Képzőművészet

Több
18 éve 3 hónapja #283048 Írta: Awen (Swanheart)
Awen (Swanheart) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Azért azt a trollt se felejtsd majd el belinkelni! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282986 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nekem mindkettő nagyon kifejező, bár én az elsőben mintha fájdalmat a másodikban pedig szeretetet látok. De gondolom az arckifejezés mellette akár meg is változtathatja a jelentését.

Grat, gyönyörűek :agree:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282975 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Swanheart írta: Mármint először a morcos, és utána a jó, nem? :roll: Nekem nagyon tetszenek, főleg a "jó", szinte sugárzik. (A morcos nekem valamiért inkább szomorúnak tűnik. :( ) Tudnál olyat, amiről még jobban sugárzik az ártatlanság, és talán valamiféle kérdés-kutatás? Olyan meggyőző, "átlátokrajtad" szemet? Úgy értem, ha van kedved, meg időd, meg ilyenek. Csak érdekelne, mit varázsolsz belőle. :)


Szíves örömest ma chéri :D Kiváncsi vagyok, hogy sikerül e ?
Igaz, modell híján érdekes lesz, de majd meglátjuk mi sül ki belőle :D
Legalább egy kis kihívás :D
Amúgy, nem tudom, lehet, hogy az első szomorú :P Passz :D Anyukám mondta ezt a jelzőt rá :D De, tetszett és ezt használtam :P
Épp most is ebben a pillanatban egy harci trollt rajzolok :D
Kiragadva a jelent amikor betörnek a Fehér Város kapuin :D
Persze, rendesen átdolgozva és a gondoriak szemszögéből :D
Közben, majd holnap "pihenés" gyanánt megcsinálom ezt a kis szemet is :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282952 Írta: Awen (Swanheart)
Awen (Swanheart) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Mármint először a morcos, és utána a jó, nem? :roll: Nekem nagyon tetszenek, főleg a "jó", szinte sugárzik. (A morcos nekem valamiért inkább szomorúnak tűnik. :( ) Tudnál olyat, amiről még jobban sugárzik az ártatlanság, és talán valamiféle kérdés-kutatás? Olyan meggyőző, "átlátokrajtad" szemet? Úgy értem, ha van kedved, meg időd, meg ilyenek. Csak érdekelne, mit varázsolsz belőle. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282903 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na, üdv mindenkinek :D Kisebb hallgatás után újra alkottam vmit :P

Nos, igazából, nem konkrét és teljes műalkotás a szó szoros értelemben, mivel csak kiragadtam egy témát és azt dolgoztam fel.
Mielőtt még bárki kérdezné, nem, ehhez sem használtam modellt :P
Ezek csak úgy jöttek :D

A képen 2 szem van. Megpróbáltam 2 külön érzelmi álapotot megragadni... persze fejben :P
Majd kérek véleményeket, hogy hogyan sikerült :D
Nagyjából, akkor a a kép, mint az eredeti szerencsére :D

A jó és a morcos:
i21.photobucket.com/albums/b298/ ... 558edf.jpg

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282814 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Alison West írta:

Ethuil írta: Az avatar nagyon jó, csak nem hiányzik a keze? :lol: De amúgy teccik :D


Hát ha megnézed az eredetit, ott sincs rajta. :D

Oké, megegyeztünk :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282769 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
aha... Cseles

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282736 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nóli írta: A bal alsó sarokban kicsit világosabban (rózsaszínesebben) látszik a kabátujj hajtókája. De szvsz a rajz sokkal jobb. :)


Így már látszik, hogy mire gondolok? :D

img.tar.hu/aw/size2/18989091.jpg

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282733 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A bal alsó sarokban kicsit világosabban (rózsaszínesebben) látszik a kabátujj hajtókája. De szvsz a rajz sokkal jobb. :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282732 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Ethuil írta: Az avatar nagyon jó, csak nem hiányzik a keze? :lol: De amúgy teccik :D


Hát ha megnézed az eredetit, ott sincs rajta. :D

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282729 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Ethuil írta:

Alison West írta: Nem sokszor raktam be ide saját képet (ha jól emlékszem, 1-szer) és az is már rég volt, úgyhogy most hoztam két alkotást is :)

Avatar:
img.tar.hu/aw/img/18955574.jpg#3

Sárkányszobor:
img.tar.hu/aw/img/18955772.jpg#3

Ez utóbbi sólisztgyurmából van, és lapos. :D

Egy-két véleménynek örülnék, ha valaki van olyan kedves, és ír :)


Az avatar nagyon jó, csak nem hiányzik a keze? :lol: De amúgy teccik :D

Így kéz nélkül sokkal misztikusabb, izgalmasabb...
Tök jók!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282711 Írta: Mytia
Mytia válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nekem az a sárkányszobor Nagyon tetszik!
Nekem nem lett volna türelmem megcsinálni,én inkább rajzolni szeretek! :D Még csak most írok először ide,de érdekel ez a fórum.Már egy ideje regisztrálva vagyok,de csak most szántam el magam,hogy ide beírok vagy hozzászólok,remélem nem nagy baj :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282704 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Alison West írta: Nem sokszor raktam be ide saját képet (ha jól emlékszem, 1-szer) és az is már rég volt, úgyhogy most hoztam két alkotást is :)

Avatar:
img.tar.hu/aw/img/18955574.jpg#3

Sárkányszobor:
img.tar.hu/aw/img/18955772.jpg#3

Ez utóbbi sólisztgyurmából van, és lapos. :D

Egy-két véleménynek örülnék, ha valaki van olyan kedves, és ír :)


Az avatar nagyon jó, csak nem hiányzik a keze? :lol: De amúgy teccik :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282674 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nem sokszor raktam be ide saját képet (ha jól emlékszem, 1-szer) és az is már rég volt, úgyhogy most hoztam két alkotást is :)

Avatar:
img.tar.hu/aw/img/18955574.jpg#3

Sárkányszobor:
img.tar.hu/aw/img/18955772.jpg#3

Ez utóbbi sólisztgyurmából van, és lapos. :D

Egy-két véleménynek örülnék, ha valaki van olyan kedves, és ír :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282441 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nya, hosszú-hosszú hallgatás után, én is készítettem egy új rajzot [size=9:2kstvrs0](végre sikerült valamit alkotnom!!!!!! :dance: )[/size].

Lúthien (Erda után szabadon :wink: )

Kérlek nézzétek el nekem, hogy a ruhája kicsit gagyika lett, de nem volt modellem (az arcát minden esetre egy fotóról próbáltam lelopni kisebb-nagyobb sikerrel). (és ahogy elnézem a szkennelés sem az igazi :? ) :oops:

Ui.: a kezeit meg direkt dugta el: nem akarta nekem megmutatni.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281760 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lestat: köszi az őszinte kritikát, nem sértődtem meg, sőt! Jl esett! :wink:
Soul: Még mindig nagyon imádom a rajzaid.... pofaleszakadás. meg minden egyébb. :)
Lyra: mindig is szerettem az ilyen tipusú képeket, de nekem még soha sem sikerült összedobnom egyet sem. tetszik, ahogy egybemosódnak a képek... Az a nő oldalt különösen szép!
[/b]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281689 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lehet, hogy nem Tolkienes munka, de aki szereti és ismeri a témát annak tetszeni fog. (Starcraft) :D
A kép címe épp eléggé árulkodó, úgyhogy nem is mondok semmit, inkább tessék megnézni :D

i21.photobucket.com/albums/b298/ ... emplar.jpg

Amúgy, a legjobb barátomnak készült, mint karácsonyi ajándék :D
Ja! És ha tudjátok nézzétek meg nagyobb felbontásban, mert sajna eléggé lekicsinyítve tudtam feltenni a photobuckerte :(
A részletek azok amik igazán jók benne! :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281687 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta: Tudom, hogy nagy ego kell ahhoz, hogy valaki Arda legszebbjét akarja megrajzolni, és belátom, hogy kemény fába vágtam a fejszém. Szóval, itt egy Lúthien:
www.deviantart.com/view/26951672/


Ha szabad építő jellegű kritikát mondanom, akkor kiemelném az anatómiai pontatlanságot. Kiküszöbölésére azt ajánlom, hogy sokat rajzolj élő modellt (osztálytársak, szülők, vagy tükör) és esetleg szerezz egy koponyát (nekem is csak kerámiára futotta). :wink:
Látszik, hogy van tehetséged a dologhoz, de sokat kell még gyakorolnod, hogy a néző meglássa azt, ami a te valódi elképzeléseidben szerepel.
Ezt én tényleg jó szándékból mondom, üres kritizáláshoz nem adnám a nevem, egyébként sem vagyok profi portrérajzoló, hogy bármi ilyesmit mondjak. Szóval bízom benne, hogy nem megsértődés lesz belőle, hanem, amit mondtam a hasznodra válik majd.

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281482 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
Először is nagyon szégyellem magam hogy ilyen rég nem voltam...
Másodszor meg szeretném megköszönni nektek, akik ezt szerveztétek, hopgy Ted Nasmith-t Magyarországra hívtátok, ráadásul elhívtátok a LEPre, amikor megláttam, aszittem rosszul látok, szóval nagyonnagyonnagyon örülök neki!!!!
Harmadszor meg hoztam egy rajzocskát, nem éppen a legjobb minőség, megpróbálok majd jobbat felrakni, de egyelőre csak így sikerült! örülnék az őszinte véleményeknek :roll: :lol:
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C06128.jpg
köszi: Lyra :D

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281013 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Így év végén szeretnék nektek kedveskedni egy rajzzal még. Tudom, hogy nagy ego kell ahhoz, hogy valaki Arda legszebbjét akarja megrajzolni, és belátom, hogy kemény fába vágtam a fejszém. Szóval, itt egy Lúthien:
www.deviantart.com/view/26951672/

Buék....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280922 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet
LEP- en a gyerekrészleg anyagszükségletének egy részét jó lenne megoldani önerőből, mert az anyagi keretek végesek, szóval kéne otthon gyűjteni és majd elhozni a helyszínre:
- üres tejfölös/vajas poharakat
- hulladék (nem szakadt) ruhaanyagot, ami jó lesz fakanálbábokat öltöztetni
- egy darab nagyobb kosárszerűséget, amiben a ceruzákat, egyebeket tudnánk tárolni

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279958 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
en rajzolok hobbitokat ((:

de inkabb ez az aranyos-kepregenyszeru stilus lesz, ugyerzem (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279846 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A LEP-re szeretnénk vinni a gyerekeknek GyU-s színezőket. Ki tudna rajzolni A4-es méretű színeznivalókat? (Az orkokat, uruk-haiokat mellőzni kellene és inkább barátságosabb figurák kellenének. ) Kb. 10 féle rajz kellene.

És gyorsan...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279440 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Népek!!!

Mindenki, akinek van otthon nélkülözhető befőttes/szószos/Erős Pistás/Édes Annás/anyámkínjás üvege, az kérem szépen, hogy a LEP-ig gyűjtögesse össze, mossa ki, áztassa le róla a papírt, és a LEP előtt a díszítésre, vagy aznap reggel hozza el, és lehetőleg a kézműves-gyerekes-játszós szekció környékén adja le, valaki odatartozónak (nekem)!


Köszönöm!!!!!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278912 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
ezek sziámik? ...höhö bocsánat nem bírtam megállni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278875 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nnnna emberek :D

Fel a praclikkal, ki szereti a macskákat ? :D
Nos, akik szeretik, azoknak itt egy aranyos kép :P
Ami nem is oly rég készítetem ;)

i21.photobucket.com/albums/b298/Tanathiel/39.jpg

Akik nem... nos, még mindig megnézhetik
Meg majd készítek hamarosan 1-2 képet :D
további jó szórakozást !

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278691 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

InfoCsoport írta: Ne felejtsétek el, hogy a Tolkien Vizuális Művészeti Pályázat beérkezési határideje 2005. december 4. (vasárnap) éjfél! Aki még nem tette, küldje el az alkotását!

Részletek:
www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1890

:!:


Az enyém készül, de azt hiszem, hogy különböző okok miatt szoros határidős lesz... :? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278626 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ne felejtsétek el, hogy a Tolkien Vizuális Művészeti Pályázat beérkezési határideje 2005. december 4. (vasárnap) éjfél! Aki még nem tette, küldje el az alkotását!

Részletek:
www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1890

:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278506 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lestat írta: nadobart.freeblog.hu ha érdekel valakit


Érdekelt, és köszönöm az élményt:)

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278465 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Képzőművészet
nadobart.freeblog.hu ha érdekel valakit

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.645 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére