Találkozások

Több
19 éve 2 hónapja #258330 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
Most csütörtökön (Május 26.) 19:00-tól (kezdve az előzenekarral, akit érdekes módon eddig sehol, még a jegyen sem láttal feltüntetve) a PeCsa szabadtéri színpadán, jegy nekem még 5500,- volt, most nem tudom, van-é emelt árú.

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258325 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Ille / Lórien írta: Hol és mikor lesz pontosan a koncert? Mennyibe kerül a jegy?
Bocs, egy kicsit le vagyok maradva. :oops:

legjobb tudomásom szerint most csütörtökön pesten valahol....de asszem nem én vagyok a legmegbízhatóbb forrás :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258321 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Találkozások
Hol és mikor lesz pontosan a koncert? Mennyibe kerül a jegy?
Bocs, egy kicsit le vagyok maradva. :oops:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258299 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna/ *gézamalac* írta:

Elmoth írta: Sokan? csak mer még biztos van jegy, merhogy szabdtéren lesz. Találkoztok vhol koncert elQtt?


Nincs már jegy... :cry:




DE VAN!!!

Kispajtások,

most kaptam a hírt, hogy az Europark melletti Headbangerben MÉG VAN Nightwish-jegy!!!

HurráHurráHurréééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258254 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Elmoth írta: Sokan? csak mer még biztos van jegy, merhogy szabdtéren lesz. Találkoztok vhol koncert elQtt?


Nincs már jegy... :cry:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258216 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Találkozások
Én szívesen mennék kukázni a hegyre (nem árt a betevő a hétvégére), szóljatok, ha máskor is lesz, de apósomnak lesz a születésnapja... Apropó születésnap!
Cala, Bódog szülinapot! Ha kérsz, akkor Neked igyen adok az ingyenes meghívóból! :-)

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258214 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát elég sokan jönnek innen a fórumról. Én arra nem mérget h van még jegy.. de lehet. legtöbben már megvettük kábé 1 hónapja.. Nemtudom a többiek hol találkoznak, de valsz lesz egy tali fél 6 körül a Pecsa előtt. (de nem biztos)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258212 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Találkozások
Sokan? csak mer még biztos van jegy, merhogy szabdtéren lesz. Találkoztok vhol koncert elQtt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258209 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Elmoth írta: Ugye jöttök holnapután Nightwishre????


Igen!!! ([size=9:2xemco36]hogy lehet ezt sárgával beírni? [/size]:P)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258208 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Találkozások
Ugye jöttök holnapután Nightwishre????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258130 Írta: iljusin
iljusin válaszolt a következő témában: Találkozások
Na,mondom,hozzatok szemeteszacsit piliscsévre,óvjuk a környezetet :cross: :D

the best of csatarepülő

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258119 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Találkozások

ADIM a Des írta: EGY KIS EMLÉKEZTETŐ!

ADIM a Des írta: Üdv mindenkinek!

FELHÍVÁS!!!


Ha van kedved egy néhány órás, kellemes kis sétahajózásra a Dunán, és ráérsz június 4-én, akkor ne hagyd abba az üzenet olvasását! Vannak ingyenesen meghívóim egy ilyen hajókázásra, amit szívesen szétszórok köztetek, amennyiben van rá igény. És most a részletek:

2005. június 4-én (szombaton) 13.00-16.00 között folyik le (a Dunán) a sétahajzás. Megjelenés a Vigadó téri hajóállomáson félórával (12.30) az indulás előtt (ami fontos is, mert sokan szoktak lenni, és nem árt, ha az ülőhelyhez bézbólütő nélkül juthat hozzá a kikapcsolódni vágyó).

- A hajón tombol majd a tombola 100 Ft-ért, amin akár bécsi szárnyashajózást is lehet nyerni (nekem eccer sikerült), de maga a meghívó is részt vesz egy sorsoláson. Az sem kizárt, hogy skandihajó lévén rejtvényfejtő vetélkedő lesz, ezért nem árt, ha írószerszámmal is készültök.

- Ha rossz idő lesz, fűthető és fedett hajó indul, de júniusban reméljük, erre már nem kell készülni.
További infó a MAHART infótól, de ennél többet nem nagyon fog közölni szerintem.

FONTOS: A meghívó tulajdonosa további négy, azaz nééégy személyt vihet magával fejenkénti 500 Ft-ért, ami lássuk be, nem egy komoly összeg egy sétahajózásra, hiszen a túristákat komolyabb összegért furikázzák kevesebb időre...

- Ami még érdekes lehet: a hajón van büfé, de inkább vigyetek szendvicset, az jóval olcsóbb és tudjátok, nagyjából mit esztek. :-) Útlevél nem kell, mert olyan messzire nem mentek, inkább fényképezni érdemes, ahogy a vízközeli szél összeborzolja a frizurákat (kopaszok előnyben!).

- Ha nem tudsz eljönni vagy nem érdekel a téma, de szeretnél valakit meglepni egy ilyen hajókázással, akkor is nyugodtan keress fel egy meghívóért!

Akit érdekel a dolog az:
- találkozik velem a meghívója miatt (nem vagyok nagyon félelmetes, az ork arcom már a múlté, bár egyesek szerint úgy jobban néztem ki)
- megbíz egy közismert tagot, aki központi egyeztetések után találkozik velem, és átveszi a másfél kiló meghívót (ez jobb variációnak ígérkezik. szegény megbízott...)

Elérhetőségem:

moka_miki@freemail.hu

Írjatok, kérdezzetek bátran, nem harapok (csak személyesen).

ADIM a Des


a szülinapom hihi.. júni négy.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258096 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
No mégegyszer!

Junius 3-4! Egy ifjúsági rendezvény keretében Mozimaraton Pápán!
Este 10-től a GyU mindhárom részének maratoni vetítése!

További programok:
Tréfás vetélkedők
Szépségverseny
Disco

Jelentkezés nálam, többnapos program esetén a szállás megoldható (1300 ft körűl)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258063 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Találkozások
EGY KIS EMLÉKEZTETŐ!

ADIM a Des írta: Üdv mindenkinek!

FELHÍVÁS!!!


Ha van kedved egy néhány órás, kellemes kis sétahajózásra a Dunán, és ráérsz június 4-én, akkor ne hagyd abba az üzenet olvasását! Vannak ingyenesen meghívóim egy ilyen hajókázásra, amit szívesen szétszórok köztetek, amennyiben van rá igény. És most a részletek:

2005. június 4-én (szombaton) 13.00-16.00 között folyik le (a Dunán) a sétahajzás. Megjelenés a Vigadó téri hajóállomáson félórával (12.30) az indulás előtt (ami fontos is, mert sokan szoktak lenni, és nem árt, ha az ülőhelyhez bézbólütő nélkül juthat hozzá a kikapcsolódni vágyó).

- A hajón tombol majd a tombola 100 Ft-ért, amin akár bécsi szárnyashajózást is lehet nyerni (nekem eccer sikerült), de maga a meghívó is részt vesz egy sorsoláson. Az sem kizárt, hogy skandihajó lévén rejtvényfejtő vetélkedő lesz, ezért nem árt, ha írószerszámmal is készültök.

- Ha rossz idő lesz, fűthető és fedett hajó indul, de júniusban reméljük, erre már nem kell készülni.
További infó a MAHART infótól, de ennél többet nem nagyon fog közölni szerintem.

FONTOS: A meghívó tulajdonosa további négy, azaz nééégy személyt vihet magával fejenkénti 500 Ft-ért, ami lássuk be, nem egy komoly összeg egy sétahajózásra, hiszen a túristákat komolyabb összegért furikázzák kevesebb időre...

- Ami még érdekes lehet: a hajón van büfé, de inkább vigyetek szendvicset, az jóval olcsóbb és tudjátok, nagyjából mit esztek. :-) Útlevél nem kell, mert olyan messzire nem mentek, inkább fényképezni érdemes, ahogy a vízközeli szél összeborzolja a frizurákat (kopaszok előnyben!).

- Ha nem tudsz eljönni vagy nem érdekel a téma, de szeretnél valakit meglepni egy ilyen hajókázással, akkor is nyugodtan keress fel egy meghívóért!

Akit érdekel a dolog az:
- találkozik velem a meghívója miatt (nem vagyok nagyon félelmetes, az ork arcom már a múlté, bár egyesek szerint úgy jobban néztem ki)
- megbíz egy közismert tagot, aki központi egyeztetések után találkozik velem, és átveszi a másfél kiló meghívót (ez jobb variációnak ígérkezik. szegény megbízott...)

Elérhetőségem:

moka_miki@freemail.hu

Írjatok, kérdezzetek bátran, nem harapok (csak személyesen).

ADIM a Des


"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258055 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Találkozások
Én szerdára vettem jegyet a Corvinba hatra...

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258030 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: Úgy tűnik holnap megnézem a SW3 filmet.
(valsz szinkronnal mert az olcsóbb)
Velem tart valaki?

Corvinban - és még egy pár helyen - szerdán egész nap hatötven. Duna plázában meg kedden ugyanennyi. A különbség, hogy utóbbi játssza feliratosan is. Jobban megérné... (Ma amúgy ebből a szempontból a Westendben dettó... 14:15, 17:30, 20:45 Gondold meg. ;) )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258010 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Tinwe Menelluine Lindis írta:

PiciRigó írta: És lehet csak egy napra, ugyanis vizsga.. :? meg stb szal aki nem tud ottaludni? :? :cry: Pedig oan jó lenne ottfagyni.. :)

Nincs semmiféle kötelem, Te döntesz mikor jössz, meddig maradsz, mit teszel, de az este tűz mellett egy barlangban no és jó társasággal. Szal meggondolandó.


Nem a kedvvel van a gond, az idővel, sajnos az véges.. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257996 Írta: Csév szirt melletti Totem
Csév szirt melletti Totem válaszolt a következő témában: Találkozások
KEdves PAPÁKOK! UTOLSÓLAG SZÓLALOK MEG PILISCSÉV ÜGYÉBEN.

Aki akar jönni Piliscsévre korán az legyen 9:30 kor a nyugaiti előtt a vilingerel szemben, ha van lehetőséged előbb vedd meg a jegyet.

10:06 kor induló vonattal megyünk be Csévre onnantól elmegyünk a színhelyre.

Pilisvörösváron elviekben 10:44kor van

Aki akar jönni Piliscsévre későn mert van jobb dolga pl:szemetet szed

az üljön fel a nyugatiba egy vonatra menjen el Piliscsévig
ott szálljon le menjen be a faluba ott menjetek el a templomig ott csatlakozzatok rá a piros jelzésre és a barlang jelzésig meg ne álljatok
(az omega szerű) ottan vagy a barlangnak veszi az irányt vagy felhív minket hogy itten van e vagy nem. utána vagy lemegyünk elé vagy feljön.
06-30/494-2092

vigyázz a bokádra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257938 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Úgy tűnik holnap megnézem a SW3 filmet.
(valsz szinkronnal mert az olcsóbb)
Velem tart valaki?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257895 Írta: Tinwe Menelluine Lindis
Tinwe Menelluine Lindis válaszolt a következő témában: Találkozások

PiciRigó írta: És lehet csak egy napra, ugyanis vizsga.. :? meg stb szal aki nem tud ottaludni? :? :cry: Pedig oan jó lenne ottfagyni.. :)

Nincs semmiféle kötelem, Te döntesz mikor jössz, meddig maradsz, mit teszel, de az este tűz mellett egy barlangban no és jó társasággal. Szal meggondolandó.

Alakul ez lassacskán, hisz ráérünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257871 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Az emberi Szabad akarat majdnem mindennél nagyobb. Így lehet jönni akár egy percre is. És nincs hideg este abszolute :) A közelben vagy szép kilátó, egy kolostor rom, és kisközért is (10km).

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257855 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Shaman írta: Bármikor jöhettek majd elinvitálunk felfelé. Lehet este is jönni. 28.-án szobat és vasárnap.


És lehet csak egy napra, ugyanis vizsga.. :? meg stb szal aki nem tud ottaludni? :? :cry: Pedig oan jó lenne ottfagyni.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257836 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Találkozások

Alison West írta:

telcontar írta: június 25-én (időeltolt) Líthas, azaz szentivánéj! Egész napos program már délelőttől.


Nekem aznap még szóbeli érettségi van... :(

De az estéd akkor szabad a Líthas-ra!? :wink:
Magam is szomorúan hallom, hogy más szombaton is zajlik az érettségi. :crazy:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257835 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki nem volt ott igazán bánhatja :bawling: , hogy május 20-án lemaradt az első TOLKIEN (OLVASÓ)KÖR-ről (Magyar Tolkien Társaság és a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár által indíttatva). Terítéken volt:
:gandalf2: 1 Varázslat és varázslás Középföldén (előadó: Füzessy Tamás) :sauron1: 2 A legfőbb varázslat: A Gyűrű (előadó: Uhrman Iván)
Mindkét előadás érdekes volt, sokat tanultam. Köszönet érte az előadóknak, + a lehetőségért a szervezőknek és a könyvtárnak.
A beszélgetést a Szíriusz nevű teaházban folytattuk. Ez egy elvarázsolt hely. :heu:
Ja és a TOLKIEN (OLVASÓ)KÖR-nek folytatása következik havonként.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257793 Írta: Csév szirt melletti Totem
Csév szirt melletti Totem válaszolt a következő témában: Találkozások
kep.tar.hu/urnamu/50063077/12692953#2

további ízelítő csévről

vigyázz a bokádra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257788 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Bármikor jöhettek majd elinvitálunk felfelé. Lehet este is jönni. 28.-án szobat és vasárnap.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257787 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
hát lehet jönni bármikor ebben az a legjobb. óránként vannak vonatok

attól függ hányan akarnak jönni attól függ hogy mikor lesz, vagy egyáltalán lesz e közös utazás. igazából ez még eldől.

lehet jönni akármikor akár estére is fel lehet jönni.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257785 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Shaman írta: Látom be vagy zsongva Xyzéééé :-) Ez teccik nekem . Lehet hogy tudok szerezni Csévre egy igazi kecskét amit szvsz Jacopo kisérne fel, és reggel meg is tudnánk fejni :-) )


jeee, kecsketej rulz

már csak annyi kérdésem maradt, hogy mikor van idnulás Piliscsévre?
Ütközik a szombati szemétszedegetéssel? MErt arra már egy hónapja megvan az időpont, és akkor ez erősen keresztbeszervezés... :(

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257778 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Látom be vagy zsongva Xyzéééé :-) Ez teccik nekem . Lehet hogy tudok szerezni Csévre egy igazi kecskét amit szvsz Jacopo kisérne fel, és reggel meg is tudnánk fejni :-) )

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #257735 Írta: Csév szirt melletti Totem
Csév szirt melletti Totem válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyelem már csak 1 hét a csévi bulájig gyeretek minél többen!!

vigyázz a bokádra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.444 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére