Állatbarátok

Több
16 éve 10 hónapja #343252 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
De vadászgörény, nem? Tudod, olyan háziasított.. Azon csodálkoztam, hogy az egyik közönséges görény volt :)

(Ha szépen megkérlek, küldesz róluk egy képet? :D :tongue: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343227 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekünk is vannak görieink és két hétig nem foglalkoztam velük és úgy elvadultak majdnem letépték a kezem :D :? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #342645 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Amikor voltam valami állatos rendezvényen kisgyerekeknek (árultak könyveket is... ez mindent megmagyaráz), volt egy lány, akinek két görénye volt, de olyan aranyosak voltak... :P Az egyik vadászgörény volt, és piros szemű, sárga bundájú, a másik meg - amin kissé csodálkoztam - közönséges görény, szóval a barna bundás, maszkos, satöbbi. (Egyébként hamar megunta, hogy fű-fa meg akarja nézni... Szóval nem volt olyan barátságos, mint a háziasított, persze nem csoda... A másikat nem zavarta, csak mikor elkezdődött a műsor, akkor ideges lett mindkettő, akkor el is vitte őket a gazdájuk :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #342619 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Józsi bácsi zötyög a szekéren. Utána a kutyája baktat. Józsi bácsi az ostorral oda-oda csap a lova farára. Egyszer csak a ló megszólal:
- Te, Józsi! Ne üssél már azzal az ostorral, én is egy érző lény vagyok...
Józsi bácsi rémületében leugrik a szekérről, elkezd rohanni, utána a kutyája. Futnak majd' egy órát, s leülnek pihenni. Ekkor megszólal a kutya:
- Hú, ba**meg, de megijedtem, mikor megszólalt a ló!


Én ezt úgy is ismerem, hogy zötyög a szekéren, és megszólal a ló, hogy ne üsse
- Soha nem hallottam még lovat beszélni - mondja józsi bácsi
- Én sem. - mondta a szekér :D :D:D:D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #342607 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Chyrdan írta: Nekem lemingjeim vannak! :P
Admirális és Grafiti! Olyan jópofe jószágok, és egyáltalán nem depisek, mint ahogy a közhülyedelem állítja!


Na várd csak meg, amíg elszaporodnak és elindulnak, hogy tömegesen belefojtsák magukat a vécébe :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #342591 Írta: Chyrdan
Chyrdan válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem lemingjeim vannak! :P
Admirális és Grafiti! Olyan jópofe jószágok, és egyáltalán nem depisek, mint ahogy a közhülyedelem állítja!

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #342131 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Valaki ki tudná törölni ezt a pár hozászólást megköszöném! :D

Adig isHogyan nyissuk ki a karám kapuját
Arab telivér:"Kérj meg valaki mást,én épp a patáimat fényesítem,és még nem száradt meg rajtuk az olaj!"
Belga melegvérű:"Álljatok félre! Mindjártnekimegyek és kinyitom az orrommal!"
Morgan:"Csak nyugalom, nem kell aggodalmaskodni! Néhány mély lélegzetvétel, és egy szempillantás alatt megcsinálom!"
Lipicai:ugyan már, minek kinyitni! Egyszerűen átrepülöm ezt a vackot!
Angol telivér:"csak meg kell várni a csengetést, akkor majd madától kitárul a kapu."
Póló póni:"Hmm...csak lenne nálam az ütőm! Néhány jól irányzott csapásnak biztos meglenne az eredménye."
Saddlebred:"Majd én, majd én! Ööö, segítene valaki felrakni a patkóimat?"
Fríz ló:"Kinyitnám én, csak félek, hogy összeborzolódik tőle a sörényem."
Quarter ló:"Talán ha a hátsómmal egy kicsit megpöccintem...Hoppá!
Vissza tudja állítani valaki a kerítést?"
Musztáng "Mi a fene az a karám?"


Józsi bácsi zötyög a szekéren. Utána a kutyája baktat. Józsi bácsi az ostorral oda-oda csap a lova farára. Egyszer csak a ló megszólal:
- Te, Józsi! Ne üssél már azzal az ostorral, én is egy érző lény vagyok...
Józsi bácsi rémületében leugrik a szekérről, elkezd rohanni, utána a kutyája. Futnak majd' egy órát, s leülnek pihenni. Ekkor megszólal a kutya:
- Hú, ba**meg, de megijedtem, mikor megszólalt a ló!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #342130 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk a macskával van ez, Bársony drága az ujja köré tekeri a nagymamámat... meg a nagypapámat is :D Meg néha engem is :oops: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #342129 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kar'sa írta: Olyan megható, hogy még mindig vannak ilyen naiv emberek, akik azt hiszik, hogy az ember tartja a macskát, és nem fordítva... :)


Érdekes sok enbernél van az hogy nem a családnak van kutyája hanem a kutyának családja. :D

Egy kis vidámság

A kismalac elindul új állatokat megismerni. Találkozik az öszvérrel.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok az öszvér.
- Miért hívnak öszvérnek?
- Mert apám ló, anyám pedig szamár.
A kismalac továbbmegy, a bokorbol morgást hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a farkaskutya.
- Miért hívnak farkaskutyának?
- Mivel apám farkas, anyám meg kutya.
A kismalac tovább ballag, majd hirtelen zümmögést hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a lódarázs.
- ....Na elmész te a p...ba!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #342011 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kar'sa írta:

Beradan írta: Hát, hogy őszinte legyek én nem sokat foglalkozom a macskámmal!

Meg vagyok sértve. Imádom a macskákat. Abszolúte macskapárti vagyok.

:oops: Bocsi, nem azért mondtam! :oops: Én állatbarát vok szóval, nincs különösebb macska-, vagy kutyapártiasságom! Denevérek 4ever! :D Amúgy, csak azóta vagyok kicsit hűvösebb, a háziállataimmal, amióta, a kedvenc cicám elhunyt. :cry: (habár már elég idős volt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #341968 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kar'sa írta:

Beradan írta: Hát, hogy őszinte legyek én nem sokat foglalkozom a macskámmal, kap kaját oszt kész! :D Ui.: Ez a mondatod annyira emlékeztet a sógoromra! :) Tudniillik ő a kutyákat kedveli, a macskákat mindig is utálta! És a hozzáállása is kb ilyen. :D

Meg vagyok sértve. Imádom a macskákat. Abszolúte macskapárti vagyok.


Csatlakozom.

(Kincses találta. :-) )

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #341963 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gondolom, megbotránkoztál, hallván, mit műveltem szegény Bársonnyal... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #341957 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Beradan írta: Hát, hogy őszinte legyek én nem sokat foglalkozom a macskámmal, kap kaját oszt kész! :D Ui.: Ez a mondatod annyira emlékeztet a sógoromra! :) Tudniillik ő a kutyákat kedveli, a macskákat mindig is utálta! És a hozzáállása is kb ilyen. :D

Meg vagyok sértve. Imádom a macskákat. Abszolúte macskapárti vagyok.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #341955 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kar'sa írta: Olyan megható, hogy még mindig vannak ilyen naiv emberek, akik azt hiszik, hogy az ember tartja a macskát, és nem fordítva... :)

Hát, hogy őszinte legyek én nem sokat foglalkozom a macskámmal!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #341954 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Olyan megható, hogy még mindig vannak ilyen naiv emberek, akik azt hiszik, hogy az ember tartja a macskát, és nem fordítva... :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #341953 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az lehetséges, hogy máshol is kap kaját, a mi utcánkban például, van egy személy aki a fizetésének jelentős részéből, kutya- és macskaeledelt vásárol. Reggelenként pedig bejárja az egész falut és húst dobál be a kerítéseken, vagy szárazkaját szór a házak elé! Komolyan mondom, szerintem nem normális! :roll: Habár sok kóbor cicát segít örökbe ajándékozni! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #341952 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Encsi írta: (A mieinkel Fingon... izé.. finom sincs, h mi van, meg hol vannak, mert az anyjuk elszálltotta őket a kertünkből... azért remélem, élnek még :( )

A mi cicáinkkal is történt már ilyen, de később visszajöttek, az anya tudja hol kapnak kaját. :D Úgyhogy szerintem nem kell félni, semmi bajuk sincsen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #341889 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Persze, hogy azért még ivartalanítás után is bejárja a birtokot a kijárós kandúr, sőt, meg is védi a területét a betolakodóktól (bár ez már temperamentum kérdése), de egyrészt beéri kisebb területtel, mint az ivaros kandúrok, másrészt kevésbé keveredik bajba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #341698 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem mindig sikerülnek a dolgok tökéletesen. Lehet, h nem csajozni járt el, hanem máshol is kapott kaját. vagy vmi ilyesmi..


__________________

más: SZÜRKE CIRMOS KISCICA SÜRGŐSEN ELAJÁNDÉKOZÓDNA!!!!!!!!!!!!!!

(A mieinkel Fingon... izé.. finom sincs, h mi van, meg hol vannak, mert az anyjuk elszálltotta őket a kertünkből... azért remélem, élnek még :( )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #341570 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megjegyzem, a nagymamámék egyik (hím) kutyája még ivartalanítás után is eljárt, máig se tudni, miért, és bár kiskutya sose lett, az elmászkálás sem szűnt meg... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #341524 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Penngaladiel írta: Altaris, milyen nemű a macska? Az elcsavargás ellen a szereteten és a biztonságos otthonon kívül az ivartalanítás is egy jó megoldás, igaz, egyszer nagy tortúra a macsnak és nektek, de utána nem őrjítik meg a hormonjai szabályos időközönként. Plusz a nemkívánt macskaszaporulat ellen is jó ;)


Ez igaz agy ismerősömnek is az Ormányosmedvéje is megnyudodott

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #341431 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Penngaladiel írta: Altaris, milyen nemű a macska? Az elcsavargás ellen a szereteten és a biztonságos otthonon kívül az ivartalanítás is egy jó megoldás, igaz, egyszer nagy tortúra a macsnak és nektek, de utána nem őrjítik meg a hormonjai szabályos időközönként. Plusz a nemkívánt macskaszaporulat ellen is jó ;)


pont emiatt hoztunk kandúrt... az elkóborlás nem lenne baj, csakj hogy ez az elkóborlás az volt (mint nemrég kiderült) hogy a szembe-másod-szomszéd kisebbségiek bezárták a házba.... :s

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #341430 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Altaris, milyen nemű a macska? Az elcsavargás ellen a szereteten és a biztonságos otthonon kívül az ivartalanítás is egy jó megoldás, igaz, egyszer nagy tortúra a macsnak és nektek, de utána nem őrjítik meg a hormonjai szabályos időközönként. Plusz a nemkívánt macskaszaporulat ellen is jó ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #341411 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:) huh.. szegény papagáj.. egyik se kellemes...

képzeljétek... a macskám egyszercsak eltűnt... aztán meglett... aztán megint eltűnt... és újra meglett... és megint eltűnt,... és újra megtaláltuk... csak épp ekkor már olyan vad volt, hogy miután sikerült megnyugtatgatnunk hogy mi nem bántjuk, betadinozhattam végig a kezem és a lábam.... ennek eredményeképp bent tartottuk a szobában, mire fel hál'" ég visszaszokott hozzánk. azóta velünk van... :) olyan kis szelíd lett :) *mmint megvéd magát ha kell, de felénk már nem vad! :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #341398 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Encsi írta: nyugi az osztálytársam papagája magfagyott, vagy valami ilyesmi történt vele..
Asszem kirakták a kertbe, az meg ült a rúdon, és egyszer csak leborult, onnan. de az i lehet, hogy végelgyengülés :D


Ha a napra rakta inkább agyvérzés

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #340766 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Amíg annyira meg nem öregszik, hogy madarat sem fog tudni fogni :roll: :P Egyelőre azonban maga köré csavarja a nagymamámékat... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #340738 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha eszik madarat nem fog éhenhalni
:)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #340737 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A nagymamámtól kitelne, hogy csizmát is vegyen neki, ugyanis látni kéne, mit erőlködik, hogy Bársony megegyen valamit... Bezzeg madarat van képe... A múltkor is találtam egy feketerigófejet a kertben... Van egy-két tippem, hol lehet a többi része... :roll: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #340698 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Csízmás kandúr :D :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #340674 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Most átmegyünk "Állatbarátok" témából "Állathalálok"-ba... A nagymamámék Bársony nevezetű macskája él még, de ha meg is hal, hát éhhalálban, mert nem eszik, a nagymamám már mindenféle macskakaját kipróbált, ilyen hót drágákat is, meg vesét, meg egyéb ilyen részeket is a hentestől, de azt is csak néha eszi meg... A bőrével meg minden baj van, iletve mostanában már nincs, de régebben volt. Meg akkora bajsza van annak a Bársonynak, hogy minden macskának díszére válna... A madarakat meg az egereket megfogja, előbbit megeszi, utóbbit nem. Le is fényképeztem egy döglött egeret, mikor behozta a konyhába... :D De azt az egeret, ami a nagymamám kamrájában lakik, a nagymamám képtelen megfogni, mert a macskát berakni közveszély a tárgyakra, vagy ki kell pakolni mindent... :P De amúgy a Bársony nagyon aranyos, ha dühödben le akarod harapni a fejét, csak egyszer rádnéz a naaagy zöld szemeivel, és nem lehet rá haragudni, pedig nagy madárvédő vagyok... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.067 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére