Lassi Laurië szerkesztőség

Több
15 éve 5 hónapja #374618 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Tünde írta: Sokan csinálnak ilyet, pl konferenciákon, kiállításokon ingyen vannak a régi lapok. Vagy az utolsó félév példányai féláron pl.
Reklám...
Lehetne mellé levelet tenni, hogy íme ezek vagyunk mi, ha gondolja támogassa egyesületünket a fennmaradásért ezen és ezen a számon...


Vagy esetleg ilyen rendezvényeken egy jelképes áron árulni/eladni. Bár az MTT-nél nem működne az utolsó félév, mivelhogy félévente jelenik meg, de esetlegesen a régi, még az első számoktól kedve lehetne árusítani. :wink: :idea:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374612 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Sokan csinálnak ilyet, pl konferenciákon, kiállításokon ingyen vannak a régi lapok. Vagy az utolsó félév példányai féláron pl.
Reklám...
Lehetne mellé levelet tenni, hogy íme ezek vagyunk mi, ha gondolja támogassa egyesületünket a fennmaradásért ezen és ezen a számon...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374609 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Rabyn írta: Szerintem osztogassuk el a régi lassikat könyvtárakba meg rendezvényeken. Na?


Én még ezt a megoldást is szvesen támogatnám, a Képmás Családmagazin csinált hasonló reklámfogást, amikor gyakornokként voltam náluk. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374607 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Szerintem osztogassuk el a régi lassikat könyvtárakba meg rendezvényeken. Na?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #374601 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
A régi Lassikkal tényleg kezdeni kell valamit, átnézni, majd az adatok alapján ki kell találni, mit lehet velük kezdeni, utána lehet róla dönteni.
Köv. elnökségin talán erre is jut idő, de higgyétek el, most legutóbb nem ez volt a legsürgősebb kérdésünk, pedig szóba került ez is. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374599 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Orsi emil ment

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #374596 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Tünde írta: Jó lenne, ha olyan vezetőségi tag nyilatkozna ezekről a dolgokról , aki belelát..
Ez itt egy tök felesleges beszélgetés konkrétumok hiányában.

egyet kell értenem Tündével. köszi mindenkinek a véleménynyilvánításokat, de innentől pls keressetek meg ezzel a felvetéssel egy vezetőségi tagot, priviben vagy akárhogy, de most már ne itt pls.

Tünde, küldtem egy rahedli cikket korrektúrázni :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374586 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Sötét Úr írta:

Tünde írta: Ez itt egy tök felesleges beszélgetés konkrétumok hiányában.

Azért nem teljesen fölösleges. Ezzel is teszünk a konvergenciaprogramban kitűzött kétmilliárd billentyűleütés teljesítéséért, és jelentős lépéseket teszünk a világgazsági válság leküzdésére ;)


OFF, bocs ezt muszáj

Mondtam már, hogy imádlak? :lol:

On

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374579 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Kincső (Thilanna) írta: Ja, és nem tudok róla, hogy lett volna olyan, h. valaki becsülettel felvállalt volna egy munkát, és a vezetőség mutogatott volna rá h. de miért nem másképp csinálta.

Nem mostanában, de régebbről számos ilyenről tudok. De itt nem elsősorban arról van szó, hogy a vezetőség mutogat. Valaki mindig mutogat.

Tünde írta: Ez itt egy tök felesleges beszélgetés konkrétumok hiányában.

Azért nem teljesen fölösleges. Ezzel is teszünk a konvergenciaprogramban kitűzött kétmilliárd billentyűleütés teljesítéséért, és jelentős lépéseket teszünk a világgazsági válság leküzdésére ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374576 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Jó lenne, ha olyan vezetőségi tag nyilatkozna ezekről a dolgokról , aki belelát..
Ez itt egy tök felesleges beszélgetés konkrétumok hiányában.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #374571 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
A nyomda küldi. Egy-két számot egyszer kifelejtettek, akkor kaptunk felszólítást, azóta nem volt gond. Ne ilyeneken izguljatok már. :D

Sötét Úr írta:

Kincső (Thilanna) írta: Lassi tömeges eladására stb. vonatkozó ötletek: kéne egy lelkes önkéntes, aki számol, tervez, utánajár, stb., és intézkedik! 8) És akkor a vezetőség szívesen megszavazza :twisted:

Kincső, ez nem így működik. Ehhez először is adatok kellenek, amiknek szerintem a vezetőség sincs en prompt birtokában, hanem elő kell varázsolnia, másrészt célszerű előre egyeztetni (kidolgozni) a számítás módját, mert egyébként végeláthatatlan vita és egymásra mutogatás az eredménye. (Valószínűleg így is.)
Ráadásul hozzávetőleges ismeretek kellenek arról is, hogy melyik számból (melyik bekerülési árkategóriából) mennyi lehet raktáron.


Hát pont arról beszélek, hogy valaki ezeket az adatokat összegyűjtse (csak direkt csonkán idézted). 8O Igen, amit kell, azt a vezetőségtől kérdezve, amit mástól kell, azt mástól. De attól tartok, az elnökségben ilyen plusz munkára nincs most kapacitás, továbbá a koordinálás a feladatunk, nem az, h. xy sorolja a problémákat, és a 7 ember közül valaki megcsinálja. (De ez most az én véleményem, nem kollektív vezetőségi nyilatkozat.)
Ja, és nem tudok róla, hogy lett volna olyan, h. valaki becsülettel felvállalt volna egy munkát, és a vezetőség mutogatott volna rá h. de miért nem másképp csinálta.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374546 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
A régi szép időkben, amikor még a szakmámban dolgoztam, a nyomda hivatalból küldte a köteles példányt az OSZK-nak. Azóta sok olaj lefolyt már a Dunán, úgyhogy nem biztos, hogy ez most is így van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374542 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Hát valamikor biztos kaptak köteles példányt, mert a katalógusban van Lassi, HB 15.997 raktári számmal :D (2(2003)-4(2005) és 2006: 5.évf. 1.sz. (okt.) van odaírva megjegyzésnek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374537 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
És a köteles példányt pl ki küldi a Széchenyinek, mert amikor én voltam az elosztó, akkor én pl nem küldtem. Ugyanis nem mondta senki.
Ha senki nem küldte, az előző felelős sem, akkor azt meg kellene ejteni. Meg most Nidonak szólni.

SÚ ötlete jó, ha kinn van könyvtárakban mondjuk 3 példány, akkor forgatják az emberek, megismernek minket és tán többen is jönnek érdeklődni.
Meg amúgy is, ha évente tán 4-5 ember rendel régi példánysorozatot, akkor jók vagyunk. Tehát valamennyit meg kell őrizni az érdeklődőknek, új belépő visszamenőleg rendel stb, de a többi felesleges.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374514 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Orsie írta: ismétlés a tudás anyja :lol:

Ja. Csak sajnos alkoholista és műveletlen :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374513 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Kincső (Thilanna) írta: Lassi tömeges eladására stb. vonatkozó ötletek: kéne egy lelkes önkéntes, aki számol, tervez, utánajár, stb., és intézkedik! 8) És akkor a vezetőség szívesen megszavazza :twisted:

Kincső, ez nem így működik. Ehhez először is adatok kellenek, amiknek szerintem a vezetőség sincs en prompt birtokában, hanem elő kell varázsolnia, másrészt célszerű előre egyeztetni (kidolgozni) a számítás módját, mert egyébként végeláthatatlan vita és egymásra mutogatás az eredménye. (Valószínűleg így is.)
Ráadásul hozzávetőleges ismeretek kellenek arról is, hogy melyik számból (melyik bekerülési árkategóriából) mennyi lehet raktáron.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374509 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Kincső (Thilanna) írta: Orsie: sőt ide is beidéztem és reakció is volt rá ;)

jól van na, gyorsan fórumoztam melóból, valahogy ezt nem vettem észre a sok hsz között :mrgreen: bocsi. ismétlés a tudás anyja :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374506 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Orsie: sőt ide is beidéztem és reakció is volt rá ;)

Lassi tömeges eladására stb. vonatkozó ötletek: kéne egy lelkes önkéntes, aki számol, tervez, utánajár, stb., és intézkedik! 8) És akkor a vezetőség szívesen megszavazza :twisted: (Mármint úgy értem, persze el lehet jönni vezetőségire egyeztetni az ötleteket, könzultálni a gazdasági vezetővel, stb., de ha lenne ennek egy önkéntes felelőse, azért nagyon-nagyon hálásak lennénk. ;) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374492 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
jöhet :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374490 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
hű de sok itt a hozzászólás :)

Tünde, mi sem szeretjük az utolsó pillanatos dolgokat, pont ezért rimánkodunk mindig, hogy mindenki mindent időben küldjön ;)
már rengeteg anyagunk van, küldhetek akkor Neked belőle korrektúrára? most még nagyon sok idő van a nyomdába kerülésig de akkor erre már nem lenne gondunk.

előállítási költséget én is tudom, leglábbis a lassis emailcímen van Pókkal való levelezés erről, egyszer elküldte a nyomdai aktuális árakat - de ez még tavasszal volt, szóval most nem tudom nőtt-e ez azóta. viszont ide nem tudom le lehet-e ilyesmit írni tehát egyelőre nem tenném.

ami a Lassik Raktárban való sínylődését és helyfoglalását illeti, teljesen egyetértek SÚ-val.

nekem valóban jár ingyenpéldány, és ma kaptam Kincsőtől emailt, amiben a következőket derítette ki:.

"A TÁRSASÁG
MŰKÖDÉSE ÉS GAZDÁLKODÁSA 27. § (2) A Társaság az általa
szervezett díjtételekkel terhelt rendezvények, programok, illetve az
általa kiadott kiadványok árából pártoló tagjai számára minden
esetben minimum 5 % kedvezményt biztosít."

a Lassi pedig kiadvány ugyebár.
az egyéb ingyenosztogatásokat meg a pénzügyesekkel kell leboxolni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374487 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Tünde írta: Van nekünk ISSN számunk?

Van. HU ISSN 1589-6315 *a könyvtárszakos mit néz meg először* (szerk. köv. HSZ láttán) Na azért. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374486 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Van ISSN-száma a Lassinak és a Széchényi mindig kapott köteles példányt.

Előállítási költséget Pók tudja.

:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374484 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Naja, Tünde már csak tudja, lap és könyv kiadónál is dolgozott :lol:
Amúgy nekünk köteles példányt pl a Széchenyi könyvtárba nem kell küldeni? Van nekünk ISSN számunk?
Ha tök hivatalos a lap, márpedig annak kell lennie, hisz pénzt kérünk érte, akkor ha jól emlékszem és nem változott akkor 5 évig meg kell őrizni 5 példányt, de a többi felesleges.
Valaki csak tudja az előállítási költséget, azon az áron sokat el lehetne adni gondolom.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374478 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Bennem még az is felmerült, hogy például egyes könyvtárakat is meg lehetne "támadni" Lassikkal, propagandacélból. Azokra gondolok, ahová a példányok eljuttatása nem jelent túl nagy költséget. Kapásból szóba jöhetnének iskolai könyvtárak, gondolom én - még talán valamiféle erkölcsi hasznunk is lehetne belőle. Akár még ingyen adva is (máshogy szvsz nem is nagyon lehetne). Tudni kell azt is, hogy a beragadt Lassik tárolása is költséget jelent, mégha az a szekrény bőven számolva is csak két négyzetmétert foglal el. Ráadásul időnként foglalkozni is kell velük, tisztán és karbantartani, neadj'Isten őrizni. Bizonyos mennyiség fölötti régebbi számokat bizony amortizáltnak kellene tekintenünk, az a gyanúm. A konkrétumokhoz persze számolni kellene, ahhoz adatok is kellenek, úgyhogy elvben beszélek csak, nem gyakorlatban. De kellene valami arany középutat találni a szenttehenesítés és az elkótyavetyélés között.

Amúgy Tündének nagyon igaza van: ha 300 Ft helyett 250 Ft-ért gyártanak le nekünk egy példányt, aztán 150-200 példány a nyakunkon marad, az drága. Még drágább, ha a lelkes és cselekvő emberek ideje azzal megy el, hogy a beragadt Lassikat pakolják, rendezik, kerülgetik, tárolják, dédelgetik. A raktár költöztetésekor saját derekamon is tapasztaltam, és mások is bőven kipróbálták, hogy a Lassi komoly kiadvány: súlya van. A mérleg másik serpenyőjében az áll, hogy az ingyen, lelkesedésből végzett munkának is van értéke, mégpedig komoly értéke, amit lehetőleg ésszerűen kellene hasznánunk. (Ennek az értéknek a hibás felmérése-felismerése egy régi probléma, és nem csak az MTT-n belül - de innentől már nem idevaló a téma.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374473 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
KÖMTön nekem is úgy volt megadva, hogy 450-ért kell adni a pártolóknak.
Talán ki lehetne találni valami Lassi kiárusítást azokból a nagy készletekből - létezik egyáltalán más lehetőség mostanában Lassi-vásárlásra (pláne régi számokéra), mint a postai utánvétel, ha az ember a megfelelően elásott menüpontban megtalálja a megrendeléshez használatos e-mail címet?
Amúgy nekem is eléggé szúrják a szememet a hibák, és általában jó a helyesírásom, bár korrektori gyakorlatom nincs, de ha kell...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374463 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Belepof: meg kellene nézni, hogy mennyi Lassi fogyott, megnézni mennyit éri nyomtatni, összecsomagolni akárhányasával és akciósan eladni.
Ugyanis még mindig jobb az egészen bukni 100ezret mint hagyni tönkremenni 500ezret. (per has árak, ne egyetek meg)

Korrektúrában segítek, de csak akkor ha van rá idő. Utolsó este kiadás előtt nem vállalom. Egyszerre sem. Ahogy bejön, úgy ha átadjátok, akkor igen.
A Hírlevelektől is akkor kaptam dilit, amikor aznap este kellett megnézni. Mi van ha otthon sem vagyok? Amúgy azt is mindig ketten korrektúráztuk Meliánnal, nem véletlen, 2 szem többet észrevesz.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374461 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
SÚ: oké bocsi, pesze, hogy Nudli is ért hozzá, csak itt épp arra akartam utalni, hogy ehhez én és Nido nem értünk és Te vállalkoztál rá, hogy besegíts Nudlinak, amiért nagyon hálásak voltunk. (az eredeti szöveg is olvasható volt de nem annyira mint így)

ha épp értelmetlenségeket vagy félreérthető dolgokat írok, az azért van, mert melóból teszem, ahol nincs sok időm :P

Tünde: SÚ-val értek egyet a korrektúrázást iletően, valahogy pár apróság mindig bentmarad, de megnyugtató, hogy ezt elnézitek nekünk :)
ha már itt tartunk, ha van benne tapasztalatod, van kedved Lassit korrektúrázni? :twisted:

A Lassi árával kapcsolatban: a példányszámot én is sokallom, mert a Raktár tele van a Lassikkal. ezért Erynek már javasoltam, hogy az 500 db-ot csökkentsük le 300 db-ra, tudom fajlagos költségek és egyéb, de előbb-utóbb nem fogunk a Raktárban elférni tőkük, semmi értelme, és így talán pár oldallal lehet több és nem kell olyan szigorúan húznunk a cikkeken. szóval Ery akkor - persze nem hivatalosan - de azt mondta, hogy ez megfontolandó, sőt én úgy éreztem, hogy egyet is ért velünk - de ezt majd ő elmondja.

uff, szólottam.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374460 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én általában 450-ért adtam, ha 500 volt és rám volt bízva, bár glom akkor ezt egyeztettem vkivel, már nem emlékszem kivel. De ekkora tagdíj mellett, ha jön táborba is, akkor baromi sok lenne az ingyen Lassi mellé, amikor így is mindig az a gond, h. a Lassi rövidtávon nem térül meg... És nem, a pártoló tagjaink kis hányada az, aki régóta dolgozik az MTT-ért és így megérdemelné (ránézve a listára "régóta és még mindig" kb. 4, "régen de már nem" kb. 1, és "újabban" kb.2 de ebből az egyik Orsie akinek mint szerkesztőnek úgyis jár, gondolom :P a többi huszonvalahány inkább résztvevő tag, persze LEPen stb. segítős, nade azér' már no).
De jön a KGY, úgyis költségvetést is elfogadunk :) + a kitüntetésekről is lesz szó, felmerül h. bele lehet venni valahogy a sokatdolgozó nemtagoknak és pártoló tagoknak egy Lassit. (Nem most kezd el vitatkozni rajta, ez még csak egy ötlet!)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374458 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
SÚ: nem akarlak én bántani, dehogy :lol:
Csak baromisokat korrektúrázok, és az a fránya szemem állandóan egyből a hibákra pattan. Sorry
Épp ezért kell mindig egy harmadik gyakorlott szemnek átnézni mindent, úgy sokkal könnyebb kiszúrni. Akkor az ember nem a tartalomra figyel, csak a hibákra és a stilisztikára.
És én is javítom önmagam, van, hogy utána is.

Akkor is ügyesek voltatok :P

Kincső köszi: elutaltam a teljes összeget, 25 forintot nem igazán spórolnék ezen :wink:

Ádám: vagy épp aktuálisan nem telik rá :cry:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374456 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Sötét Úr írta: Tudom, hogy falvédő-szöveg, de a jelen gazdasági helyzetben ez elég antiszoc húzás lenne. Inkább annak kellene utánaszámolni, hogy fele mennyiségű Lassi mennyivel lenne összességében olcsóbb, fajlagosan meg drágább, és annak a költségeiből faragni.


Nem a megfelelő topikban vagyunk ezzel, bocsánat, hogy elkezdtem itt, nem bontottam ki, amit írtam. Nem a LASSI ára az érdekes, hanem a pártoló tagok regisztrációs díja, ami gazdasági helyzettől függetlenül szerintem alacsony jelenleg. Terveztük a tagsági forma bevezetésekor, hogy utánkövetjük, hogy mennyi kedvezménnyel jár, remélem KGY-n legalább kb. adatok napvilágra kerülnek.

Ha a LASSI-ról van szó, szerintem nekik IS ingyen járhatna... Az évi 1-2 szám. Felesleges meg fura helyzetnek tartom, hogy 20 Ft kedvezménnyel, átvételi elismervénnyel kapják meg az újságot, mikor a nagy részük régóta tevékeny tagunk, csak a havi tagdíjat és/vagy a szavazati jogot sokallták.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.553 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére