Találkozások

Több
21 éve 6 hónapja #88079 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok fiatalok!
Igen, a jó hír,hogy Telut is és Ferestét is elengedték Debrecenbe :!: 8)
A névshor:
Augustine
Dodiee
Elanor
Evenstar
Fereste
Hódica
Irunien
Minerva
Rayan
Telu
Thaur
Ez tizenegy ember + én, tehát 12-en leszünk :hello:
Akik december 31-én visszajönnek:
Dodiee, Elanor, Evenstar, Fereste, Irunien, Minerva.
Info változások: a vonat december 29-én, vasárnap 14:00-kor indul a Nyugatiból. Találkozás, a kijelzőtábla alatt 13:00-kor. Evenstar lesz a csapat vezetője. 17:22-kor érkeztek Debrecenbe,ahol várni foglak benneteket :!:
Az ajándékokat ne felejtsétek el.
Telu, Fereste, Minerva, Irunien, és Hódica nem húztak neveket. Tehát:
mindenki csináljon ajándékot! S majd meglátjuk, ki mit kap :wink:
Ne felejtsetek el meleg ruhát hozni! és mindenféle GYU-val kapcsolatos csecsebecsét.
Ha kérdés van két számon tudtok elérni: 06-70/510-6698 vagy 06-30/4644-776.
Namarië

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88055 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
én is mennék Debrecenbe, ám én Elanorékkal visszajönnék :D
*Fereste boldog, hogy elengedték a szülei* :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88046 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsi...ez nagyon OFF lesz de muszály :D

Szent Eru!!! Mehetek Debrecenbe!!! :D Hurrráááá :mrgreen:

(Aug: Én maradok ordibálni éjfélkor szánkozni meg mindent ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87655 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Krisz: igen, együtt jövünk, és együtt is megyünk. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87588 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Tényleg, Telu! GYERE, MERT NAGYON VÁRUNK!!
Kriszana: eddig hányan leszünk, és hányan maradunk ott Szilveszterkor "ordibálni"? :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87311 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Telumehtar írta: Ana: Amikor mondtam azt a dolgot, én nem úgy gondoltam...csak érdekesség képen mondtam.. azthittem hogy érdekel...
Ja és még az hogy ha az a személy hasonlít arra a másik személyre, akkor már nem kell mindjárt azt gondolni :roll:
Remélem azért értetted...csak azért irtam hogy ne értse mindenki ;)
de nem Szőke :P :P :P


Drága Telu :)
Persze,hogy értettem :!: Minden ok:-)
Puszillak, és remélem elengednek 8)

Minerva: következő tali a DVD-dés Debrecenben. Akkor most Iruniennel együtt jöttök vagy sem? Csak hogy biztosat tudjak a létszámról

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87137 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Látom, jól szórakoztatok. :)
Következő tali, ahová már én is elmehetek??? :evil3:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87120 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF, de nem tudom hova írjam: MEGNYERTÜK A GYU-TÁRSAST A TESÓMMAL!!! :hello: :hello: :hello: Tök simán, Mordorban még csak az Éowynos eseménynél voltunk, Szauron pedig még csak a 10-esen. :tongue: :evil3:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87079 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!Vannak köztetek Pécsiek, v. a közelben lévők? Ugyanis össze kellene jönni egy találkára ... :? bár valószínüleg most rosszkor időzítek, de akinek lenne kedve Januárban valamikor lejönni Pécsre, és megnézni a tündeközeli építészetet egypár helyen az írjon dátumot .
És mindenkinek nagyon boldog KARÁCSONYT :wink:
Üdv

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87072 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó volt a tali, de én sem részletezem. :) :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87060 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nem írok Rulzzokat, de azt hozzá kell tennem, hogy haláli jó volt a tali, még ha túl sokan is voltunk, és ezért ketté kellett szakadnunk! :? :lol: A kórus szépen szerepelt, bár mint már említettem, nem irigylem a kávézó vetetőjét, és az ott dolgozókat... :D

Ja, Alyrnak üzenem, hogy a következő talin nem viszek neki széket! :wink: :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87042 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
No, én már rég hazatértem de, nem indult a rohadvány net.

Rulzzok:
:arrow: Éneklés hallgatása:)
:arrow: PÁRNACSATAAAA!!!
:arrow: Estel első gyerekkora.
:arrow: Képem :oops: :D
:arrow: Csengőhangarzenál
:arrow: Jó hangulat
:arrow: Even újságjai:))
:arrow: Mindenki más mindenféle jópofa cuccai:)
:arrow: 111. Sznap reklámja a Pesti Estben

Nem rulzzok:
:arrow: A pincérek nem vették észre, hogy a tömeg odafönn esetleg kiszolgálásra vár.
:arrow: furcsa tekintetek éneklés közben az alsóbb szintekről
:arrow: Meleg
:arrow: Tömeg
:arrow: A rohadt mazsola mindent behálóz....
:arrow: Orli, Dom, Billy, Viggo, Sean, Elijah stbstb ma se jött el... :wink:
:arrow: Babzsákról nehéz felállni, és minden más egyebet is csinálni...

Határeset:
:arrow: Alyr csak a trónján volt hajlandó helyet foglalni:)
:arrow: Kettészakadt csapat(inkább nem rulzz, de sajnos szükséges..)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87022 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Találkozások
Tanuságom a taliról:
:arrow: Ha van vmi ahova szeretnél elmenni, tuti, hogy beszerveződik 3 más dolog, ahova muszaj elmenned... :evil:
Egy időben... :shake:
:arrow: Babzsákról nehéz felálni... (Még egy vimpárnak iss... :twisted: )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87018 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát hazaértem a mai taliról... ugye nem sértek meg senkit ha azt mondom nem volt túl jó...legalábbis számomra :P

Ami RULZ volt:
:arrow: Sokan voltunk... ;)
:arrow: Dodiee képe :oops:
:arrow: A kórus :)
:arrow: Augustíne telefonján hallgatjuk a C. Hobbits-ot...erre a többiek akik benn maradtak elkezdik: Csörög a telefon!!! Aug: Felvettük :mrgreen:
:arrow: Fénxkép ( ;) ) párbaj... :) bár egyik sem az én gépem volt :P
:arrow: Havo dad Alyr ;)
:arrow: usw.

Ami nem volt RULZ:
:arrow: sokan voltunk :(
:arrow: fájt a fejem :P
:arrow: kevés volt a levegő
:arrow: Alyr gyilkos megmozdulásai :mrgreen: na jó ez rulz volt ;)
:arrow: kb ennyi ;)

Ana: Amikor mondtam azt a dolgot, én nem úgy gondoltam...csak érdekesség képen mondtam.. azthittem hogy érdekel...
Ja és még az hogy ha az a személy hasonlít arra a másik személyre, akkor már nem kell mindjárt azt gondolni :roll:
Remélem azért értetted...csak azért irtam hogy ne értse mindenki ;)

Alyr Drága: Leszőkéztél???? :twisted: Egyébként köztudott hogy hüle vagyok... de nem Szőke :P :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86946 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
jajjajajajjj, Teluuuuu, ilyet nem tehetsz velünk!!!! Léccci léccci léccci, beszélek az apukáddal. Kérlek :(

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86920 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Háát...engem 1 szép egyenes vonallal le lehet húzni a debreceni listáról...ugyanis nem engednek el... :P sorry.... :bawling:
Jószorakozást :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86909 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki holnap meghitelezi nekem a premier-mozijegy árát, azt örökké szeretni fogom! *nagy könyörgő tekintet* :roll: :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86884 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor én is visítok!!!!
én is 90%-osan biztos hogy jövök....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86872 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, és akkor lehet, hogy ez itt off, de annak kedvéért, aki nem kukkantott még be a filmes topikba, pedig jelentkezett a TTT-Premier nézésre: Hozzátok az n-szer 950 Ft-ot is, [size=9:1rsj961w](ahol n az általatok hozott emberek száma, magatokat is beleértve ;) )[/size] Rayannak!!
Holnap találkozunk, sziasztok! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86871 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Pennie, köbre arról van szó, amit leírtál :D

Emberek, én komolyan nagyon köszönöm mindenkinek, aki megbízik bennünk és ilyen jó kislány/kisfiú, hogy már holnap lesózza nekünk a lét. Hálás vagyok érte :!:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86870 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Ne haragudjatok, én nem megyek holnap. Még mindig nem gyógyultam meg az influenzából... Bocsi emberek. Bár biztos meglesztek nélkülem is... :( Jó szórakozást! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86862 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Eheh.... Ana: kihagytad Fint meg a kóristákat...meg talán Brandirt is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86859 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások
Rövid időre én is beesek a kukacosba holnap :P Csak a pontosítás kedvéért: ugye ez a Madách tér mögötti új sétálóutca részben van? A leírás alapján én legalábbis oda lyukadnék ki :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86843 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások

kriszana-Celandine írta: Ja és Even, a debreceni tali vagy DVD nézés névshorából kihagytad Augustine-t,mert tudtommal ő is jön :P


Igen, köszi! Én is jelentkeznék, mert iszonyat jól éreztem magam az előzőn is... :) / Athelas!! :roll: /

Akkor holnap találkozunk!! Jó lenne, ha Lara is tudna jönni, írtam is neki privit, de nem jelzett vissza... (A rokonlelkem!) :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86815 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
igenis, értettem :wink:
/me tiszteleg :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86814 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Találkozások
Ééééén visííítok!! :cooljump: (ha menis hayyátok... :roll: )
Ésén csatlaxom Even nénihezz és kikószálódokk a Nővéremm elé...

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86813 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Ne aggódj, Dodiee, sok jó ember, kis helyen is elfér.. tudod :wink: :lol:
Dodiee, ez a 99%, az Debrecenre vonatkozik? vagy melyik szilveszterre?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86811 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Gyerekek, 99%, hogy megyek szilveszterkor, legfeljebb nem tudok ottmaradni konkrétan szilveszterezni, de még nem biztos:) És 13-an elférünk egyáltalán a babzsákoknál???Nem leszünk pötit sokan?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #86810 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok, már nagyonvárom a pénteki talit a kukacosteázóban...
Eddig aki biztos:
Evenstar
Elanor
Thaur
Telu
Augustine
Estel
Kincső
Onering
Alyr
Rayan
Ithilgalad :P
Fereste
Dodiee
Narië
Pennie
Finn
Brandír
+kóristák 8)
+ én
Visítson,aki jönne, de nincs felírva, vagy egyszerűen csak jöjjön el:-) Várjuk :wink:

Ja és Even, a debreceni tali vagy DVD nézés névshorából kihagytad Augustine-t,mert tudtommal ő is jön :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #86771 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, és bár nem szokásom két külön hozzászólást egymás után rakni (elnézést is érte!), de nem akarom bekavarni az előzőt, plusz más témáról lesz szó.
Szilveszterről egész konkrétan, és előtte pár napról.
Dec. 29-étől lenne az, hogy Kriszanához leutaznánk Debrecenbe DVD-zni. A kora délutáni órákban indulnánk, és 31-éig ill. jan. 1-ig tartana a dolog. Azért írom ezt így, mert lehet Kriszanánál is szilveszterezni, illetve lehet az, hogy 31-én korán eljövünk és este csatlakozunk a Brisáéknál tartandó szilveszterhez. Kéretik eldöntetni, hogy és mint legyen!!!
Kriszana távolléte miatt én fogom szervezni a dolgot, nálam lehet jelentkezni, illetve én leszek az a "rangidős felnőtt" (Even néni :mrgreen: ), aki letereli, feltereli a népet stb.
Aki jön, az jelezze nálam, megjelölve, hogy a szilveszter tekintetében melyik verzió áll közelebb a szívéhez!!! Tel: 30/224-6314, plusz privi, plusz email. Még jelzem, hogy pontosan melyik vonattal megyünk, a Nyugatiból fogunk indulni, ha minden igaz, ezért ott fogunk találkozni. Jegyet a helyszínen veszünk, ára diákkal retúrban 1200 Ft körül van.
További részletekkel még jelentkezem, addig várom a vállalkozó szelleműek jelentkezését. Akikről eddig biztosan tudok:
Rayan
Thaur
Telu
Minerva
Irunien

Akit kihagytam, bocs, de nem emlékszem biztosra, inkább nem írom. De lehet nálam reklamálni, aki szól, azonnal felíratik! :D

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.181 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére