Találkozások

Több
18 éve 11 hónapja #268522 Írta: casaubon
casaubon válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen, engem is érdekelne a dolog.

jó tényekből jó mesék
ez egy balfasz nemzedék

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268513 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Találkozások

Cueddo írta:
KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS

eddig 20 hely telt be a 43-ból. gyertek még nyugodtan :)


listááááát plz!!! ;) :) :) :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268512 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS - KISMAROS

eddig 20 hely telt be a 43-ból. gyertek még nyugodtan :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268508 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta:

olorin.papa írta:

Gandalf írta: Közös tüzijátéknézés?


Ebben én is teljesmértékben benne vagyok, bár én csak a TV-n keresztül látom... :(

Lélekben veletek leszek... :hello:


Én a tévéset nem szeretem, mert ott a rendező mindig próbál valamit alkotni, és ezzel elrontja az egészet.

Bár ha bemondók is vannak, az mégjobb... "ez most egy virág alakú robb
anás volt" (nem, a nézők nem ismernek fel egy virágot...)


:cry: Én holnap megyek ki családommal a Mesterségek ünnepére, és 2szer nem fizetnék belépőt... :roll:
De lehetne olyat csinálni, hogy lenne egy koraesti tali (6-7 felé ) azoknak, akik csak tüzijátékozni akarnak? Mert a tömegben nemigen fogjuk 1mást megtalálni...
:szépennéz:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268506 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

olorin.papa írta:

Gandalf írta: Közös tüzijátéknézés?


Ebben én is teljesmértékben benne vagyok, bár én csak a TV-n keresztül látom... :(

Lélekben veletek leszek... :hello:


Én a tévéset nem szeretem, mert ott a rendező mindig próbál valamit alkotni, és ezzel elrontja az egészet.

Bár ha bemondók is vannak, az mégjobb... "ez most egy virág alakú robbanás volt" (nem, a nézők nem ismernek fel egy virágot...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268459 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Közös tüzijátéknézés?


Ebben én is teljesmértékben benne vagyok, bár én csak a TV-n keresztül látom... :(

Lélekben veletek leszek... :hello:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268458 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268436 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali.

Ezennel tudatom minden érdeklődővel, hogy mi [size=9:1o1w4s6m](=uncsitesóim+én)[/size] a MesterségekÜnnepe-látogatást szombaton ejtjük meg. Mindenki, akinek kedve van (és az is akinek nincs :twisted: :D ), csatlakozzék! :wink:
Találkozó: augusztus 20. 10:00 Budavári Sikló felső állomása
Amit jó, ha hozol:
:arrow: belépőre pénz :P
:arrow: megfelelő mennyiségű enni- és innivaló, mert a büfék drágák :roll: :idea:
:arrow: "vásárfiá(k)ra" pénz
:arrow: eső elleni hadfelszerelés (anticucuje, stb. :P )
:arrow: fényképezőgép (kizárólag a rendezvény megörökítésére, nem az ártatlan emtétések paparazziszerű zaklatására :twisted: :reménykedik: :wink: )
:arrow: jókedv :D

Gyertek minél többen! :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268343 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
FIGYELEM!!!

A tábor időtartama tévesen ment ki a levelekben, brutális sajtóhibáról van szó.

Mint ahogy ebben a topikban is olvashattátok, az utolsó nap, a hazautazás nem vasárnap, hanem szombaton történik.

Erről haladéktalanul kimennek az érteítő levelek is, remélhetőleg mindenki megkapja még pénteken, illetve sms-t kap minden érintett. Értesítsetek akit tudtok!

Az ebből adódó problémákért leginkább engem célszerű szidni, mert az én szigorú tekintetem alatt csúszott át ez a téves információ, amely még csak tervbe sem volt soha véve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268329 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Találkozások
Két lelkes önkéntest keresek, akik segítenek nekem, a raktárban rendet tenni és a tábori holmikat leltározni.

Erre augusztus 19-én 11:00-tól kerülne sor.
Jelentkezéseket priviben kérem.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268272 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyelem minden kedves kószálni vágyónak!

Augusztus 20-án, szombaton egy kis túrára invitállak titeket. Az utiterv:

Kétbükkfanyereg - Pilisnyereg - Feketehegyi "sasfészek" menedékház - Kesztölc - Kesztölci erdő - Dorog

Budapestről az Árpád hídi megállóból 7:45 -kor indul a busz, 8:53-ra érkezik meg a kétbükkfanyeregi megállóhoz.

Én Esztergomból megyek a 8:10-es dobogókői buszal, ami elvileg 8:52-re érkeznék meg.

Eső esetén (ami sajnos valószínű) ELMARAD!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268244 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Találkozások
Asszem én mennék, de még előbb össze kell szednem a Nevermore-ra is a jegyet, szóval bízom benne, hogy bő egy hónap múlva még lehet kapni...

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 9 hónapja #268242 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözletem!

Talán járnak ide páran, akiket ez érdekelhet :D
Szóval, december 1-én egy meglehetősen nagy volumenű eseménynek ad otthont a budapesti Petőfi Csarnok: közös turnéjuk részeként egy koncerten lép fel a svéd Hammerfall és a finn Stratovarius együttes. A műfaj ismerői tudhatják, hogy két igencsak nagy névről van szó, így a mindössze 6000 forintos jegyár tulajdonképpen jelképesnek mondható - sőt, október 30-ig kedvezményes áron, 5500 forintért kaphatóak a jegyek. E sorok írója már beszerezte a magáét, aki érdeklődik a koncert után, annak javasolja, hogy tegye minél előbb ugyanezt, mert holtbiztosan telt ház lesz... Bővebb információ ezen a honlapon található, a "Koncertek" menüpont alatt.
Aki pedig jön, és netán nem egyedül akar menni, az szóljon :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268161 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
hali

Akit érdekel a Mesterségek Ünnepe, én 18-át és/vagy 20-át ajánlom :idea:
igen van belépő arra a részre ahol műsorok is vannak
Savaria Karnevál: már hyarnustar népében is felmerült az ötlet - melyik nap?

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268147 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Brisa írta: Azt hallottam, h a Mesterségek Ünnepén van belépő. Ez igaz?


Az "érdemi" részére van belépő, mi általában az alsó bejáratnál (a Sikló mellett) szoktunk bemenni, ha jól emlékszem, tavaly a felnőtt belépő 800 Ft körül volt, sajnos :(

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268134 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Bizonyos részeire van belépő, de bizonyos részére nincsen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268104 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Azt hallottam, h a Mesterségek Ünnepén van belépő. Ez igaz?

A Savaria Karneválra (Szombathely) jön valaki Celebromon, rajtam és talán Erdán kívül?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268053 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
És a Mesterségek Ünnepén minden évben részt szokott venni a Velemi Stúdió is! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #268026 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: Jaja, aug. 20. talit támogatom!
Valaki vmelyik nap Mesterségek Ünnepe, Vár? :idea: katt ide infóér'
mindenesetre én mindenkinek melegen ajánlom, nagyon nagy buli az a hatalmas vásár :wink:


Huhh, Kincső, jó 5let, én már többször is voltam ott, és szerintem nagyon megéri, nem csak a vásári fergeteg miatt, hanem az éppen zajló programok miatt is érdemes 1 napot rászánni. Tavaly pl. gólyalábasokat láttam, és egy nagyon jó kórust hallgattam meg :)
Idén is megyek, mindenképp, csak még nem tudom, kikkel... Mert ugye az Anyukám is érdeklődne, meg a barátnőm is :)
Szóval mindenképpen értesíts, hogy emlyik nap lenne az! Köszi szépen ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267936 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: Valaki vmelyik nap Mesterségek Ünnepe, Vár? :idea: katt ide infóér'
mindenesetre én mindenkinek melegen ajánlom, nagyon nagy buli az a hatalmas vásár :wink:


Én szeretem az ilyesmit, pont akkor megyünk nyaralni (jó dolog évente egyszer a fővárosba látogatni...). Vajon rá tudom-e beszélni a családot...

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267894 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Találkozások
Jövő hét szombatra (augusztus 20-a) tervezek egy Dobogókői túrát, akit érdekelne légyszives jelezze nekem priviben :) Részleteket majd később.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267876 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Vöröspuli írta: szerintem érdemes onnan jók a látási viszonyok :)

tavaly szépen lehettt látni


És állni kb 4 órát a rohadt erős szélben...De a látvány tényleg szép volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267871 Írta: Vöröspuli
Vöröspuli válaszolt a következő témában: Találkozások
szerintem érdemes onnan jók a látási viszonyok :)

tavaly szépen lehettt látni

"Elmegy a kugli egy este berúgni, mert ő az a akugli ki nincs fából!"(Illés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267870 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Tűzijátéknézés? Közös? Petőfi hídról? (vagy melyikaz)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267814 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Jaja, aug. 20. talit támogatom!
Valaki vmelyik nap Mesterségek Ünnepe, Vár? :idea: katt ide infóér'
mindenesetre én mindenkinek melegen ajánlom, nagyon nagy buli az a hatalmas vásár :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267709 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
Hivatalos pályázat az "Őszi Találkozó" megszervezésére

A Magyar Tolkien Társaság Elnöksége pályázatot hirdet az "Őszi Találkozó" megszervezésére. A pályázatot a vezetoseg@tolkien.hu címre várjuk 2005. szeptember 10. éjfélig.

Tudnivalók :
A Találkozó ideje 2005. október.
Az Őszi Találkozó egy 2-3 napos, ottalvós, szervezett-programos cool-turális és a közösségnek szóló hétvége Magyarországon.
E 2-3 nap alatt szeretnénk ha bemutatkozna egy város, egy falu, megismerhetnénk a helyi kulturális, történelmi és gasztronómiai értékeket és jól éreznénk magunkat együtt.
A szervezőknek gondoskodniuk kell a szállásról és a szervezett programokról (például kiállítások, fürdők, színház stb. )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267460 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem is igaz tök jó volt :D DD (csak fáradt voltam)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267455 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

Aranill írta: De jó most a Lammast ünneplőknek, ha nem dolgoznék ott lennék. :?


Hóó, jól eláztunk, reggel arra ébredtünk, hogy szakad az eső a fejünkre... :lol: De amúgy jó volt, csak nagyon kevesen voltunk. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267448 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Találkozások
De jó most a Lammast ünneplőknek, ha nem dolgoznék ott lennék. :?
Augusztus 20-a nincs éppen messze, közös séta a Margit szigeten, vagy tüzijáték nézés vagy ... az ötleteket várom/várjuk. Szóval kinek van kedve 20-án egy rövid közös pörgésre, akarom mondani találkozóra?

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #267317 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

kedves Népek!

megerősítem, hogy lesz Kismaros , már le is foglaltam a helyet. most eggyel több, azaz 3 éjszakás lesz.
:arrow: dec17-18-19-20

lesz program is, ezt majd később kifejtem, mihelyst olyan állapotba kerül.
befogadóképesség legeslegfeljebb 43 fő (=ahány ágy van)!

aki szeretne jelentkezni, az írjon nekem emailt vagy esemest, vagy hívjon fel. szept1-ig kell bejelentenem az előrelátható-létszámot, az a lényeg, hogy minimum 25-en legyünk, és akkor nem telepíthetnek be mellénk senki mást.

ja, és az ára: 1150 Ft / fő / éj. ágynemű nélkül sokkal olcsóbb. (erről majd még érdeklődöm.)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.270 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére