Találkozások

Több
21 éve 7 hónapja #85619 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Találkozások
Yoo córaxást holnapra! :closed: :biggrin2:
Asztánmayd írjatokámle mindentt! :wink:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85613 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

E. Eia Ayna írta: Namarie: Hát, szerintem GyU kötet nélkül is felismernéd.. - egy ilyen társaságot nem lehet eltéveszteni... :roll: ;) :lol:


Öööö... :mrgreen: hát igen télleg könnyű felismerni minket ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85611 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
holnap, nem? :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85606 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek!
Mikor lesz a következo kószás( vagy mittomén milyen, már nem merek leszögezni semmit :roll: ), szóval tali, na!??
Könyörgök, ne szombaton, mert akkor nem tok jönni... :cry: :crying: :bawling:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #85604 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Első alkalom az a filmes tali volt.. - és én értem oda előszőr.. :D (És a nevem... :evil: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85602 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
E. Eia Ayna: Hát igen, de biztos, ami biztos. Te első alkalommal azonnal megtaláltad, akiket kerestél? :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85598 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Namarie: Hát, szerintem GyU kötet nélkül is felismernéd.. - egy ilyen társaságot nem lehet eltéveszteni... :roll: ;) :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85595 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszönöm a segítséget, és jó ötlet, hogy egy GYU kötetet tartanátok. Ha valami nem jön közbe, megyek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85578 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Most derült ki: mégse tudok menni :( :( Azért jó szórakozást annak aki ott lesz!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85575 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Háj evribádi!!!
Namarie: Én szivesen segítek:
A helyet ahol találkozunk lentebb találod...és ha kell akko én viszek 1 GYU-s kötetet...szal keress 1 kisebb társaságot akiknél van aki GYUt szorongat...
Ana: Nagyon kár hogy nem jösz...
Thaur: Én nem took eléd menni mivel fél 4ig edzésem lesz és nekem kell fél óra arra hogy odaérjek átöltözzek etc etc. szal nem tuti még az sem hogy pontban odaérek....
:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85570 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: kár h nem jössz talira :(

Nem tudna vki értem jönni, az Árpád-hídhoz?
Mert nem hiszem, h odatalálok hozzátok :(

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85506 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
nos, akkor,hogy mindenki számára érthető legyen.
Deák tér - eddig stimm? - kék (3.) metro mozgólépcső teteje - Princess pékség. Eddig követhető vagyok? A Princesstől feljössz a mozgólépcsőn (nem kell elmenni a piros metró felé) Ha a pékséggel szemben állsz, akkor balra van a feljárat, azon gyertek föl. Ott van egy könyvesbódé. Ott gyertek ki az üvegajtón, és ott van a találka 4 kor.
Bocsánat, változott a program, mégsem leszek ott. A telefonomnak vége, tehát csak a debreceni telefonszámon tudtok elérni,mert most nem leszek netközelbe néhány hétig.
Üdv mindenkinek
P.S. : Thaur: sajnos mégsem tudok eléd menni az Árpád hídhoz :( Ne haragudj.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85494 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Hülye kérdések, de a feltevőjük roppant béna: :oops: :oops: hol lesz egész pontosan a találkozó? Aki netán először jönne, honnan ismer meg benneteket? A válaszokat köszönöm, mert ha megyek, nagy segítségemre lesznek... :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85421 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee: Rayan kivételével mindenki eltévedt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85417 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Tényleg jó kérdés, hogy az aluljáróban hol, mert én multkor is eltévedtem:(

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85393 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen, ott leszek pénteken.

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85390 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
mindenkit várunk,aki akar jönni!
Rayan: nagy szívfájdalmam,hogy nem leszel velünk!
Adelard: tényleg ott leszel? Ez csodálatos!
Thaur, én valszeg ki tudok menni eléd, de ez még nem biztos.
Evi néni, ugye te is csatlakozol hozzánk?
telu: persze,hogy hozzál képet, minél többet :P 8és ha lehet, akkor olyat is,amit eloszthatunk magunk között 8) )
Pussz

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85387 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
tényleg, az aluljáróban pontosan hol találkozunk?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85358 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
lassan nekem is el kéne mennem vmeik talira, mert már naon régen nem vótam, de most ez a péntek nem yo, mert hangverseny lészen... :?
na majd a következőre elmeek... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85349 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is meek....
Hozzak-e képeket ;) ????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85346 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
lehet hogy én is megyek pénteken! Mit fogunk csinálni?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85339 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is menek valszeg,és bár babzsák rulzz(bár fél óra, mig megtalálod a megfelelő ülésmódot),székes rész is jó lesz:) Éneklés, képek, szokásos?:)))Már nagyon várom:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85336 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Lehet, hogy m1ek pénteken, de megint csak fél 7ig. :twisted: Rohadt keringőpróba!!! :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85287 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv.

Többen irtátok, hogy nem jó a december, ezért aztán úgy gondoltuk, hogy kitoljuk az eseményeket január-februárra. addig is mindenki törje a buksiját, hogy mivel tölthetnénk el hasznosan az időt!!! :sleepy:
Akkor a jövő évi viszontlátásra! :)

Üdv. mindenkinek

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85286 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

A babzsákos részeket tegnap valaki már qrva gyorsan lefoglalta :eek4:, ezért 1/4 5-től 8-ig csak a fagalériába tudtam foglaltatni, ahol múltkor az Aragornos talin ültünk. Remélem, jó lesz.

Másik: a hülye fejemmel megint elfelejtettem, hogy nem érek rá pénteken :oops: Sorry, everyone, karácsonyi hangverseny. Jó mulatást Nektek! 8) Bocs, de el leszek havazva 7végén. Szóljatok légyszi, ha haladtok vmit a videoklippel, ami nem valószínű, de azért lehet, hogy mégis, de az is lehet, hogy nem. Hö-hö.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85274 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Szokásos kérésem:

Azok közül akik jönnek péntek 13.án, jöjjön vki értem az Árpád-hídhoz a buszvégállomásra 4- fél 5 között

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85254 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kriszana: szerintem januári dátumokat is mondhatsz, mert nem biztos, hogy összejön addig... Legalábbis nagy(obb) lélegzetvételű vmi. Mert csak úgy simán sétálni 2en is lehet... És én nagyon szívesen megyek!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85251 Írta: Hador
Hador válaszolt a következő témában: Találkozások
MERP-et játszik még valaki? Beid pendítette meg egy másik topikban - én meg megkérdezem ITT :) -, hogy kellene szervezni egy MERP talit, valamikor a 2. félév elején, a vizsgaidőszak lezárultával... :cheers: Érdeklődni nála, priviben.

Aiya Eldalie ar Atanatári, utúlie'n aure! /Fingon/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #85120 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
A következő "nevesincs-tali", vagy "sima" tali:
december 13-án, pénteken lesz 16 órakkor a Deák téren, az aluljáróban. Innen megyünk a Kicsi@Világ teázóba. Várunk mindenkit szeretettel :!:

Esticsillag: én mennék Nyugatra, Pécs-Középföldére, de nekem ebben az évben már semmiképp nem jó :!:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #84978 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Találkozások
Ki jönne Nyugatra?
A kis aranyos!
Nekem nem is szólt, hogy szervező lettem :lol: :lol: :lol: , de ha már így alakult?! 8)
Mindenkit szeretettel várunk Nyugaton=Pécs-Középföldén, valamelyik hétvégén, egy kis kellemes hangulatú sétára, és egy kis teára, és még kitudja mire...!!!
A lehetséges időpontokat írjátok meg nekünk, és mindent megteszünk, hogy összehangoljuk az eseményeket!!!

Üdv.

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.178 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére