Képzőművészet

Több
18 éve 4 hónapja #278192 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na akkor ha benne vagytok egy újabb játékot indítanék. Egy képregényt kellene közösen megírnunk. Mégpedig a nagy és csodálatos Jégkrém Józsi történetét.

1. kép: seldon.atw.hu/jegkremjozsi.jpg

Jégkrém Józsi búsan és szomorúan baktatott az erdő szélén mikor a földön valami furcsa cseppeket látott meg. Kissé megijedt mert az az érzése támadt, hogy azok bizony jégkrémcseppek.

2. kép: seldon.atw.hu/jegkremjozsi2.jpg

Bár igencsak félt, de mivel szive és bátorsága hatalmas volt így útnak indult Jégkrém Józsi és követte a jégkrémcseppeket, amelyek a sejtelmes nagy kerek erdőbe vezettek. Ahonnan bizony a legendák szerint JÉGKRÉM MÉG ÉLVE KI NEM JÖTT!!

Nah lehet folytatni. Bárki folytathatja nem kell hozzá jól rajzolni elég ha csak annyi láccik hogy jégkrém karakter. Mindenki két képet rakjon hozzá és mellékeljen szöveget is ha kell. Majd ha ugy teccik lezárom a sztorit. Aztán ha bejött Nektek majd jáccunk még és akkor másé lesz az utolsó szó:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278173 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nem rossz! :wink: :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278158 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na sziasztok :D

Aki ismeri és/vagy szereti a tengwákat azoknak van egy jó hírem :D
Olosta megkért, hogy készítsem el a tengwák egy kalligrafikusabb formáját :D
Nos, itt a link:

www.photobucket.com

ott a keresőbe "Tanathiel" :D
Majd kidobja az albumomat :D
Nos :D
Ott lesz egy almappa Tengwa néven. Nem kelle megilyedni, 4 újabb mappát fogtok találni, mivel a tengwákat 4 csoportra osztják :D
Tincotéma, Parmatéma, Almatéma és Quessetéma :D
Jó szórakozást :D
Amúgy az első oldalon, ahogy beléptek majd találtok egy aranyos kis Khazad-dumos képet :D

Jó szórakozást hozzájuk !

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277947 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Hát...megszenvedtem vele, különösen mert egyébként nem nagyon megy a festés...És késtem is. Még egyet akartam csinálni, de sajnos nem maradt időm a munka miatt. :(

Beren és Lúthien:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...rensLthien_kicsi.jpg *
Ez a "kicsi" változata.

A megfelelő nyomtatási méretű 7,5 Mbyte-os. Erről a link-ről le lehet tölteni:
s39.yousendit.com/d.aspx?id=2N8Q3RMD1MUZ80PHBYXJ06VLG7

Nem tudom, nyomtatásban hogy fog festeni, elvileg 50x27 centis, remélem nem torzult nagyon...
Használjátok, ha gondoljátok! :D :)

[size=9:ftjqk1xl] *szerk by Siss
Ne tessenek képet beszúrni, ha egy mód van rá, veszettül lassítja a fórumbetöltést.
[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277758 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Nagy segítséget kérnék: én fogom Rabynnal vezetni a Nagykönyves dolgon a gyöngyfűzést, és szükségem lenne egy kombinált fogóra. Sajnos a keretünkből nem futja új fogóra, az enyém meg valahogy elkallódott...
Tudnátok kölcsönözni nekünk egyet?

Előre is köszönöm a válaszotokat!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277741 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Emberek ha lehet Csütrötök estig készüljetek el minden illusztrációval és tegyétek fel ide. aki Pesti az jó lenne ha péntekig eljuttatná hozzám, mondjuk a SZabó Erwin könyvtárba a Tolkien nap dekórálásánál ott leszek vagy privi vagy 30/589-8742. Aki nem pesti az szkennelje be és ha van még ideje esetleg postázza. A nyomtatás ugyanis elég problémás és drága

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277727 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Jut eszembe, mindenképp 27 cm magasak legyenek a képek, mert a nyomtatás valszeg problémás lesz igy a képeket fel kell majd ragasztani, ha nem tudjuk mindet kinyomtatni, mer lehet hogy ennyi idő alatt csak otthoni nyomtatás fog menni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277725 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
eldobomazagyamégeccerbeirniazegészet:

kényszermegoldás van, mer kevés az idő.

1 Világ formálása(benne Melkorral való harc): én 100*27 cm
2 Almaren sziget: én 50*27 cm
3 Lámpások pusztulása: én 25*27 cm
4 Fák születése+Valinor: nodlee 50*27 cm
5 Tündék ébredése varda csillagai alatt: 50*27 cm
6 Elwe + Melian: SIss 20*27 cm kész (nagyitva)
7 SZilmarilok: 25*27 cm
8 Fák pusztulása: 50*27 cm
9 Beren+Luthien: 50*27 cm
10 Harag háborúja:100*27 cm
11 Númenor: 50*27 cm
12 Az egy gyűrű kovácsolása: Iru 50*27 cm
13 Numenor pusztulása: 50*27 cm
14 Isildur halála: Iru 50*27 cm
15 Balrog Khazad dum: SOul ?
16 Gollam: 20*27 cm kész
17 A fekete kapunál: 50*27 cm én, de ha kell valakinek vigye

Ez igy 7,9 m hosszú + Soul rajza, kb 8,5 m felületre kellenek a képek. A vastagbetűsek szabadok lehet őket megrajzolni. Ha a korábbi és itt kihagyott képekből valaki megrajzolt már egyet attól még tegye be nyugodtan, lehet hogy lecseréljük valamelyikre, most már tényleg az a lényeg hogy meg legyen olyan 16-17 kép. Jó lenne ezekben a méretekben festeni őket, de ha kisebben is a méretarányok ezek legyenek. Aztán ha nem jön ki pont annyira mint kell majd szüneteket hagyunka képek között, vagy majd meglátjuk.
Az optimális megoldás: színes, tempera, de ha csak más megy Nektek, jöhet:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277294 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Vasárnap 9-kor találkozó a Határ úton a metróban fenn a lépcsők előtt. Időszalagfestés céljából. Hozzatok terveket, ecsetet(nagyot is), festéket, mindent ami kell még a munkához!

Kérem jelentkezzen mindenki aki jönne és még nem tette

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277279 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Mármint nekünk most tökéletesen megfelel. Lehet ilyet persze:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277276 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta: Tökéletes. szép lett. Teccenek a színei. Nem is tudom milyen szavakkal lehetne leírni. Olyan "borongós", de mégis jókedélyű. Köszi, ügyes vagy:)


jaj, köszönöm ... bár szvsz a tökéletestől messze van :oops:
Lehet akkor vinni ilyen atmoszférát a többi jelenetnek is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277275 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tökéletes. szép lett. Teccenek a színei. Nem is tudom milyen szavakkal lehetne leírni. Olyan "borongós", de mégis jókedélyű. Köszi, ügyes vagy:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277273 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Öhm, bátorkodom ide bepofátlankodni egy Thingol-Melian jelenettel, bár nem tudom, hogy ez a stílus megfelel-e...

Szal, Thingol és Melian :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277232 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Az alábbi ténák már foglaltak:

1 - 2 kép: A világ formálása, Harc Melkorral

3 - 2 kép: Almaren szigete, A Lámpások pusztulása

4. - 2 kép: A Fák születése, Valinor építése

6. - 10 kép: Varda csillagai; A tündék ébredése; Háború Melkor ellen -
Melkor rabságban; Elwe és Melian találkozása, Vanyák és Noldák Valinorba
érkezése -Tirion építése, A telerek kikötői és hajói; Törpök ébredése; Melko
megszabadítása, A Szilmarilok készítése, A fák pusztulása
7. - 4 kép: Feanor és Balrogok, Az emberek és Finrod találkozása; Beren és Lúthien Morgoth előtt; Turin végez Glaurunggal
8.-asból: Az egy gyűrű kovácsolása...
9.-esből: Isildur halála, Szmeagol-Gollam,esetleg még: Osgiliath Pusztulása


Bár a 6-sból még lehet venni tőlem:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277208 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Időszalagfestés Vasárnap

Pontos helyszín és időpont a napokban. Akit érdekel az jelentkezzen nálam priviben, már aki eddig még nem tette
A lényeg, hogy az egészet megfestjük egy leegyszerűsítő stílusban. Mindenki hozzon terveket amiket ott meg tudunk festeni. Én az alábbiakat vállalom. Aki jelentkezik az jelezze hogy ha készít tervet akkor mit vállalna. És azt is jelezze hogy máskor mikor lenne jó neki amennyiben Vasárnap nem végeznénk lesz folytatása a dolognak!
Ha bármikor van terv azt tegyétek fel ide hogy láthassuk:)

1 - 2 kép: A világ formálása, Harc Melkorral

3 - 2 kép: Almaren szigete, A Lámpások pusztulása

6. - 10 kép: Varda csillagai; A tündék ébredése; Háború Melkor ellen -
Melkor rabságban; Elwe és Melian találkozása, Vanyák és Noldák Valinorba
érkezése -Tirion építése, A telerek kikötői és hajói; Törpök ébredése; Melko
megszabadítása, A Szilmarilok készítése, A fák pusztulása

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277137 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Képzőművészet

████


Nekem most ez a két szín ugrott be:
szürke: pontosan ilyen ködös a táj a Duna felett, ha kinézek
bordós-vöröses: ilyen színű leveleket gyűjtöttem ma. Ősz van, na :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja - 18 éve 5 hónapja #277087 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én is játszok egy kicsit. :)

██ ██


A fekete nekem egy alapszín. Nem tudom, mi jut eszembe róla. Talán: éjféli táj, mikor csak néhány alig látható csillag van az égen és semmi nincs közted és a Sötét között. Music of the Night. :)

A bordó pedig általában a boldogságot jelképezi nálam. Mivel utálom az élénkvöröset, ezért használom inkább a bordót. mert ha úgy vesszük, ez a szín egyben vörös és fekete. Vagyis: minden pozitívumnak van egy kicsi negatívumja.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277083 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
No itt van ami kell. Majd végig gondolom még hogy is kellene ezt most nem nagyon van időm. Csak arra kérnélek Benneteket hogy AKI CSAK TUD vállaljon be valami munkát. Régi is jó lesz vagy ha valahol talál valamit az is jó. ALapvetően színesre gondoltam, de fekete-fehéret is küldhettek be. Linkeljétek a Képzős topikba

Kezdetek:

A valak Ardára érkezést követő 33530. évben (3500 valinori év) alkotják meg
a fákat.

Innentől számítják a fák éveit, amelyek 1495 valinori évig (14322 évig)
tartanak.

Utána jönnek a Nap és a hold évei, az ismert emberi korszakok (hiszen az
emberek is e kor kezdetén ébrednek fel).



A tündék ébredésétől (a Valinori fák korszakának 1050. valinori évétől) a
Nap első korszakának végéig tartó időszakot együttesen Óidőknek nevezik.
Egyes megfogalmazásokban ezt az időszakot is Első Kornak nevezik, de ez nem
azonos a Nap (vagy az Emberek) Első Korával. Ennek valószínűleg az az oka,
hogy az Első Kor nem tesz ki egy teljes korszakot (ami 3000-5000 év)



Az időskálán tehát a következő szakaszoknak kell lenniük:

Arda tavasza: 33 500 év.

A Fák Kora: 14322 év

Első Kor: 583 év

Másodkor: 3441 év

Harmadkor: 3019 év



A 10 méteres időcsík felosztása:

1. 0,5 m - Arda alapítása

2. 0,5 m - szünet

3. 0,5 m - Arda tavasza

4. 0,5 m - Valinor alapítása

5. szünet - 0,5 m

6. Az Óidők első fele (4263 év) 2,5 m

7. Első kor (583 év) 1 m

8. Másodkor (3441 év) 2 m

9. Harmadkor (3019 év) 2 m



Képek:

1 - 2 kép: A világ formálása, Harc Melkorral

3 - 2 kép: Almaren szigete, A Lámpások pusztulása

4. - 2 kép: A Fák születése, Valinor építése

6. - 10 kép: Varda csillagai; A tündék ébredése; Háború Melkor ellen -
Melkor rabságban; Elwe és Melian találkozása, Vanyák és Noldák Valinorba
érkezése -Tirion építése, A telerek kikötői és hajói; Törpök ébredése; Melko
megszabadítása, A Szilmarilok készítése, A fák pusztulása

7. - 4 kép: Feanor és Balrogok, Az emberek és Finrod találkozása; Beren és
Lúthien Morgoth előtt; Turin végez Glaurunggal

8. - 8 kép: A Harag Háborúja (Az előző kor vége); Númenor alapítása; Númenor
hajói, Sauron a tündék között (Eregion); Az Egy Gyűrű kovácsolása; Háború a
tündék és Sauron között; Sauron behódol Ar-Pharazónnak; Ar-Pharazon hajóhada
és Númenor pusztulása; Sauron pusztulása

9. - 8 kép: Isildur halála; Umbar ostroma; Istarok érkezése; Rokonviszály -
Osgiliath Pusztulása; Boszorkányúr megtámadja Arnort; Khazad Dum pusztulása
- Balrog;; Szmeagol-Gollam; Celebrant mezei csata; Minas Tirith ostroma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277011 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Sziasztok :D

Nos, ami a kiállítást illeti, nos, az nov. 30.-ig megnézhető :D Csak... épp hétköznap lehet megnézni, mivel, nincs nyitva hétvégén a hely :D


No, akkor majd megpróbálok elmenni!!! :) :) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276999 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Sziasztok :D

Nos, ami a kiállítást illeti, nos, az nov. 30.-ig megnézhető :D Csak... épp hétköznap lehet megnézni, mivel, nincs nyitva hétvégén a hely :D

Na, további jó napot és ha van kedvetek, akkor menjetek el megnézni, amikor tehetitek :D Megéri !


A kiállítást érdemes megnézni:) Jómagam láttam, gratu, és minden jót a továbbiakban!

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276998 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok :D

Nos, ami a kiállítást illeti, nos, az nov. 30.-ig megnézhető :D Csak... épp hétköznap lehet megnézni, mivel, nincs nyitva hétvégén a hely :D

Ami az eredményhirdetést illeti, én is feljövök 26.-ra :D
Nos, nagyon kiváncsi lennék, hogy milyen lesz :D Majd az Inczyvel jövök, ha minden igaz :D

Na, további jó napot és ha van kedvetek, akkor menjetek el megnézni, amikor tehetitek :D Megéri !

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276851 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Soul, tök jó lett a szobor sztem is!
Sajna nekem mostanság nem nagyon megy a rajzolás...ki kellene billennem valahogy ebből az állapotból... :?

Szívesen megnézném a kiállításodat, de elég későn szereztem tudomást róla (tekintve, hogy ma lesz), meg amúgy Gyöngyös messze van ide :(


u.i.: Remélem a pályázat eredményhírdetése délután lesz...úgy legalább 4-től, mert 1-ig dolgozom, és máskülönben nem érnék be...Pedig nagyon szeretnék ám elmenni!!! :? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276684 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Képzőművészet

████

  • Nyári virágok, illatos nyári reggelek, vizen megcsillanó naplemente, koktélok, lágy szellő, nyár.. Ezeket juttatja eszembe ez a szín, ezért szeretem nagyon 8) :)
  • Ez meg csak egyszerűen szép, és amúgy is a lila a kedvencem :P :mrgreen:

[size=9:2q3m5xm4]Estel, bocsi, hogy leloptam a színbeillesztési stílust, de máshogy nem bírtam megoldani... :oops: :roll: [/size]

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276661 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

████

  • A felhőtlen ég színe nyár közepén, miközben a hátad mögött süt a nap.
  • A rügyek színe, amikor először borítják be tavasszal a fákat és bokrokat.
[size=9:nuyqbhod]A fehér hátteret azok kedvéért tettem be az idézetblokkal, akik tőlem eltérően a SubSilver, vagy a Zöld fórumstílust használják, mert ilyenkor más a kontraszt. De lehetne +1ként a frissen hullott hó színe télen is. ;) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276653 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Játszunk egyet! A játék lényege hogy mindenki betesz ide egy színpárt amelyik az adott pillanatban kifejezi a hangulatát vagy éppen csak kedves neki. És aztán 1-2 szóban elmondja hogy ez mit is jelent neki, miért szereti ezeket a szineket. Most késő van ugyhogy en csak ket szinnegyzetet rakok ide de egyszerubb dolgokat is lehet festeni a lényeg hogy 1-1 szinben legyen és ne legyen bonyolult

seldon.atw.hu/szinek.jpg

A narancssárga kicsit a vidámság, de talán még jobban az "ígéret" színe számomra, a naplementére asszociálok rá, még sem csak az elmúlást társítom hozzá hanem egy másik nap ígéretét.

Ez a zőld nem tudom minek híják úgyhogy maradjunk a 424E2A névnél.
Ez a digitális hexadecimális kódod kedves zöld szín! Ha még eddig nem tudtad volna. Téged azért szeretlek mert olyannak látlak mint egyes mohák színét: a nagy párnásé, a kis apróé amelyik a fák tővén él és a köveken, egészen míg be nem szürkülsz és be nem "kövesedsz", vagy akár a békanyálét, mely akár csak kis csatornákat vagy kisebb tavakat is beborít és a kommandósok meg a katonák ruháján is ott vagy sokszor akár ölni is lehet Veled! Szóval olyan igaz vagy!


A zöld a földreránt a sárga meg kicsit felemel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276643 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A szobor jó. nekem tetszik (:

A madár meg kreatív, csak én a hülye Szdsz logóra asszociálok belőle :D De ez csak az én hülyeségem..

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276639 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szia mindenki :D

Ahogy látom, felettébb nagy a pangás... kihaltak itt az emberek ?
Nade hagyjuk :D
Gondoltam, felteszek 2 kis képet :D
1-1 alkotás :D Az egyik kb. 1999 körüli, a másik meg friss :D Most augusztusban készült egy táborban :D

Az első a jó öreg hermész, ezúttal egy gipsz szobor előadásában :D
Ami a technikát illeti, porpasztell.
i21.photobucket.com/albums/b298/ ... Hermes.jpg

A másik egy érdekes kis dolog :D A téma a "Life to the full" volt és ezt kellett előadni valahogy... Namármost, volt a közelben egy betűkészlet, ami már a kutyának sem kellett, meg egy kevés tempera, hát a végeredmény ez lett :D Igaz, nem egyedül csináltam, hanem egy erdélyi lánykával :D De, a végeredmény szerintem jó lett :D
i21.photobucket.com/albums/b298/ ... hefull.jpg

Amúgy, felhívom a kedves kis csapat figyelmét, hogy Gyöngyösön lesz egy kiállításom :D Mindenkit szeretettel meghívok, akit érdekel :D
Legalábbis, jó lenne ott rendezni egy csoporttalit :D
Amúgy se találkoztam még a bandával és szívesen látok mindenkit :D
A részletek az alábbi linken :D
i21.photobucket.com/albums/b298/ ... vente2.jpg
i21.photobucket.com/albums/b298/ ... Gyngys.jpg

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276373 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na, emberek :D

Gondoltam itt az ideje, hogy kicsit felfrissítsem az oldalt :D
Egy ideje megígértem, hogy ha sikerüól besckennelnem akkor felrakom újra a nazgult :D
Az elődje kissé pocsékul volt elkövetve :D

Na, itt a nazgul teljes pompájában :D
i21.photobucket.com/albums/b298/ ... Nazgul.jpg

:D
Remélem így jobban átjön a kép :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276269 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A "Szauron árnyékban" című művészeti pályázat eredményhirdetése

Nov 26-án lesz a Fővárosi Szabó Ervin könyvtárban az ott megrendezésre kerülő 50. évfordulós rendezvényen. A pályázókat mind e-mailben értesítjük. Ha e-mail címet nem adott meg akkor címén vagy sms-en.

A pontosabb időpontról később

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276052 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kellene talizni, nekem igazából bármikor jó, mondjuk jövőhét eleje? Hétfő? Én legkésőbb fél 8-ig érek rá, persze ha nem leszünk túl messze a nyugatitól, mert akkor megy az utolsó vonatom haza. Olyan helyen kellene ahol kipakolhatjuk a rajzokat (nodlee a szokásos hely?). Itt megbeszélnénk hogy:
-Mekkorában
-Milyen technikával
-Milyen jeleneteket


készítenénk. Ha meg van a HNE-től a lista akkor még a tali előtt megpróbálnánk kiosztani egy előzetes terv szerint hogy ki mit csinál, a talira hozunk vázlatokat tetszőleges technikával saját stílusban és kompizíciós vázlatokat. A kompozíciókból összeraknánk az egészet, hogy lássuk hogy mutat, majd a színes vagy tónusos vázlatok alapján megbeszélnénk a kész műhöz egy egységes stílust.
Én viszek majd egy egységes keretről vázlatot is
Ennyi a javaslatom egyelőre.
Akit érdekel még a dolog az jelentkezzen nálam priviben, köszi [/b]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.806 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére