, mert ha nem… - és Gorni inkább fogta magát és morcosan felült lovára, előkapott egy cowboy kalapot, és ellovagolt.
- Gyíjja, Hidalgo!!! – ordítja Gorni.
- Na jó van emberek, most aztán már valóban nincs időm. Szóval a lényeg: futás, harc, aki kinyuvad, azt megsiratjuk, aki nem, az holnap elölről kezdi. Orvosi felmentést nem fogadok el! – és Hektór elindult, nyomában a sereg.


Odüsszeusz ötlete...

A trójaiak rátalálnak a falóra, majd bevonszolják a falak mögé, az egész napjuk erre megy el, a görögök meg a bokrok mögött ülnek és néznek, mint a moziban. Odüsszeusz megszólal:
- Szóval, Akhilleusz, én, meg te, éjjel kitörünk a lóból. – kezd bele és mindenkire mutogat.
- Mi van? – kérdi Agamemnón.
- Én, te és Akhilleusz megvárjuk, míg elalszanak a trójaiak, és éjjel kitörünk a lóból. – ismétli Odüsszeusz.
- Miért mi csak hárman? Én bőven elég vagyok. – szól közbe Akhilleusz. Agamemnón a fejét fogja.
- Te ütődött!!! De a ló bent van, mi meg kint! – vágja oda Agamemnón, és Odüsszeusz lebénul, majd mindhárman a fejüket rázzák.
- Sosem voltam jó matekból. – sír Akhilleusz, aki amúgy holt részeg.
- Akkor új terv: építünk egy másik lovat. – folytatja Odüsszeusz.
- Azt hiszed, vannak olyan hülyék, hogy becipelnek még egy falovat? Mik vagyunk mi, lakberendezők? – kérdi Agamemnón.
- De most szereljünk rá kereket. Úgy gyorsabb. – rázza meg a vállát Akhilleusz, és egy pillanatra mindegyik ránéz.
- Akkor építünk egy kislány lovat! – ereszti el Odüsszeusz.
- De hogyan különböztetjük meg, hogy ez egy kislány ló és nem egy fiú paci? – kérdi Agamemnón.
- Varrunk neki tőgyet. – ereszti el nagyon épelméjűen Akhilleusz, és kezével mutatja, hozzá bamba pofát vágva.
Erre a görögök építenek még egy falovat, de most már kerekekkel, még masnit is kötnek rá azzal a felirattal: Ajándék az Isteneknek.
A trójaiak megint kimennek és begurítják a falak mögé, de persze a görögök megint kifelejtik magukat.
- Jó, akkor építünk még egyet. – jegyzi meg halkan Odüsszeusz, de Agamemnón már zokog.
- Hé srácok, nyitva hagyták a kaput. – szól oda Akhilleusz, de nem is törődnek vele.
- Akkor ez egy kis paci lesz. Amolyan póni. – folytatja Odüsszeusz.
- De nincs több fánk! – kiáltja Agamemnón. – Nincs több fánk!
- De kakaós csigánk még van? – kérdi Odüsszeusz.
- Srácok, én bemegyek. – folytatja Akhilleusz.
- De nincs több fánk! – ordít Agamemnón.
- Akkor hozatok meggyes pitét és építünk egy pónit.
- Ok, én bementem! Pá! - ekkor a trójaiak kihajítják a falovat és Akhilleszre esik, aki aztán feláll és leporolja magát. - Hogy erre mekkorák a szúnyogok.

*ördögi vigyor* 8)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197486 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Arcok, amiket érdemes lett volna megnézni Középföldén:

Szarumán, amikor rádöbbent, hogy Gríma a plantírt dobta ki


:twisted: :twisted: :lol:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197468 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Humor
Rayan: És _Neo mit szólt hozzá?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197344 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: +18

Télleg csak felnőtteknek szabad

Csin-cee
=))))))))



Ez nagggyon :nocomment: !!! 8O 8O 8O
Már meg sem merem kérdezni, kinek a keze...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197341 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Arcok, amiket érdemes lett volna megnézni Középföldén:

Feanor, amikor Galadriel elő ízben tagadta meg tőle a hajszálat
Melkor, amikor feledetzte, hogy Maedhros eltűnt, ill amikor rádöbbent, hogy Lúthien és Beren elvitték a Szilmarilt
Eöl, amikor felfedezte, hogy Ardenel és Maeglin megléptek (Ulmo szerint az ő arcát valahogy inkább nem lett volna jó látni)
Celeborn arca, amikor Gimli hajat kért Galadrieltől
Legolas, amikor már fél Gondor őt bámulja
Szarumán, amikor rádöbbent, hogy Gríma a plantírt dobta ki
Elrond, Galadriel és Celeborn amikor értesültek Arwen választásáról

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197188 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor

Csele írta: Alig fél órája történt:
Lelkesen magyarázom Anyukámnak, hogy a táborban tünde csapatba akarok kerülni, erre ő:
- Te, azok a tündék nem himnősek?
Miután összeszedtem magam a padlóról:
- Honnan gondolod?
- A filmben olyan transzvesztitának néznek ki...
:cross:

Bruhahaha!! :twisted: :P :twisted: :P :twisted: :P :twisted: :P

Az én anyumnak a hobbitok a szíve csücskei, azon belül is Samu.... :wink:

Röjönnéni: JUJJ!!! :up: :agree: :itscool: :lol: :lol: :lol:


Háááát.. valami elvetemült fotomanipuláló ehhez a képhez is készíthetne vmit...

Cöcc...

Uhhh... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :P (/me éppen önkritikus :roll: )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197184 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Humor
Teee, Rayanförszt-csinczí...
:tongue:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197183 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Humor
Alig fél órája történt:
Lelkesen magyarázom Anyukámnak, hogy a táborban tünde csapatba akarok kerülni, erre ő:
- Te, azok a tündék nem himnősek?
Miután összeszedtem magam a padlóról:
- Honnan gondolod?
- A filmben olyan transzvesztitának néznek ki...
:cross:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197149 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: +18

Télleg csak felnőtteknek szabad

Csin-cee
=))))))))

:mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 10 hónapja #197097 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Röyön, ez durvaaa :biggrin2:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197084 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Humor
Rayan: nagyon cuki! :itscool: :sungl:

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197066 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
+18

Télleg csak felnőtteknek szabad

Csin-cee
=))))))))

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197034 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Eia: tedd be! :wink:

Kicsit pang a topic... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196974 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Ery, ugyan már mondtam a chaten, de naon jó!
Min, igaz h ismertem ezt, de ilyenből sose elég! :D

Én is alkottam vmit, majd este beteszem, ha van rá igény :twisted: (és ha a kedves áldozatok megengedik! :evil3: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196833 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Minerva írta: Hányszor látott __UFO-t __Balázs Palit __Balázs Palit egy UFO-ban



Ez nagyon fáááj!

Meg úgy egyáltalán.
Szerintem maradhat, vagy ha mégse, akkor valaki mentse el...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196776 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Ezt most találtam - nagyon beteg, és nagyon off, úgyhogy majd kéretik kimoderálni :) De én szerteszét röhögtem a fejemet :mrgreen:

Jelentkezési lap a délutáni talk-show résztvevők számára:

Személyes adatok:
Név:____________
Anyja neve:_______________
Apja neve (ha ismert):__________
Házastárs neve (ha különbözik a fentiektől): ______________

Foglalkozás (tegyen x-et a megfelelő helyre): _ Munkanélküli __Eladó egy plázában __Skinhead

Egy háztartásban élő gyerekek száma:_____
Ebből saját: ____

Legmagasabb iskolai végzettség (kraikázza be a megfelelőt): 4 6 8
Egy tanévet hányszor járt? ____

Válóperei száma: ____
Börtönben töltött évek száma:____
Hetente hány órát tölt diszkókban? _____
Tetoválások száma: ____
Hobbik: __Alkohol ___Cigaretta ___Marihuána __Egyéb kábítószer __Betöréses lopás __Csoportos garázdaság

Amennyiben tud olvasni, mi a kedvenc folyóirata: __Story __Meglepetés __Popó magazin
Le tudja betűzni a vezetéknevét? __Ja __Francokat
Emlékszik a házastársa nevére? __Ja __Mi az a házastárs?
A folyamatosan káromkodás nélkül töltött percek száma (karikázza be a megfelelőt): 1 2 3 4 5
Hányszor látott __UFO-t __Balázs Palit __Balázs Palit egy UFO-ban
Emlékszik rá, mikor mosakodott utoljára? __Igen __Nem
Fogainak színe: __Sárga __Barna __Fekete __Nincs

Kérjük, egy "X" segítségével hitelesítse az iratot!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196637 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Humor

Artemisz (Celebthil) írta:

Angwen írta:

Ery írta: Maedhros pl. nem volt hajlandó kezet fogni velem! No ezt megjegyeztem magamnak. A kis önérzetes... Eljön még az az idő mikor sajnálni fogja, s azt fogja kívánni bárcsak megtehetné!


Jaj. Ez gonosz. Ez nagyon gonosz. De tényleg.

Gonosz, de marhajó! :up:

Én is ezt emeltem ki drága Melkorkánknak a cseten az imént! :twisted: :lol:


a legjobb akkor is:
(c) Ery "valami lóg a levegőben...sajnos nem Maedhros." :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.429 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére