Találkozások

Több
21 éve 6 hónapja #90486 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Darkmoon:Igen persze hogy ott lesz :)

Többiek: Egy időpontot tud majd vki mondani? Észi? Vic?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90478 Írta: Alteriesse
Alteriesse válaszolt a következő témában: Találkozások
jah, imnet:) 13-a hétfő, ugye? nem tudom, aza baj, hogy folyton televagyok programmal, meg mindig ráis rakok egy lapáttal, valószínűleg majd utolsó pillanatban benyögöm. budapesten lesz?

Lasto beth nin, tolo dan na ngalad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90460 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
:) Én szeretem a Jet-et (bár a colája télleg em jó :P ) de a Kicsi@Világ khirály :)

Darkmoon: IM-net ;) Én is járok oda...néha néha :) Öööö... 13.-án nem akarsz jönni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90438 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Tényleg! A kicsikukacviágban tök jó lenne! A jet-et én sem bírom! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90434 Írta: Alteriesse
Alteriesse válaszolt a következő témában: Találkozások
huh hát hétfőn épp nemjó, pedig szívesen mennék, de majd ha lesz valami időpont, szívesen jönnék, meg a barátnőmet Nórit is beszervezném (Nornore asszem itt, ha még fórumol néha) és úgy jönnék:) hú, tudom, hogy valahonnan ismernem kéne téged, de honnanis?

Lasto beth nin, tolo dan na ngalad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90426 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Darkmoon: Dejó hogy látlak :) Gyere Te is bátran...ez egy nyitott dolog szóval a legtöbb talira mindenki jöhet ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90424 Írta: Alteriesse
Alteriesse válaszolt a következő témában: Találkozások
keresztkérdés: ilyen találkozókra bárki jöhet, vagy csak akik ilyen tagok meg minden? kicsit nehéz felvenni egy már rég működő topikban a tempót, de majd igyekszem. :wink:

Lasto beth nin, tolo dan na ngalad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90365 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon hülye kérdés következik: Ugye olyan emberke is jöhet aki nem annyira Orlientált? Mert akkor én is mennék ;)

Helyszín: Mit szólnátok a Kicsi@Világhoz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90362 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos, a 13.-a akkor biztosnak tűnik, remélem mind többen el tudunk jönni. Nekem mindenképpen a lehető legkorábbi időpont lenne jó, mert este még hivatalos vagyok egy vacsorára. (Nem, nem Orlando szülinapi vacsijára, mielőtt még féltékenységi rohamot kapnátok. :-) )

A legnagyobb kérésem az ügyben az, hogy NE A JET-be!!! Bárhova, csak oda ne, ott olyan szar a kóla, hogy vinnem kellene magammal máshonnan, ha inni akarok.
A Jet-nél még a Meki is jobb. Kérnék konkrét javaslatokat hasonlóan frekventált helyen!

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90333 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
én is szívesen elmennék a Legolasos találkára, nekem asszem a 13 is yo :D legalábbis ha nem jön közbe semmi, ott leszek :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90330 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Találkozások

ÉSzAH írta: Tegnap a LEP-en Evenstar felvetette, hogy január 13.-án kellene egy Legolas-tali Orlando Bloom születésnapja alkalmából.
Az ötlet jó, az idő rövid, de azért gondoltam felmérném, hogy kinek mennyire lehetséges egy koccintással villám-köszöntés.
Mit szóltok?


Először is:
FELHÍVÁS MINDENKINEK!!!
Rayannak külön köszönet, amiért Rátok dörgött, hogy kéretik ezt a topicot nem szétcsetelni!!! Most nincs sajna időm arra, hogy kitörölgessem a lenti hozzászólásokat, de meg fogom tenni, mert erre a dumcsira ott van a beszélgetős topic, vagy a tolkien-chat. Úgyhogy itt továbbra is arra kérnék mindenkit, hogy a találkozásokkal kapcsolatban írjon. Köszönöm.

ÉSzAH maga is a vizsgaidőszaka közepén van, ezért is írta azt, hogy villám-köszöntéssel ünnepelnénk meg ORLANDO BLOOM SZÜLINAPJÁT. Ami ugyebár január 13. Ezért nem koccinthatunk rá január 18-án, csak azért, mert az hétvégére esik... :wink: Úgyhogy maradjunk a hétfőnél, időpontot viszont javasolhatnátok (sajna én pl. dolgozom, tehát részemről megint csak a fél 6 utáni időpont lenne a megfelelő....)

Persze ez a hétfői koccintás nem zárná ki annak a lehetőségét, hogy bármikor, amikor szóltok, összeüssünk akár egy hétvégi Orli/Legolas találkozót is, természetesen csak a vizsgaidőszak után.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90321 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Roppantul impozáns ez az egy oldal bájcsevegés :lol: , de bármennyire is tetszik, meg kell kérjelek titeket, hogy a jövőben próbáljátok nem offolni szét a topicot :deal: :cross:, mert télleg lehetetlenség lesz követni a találkákat. Gracias.

Ennek örömére offolok én is :lol:
Minerva, mi az, hogy az egyik különösen?!?! MELYIK?! Tudod, itt mindenki egyenrangú, senki sem áll a másik fölött, akármilyen okos és szép és szexis az egyik, igyekezzük titkolni a másik előtt :pimp: :sungl: :smokin:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90304 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Majd a legközelebbi találkozón keresünk egy megfelel? kocsmát és illusztráljuk... Szegedi konferencia jó apropó lesz... Lesz olyan, aki nem jön el?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90283 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Telcontar és közben hastáncot kell lejteni, vagy elég a Kim Basinger- féle mutatvány, vagy egyik se kell, és más a titok nyitja? :P Már a sörre vonatkozólag.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90280 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Öhhh, konkrétan mire gondolsz? :evil3: :twisted: :roll: :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90279 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Minerva, szívesen. A sörnek is meg kell adni a kell? tiszteletet, nem úgy megy, hogy kilöttyintjük és odalökjük... És képzeld el, mennyivel szívesebben issza az, mennyivel jobban esik neki, akinek felcsigáztad a fantáziáját a csapnál. :) És nem csak a sörre vonatkozik mindez. :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90276 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar, kösz, hogy megtanítottál sört csapolni. "Csak lassan és érzékien!", ugye? :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90259 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Én beléptem a chatre... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90254 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor már értem, Telcontar, miért vagy vidám... Csak azért óvatosan a magasabb szellemiség dolgaival..Gimli is örült a lembasnak.. :P Amúgy a "beata" szónak latinul elég sok köze van a boldogsághoz.

De ha már csetelek, akkor mindent bele alapon: a whiskyvel eddig nem sok közünk volt egymáshoz, a pezsgőt, különösen az édeset, utálom, egyedül a száraz vörösbort szeretem, meg a meggylikőrt. A vörösbor egészséges is, és komoly, esetenként komor gondoltokat segít elő. épp ezért szeretem. De ne itt cseteljünk, mert megölnek érte.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90250 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Találkozások
hihi :lol: eztis!
meg szep,hogy megyek;meg az asztalonis tancolok,ha kell :wink: :lol: !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90247 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Találkozások
WHAAAAA!!
ezt egyszerre kuldtuk el :lol: !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90245 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Angelina, nálad a pont :) És milyen aranyos sörtündér voltál :) Ha kocsmám lesz, jössz csapolni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90244 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Találkozások
nem inkabb ir whiskey-vel?? :wink:
bar en ugyis a sortunder vagyok.. :lol:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90243 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Namarie, ha tudnád, mi lakozik a szívemben... Jelenleg leginkább vidámság, mert örülök a bandának, mint cica a farkának. (Nem félreérteni, Cicafül!) :) Az üvegemben pedig a legnemesebb óír ned? lakozik, úgy hívják, az Élet Vize... Gael nyelven Uisce Beatha és ez ihlette a tündérmesék legjavát, tehát ennél tündébb italt keresve sem találhatnánk. Gael nyelven nem beszél?knek: Az Uisce (ejtsd Iske) szó kés?bbi módosulása a whiskey.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90239 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, Telcontar, akkor olyasvalaki, aki nem túl kedves és szép, és kapsz egy rivallót tőle: AZONNAL TEDD FÉLRE A LAPOSÜVEGET ÉS A SAJÁT SZÍVEDBŐL MERÍTSD A BÁTORSÁGOT, VAN OTT ELÉG!!!

De ha akarod, akkor persze nagyon- de nagyon vigyázunk Rád, és ha bánatodban netán Dol Goldurba kerülnél, még oda is utánadmegyünk, és kihozunk onnét. Ha kell, denevérbőrbe öltözve, mint Lúthien, és ocsmány ork- ital helyett finom mirviourral kínálunk. Az nem árt.. Tünde ital.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90237 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica, engem nagyon kell félteni, tudod, összetörik az a porcelán lelkecském és bánatomban bekopogok Dol Goldurba... No, ett?l a beírástól is annyira megszeppentem, egész piros vagyok, bátorságot kell merítenem a laposüvegemb?l. :oops:
Tehát lányok, ne legyetek ANNYIRA kedvesek és szépek, mert bajban leszek. :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90216 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások

Namarie írta: Telcontar: én sajnos nem voltam, de azt mondom, vigyázz a szívedre. Lányok, milyen dolg ez, pletykálni???


Az az érzésem, hogy nem úgy ismertük meg Telcontar barátunkat, mint akit nagyon félteni kellene... :twisted: :lol: (ha nincs igazam, lehet javítani)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90211 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Az Orlando- találkozót nem lehetne 17-ére tenni? Vizsgaidőszak, meg aztán van, akinek fel kellenne menni Pestre meg ilyenek. Szívesen elmennék, ha tudok. Persze, ha a napján szeretnétek tartani, akkor inkább legyen akkor.

Telcontar: én sajnos nem voltam, de azt mondom, vigyázz a szívedre. Lányok, milyen dolg ez, pletykálni???

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90049 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Ja igen, kihagytam Minerva benyögését, hogy "VIGGO!" Aragorn minden megjelenésénél :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #90031 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: Ana: nem, nem hiszem, hogy nálad maradt volna, mivel nincs is szemüvegem! 8) :wink: :P

Nekem van szemüvegem, de már egy éve nem láttam :mrgreen: (Talán mégis elő kéne venni, hogy lássam... izé, lássak :lol: )

Én is imádlak Titeket! Reméelm, Krisz, jövőre Veled és a cicáddal :o ) ugyanott... 8)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.189 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére