Találkozások

Több
21 éve 6 hónapja #90829 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások
Ez a hely azért jó, mert a hátsó részben van egy "tárgyalóasztal", amit tizenegynéhányan körbe tudunk ülni. De sok jó ember... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #90826 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem jó lenne, ha a többieknek is. Elvből nem szoktam ilyesmi helyekre menni, de ez egyszer üsse kavics... :P remélem, nem jön közbe semmi

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90823 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Találkozások
Legolas találkozó javaslat:

Időpont: 2002. január 13., hétfő, este fél 6
Helyszín: Astoria, Burger King étterem

A helyszín azért tűnik jónak, mert központi helyen van, és lehet koccintani is Orlira - igaz, üdítővel. :wink: De ha Tolkien professzor nem tiltakozott ez ellen, akkor szerintem Orli sem fog. 8)

Ami engem és ÉSzAH-ot illeti, tényleg villámköszöntőre gondoltunk, mert neki is és nekem is elfoglaltságunk lesz utána. Fél 6-ra ott leszünk, de kb. 6 órakor el kell jönnünk. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy Nektek is fel kell állnotok az asztaloktól és hazamenni. Az Orli-szülinap tarthat akár az étterem zárásáig is. :wink:

Képeket, fotókat, újságokat mindenki hozzon magával, aki tud. Mi mindenképpen viszünk. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90791 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
De, igen, csak néha fáziskésésben vagyok. tudom, hogy 13- jövő hét hétfő, tehát mához egy hétre. De azért köszi!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90789 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások

Namarie írta: Egyetértek, csak minél előbb, és teljesen fixre, időpontilag is,mert nem mindig tud az ember lánya- fia gép elé kerülni. Ha lehet, találjuk ki jövő hét csütörtökig, mit szeretnénk. akkor talán még én is el tudnék menni. Mert szeretnék, de hát ember tervez.

Namarie, nem most csütörtökre gondoltál? 13-a jövő hétfőn lesz :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90768 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: Mike: Ha csak Tolkienről és műveiről lenne szó, akkor nem tali hanem előadás lenne a neve.
Persze akörül forog a téma, főként a GYU és még inkább a GYU film(ek) vezetik a listát...

én is csak nov 16-tól járok talikra...

mégse ettek meg (bár volt aki megpróbálta)


eheh..

hihi :mrgreen:

Na jó más: Szal, akkor én asszem kihagyom a 13.-át Hogy miért? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90765 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Esetleg a drága Félixemet, ami karácsonykor jól kitolt velünk :) Egy félórás koccintáshoz ideális. (Ny.-i pu-tól 1 köpetre.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90740 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Gyerekek! akkor olíz, döntsük már el, hogy hova megyünk, ha nem jó sem a Kicsi@világ, sem a Jet! Tudna vk. ajánlani egy 3. helyet? :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90723 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Mike: Ha csak Tolkienről és műveiről lenne szó, akkor nem tali hanem előadás lenne a neve.
Persze akörül forog a téma, főként a GYU és még inkább a GYU film(ek) vezetik a listát...

én is csak nov 16-tól járok talikra...

mégse ettek meg (bár volt aki megpróbálta)


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90716 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Egyetértek, csak minél előbb, és teljesen fixre, időpontilag is,mert nem mindig tud az ember lánya- fia gép elé kerülni. Ha lehet, találjuk ki jövő hét csütörtökig, mit szeretnénk. akkor talán még én is el tudnék menni. Mert szeretnék, de hát ember tervez.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90706 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta: Könyörgöm, ne a Kicsi a világban legyen, mert az rohadt messze van tőlünk. Hétközben meg rohangálnom elég necces. A többibe nem telkontárkodom bele :)

De az pont amiatt jó, hogy központi helyen van. Neked merrefelé lenne jó? A Nyugati jobb? Mert azért eléggé szétszórva lakunk/dolgozunk, azt hiszem, és azért jó lenne egy mindenkinek optimális helyet találni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90702 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok :-)

hihetetlenül jól szórakoztam az elmúlt 4 oldalt visszaolvasva :lol:
Akkor tehát vigyázzva a férfiúink épségére, szépségére, és érzékenységére, főleg Talcontarra... :wink: ...
mikor is lesz a következő tali?
Feltétlenül fontos most, vizsgaidőszakban?
Gyerekek, februártól mindenhová szivesen, Pécsre, Szegedre, Győrbe... ahova csak akarjátok, még Kenyába kexet kapálni is...
csak ne most.
Üdvözlöm Orlandót, és gratula a szülinaphoz, de nem mehetek 13-án.
Ha vmi csoda folytán mégis, akkor szólok.

P.S. Nagyon jó volt a LEP, örülök,hogy sok új emberrel találkoztam. Remélem lesz alkalmam arra,hogy megismerhessek mindenkit közelebbröl :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90659 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Off. azért csak óvatosan a férfiúi szívekkel, még a mi fiaink szívével is. Sose tudhatjuk, mekkora tűz lakozik bennünk, és hogy az biztos Anor lángja-é, ami melegít és erőt ád, vagy a másik, pusztító, perzselő fajta. :P

Ugye akkor lesz Legolas- találkozó? Ha minden jó megy, és szorgalmasan tanulok, talán elmehetek én is.

A most először jövőknek: én eddig még csak egyszer voltam, és a talin kitörő náthával küszködve majdnem felborítottam az asztalt az égő gyertyával egyetemben. Ennek ellenére úgy érzem, elfogadtak, amiért hálás vagyok. /Persze nem az az alapkritérium, hogy viselkedjünk minél lehetetlenebbül, mert attól jobb lesz a tali./ A végére teljesen feléledtem, a jó társaság hatására.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90641 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Khöhöm-khöhömm. Hogy egyik kedves barátunkat idézzem: "elnézést, hogy megzavarom az idillt"... :x Drága Cica, el a praclikkal! :rmad2:


Nyugi, csak vicceltem. Csak vicceltem!
:lol: :mrgreen: :D :lol: :mrgreen: :D *repeat until moderated, hogy Estel szavaival éljek... ;) *

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90640 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Igenis kedves fő... izé Cicafül :)
Az még kimaradt, hogy szokott lenni társasozás, éneklés, móka-kacagás stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90639 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Mike: vannak újak is mindig, de nem kell félni, mert nagyon gyorsan meg szokták találni a közös hangot a többiekkel - gondolom Veled se lesz gond (ha jössz)... És úgyis sokunkat már ismersz a fórumról, és megvan a varázsa mikor a valóságban is találkoztok. Általában "ami jön" arról beszélgetünk....olyan élo-fórum jellege van a dolognak (ami szerintem nagyon jó) :)

Ulmo: nem vagyok focica!!!! :evil: Grrr...
(de azért szeretlek :wink: )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90637 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Vewilyaiel: Egyébként is a minőség a fontos, nem a mennyiség :)
Főcica, akkor februárban lesz újabb tali?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90636 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Találkozások
Ezeken a talikon szinte mindenki ismeri egymást vagy azért vannak olyanok is akik újak? Mikről szokott szó lenni az ilyen talikon? Csak Tolkienről és műveiről vagy másról is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90634 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Vewilyaiel: az az igazság, hogy ez a nehezebb, hisz nagyon nehéz olyan helyet találni, ahol kb 30-40 ember elfér és még szívesen is látják... De ne aggódj, februárra kiokoskodunk valamit.
(egyébként a szeptemberi és októberi talik (ezek nincsenek fent - de majd felteszem...) a Margit-szigeti Atlétikai Centrum büféjében voltak)
Kevés a fiú...hát ja...de mostmár egyíre több van (pl Telcontar, akinek össze lehet törni a szívét :lol: :twisted: ). Ám én úgy gondolom, hogy magáért a társaságért érdemes eljönni, nem pedig a fiúkért...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90620 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Találkozások
Cicafül! Nagyon köszi a tájékoztatást!
Megnéztem a képeket, jó lehet a dolog, de szerintem nagyon kevés a fiú.
Van olyan buli is, ami nem szabadtéren van? Mert még februárban is hideg lenne ehhez...
puszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90610 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem halál 8, csak ne szombaton legyen... :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90604 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsi kicsit OFF téma, de aziránt érdeklődnék, hogy milyen hely a Kicsi@Világ? Épp most találtam rá a neten és érdekelne milyen a hely, milyenek az árak, kiszolgálás.

Mike

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90603 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha megyek,nekem mindegy, hol leszünk, csak minél előbb egyezzünk meg, hol és mikor, és ha lehet, azt is írjátok le, hogy lehet odajutni. Nem csak magam miatt. Köszi!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90588 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Könyörgöm, ne a Kicsi a világban legyen, mert az rohadt messze van tőlünk. Hétközben meg rohangálnom elég necces. A többibe nem telkontárkodom bele :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90532 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Persze, szoktak lenni. Ezeket régebben "kósza taliknak" hívtuk, ahova NEM kószák is nyugodtan eljöhettek (és utána kószákká váltak) - ám mostmár csak névlegesen létezik a kószák csoport, de találkozók még mindig ugyanúgy vannak.
Ám pont azt beszéltük a LEP után, hogy januárban nemigen kéne össznépi találkozót szervezni (amin kb mindig vagyunk kb vagy 40en) a vizsgaidoszak ill. a félévzárás miatt. Így februárban megyünk majd valahova...

De ha érdekel, akkor a honlapomon (úristen hogy hangzik ez a mondat 8O , aminek a címét nem tudom fejbol, de ha rákattintasz a www cuccra a hozzászólásom alján) megnézheted elozo találkozók fényképeit. (sajnos nincs fent minden találkozóé)

Üdv: Cicafül

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90526 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Találkozások
Lesz olyan találkozó, ahol nem csak Orlando Bloom-ról lesz szó? Ahol nem valamelyik színész rajongói gyűlnek össze? Csak úgy? :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90502 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Ja! Akkor 6-re, vagy amikor végeznek, akkor adajöhetnének. Baj lenne, Vic/ Észi?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90496 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Az nekem jó lenne csak Vic dolgozik... Észit meg nem tom...ha Nektek is jó akkor benne vagyok :) a szokott helyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90493 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
4-5 körül a Deákon? :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90488 Írta: Alteriesse
Alteriesse válaszolt a következő témában: Találkozások
o.k., majd meglátjuk:) remélem, menni fog:)

Lasto beth nin, tolo dan na ngalad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.238 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére