Képzőművészet

Több
16 éve 9 hónapja #336287 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szeretném megmutitni egy rajzom amit egy tanfolyam során rajzoltam:
KATT

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #332064 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Pár rajzom... ha szeretnéd nagyobban megnézni csak kattints rá:

Melléklet:




Melléklet:


Lúthien, és Beren.. jó, az utóbbinak egy kicsit béna lett a feje...

Kiványcsi vok a véleményetekre :oops:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325709 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kedves Kispajtások,

mivel elfogytak a nagy népszerűségnek örvendő sötétzöld MTT-s pólók, a vezetőség úgy döntött, pályázatot ír ki az új MTT-s pólók dizájnjára, e feltételek szerint:
- a póló egyik oldala színes mintájú (4-színnyomásos, full-color, 72 dpi-ben)
- a másik oldala egyszínű mintájú legyen
- a minta mindkét oldalon max. A/4-es lehet
- a póló színére is kérünk elképzelést (a vezetőség a bordót favorizálja, de meggyőzhetők vagyunk :) )

Fontos: ahhoz, hogy a pólókat már az 5. éves szülinapra meg tudjátok vásárolni, szükségünk lenne legalább 93 biztos vásárlóra. (1 db póló ára várhatóan kb. 3000 Ft lesz.)

Kérjük, hogy a pályaműveket és az előrendeléseket a pólóra a melian'kukac'tolkien'pont'hu címre küldjétek.

A pályaművek beérkezési határideje: 2007. május 31. éjfél

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324021 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Silima csezmeg ezek nagyon jóóók! Föleg a lovasak!
Dodiee tieid is!!!!
Drakulálok! :wink:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #322211 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kisvakond, Olosta: köszi szépen :)

Nálunk nem voltak locsolni vágyók (hála Erunak 8) ) de én jól eslzórakozgattam tojatokkal :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #322191 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dodie: Én jobban szeretem, amikor festesz (pl az a behúzott szárnyús cucc). Azokat is feltölthetnéd (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321914 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nóli i linantea írta: Húsvéti tojatok


Hűamindenit! 8O
Ezek nagyon szépek! :itscool:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321905 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nóli i linantea írta: Húsvéti tojatok


Ezek nagyon szépek!!
Mind Te csináltad?(na jó ez hülye kérdés volt)

Off
Én nem készültem semmivel, apu most próbálja elüldözni a locsolni vágyókat. :oops:
On

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321850 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Képzőművészet

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321653 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dodiee írta: Ööö, hoztam én is pár rajzot, azt hiszem lehet hogy volt már amit betettem belőle, de most a galériát linkelem. Aki nem szereti a mangákat az ne nézze meg, mert ez olyasmi (az? :P ). egy játékhoz kapcsolódó fanartok karakterekről.

kep.tar.hu/yariel/50318886#2


mily ismerős egyik másik :wink:
de van amit nem láttam és az fantasztikus :P az az utolsó :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321626 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dodiee írta: Ööö, hoztam én is pár rajzot, azt hiszem lehet hogy volt már amit betettem belőle, de most a galériát linkelem. Aki nem szereti a mangákat az ne nézze meg, mert ez olyasmi (az? :P ). egy játékhoz kapcsolódó fanartok karakterekről.

kep.tar.hu/yariel/50318886#2


őőőőőőő nagyon ugyes vagy!!!*****jó!!!

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321474 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dodiee írta: Ööö, hoztam én is pár rajzot, azt hiszem lehet hogy volt már amit betettem belőle, de most a galériát linkelem. Aki nem szereti a mangákat az ne nézze meg, mert ez olyasmi (az? :P ). egy játékhoz kapcsolódó fanartok karakterekről.

kep.tar.hu/yariel/50318886#2

húúú 8O ezek tök jók!!

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321456 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ööö, hoztam én is pár rajzot, azt hiszem lehet hogy volt már amit betettem belőle, de most a galériát linkelem. Aki nem szereti a mangákat az ne nézze meg, mert ez olyasmi (az? :P ). egy játékhoz kapcsolódó fanartok karakterekről.

kep.tar.hu/yariel/50318886#2

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321435 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Silima:Minden elismerésem!!!Gyönyörű

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #321365 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Glorlyg írta: Szeretném bemutatni a képeimet!
Kérlek nyilatkozzatok!
Rajzaim!!

huhú...engem megfogott! Élénkek a színek mégis teljesen illeszkednek a figurához. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317223 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Silima:gyönyörűek a lovaid! gratula! :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317219 Írta: Belladonna
Belladonna válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Igazán szép lovak, Silima! Anatómiailag tán picit hibádzik, de ez felejthető, olyan jó a rajz. Az egyiknek nagyon szép, szelid a szeme, attól meg, hogy az egyik lábának csak körvonala van, olyan, mintha ködből jönne. A másiknak is szép a feje, mozgása, bozontos, vad.

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317055 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szépek a lovas rajzok, nagyon :wink: Ügyes!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317054 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Jó rég jártam itt...
Alkottam a napokban kettőt.
egyik
másik

Tudom, hogy nem tökéletesek sem anatómiailag, sem máshogy, de ennyire futotta. Azért véleményeknek örülnék..... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315999 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Felagund írta: Ne haragudj, de ezeken eléggé látszik, hogy hasonló "engine"-re készültek... Nekem kicsit mű, bocsi
(meaning no offense...)


Talán mert keresem a tökéletes arcot! A TÖKÉLETEST! :)
De azért köszi. Most legalább rájöttem változtatni kéne!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315996 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ne haragudj, de ezeken eléggé látszik, hogy hasonló "engine"-re készültek... Nekem kicsit mű, bocsi
(meaning no offense...)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315994 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szeretném bemutatni a képeimet!
Kérlek nyilatkozzatok!
Rajzaim!!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #308316 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Tharkún írta: :?:
Nem lehet esetleg véletlenül tudni már,h. milyen témák/címek lesznek a LEP művészeti pályázatán? Jó lenne minél hamarabb elkezdeni a rajzot/festményt, és nem szeretnék sötétben tapogatózni...


A mostani LEP-re nincs képzőművészeti pályázat, csak irodalmi.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #308280 Írta: Tharkún
Tharkún válaszolt a következő témában: Képzőművészet
:?:
Nem lehet esetleg véletlenül tudni már,h. milyen témák/címek lesznek a LEP művészeti pályázatán? Jó lenne minél hamarabb elkezdeni a rajzot/festményt, és nem szeretnék sötétben tapogatózni...

" ...Shadowfax bore him, shining, unveiled once more, a light starting from his upraised hand... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307076 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kellék!

A LEP-re a Gondolin bukásához szükség lenne egy kb 40cm-es jogarra. Hasonló legyen a római consulok jogarához, egyszerű fehér színű (az elefántcsont volt, itt ez természetesen nem kivitelezhető).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307042 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello!

Finwe! Be tudod még egyszer linkelni az animációdat? Valamiért nem működik nekem:( Pedig érdekelne, most tanulom a 3ds maxot, jövő héten kell leadni az animációs házi feladatot :D Gondolom te már vér profin csinálod...hogy kell légkört létrehozni? Particle Systems?

Boldog Mikulást Mindenkinek előre is:)

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306564 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Még mindíg várok lelkes jelentkezőket LEPre: gyerek-, kreatívrészleghez és GYU társas meg egyéb játékok felügyeletéhez!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305281 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Drága Ügyeskezű Népek!

Januárban ugye megint lesz egy nagy-nagy (de nem akkora) rendezvény hőn szeretett Tolkien professzorunk születésének tiszteletére. Ezen rendezvényen (nevezzük nemes egszerűséggel LEP-nek) előfordulhat némi kreatív foglalkozás szerűség is. Az előfordulás esélyét nagyban növelné, ha lenne egy-két (esetleg három-négy) vállalkozó kedvű egyén, aki érez magában némi kézügyességet és ért egy-két technikához (úgy mint: harisnyavirág és gyöngyfűzés). Aki így érzi magát, az jelentkezzen nálam priviben.
Az ne írogasson, aki már előzőleg Timonánál jelentkezett!
Olyasvalaki is szóljon (de ő inkább Timonának), aki a fenti feltételeknek nem felel meg, ám mégis lelkes és tettrekész, és nagyon akar segíteni. Munka van bőven, mindenkinek jut! :wink:

[size=9:1u9ktw4q](Ha emlékeim jól csalnak, Tatán eléggé sokan jelentkeztünk az ilyen kreatív feladatokra, kérem szépen, ezek az emberek most is tolongjanak nyugodtan!)[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305074 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nóli i linantea írta: Kedves Olosta, Stara, _Newra, egyéb harisnyavirághoz értő személyek!
Pontosan milyne drót kell a harisnyavirághoz ha nincs itthon felboncolható 220as drótunk? :D


Öhm.... asszem ez inkább iparművészet......

220-as vezeték a gyöngyözéshez jó, de mindegy. :wink:
A virághoz meg legalább 0,8-as, vagy 1 mm vastag drót kell (de ha tudsz várni a közgyűlésig, akkor tudok neked vinni ingyé itthonról, mert van annyi, mint a szemét, csak írj előtte valami üziféleséget, hogy ne felejtsem el :wink: ).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #304989 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kedves Olosta, Stara, _Newra, egyéb harisnyavirághoz értő személyek!
Pontosan milyne drót kell a harisnyavirághoz ha nincs itthon felboncolható 220as drótunk? :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.745 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére