Állatbarátok

Több
16 éve 9 hónapja #345238 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Maglor írta: +, h mentsük meg a jegesmacikat! :wink: Akit érdekel, jöjjön bátran!


Efölött nem tudtam elmenni, bár úgyse mehetnék, de:

És mentsük meg a pingvineket is! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #345222 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hnap (szept. 29.) egész nap (vagyis kb. f11-től) a WWF Magyarország mindenkit szeretettel vár a Margitszigetre (nagyrét asszem). A téma a klímaváltozás megelőzése & az energiatakarékosság lesz. +, h mentsük meg a jegesmacikat! :wink: Akit érdekel, jöjjön bátran!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #345003 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ardenis írta:

Vikil írta: n vasárnap akartam hasonlóképpen helyrerakni barátnőm lovát de sebesvágtában satufékezet én meg fogtam a talajt


Jaj...
Mit értesz a "hasonlóképpen helyrerakni" alatt?

Nesi:OK, nem vitázom, csak egy ötlet volt...


Hát a ló balkézre nem akart nagykört vágtázni + hisztizett

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344997 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ardenis írta: Nesi:OK, nem vitázom, csak egy ötlet volt...


Ardenis: Nem azért mondtam, amit mondtam, sőt... Amúgy az ötlet jó, mert közben eldöntöttük, hogy valószínűleg menhelyről veszünk ;) :) Csak ugye, hogy milyet... Mennyivel könnyebb lenne az élet, ha madarat kéne venni a nagymamámnak... :D Mondjuk pingvint... :P Jó, ez vicc volt, de díszmadarak terén tényleg simán eldönthetném, mert azokat kábé annyira ismerem, mint a görög regéket. (értsd: nagyon jól :P ) Például egyszer a bátyám papagájszerű állattal álmodott, és kérdezte, hogy milyen fajta. Első vázlatos elmondása alapján kapásból lórira tippeltem, mikor meg részletesebben mondta, akkor hegyire... De az volt a kész, hogy mikor kinyitottam neki a Siroki Zoltán:Díszamadarak a lakásban c. könyvet, ami a fő forrásom, és megmutattam a hegyi lóri képét, kiderült, hogy majdnem teljesen ugyanígy nézett ki - pedig a bátyám addig az életben nem látott hegyi lórit... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #344992 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: n vasárnap akartam hasonlóképpen helyrerakni barátnőm lovát de sebesvágtában satufékezet én meg fogtam a talajt


Jaj...
Mit értesz a "hasonlóképpen helyrerakni" alatt?

Nesi:OK, nem vitázom, csak egy ötlet volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344964 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ardenis: Örömmel választanánk menhelyi keverék kutyát, de egy gond van (igen, csak egy :P ): hogy kölyök kellene, márpedig a kölyök keverékeknél nem mindig (a mindig sok esetben elhagyható :) ) lehet eldönteni, hogy mekkora lesz, ha megnő...
Ami a "macskásságot" (:P) illeti:
Nem csak nevelés, de összeismertetés kérdése: ha kölyök a kutya, simán összeszoknak (márcsak ezért is kiskutya kéne), lásd valamelyik lentebbi hozzászólásom ;) :)
Megj.: Bársony cicánk sem mai macska, és rövid idei kutyalátogatások alkalmával tapasztaltuk, hogy idegrohamot kap a hiperaktív (ezt tűri a legkevésbé), kisméretű, vékony hangon csaholó kutyáktól, akik meg akarják szaglászni :D
(ezt nem befolyásoló tényként mondom, csak úgy, hogy járjon a szám ;) :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344928 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szemét 1 helyzet
n vasárnap akartam hasonlóképpen helyrerakni barátnőm lovát de sebesvágtában satufékezet én meg fogtam a talajt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #344821 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil:Vagy állandó mozgáshiánya van, vagy nem tudom, de ha egyszer vágtáztam vele, és megállítom lépésbe,kb. 2-őt lép, és megindul expressz-getésbe.Visszafogom:kezdi az egészet előlről.
Illetve nem lehet a lovat bal kézre lovagolni.Állandó ellenállításba van a feje, keresztbe lép a pályán, aztán madzagon, karámon, mindenen keresztül kivisz a pályáról...Rendes, nem? Az érdekes a dologban az, hogy egyszer már leneveltem róla, aztán másfél hétig nem ültem rá, és újrakezdte az egészet.A legnagyobb próbléma pegig az, hogy csak félig az enyém, és nincs beleszólásom, hogy kit ültetnek rá...8 éves,3 éve lovagolták be, Húsvét óta lovagolom. Páran ódákat zengenek arról, hogy mit csináltam(mennyit dolgoztam) a lóval"felültem egy kicsit szőrén a Holdira, és amint érezte, hogy elbizonytalanodom, rögtön megállt.Azt hittem megzabálom"
"Ugrottunk vele akadályt, és teljesen jó volt mindkét kézen", "Amióta te ülsz rajta nagyon sokat fejlődött"....(megjegyzem, kezdetben se elkapni, se nyergelni, se felkantározni nem lehetett könnyen.A zablától még most is fél.)
Ergo:kb. fél év melóm arra volt jó, hogy mindenki tudja használni a lovat csak én nem.A lovardavezető szerint velem van a baj, mert mindenki másnak "működik"...Hát kezdem az egész hercehurcát az elejéről:Körkarám, stb...Az a baj, hogy lassan ötletem sincs, hogy mit csináljak.A már megoldottam pedig arra vonatkozott, hogy azt hittem, hogy megoldottam. Hát ennyi.Részemről téma lezárva. :(

Nesi:Én egy kedves kis(menhelyi) keveréket ajánlanék, mert:
1-választható méret :D (szőrzet) :P
2-a macskákkal való barátság nem fajta, hanem nevelés kérdése
3-ingyen van(bár ez nem biztos,hogy szempont :? )
4-sokkal hálásabbak(ez TAPASZTALAT)
5-nincsenek a kitenyésztésből adódó rendellenességei, pl.:csípőízületi diszplázia(nehéz szó :D ), idegesség
8-jobban bírják a "ridegtartást"
7-és álltalában(bár nem mindig)okosabbak is
Amúgy neked is köszi, hogy megpróbáltál segíteni, csak vak vagyok, és nem vettem észre a hozzászólásod... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344791 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Penngaladiel írta: Nesi:
Én ugyan nem vagyok nagy kutyás, soha nem volt saját kutyám, de szerintem egy tacskó lenne megfelelő, természetesen rövidszőrű, annak biztosan nincs gond a bundája ápolásával. Kicsi, barátságos, okos, a macskával is össze lehet szoktatni, bár egy temperamentumosabb macska terrorizálni tudja :lol:


Igen, erre én is gondoltam, de mikor megkérdeztem, felvilágosítottak: egyrészt személyes okok miatt nem lehet, másrészt meg a tacskó kicsit idegen az idegenekkel... vagyis... bizalmatlan az idegenekkel, és a nagymamámhoz járnak albérlők, ami miatt ez nem lenne jó. Másodrészt meg ás (némelyik). (Igaz, hogy mindkettő terén meg lehetne nevelni, de a nagyszüleim nem arról híresek, hogy bármelyik háziállatukat, legyen kutya vagy macska, túlzottan megnevelték volna... Csak annyira, amennyi a minimum... Hogy jöjjön oda, ha hívják, menjen a helyére, ha küldik, és üljön le. Slussz.) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344786 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nesi:
Én ugyan nem vagyok nagy kutyás, soha nem volt saját kutyám, de szerintem egy tacskó lenne megfelelő, természetesen rövidszőrű, annak biztosan nincs gond a bundája ápolásával. Kicsi, barátságos, okos, a macskával is össze lehet szoktatni, bár egy temperamentumosabb macska terrorizálni tudja :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344699 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ardenis írta: Nóli:Kösz, már megoldottam.De nem orvosilag kezelhető bajai voltak.Én bénáztam el a nevelését....Na mind1.

Az állatorvosi engem is érdekel, de messze van még.De ez a téma eléggé OFF.


Nem meséled el én kíváncsi lennék nekem is van pacim és nekünk is akadnak néha problémáink

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #344632 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nóli:Kösz, már megoldottam.De nem orvosilag kezelhető bajai voltak.Én bénáztam el a nevelését....Na mind1.

Az állatorvosi engem is érdekel, de messze van még.De ez a téma eléggé OFF.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344579 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ardenis: írd le a problémád a pacival. Én mot kezdtem az állatorvosit, és ha én nem is tudok segíteni, de remek kis helyeken tudok érdeklődni! :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344569 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: Nesi, én úgy tudom, hogy nagyon sok kutyafajta össze tud barátkozni kölyökként egy macskával. Nálunk ez törpeuszkár-Bandika és boxer-Bandika párosításokban történt meg. (Bandika ugyebár a macs. :D Vörös félperzsa. Szappanoperánkba későn bekapcsolódó fórumozók számára. :D )
Mindkettő sikeres összebarátkozás volt, éveken át. :)
De kutyafajtát nem fogok javasolni, mert mindenkinek más tetszik, és mindenkinek más tapasztalatai vannak. A törpeuszkárral kevés gond van, már csak a szőre miatt is, de ez főleg lakásokban lakó szerencsétlen kis szobakutyák esetén fontos, mint nálunk volt szegénykém.


Ami a kutya-macska barátságot illeti: Fidó kölyök volt, mikor a Bársonnyal megismerték egymást; egymásra meredtek, kábé negyed percig, aztán mindkettő megfordult és elfutott. Fidó nem tudta, mi az (kicsi volt még), Bársony meg tudta, hogy kutya, és félni kell tőle. :D

Más:
Nyugodtan ajánlj, mert azért kérdeztem, hogy mndenkinek az ajánlatát meghallgassam, aztán majd kiderüljön, hogy milyen fajta volna a legcélszerűbb a nagymamámnak ;) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344568 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nesi, én úgy tudom, hogy nagyon sok kutyafajta össze tud barátkozni kölyökként egy macskával. Nálunk ez törpeuszkár-Bandika és boxer-Bandika párosításokban történt meg. (Bandika ugyebár a macs. :D Vörös félperzsa. Szappanoperánkba későn bekapcsolódó fórumozók számára. :D )
Mindkettő sikeres összebarátkozás volt, éveken át. :)
De kutyafajtát nem fogok javasolni, mert mindenkinek más tetszik, és mindenkinek más tapasztalatai vannak. A törpeuszkárral kevés gond van, már csak a szőre miatt is, de ez főleg lakásokban lakó szerencsétlen kis szobakutyák esetén fontos, mint nálunk volt szegénykém.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344562 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ardenis, én ismerem a lovakat, de azért ilyen mélyen nem... De ha megdobsz egy privivel/itt részletezed a problémát, megkérdezem az egyik ismerősöm, aki igazi lószakértő ;) :P Talán tud valamit :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #344550 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Van itt Valaki, aki ért a lovakhoz?
Kisebb (viselkedési) gondok vannak a Holdikámmal, és nem igazán tudom, hogy mit kezdjek vele...Tudna Valaki segíteni, ha szépen megkérem? :? *reménykedőmosoly*

Holdi a lovam, ha ez nem lenne érthető... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #344503 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jóvanna... :oops: :P


Ami viszont fontosabb: a nagypapám mostanában halt meg, és most a nagymamám teljesen egyedül van. Szeretnénk mellé egy kutyát, csak nem mindegy, hogy milyet. Először is, egy kisméretű kutyus kellene, amit lehet pl. kutyakosárban vinni, hogy ne legyen helyhez kötve a kutya miatt. Viszont nem ilyen kényesebb öleb kellene, és lehetőleg olyan bundájú, amivel nincs sok gond (kozmetika, kódistetű, stb. amelyből tenyészik azért a kertben, hiába gyomlálja a nagymamám). Kert tehát van, így helyi akadály nincs. Ellenben van macska. Ami nem biztos, hogy probléma, mert az előző kutya, Eru nyugosztalja, összebarátkozott vele, és játszottak. Ja, és lehetőleg kölyök legyen még, az előző kutyus is kölyökként haverkodott össze a macsekkal... :D Szóval, hogy szerintetek milyen kutyafaj van, amire ez ráillik? Mert a kutyák területén nem mozgok olyan biztosan... (, mint mondjuk a pingvinekén :P )
Előre is köszönöm! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344502 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nesi írta: Vegyél papagájt, nagyon aranyosak, és sok tévhit kering róluk.


Bocs, de ez így lol :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344499 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vegyél papagájt, nagyon aranyosak, és sok tévhit kering róluk. Ha rendesen (pl. hetente) tisztítod a kalitkáját, nem büdös. Igaz, a tollait néha fel kell porszívózni, de ha veszel egy önetetőt, ami max. 500 HUF, akkor nincs gond a kajával, azt úgy háromnaponta kell teletölteni, a madár éhségétől, és az etető méretétől függően. Önitató is van, de vizet kell frisset adni. És nagyon aranyosak... :P Persze, simogatni nem lehet, ellenben csiripel :) (és megtanítható beszélni is, sok-sok kérdőjellel... :D ) És elfér egy kis lakásban is. És színessé teszi a napjaidat. Csak vigyázz, hogy ne szellőztess, míg kiengeded! ;) (Mert ki kell engedni őket repkedni a szobában) És ha esetleg veszel, akkor hullámospapagájt, mert nekem is az van, és ez nyomós érv :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #344498 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Állat nélkül rossz. :(
Sokat vagyok Bp-n mostanában, rokonoknál alszom. Nincs háziállatuk. Nagyon hiányzik a kutyánk (leginkább pedig apué), meg a tengerimalacom. bírom a macskákat is, de nekem még ose volt. Szal nagy hiányérzetemben, mikor egy napon rájöttem, h (ott Budán) a szomszéd cica tök szelíd, alig akartam elereszteni (nem úgy értem, h erőszakkal visszafogtam, csak szomorú voltam).
Elvileg felnőtt volnék pedig... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343682 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Érdekes... Mondjuk könnyen lehet, hogy nem egy faj, mert annyira sokféle és különböző van, hogy simán elképzelhető.
A magyar Wiki szerint a vadászgörény a közönséges háziasítása... De ha már Wiki, akkor angol Wiki ;) :D
Mindenesetre... közönséges,vadász,- és mezei görény hibridek vannak :)

(Megj.:Majd megkérdezünk egy görényészt :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343680 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nesi írta: Ja, én meg arra a mosómedvés "maszkra" gondoltam, ami a közönséges görénynek van, a vadászgörénynek viszont nincs. :oops: :D De ez nem biztos (viszont végigolvastam mindkét szócikket, és nem említi, szóval könnyen lehet, hogy tévedtem... )

Szerintem az a vicces, hogy lehet, hogy a sok-sok vadászgörény nem is mind tartozik egy fajba.
Elég különbözőeket láttam. Szerintem nagyon keveredett banda lehet...
Meg az angol wiki is írja, hogy a biológusok nem biztosak benne, hogy tipikusan a vadászgörény honnan is van, hogy a közönséges görény háziasítása, vagy valami másik nemtommiamagyarneve sztyeppei görény-menyétizé, vagy a kettőből hibrid, vagy mi...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343678 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ja, én meg arra a mosómedvés "maszkra" gondoltam, ami a közönséges görénynek van, a vadászgörénynek viszont nincs. :oops: :D De ez nem biztos (viszont végigolvastam mindkét szócikket, és nem említi, szóval könnyen lehet, hogy tévedtem... )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343676 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nesi írta: Igen, erre gondoltam ;) :D
És ha jól tudom, a vadászgörénynek egyáltalán nincsen "pofázmánya", ahogy Kar'sa mondta, de ez nem biztos, csak dereng, hogy olvastam valahol... :roll: :P

Úgy értettem, hogy a feje, az arca, ilyesmi... az csak van neki... :roll:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343675 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igen, erre gondoltam ;) :D
És ha jól tudom, a vadászgörénynek egyáltalán nincsen "pofázmánya", ahogy Kar'sa mondta, de ez nem biztos, csak dereng, hogy olvastam valahol... :roll: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343663 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Nesi írta: Köszike :P (Mondjuk, ha már itt tartunk, szerintem a közönséges görény aranyosabb a vadászgörénynél, de fura volt... pórázon látni :P . Vagyis szokatlan. Eddig csak vadászgörényt láttam :) )


Nem igazán értem hogy hogy érted ezt a vadászgörény közönséges görény dolgot
Színbeli külömbség vagy m9i?

A vadászgörény alfaj.
A kettő (IMHO) egészen különbözően néz ki (a közönséges görénynek másmilyen a pofázmánya):
Görény
Vadászgörény

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343659 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nesi írta: Köszike :P (Mondjuk, ha már itt tartunk, szerintem a közönséges görény aranyosabb a vadászgörénynél, de fura volt... pórázon látni :P . Vagyis szokatlan. Eddig csak vadászgörényt láttam :) )


Nem igazán értem hogy hogy érted ezt a vadászgörény közönséges görény dolgot
Színbeli külömbség vagy m9i?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343428 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszike :P (Mondjuk, ha már itt tartunk, szerintem a közönséges görény aranyosabb a vadászgörénynél, de fura volt... pórázon látni :P . Vagyis szokatlan. Eddig csak vadászgörényt láttam :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343426 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nesi írta: De vadászgörény, nem? Tudod, olyan háziasított.. Azon csodálkoztam, hogy az egyik közönséges görény volt :)

(Ha szépen megkérlek, küldesz róluk egy képet? :D :tongue: )

Mot nincs nálam a fényképezőnk e amint lessz ide rakok fel képet oks?
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.252 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére