Humor

Több
20 éve 2 napja #194160 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor

Ancalima írta: www.immortal-land.net/trgs/lotr% ... orn....jpg


Áááh, ez a jelenet valahogy ismerős... Aragorn, szájában a rózsával...
NHE rulez:DDDD

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #194158 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Ancalima Anarórë írta: www.immortal-land.net/trgs/lotr%20funny%20youcannotpass.jpg


Ez nagyon rulz

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #194157 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #194113 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Humor
Ja ja, én is emlékszem...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #194070 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Theala: tegnap tettem be a versezet elejét.. szvsz régebben nem tettem be.. valami hasonlót láthattál. Ha gondolod, utánanézek. Örülök, hogy tetszik!


De már régebben is betetted a versezet elejét. Én is emlékszem...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #193942 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Humor
Hú, fájdalmas...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #193941 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #193903 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Theala: tegnap tettem be a versezet elejét.. szvsz régebben nem tettem be.. valami hasonlót láthattál. Ha gondolod, utánanézek. Örülök, hogy tetszik!

Pedig én is emlékszek valami nagyon hasonlóra, mint az eleje...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #193897 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Theala: tegnap tettem be a versezet elejét.. szvsz régebben nem tettem be.. valami hasonlót láthattál. Ha gondolod, utánanézek. Örülök, hogy tetszik!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #193803 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Namarie, Alyr: Mintha az elejét már láttam volna a fórumban,. de akkor nem egészen ez volt a vége. :? Sebaj, így jobb! :lol:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #193782 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Na akkor a befejezés:

""Balga bolond!
Lórienből
Nem jönnek a tündék ide!
Nem hallott ilyenről
még a nagyapám se!!

Add a hajam, vagy elveszem
Hadd takarja herpeszem!
Harcos hírem sutba dobom,
ha a hajad megkaphatom!

"Előbb halok meg, minthogy
Fejem díszét, arany hajam
Od'adjam! Most, hogy
Elmegyek innen, ez a szvam!

Szép hajammmal nem takarod
Rücskös csúnya arcodat
Harcos híred mind feladod?
Miféle egy harcos vagy?

Levágtam már pár tucatszor
Ikertestvéridet
És végül tizenharmadszor
Téged öllek mostan meg.

""Jaj, ne ölj meg, kérve kérlek,
Hadd láthassak sötétséget,
Sötétséget Faramirral,
De ne úgy, mint Boromirral.

"Mandoshoz, te beste lélek!
Faramir nem szeret téged!
Védve óvott városát,
Szépséges szép fehér tornyát
Úgy gondolod, elhagyná?

Élted veszem, ha nem tűnsz,
Gyalázkodni meg nem szűnsz,
Rohanj hát, te beste lélek,
Mandos öble tárul érted!"

""Mit érdekel engem Mandos!""
"Ily szót szólnod nem ildomos".
""Nemes tündém, ha kérhetem,
Hajszálidat add nekem!""

"Még egy szó, és kardom rántom,
Rút véredbe belemártom,
De ha kell, hát íjam veszem,
Ez lesz reád veszdelem.

Úgy, hát úgy, csak menekülj,
Elém többé ne kerülj!
Csámpás lábú ocsmány ork
Minden kőben megbotol:

Te sem vagy jobb, mint látom
nyakad szegted egy kis gáton."

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #193657 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Nade emberek ott van, hogy ALYR versezete is a dolog. :P .. tehát neki is mondjatok már valamit.. valami pozitívat...az inkriminált sor egyébként tőle való.. :wink:


Sztem az elismerés mindkettőnknek szólt

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #193631 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Nade emberek ott van, hogy ALYR versezete is a dolog. :P .. tehát neki is mondjatok már valamit.. valami pozitívat...az inkriminált sor egyébként tőle való.. :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #193607 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor

Drowse írta:

Namarie írta: Úgy nézel ki, mit Elrond, ha beteg!


Hajajj, hogy ezért Artemisztől mit kaptok! :lol:

De amúgy :up:


:o

Ki meri itt kritizálni apucimat?!!!!!! :roll: :twisted: :twisted: :P


[size=9:36ga55gy]Kösz, Drowse, ez aranyos volt! :wink: [/size]

a vers amúgy haláliédes! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #193586 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Humor

Namarie írta: Úgy nézel ki, mit Elrond, ha beteg!


Hajajj, hogy ezért Artemisztől mit kaptok! :lol:

De amúgy :up:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #193536 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Emberek, ne vitatkozzunk, írjunk. Hogy elöljárjak a jó példával, beteszek ide valamit.

Vitézi versezet, mely íratott Alyr és Namarie által, arról, hogy hogyan próbálta megszerezni és aljas, rút céljaira felhasználni Grisnák Legolas haját

A tenger vár, a sirályhad vijjog!
A hajón Legolas tükre villog.
Azzal a dja a morzét: kedves Gimli, nézz szét!

Dehogy nézek, mondja Gimli,
Inkább megyek a Zöld Sárkányba inni.
Legolas vállat von, a tükörbe bámul
Olyat lát, úgy érzi, elkábul:


A tükörből visszanéz egy szörnyfej
Nem segít azon már az arctej.
"Nem az én arcom- kiált fel a tünde,
Grisnák az a rút dög beste."

Nem Jekyll és Hyde esete,
De nem is hobbit- meskete.
Grisnák ráordít: ""a hajadat!
Azzal díszíteném Faramirnak magamat!""

"A hajamat! Beste szörnyteg!
Úgy nézel ki, mit Elrond, ha beteg!
Nem adom a hajamat, gyönyörű és szőke
Vedd Gimli szakállát, térj vissza a földre!"

""""Nem látod! Nyamvadt, vaksi tünde!
Nem látod, csak a Te hajad itt szőke!
Hogy lehetnék Eowyn, ha barna von" hajam,
S nem festeném be szép zöld ajakam!""

"Átlátok én szándokodon ocsmány lény,
Eowynként járnál éj idején.
Ledér lennél a Csongor és Tündében,
De balga vagy, mert van ész a tündében.

Mirigyes testedet hajjal díszitenéd,
Sötét uaraddal a várost bevennéd,
Könyörögsuz itt, mint lenge rima,
El nem hiszi ezt senki tünde fia"


""Jajj, te nyamvadt tünde,
Rég ki leszel hűlve
Mire én megkapom Faramirt
S leszedem arcáról a szűzi pírt.""

"Fúújj, ocsmány ork, mit akarsz?
Az én hajmmal kit akarsz megkapni ocsmány tenmagadnak?
Ne használd e tükröt ablakodnak!"

""Szerelmes szép tündém, Esedezem hozzád én:
Add nékem a hajadat,
Hadd takarjam magamat!

Ládd , úgy szeretem Faramirt,
Sutba dobnék harcos hírt
Enyém, mi eddig volt,
Legyen kihűlt, hideg, holt.

Add hát, mi néked ék
Lelkem- testem kínban ég
Nem segít, csak athelas.. engem is hideg ráz...""

"Halld, ó, Eru, hogy gyaláz! Faramirban van a láz!
Látom gonosz voltodat,
Érzem aljas célodat!

Rózsaujjú hajnallal
Lopódznál az athelassal!
Haldoklóktól rabolnád,
Szentségét is gyaláznád!

Gonosz lélek, nem hagyom!
Visszafordul csónakom!
Lórieni seregek, szavamra, ó jöjjetek!!"

Befejezés: holnap

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #193280 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Dodiee: Bocs, ha megsértettelek... Én is csinálok mást abban az egy órában és van rá időm, de a linkelős megoldás tényleg megfelelő lenne. 8O

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #192503 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Brisa külön kérésére a fléjm törölve lett.
(és nem mentettem el sehova)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #192373 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Humor
A linkelős megoldás sztem is oks.

Finwe: Jajj! :D

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #192259 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humor

Theala Vandron írta: A topictörlés-témához: én hetente egyszer tudok nethez jutni, ennek ellenére bőven belefér az egedélyezett egy órámba, hogy a folytatásokat keresgéljem. Ha én meg tudom csinálni, más is meg tudja! Ja, és szerintem kár lenne az olyan gyöngyszemeket, mint Valinori Vámvizsgálat meg Dö Hobbi, kiszanálni innen. De ez csak az én véleményem... :?


Viszont van, aki az esetleg szintén egy órájában mással is foglalkozna, nem csak a Humor topic-kal, vagy - ne adj isten - nem csak a Tolkien.hu-val. Kövezzetek meg, én már azért nem járok a Humor topicba, jó egy, másfél éve, mert képtelen vagyok követni. Mert ha lemaradok egy hosszabb lélegzetvételü, esetlegg TÖBB hosszabb lélegzetvételü mü elejérQl, esélyem nincsen hogy egyszerre olvassak vissza(keresgélve a hozzászólások között), és kövessem a fejeleményeket is. sziszifuszi munka, csak reménykedhetek benne hogy egyszer majd vége lesz, és annak meg mi az értelme, hogy mindenki arról beszél, milyen jó az új Kaland(bocsi h ezt emelem ki, de régen még olvastam), míg én még csak a felénél tartok. És miért kell néha 5-6 oldalt visszalapoznom és átnyálaznom, hogy megtaláljak egy hozzászólást?? sztem az tökéletesen jó, ha feltölti Rayan. nektek nem kerül idQbe, és uram bocsá egy kattintással több. aki egy óra netidQben vissza tud keresgélni, az sztem meg tudja várni, míg betölt a Fanart.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #192253 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Humor
ja egyébként egyedül írtam Jacopót és Mint csak poénból vettem be, hogy jobban kijöjjön az MTT-s poén

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #192243 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Humor
A minap az udvaron ástam és egy megporosodott könyvet találtam, amelyben egy igen érdekes, régi legendára leltem.

A kötetet a Tarja Sarja egyház 3 hű papja jegyzi, akik haláluk után adták át társuknak azt a nemes feladatot, hogy
krónikásai legyenek e sötét kornak és folytassák eme Szentírást. Ők voltak sorrendben a nemeslelkületű Szellemek:
Finwe MTT (Magyar Traubi Testvér) főpap,
JKT (Jacopo Kóla Testvér) és
MKT (Minerva Kóla Testvér)

Részlet a krónikából

Hogyan űzte volt ki az szípsíges testibűl amaz gazságos ördögöt az hős MTT

Amaz MTT szerény hadával felvonult vala seregszemlíre. Jó hobbitok módjára magáhuz ragadutt kemíny csatára alkalmatus fegyvereket : almát, rípát, 20 kiló (de egy más forrás szerint csak 5 - a szerk)paradicsumot és Telcuntar fíle paradicsomszószos marhapürkültgránátot. Nekivágott imigyen az nagy útnak a pokol legmílysígesebb bugyraiba. És hogy az gonoszul ottan lakozó ügyvídek, brúkerek, politikusok között elvegyüljenek vala, Telcuntar vitíz bülcs javallatára ültünyt vettek vala fel amaz kummandús cuccra fölibe. A pukul legalsó csarnokára írve az eleve elrendeltsíg magabiztusságával elragadták az gonoszság pódiumárúl a csúf ördögöt és magukkal hurcolták vala. Hívei elől az MTT hada fedezett, magát az ürdügöt a Szent Társaság egy sokat látütt (szümeivel tunni illik)
és tapasztalt akaratus harcosa, maga Peredhil vitíz vette az víkony, de inas nyakába és határt nem ismerű elszántsággal vágott neki az útnak (mely út nagy szentsígiben nem volt rest magát utólagni beleíratni az
nagybetűs Türténelembe az Pukuli Gerecse 50 níven), miközben a Szent Társaság hősises küzdelmet vívutt az Sátán híveivel. Peredhil fejíben pediglen az hatalmas veszélyes fegyver :fejhallgatú leendett, melyekbűl válogatutt varázslatus átkokat hallott és azukat mintegy nyelvleckét ismételgetve hangusan kínuzta az Ürdügöt. Majd az Társaság is kedvet kapott vala az Szadizmushoz és megkezdtík az válogatott kínzásukat: kezdetnek is szümít bekütütték, hogy ne lássa az szípsíges Murganát.
Ettűl eme nemes buszurkánynak kicsit megnűtt amaz önbizalma így hát reája bízták vult az következő kínzást: filmelméleti elűadást tartutt az irudalmon nevelkedett Sátánnak, miközben rusnya zöld pufájába guszta de kissí ragadús és rágús ételt: filmes(z)tísztát tümütt. Ez azonban mind csak bemelegítés vult az elküvetkezű kínzáshoz. Szűr Dín, Szűr Lamorak és Szűr Ankalimon a tudományus lovukon ülve tartottak néki magasztus elűadást fennhangon, EGYSZERRIBE, fulytun fulyvást egymás szavába vágva, mintha csak amaz kardukkal csapkunnának egymás fölí. A pokol csarnokai pediglen Isten intű és óvó Igéje helyett idegen terminusokat és szavakat kezdettek visszhanguzni. Az ürdügnek ez pedig sok lett vala.
Meghasunlott ünmagával, kít táborra szakadott vala az Úr ege alatt és nyomtalanul elenyíszött.
Az ígnek boltozatja ekkor pedig kinyílott és dízel muturos tüzes szekér száguldott lefelí és magával ragadta az akkorra már hősiességébe beleSzűrüsűlt Peredhil lovagot és az Mennyeknek országába helyezte Űtet. Hugy odafünn ragyogjon Űrködő csillaga az MTT fölött! Ürükkön Űrökké!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete - 20 éve 1 hete #192226 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Esgal: történetesen a Vámvizsgálat (jobban mondva Valinori kaland) hetek óta fent van a tolkien.hu > Kreatív szekció > Humor részen, mégedig egy újra szerkesztett, bővített, szinkronizált, digitálisan felújított változatban, illetve letölthető .pdf-ben is. Próbáltam belinkelni, de sajnos nem működött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #192216 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Humor
Chaten már elhangzott:
Keselyüstök a Pó folyóban.Mi az?
Fiumeara.

[size=9:132m1l4m]perme tudja,h hülye [/size]:mrgreen:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #192095 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Humor
Szvsz ha a hozzászólás redukálódik csak annyira, h a szöveg helyén ott a link, akkor nem gáz. Annál is jobb, mert egyben lesz valamennyire, tehát, ha úgy ülök le, hogy én most végigolvasom mondjuk a vámvizsgálatot, mert rég röhögtem jókat, akkor nem kell visszaugranom kétszázvalahány oldalt, és nem kell keresgélnem utána, h merre van, amit keresek. Ha mindez egy linkkel van megoldva, az lényegesen egyszerűbb. Tehát ne szídjuk a modikat. Ellenben most a Gandalf által berakottról jutott eszembe: biztos van egy csomó ilyen cucc, ami már sokszor felkerült, mert kábé minden két hónapban megtalálja valaki, aki eddig nem látta, és berakja. Szvsz ennek törlésével is lehet helyet nyerni. Ráadásul ez a lenti példány nem is olyan régen volt fönn.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #192055 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Helló, mindenki!

Gandalf: Ez enyhénszólva fáj! Rövid és velős, mint a Kötelező Olvasmányok Röviden. :lol:
Gumipók: Korunk Gollamja, amint halálra idegesíti az autósokat egy pecapottal ( na de nem akármilyennel! )... Ez művészet! 8O

A topictörlés-témához: én hetente egyszer tudok nethez jutni, ennek ellenére bőven belefér az egedélyezett egy órámba, hogy a folytatásokat keresgéljem. Ha én meg tudom csinálni, más is meg tudja! Ja, és szerintem kár lenne az olyan gyöngyszemeket, mint Valinori Vámvizsgálat meg Dö Hobbi, kiszanálni innen. De ez csak az én véleményem... :?

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #191512 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: Hogy egyértelmű legyek: Ankalimontól kaptam egy javaslatot, ami talán a legjobb és abszolút kompromisszumos megoldás az ügy érdekében: a hozzászólást, ami hosszabb lélegzetű folyt. köv. írást tartalmaz, törlöm; majd feltöltöm a T.HU-ra, és a linket teszem vissza a hozzászólásba. Ha ez így nem elfogadható, akkor nem tudom =P

Számomra ez már elfogadhatóbb megoldásnak tűnik. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #191399 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Humor
Szerintem nem rossz, ha linkelve van a cucc!
Nem kell oldalakat visszaolvasnom, hogy megtaláljam azt, amit keresek. :?

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #191387 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Humor
Üdvözletem!

Nos, igaz, hogy nem szoktam ideirkálni, már csak az ihletettség hiánya miatt is, de rendszeresen olvasgatok. Valahogy zavarónak érzem, hogy az utóbbi egy oldalban összesen két szigorúan ON-nak minősülő hozzászólás érkezett. Kicsit áldatlannak és kimondottan zavarónak érzem a vitát. Szándékosan nem foglalok állást benne, és csak annyit kérek (csakis kérek), hogy talán adjuk vissza a topikot a "Humor"-nak.
Szóltam. Jól van na, írtam...
OFF OFF

icke
[size=9:3hwep97g]Persze ez csak egy külsős nagyon halk OFF-ja volt...[/size]

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #191336 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor

Sötét Úr írta: Talán a "plusz egy szavazat" erejét megéri, hogy jelezzem: én sem tartom teljesen helyénvalónak Rayan törlési ötletét, és sokkal inkább az önmagukban álló lelkendezéseket meg commenteket tartom törlésre fontosnak, mint a folytatásos műveket.


Hogy egyértelmű legyek: Ankalimontól kaptam egy javaslatot, ami talán a legjobb és abszolút kompromisszumos megoldás az ügy érdekében: a hozzászólást, ami hosszabb lélegzetű folyt. köv. írást tartalmaz, törlöm; majd feltöltöm a T.HU-ra, és a linket teszem vissza a hozzászólásba. Ha ez így nem elfogadható, akkor nem tudom =P

SÚ: NEM azért lettem moderátor, hogy törölhessem, ami nem tetszik (jelen esetben a topicot kinyújtó überhosszú alkotásokat), hanem azért, hogy rendbetegyük végre a Humort. Ennek a legalapvetőbb része, hogy azonnal törölni kezdtem (és a jövőben is fogom) az OFF-nak számító beírásokat. Még kérdés? =)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.401 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére