Képzőművészet

Több
17 éve 5 hónapja #304912 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kedves lelkes csápolók, potenciális segítők itt a lehetőség, hogy fontos pozíciót szerezzetek magatoknak a LEPen ;)
Magam részéről a gyerek/családitársasjáték részleghez várom a jelentkezéseteket ( timona@tolkien.hu ), az alábbi pozíciókba:
- kreatív részleg
- gyerek részleg
- orkos játékhoz kardhajtogató, lufiból (ez egy izgalmas dolog, aprócska betanítását igényel, de bárki képes rá ;) )
- társasjáték részleghez felügyelő személyzet (ide szükségeltetne a GYUs társas ismerete, de ezt LEP előtt eljuttatom az illetőnek, szintén nem bonyolult)

A jelentkezők számától függően készülni fog egy beosztás, hogy senki se legyen 8 órán át vagy tovább egy helyre szögezve.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303622 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nem tudom itt kell -e megkérdezni.
Van valakinek Lóthrien szabás mintjára ? :)

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303509 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Udv!

Keszitettem egy rovid kis animaciot Gollamrol. Itt megnezhetitek:

www.world3d.hu/topic.php?id=2884

Ha minden igaz a legkozelebbi animacio Numenor lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302448 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Sötét Úr írta: Nézd meg a képet - kattints ide!


Nekem kicsit "technokrata" íze van, de mégis műxik. Szóval jó! (de azért remélem, hogy ezt városrendezési tervet még fogják módosítani :wink: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302228 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kopp-kopp, nem tudom szabad-e...

Mert hogy nem saját alkotást szeretnék mutatni nektek, hanem egy Rob Gonsalves nevű művészét. Nem tudom, hogy mi az eredeti címe, de nagyon megfogott a hangulata, és egyből az jutott eszembe, hogy íme, Rivendell 2000 évvel később...

Nézd meg a képet - kattints ide!

Amúgy zseniális a fazon, Maurice Cornelis Escher "követője", és igazán méltó követő. (Messze nem ez a legjobb képe, csak ez pendített meg bennem tolkieni húrt, ha szabad ilyesmit mondani...) Sajnos semmi közelebbit nem tudok róla (még). Egy ismerős küldött egy pps-t a képeivel, abból "ollóztam" ki ezt is.

Legyen a Ti szíveteknek nagyon jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301977 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: nagyon tetszenek, különösen a végítélet! ;)
rengetegszer próbálkoztam ilyet rajzolni, de neked sikerült megfogni....
a drogos vízió meg beteeeg de tecc! :D
a belső bolygó meg.... hát na, úgyis tudod

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301959 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lord Zlt írta: www.illuminati-news.com/tolkien-occult.htm

Jézusmária, már Tolkien bácsit is belekeverik mindenféle összeesküvés-elméletbe? Na ne... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301932 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda a belső bolgó az igazán nagyon szuper!!! Nagyon tecc :)
Viszont a középső és az utolsó link egyzon képre mutat.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja - 17 éve 6 hónapja #301929 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Újabbak:
Belső Bolygó
Valami drogos vízió
20. Végítélet (tarot)

Utólagos figyelmeztetés miatt javítva a linkelés

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301454 Írta: Lord Zlt
Lord Zlt válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Aiye!

Gondoltam érdekelhet ez az oldal titeket. Teljesen véletlenül bukkantam rá, miközben Númenorról kerestem térképet. Megdöbbentő volt. Az oldalon Tolkien-i és valóságos szimbólumok közti hasonlóságokat mutatnak be, és merész módon felteszik azt a kérdést is, hogy Tolkien vajon keresztény, vagy okkult író volt.

link:
www.illuminati-news.com/tolkien-occult.htm

Az életet élni kell, nem túlélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300897 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv mindenkinek, és kérlek ne üssetek agyon még verbálisan sem, de most nagyon OFF dolgot írok.
Kellene nekem egy jól és gyorsan rajzoló, kreatív fantáziájú ember, de nagyon gyorsan. (Ha vidéki sem aladály.) Ha valakit érdekel a dolog, kérem keressen meg priviben vagy emailben.
Köszönöm a megértéseteket!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300894 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Moore Pereldar írta: Hihetetlen jók! Tényleg! Szeretnék így rajzolni. Reményeim szerint fogok is... bár nem biztos... Majd meglátjuk. De ilyen jól... Mert én is ezt a témát szeretem... És rajzolok sokat... Nagyon sokat... Majd ha én is ilyeneket csinálok, akkor majd felrakom a honlapomra, és felrakom a linket... Erre kb 5 évet kell várni, ha Soulreaver 8 évig rajzolt... De ezek akkor is hihetetlen jók!


Szerintem már akár most is felteheted pár rajzodat. És akár folyamatosan is adagolhatod nekünk ezeket, hogy lássuk a fejlődésedet. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300892 Írta: Moore Pereldar
Moore Pereldar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hihetetlen jók! Tényleg! Szeretnék így rajzolni. Reményeim szerint fogok is... bár nem biztos... Majd meglátjuk. De ilyen jól... Mert én is ezt a témát szeretem... És rajzolok sokat... Nagyon sokat... Majd ha én is ilyeneket csinálok, akkor majd felrakom a honlapomra, és felrakom a linket... Erre kb 5 évet kell várni, ha Soulreaver 8 évig rajzolt... De ezek akkor is hihetetlen jók!

"Küzdést kívánok, diszharmóniát,
Mely új erőt szül, új világot ád"
/Madách/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300405 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Soulreaver: tyűha! Ez igen! Nem kissámli... :hello:
Én is rajzolgatok, de korántsem ilyen szinten.
"A csajok nagy örömére"? Nekem mégis a szellemlény és a tündérke a libling... :)

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300324 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Rion Pendragon írta: szerintem tök jók! bárcsak én igy tudnék rajzolni icon_confused.gif bár..azon vagyok. remélem a képzőművészeti suli majd segiteni fog


Nah, nyugi :D Nekem 8 évembe került erre a szintre eljutni (mondjuk, magamtól...), szóval, időd az van még ^^[/quote]

magadtól? tyihaj respect!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300322 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Toma gazda írta: ez a Kard nem Inczy stílusa.

De amúyg van hasonlóság :D


Hehe, tudom ;)
A hugi nem szokott kardot lóbálni ^^ de soron kívül ugyanilyen aranyos ő is ;)

Rion Pendragon írta: szerintem tök jók! bárcsak én igy tudnék rajzolni icon_confused.gif bár..azon vagyok. remélem a képzőművészeti suli majd segiteni fog


Nah, nyugi :D Nekem 8 évembe került erre a szintre eljutni (mondjuk, magamtól...), szóval, időd az van még ^^

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300316 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Képzőművészet
ez a Kard nem Inczy stílusa.

De amúyg van hasonlóság :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300315 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Képzőművészet
szerintem tök jók! bárcsak én igy tudnék rajzolni :? bár..azon vagyok. remélem a képzőművészeti suli majd segiteni fog

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300311 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nah, akkor ha nem baj, akkor feltennék ide pár képet, hogy lássátok, mivel is ütöm el az időmet ?

Először is, egy ari rajz, ami anyám szerint nagyon is hasonlít a hugira (Inczy)
www.deviantart.com/deviation/345 ... n%3Ascraps

Aztán... a csajok nagy örömére, itt van egy pasis kép is ;)
www.deviantart.com/deviation/358 ... n%3Ascraps

Meg... öö... nos ez egy megrendelés volt :D Egy speciális szellemlény karaktere volt a téma :D
www.deviantart.com/deviation/362 ... n%3Ascraps

Aztán... a jó öreg Kaszással is volt egy próbálkozásom ;)
www.deviantart.com/deviation/379 ... n%3Ascraps ú

Illetve egy páncélterv... igaz, elmehetne akár egy rohani páncélnak is ;)
www.deviantart.com/deviation/387 ... n%3Ascraps

Egy aranyos kis tündérke(imádok tündéreket rajzolni !):
www.deviantart.com/deviation/387 ... n%3Ascraps

Illetve, nem utolsó sorban, milyen jó is, ha játszik az ember a számítógéppel :D Igaz, nem szoktam számítógéppel belenyúlni a rajzaimba, de ez egészen jól sikerült ;)
www.deviantart.com/deviation/389 ... n%3Ascraps


Na, ezzekkel foglalatoskodom manapság :D
A másik, hogy tervezek egy portré sorozatot, a Gimli és az Elrondhoz hasonlót, csak épp az összes, filmben előforduló karakter benne lesz, Gil-Galadtól egészen Aragornig bezáróan mindenki. Ha találok egy jó képet Lurczról (az a uruk-hai ork vezér...)akkor róla is csinálok egyet :D

Ennyi... mondjuk, nem tudom mikor tudok nekiállni :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300310 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta (Aelalin) írta: Soul: Végre sikerült nekem is megnézni így, köszönöm!
Huh.... nagyon jó, mint minden képed! :wink:



Köszönöm szépen :D Örülök, hogy tetszik ;)

Olorin.papa írta: Soul!
Nagyon jó kis kép, icon_itscool.gif
Gondold azt, hogy Allan Lee is valahogy így kezdte...


Hehe :D Köszönöm a bíztatást ;)
Ami azt illeti, remélem nem rúgnak nagyon fenéken, hogy nem tolkienes dolgokat is felpakolok a fórumban :roll:

Gil-Celeb írta: Basszus,ez...ez....nagyon nagyon jó lett..Teljesen ledöbbentem...Van benne valami...valami...nagyon különleges...Gratulálok!


Nos... örülök, hogy tetszik :D
Amúgy, talán a tekintete az ami ilyen hatást kölcsönöz neki :D Általában nagyon fontos nekem, hogy milyen a személy tekintete :D Sokat dolgozok vele ^^

dorwinion írta: Soul: az agyam eldobom..., hol bújkáltál eddig??? A kép fantasztikus, a galériádat meg még mindig nem hevertem ki! icon_hello.gif icon_hello.gif icon_hello.gif Gratula, de nagyon!


Hehe :D Köszönöm szépen ;)
Hol voltam eddig ? Ehh... nos, eléggé sok időm elmegy sajna pár dologgal :( De, lelkesen rajzolgatok ;)


Hihi :D Szia Erda ^^ Ezeket a képeket már volt szerencsém látni DA-n is :D Szerintem jók :D Csak így tovább!!!!

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #299895 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Rajztanár kérésére modell alapján:
Koponya szemből
Koponya félprofil
Koponya profil
méret A3, idő durván másfél óra mindegyikre

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299812 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Aeglos írta:

Ilmadrin írta: Nem tudna valaki segíteni abban, hogy hol van olyan bolt ahol batik meg textil festéket lehet kapni, ha lehet olcsón?

KÉRLEK SEGÍTSETEK! :roll:

UI: Nagyon rákaptam a kreatívkodásra.


Először is van az Üllői úton a Kreatív Hobbi nevű bolt, ha leszállsz metróról vagy 4-6 villamosról a Corvin mozinál, az Üllői úton kell befelé gyalogolni a jobb oldalon, és ott lesz (Üllői út 18.)
Több üzletük is nyílt a közelmúltban. www.kreativhobby.hu/

Aztán vannak kreatív boltok bevásárlóközpontokban is, pl Árkádban a legfölső emeleten amit én ismerek.

A legolcsóbb és legjobb szerintem a Pannoncolor üzlete ahová az MTT tábori beszerzőtúrái során is ellátogatott már alacsony árai és nagy árukészlete miatt. A baj, hogy nagyon kintvan a fenében.
www.pannoncolor.hu

Van még egy viszonylag nagy kreatív bolt a Móricz Zsigmond körtéren is, ha elindulsz a Bartók Béla út baloldalán befelé az Ofotért mellett, kb 500 méter.

Szerintem a Kreatív Hobbi a legdrágább, de van amit csak ott lehet megvenni.

Én a helyedben nyakamba venném a várost és elmennék a Pannoncolorba, mert tényleg megéri. Annyiba kerül ott egy nagy üveg textilfesték, mint máshol a kisüveg.


ami még elég jól megközelíthető és bazi nagy választékú bolt, az a Hobbyművész bolt, csak iszonyat drága, de itt tényleg van minden... ez van az árkádban a legfelső emeleten, de a nagy bolt az a 4-6os villamos margit híd budai hídfő megállójában van, illetve van még asszem 2-3 boltjuk ( www.hobbymuvesz.hu )

amúgy én is imádok kreatívkodni, úgyhogy azthiszem meglátogatom azt a pannoncolor üzletet mert eddig csak borsos áron tudtam beszerezni ilyen dolgokat 8))

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299793 Írta: kéci
kéci válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nem tud valaki olyan üzletet,ahol Gyűrűk urás cucokat árulnak?-kardokat pl.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297869 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Aeglos írta: Először is van az Üllői úton a Kreatív Hobbi nevű bolt...


/OFF
A tábor óta az ilyen boltoknak a neve: Kreatív Hobbit bolt. :lol: Bocs...

/ON
Nálunk a városban csak egy Kreatív Hobbit bolt van, de elég elfogadhatóak az árak. Mondjuk gondolom ez azért van, mert nem Bp-n vagyunk. Ha kell valami és éppen nincsen a boltban, akkor megrendelem és viszonylag rövid időn belül meghozzák. De a választék elég nagy.
Mellettünk Esztergomban volt kettő is, de a múltkor láttam, hogy az egyik megszűnt és a másik meg átalakítás miatt zárva. Aztán most találtam egy olyan boltot, amiben minden megtalálható. Megláttam és gondoltam benézek. Nem bírtam kijönni, annyi minden volt. Csak sajnos az áraik kissé húzósak...

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297838 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi Aeglos!
Eleget tettem a kérésednek, csak most olvastam és azt hiszem megfogadom a tanácsodat. :D

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297837 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Ilmadrin írta: Nem tudna valaki segíteni abban, hogy hol van olyan bolt ahol batik meg textil festéket lehet kapni, ha lehet olcsón?

KÉRLEK SEGÍTSETEK! :roll:

UI: Nagyon rákaptam a kreatívkodásra.


Először is van az Üllői úton a Kreatív Hobbi nevű bolt, ha leszállsz metróról vagy 4-6 villamosról a Corvin mozinál, az Üllői úton kell befelé gyalogolni a jobb oldalon, és ott lesz (Üllői út 18.)
Több üzletük is nyílt a közelmúltban. www.kreativhobby.hu/

Aztán vannak kreatív boltok bevásárlóközpontokban is, pl Árkádban a legfölső emeleten amit én ismerek.

A legolcsóbb és legjobb szerintem a Pannoncolor üzlete ahová az MTT tábori beszerzőtúrái során is ellátogatott már alacsony árai és nagy árukészlete miatt. A baj, hogy nagyon kintvan a fenében.
www.pannoncolor.hu

Van még egy viszonylag nagy kreatív bolt a Móricz Zsigmond körtéren is, ha elindulsz a Bartók Béla út baloldalán befelé az Ofotért mellett, kb 500 méter.

Szerintem a Kreatív Hobbi a legdrágább, de van amit csak ott lehet megvenni.

Én a helyedben nyakamba venném a várost és elmennék a Pannoncolorba, mert tényleg megéri. Annyiba kerül ott egy nagy üveg textilfesték, mint máshol a kisüveg.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297834 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nem tudna valaki segíteni abban, hogy hol van olyan bolt ahol batik meg textil festéket lehet kapni, ha lehet olcsón?

KÉRLEK SEGÍTSETEK! :roll:

UI: Nagyon rákaptam a kreatívkodásra.

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297819 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
CSÜTÖRTÖKÖN TEXTILFESTŐ TALI!

GYERTEK (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #297682 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Soul: az agyam eldobom..., hol bújkáltál eddig??? A kép fantasztikus, a galériádat meg még mindig nem hevertem ki! :hello: :hello: :hello: Gratula, de nagyon!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #297584 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Egy fél-elf varázslólány:
www.deviantart.com/deviation/31423240/

Basszus,ez...ez....nagyon nagyon jó lett..Teljesen ledöbbentem...Van benne valami...valami...nagyon különleges...Gratulálok!

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.722 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére