Találkozások

Több
19 éve 1 hónapja #259764 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Találkozások
A vizesfröcskölős cucc nagyon jó ötlet, de javaslom a helyszín átgondolását. A blahán abban az időpontban nagyon sok munkából hazatérő, rosszkedvű meg arra lézengő bajkeverő-kedvelő egyén szokott lenni. Javasolnék egy nyugisabb, hejszint ahol az ilyen játék kissebb eséllyel okoz ingerült reakciót. Mondjuk a hősök terét ahol sok a túrista meg a deszkás-bicajos-görkoris srác. A túristák még külön örülni is fognak a látványosságnak ahogy felsorakozunk a tér két oldalán felfegyverkezve és egymásnak rontunk. Mivel akkoriban a tér körül iszonyat dugó van, nem kizárt, hogy így is MTI hír lesz a dologból ::::D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259736 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Adym!
Köszönöm a biztatást, jól esett!
Jul. 1-3 ig lessz a Nagy Pápai Buláj, az NPB, szívesen látlak rajt, és várok minden érdeklődőt.

Locsolós, vizespólós dolog nekem is nagyon tecc! :mrgreen: :up: szívesen megnézném... :eek4:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259719 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Találkozások
Olorin Papa, azért mert egy szervezésben probléma merült fel, még nem omlik össze a világ, nem bomlik meg a tér-idő continuum, ráadásul mással is előfordult már, ezért még nem kell a köpönyeget a szögre akasztanod (se magadat). Eddig is összehoztad a dolgokat, ezután is menni fog, csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit. Bár én nem nagyon voltam még olyan progin, amit szerveztél, nem lehettek rosszak, és halálesetről sem hallottam ezügyben. Úgyhogy ne hagyd abba!
Ladislas, engem érdekel a théma. Jól hangzik! Az előző is tetszett. :D
Mírrand, igaz hogy vizespólós fröcskölés lesz? Hmmm... Khirály! Lehet, hogy elmegyek én is, az ilyet nem érdemes kihagyni! :lol: Aztán gondolom beülünk a nagy fröccs után egy kisfröccsre... :cheers:

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259648 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Tisztelt Fórumozó Társaság!

Sajnos ma kaptam azt az információt, hogy a meghírdetett 3 filmvetítés helyett (anyagi okok miatt) csak a harmadik rész kerűl levetítésre.

Én, (abbéli örömömbe, hogy én is tudok tenni Értetek) nem kísértem kellően figyelemmel a dolgok alakulását, sajnos elsiklottam eddig e dolog felett.

Mivel Titeket félre informáltalak, hitelem erősen megcsappant, és az is megfordult a fejemben, hogy elhatom e Remek Társaságot.

Az előre meghírdetett programokat (NEJ kártyajáték, és az NPB) még levezénylem, és attól teszem függővé további ténykedésemet.

Mégegyszer bocsánatot kérek a T. Társaságtól e szerencséten malőr végett. :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259645 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves mindenki, szeretném bejelenteni, hogy a tavalyi -főképp énekes- musical est után felbátorodva, idén megrendezésre kerül egy -táncosabb- tánc est is :wink: !!! Az időpontban még történhetnek változtatások, de október 1-jére szeretnénk -szombat- megrendezni, az Óbudai Művelődési központba. A jegyárak 800-ft körül lesznek, és szeretném, ha minnél többen eljönnétek, egyrészt, hogy támogassátok a produkciót, másrészt, mert igazán színvonalas lesz...[size=9:aly6ndxo]becs szó, nem lesz több impró [/size]8) !
Szeretném felmérni az érdeklődést is rá, úgyhogy, aki úgy érzi valószínűleg eljönne rá, az írjon privit, vagy hozzászólást a tánc topicba.
Aki pedig fellépni szeretne, az szintén írja meg minnél elöbb, milyen zenére, milyen táncot adna elő, és milyen hosszú lenne a produkció. A többiről értesítünk majd még titeket. Szeretnénk minnél több résztvevőt.
Ugyanakkor nem teljesen MTTs rendezvény lesz. Rajtunk kívül, még fellép néhány iszonyú tehetséges ember, akiket azért hívtam, hogy színesítsék a műsort...pl: hip-hopposok, hastáncosok, latinosok, rockysok, néptáncosok...stb. Ezenkívül láthattok még modern, jazz-balett, ír-sztepp, flamenkó, gyertyás táncokat és alter táncokat, amiket mi viszünk...öööö...vagyis ti...na értitek! :?
A műsor kb. másfél, 2órás lesz -attól függ 2 vagy 3 blokk. Ja és szükségem lenne majd egy emberkére, aki felkonferálja a táncokat...és a többit intézi.
Ha minden igaz lesz meglepi is, de azt nem árulhatom el, mert... csak :twisted: !

A lényeg: jöjjetek minnél többen, akár nézőként, akár táncosként!!! :D

u.i: érdeklődni priviben....

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259635 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
Nehéztüzérség (vizipuska, vizibomba, vödör víz) használata engedélyezett...ne fogjátok magatokat vissza! És tényleg gyertek minnél többen, emlékezetes esemény lesz! (Reményeink szerint)

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259537 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Még uccsóra beteszem:

kep.tar.hu/papaiolorin/50037589/12899701#2

jelentkezés nálam privátban, az esetleges szállás megoldható (1300 Ft kb)
A vendégeimnek nem kötelező a diák igazolvány (a belépő igen... :x )
Az érkezőket személyesen veszem a szárnyaim alá, alternatív program: torkoskodás cukrászdában (18 felett némi bor kóstolás), beszélgetés, városnézés, ZP szétverése (nálunk is van),


Gyertek minél többen, igazán jó kis buli lessz!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259519 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
az jön aki akar! csupán mivel a vizsgaidőszak tovább tart mint a gimi meg az álatlánis suli ezért írtam, hogy ennek a lezárásaképp.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259504 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem gimnazisták is mehetnek?
Fehér pólóban esetleg? ;) :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259491 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
Amúgy nem csak 20 perc lehet, annak aki huzamosabban képes értékes idejét ily komolytalan szórakozásra áldozni, azzal még el lehet látogatni hasonló vizes célzattal a Margitszigetre, vagy akár a Váci utcára is. Fürdési lehetőség: a Westend oldalsó bejárata előtti gejzir ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259489 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
FIGYELEM NÉPEK!

Azt találtuk ki Mirranddal, hogy a közép és általános iskolai tanévet egy nagy bulival zárnánk mégpedig egy olyannal ami éppeszű embernek nem jut eszébe.
Fogna mindenki egy szép kis vizipisztolyt és megállnánk valahol, mondjuk a Blahán, vagy valami hasonló helyen és elkezdenénk egymást LŐNI, meg persze azt aki az utunkba akad. Erre jövőhét pénteken kerülne sor (juni 10) délután 4től. Kb husz perc lenne az egész.
Nem tudom kell-e gyülekezési engedélyt kérni a rendőrségtől ha igen akkor azt elintézem. Tudom tizedékén még bőven vizsgaidőszak van és még nekünk is hátra egy hét, de utána meg MTT szülinap lesz. ezért gondoltunk a jövőhét péntekre.
Noss mit szóltok?
Ja és ha rossz idő lenne az se lenne baj akkor majd nem lőnénk olyan hevesen.: )

egyéb kérdés stb nálam vagy Mircnél

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259393 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok,

Szombati hajókázás info: Nálam vannak a meghívók. Aki jön, az ott helyben megkapja tőlem a magáét :lol: ahogy Adim írta. Találkozó: 12.30-kor a Vigadó téri hajóállomásnál.

Üdv, Oisin

PS: Aki eddig nem jelentkezett, de szeretne jönni, az nekem szóljon.

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259305 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!

Mivel úgy tűnik nehéz egy találkozót összehozni a Sétahajózás meghívóinak átadásához, módosult a terv. A héten egyeztetek Oisinnal, aki megkapja az összes meghívót, és nála lesz majd szombaton. A helyszínen mindenki megkapja majd a magáét a fedélzetre lépés előtt.

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259175 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Itt a hivatalos plakát a pápai rendezvényről!
kep.tar.hu/papaiolorin/50037589/12899701#2

A film vetítése 21-órakor kezdődik, és majd reggel végződik.
A Müv.Ház 24-ó ig biztosítja az egész rendezvényt, utánna már csak a vetítést... :oops: :roll:

A belépőt nem tudom kikerűlni, de aki velem jön, annak nem kell a diák igazolvány...

esetleges kéréseket privátra kérem...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259143 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali!

A június 4.-ei Sétahajókázás meghívóit tervem szerint szerdán viszem el a Siriusba meló után, ami kábé félhatot jelent, és nagyjából egy órácskát szándékozok maradni. Eddig Adelard, Telcontar és Oisin (meg Elryn) jelezte, hogy érdekli a théma, remélem, nektek jó az az időpont. Bárkinek szívesen adok még meghívót, ha addig szól, hogy kellő mennyiség legyen nálam.
Tengeri betegség nem fenyeget, nyugodtan gyertek!

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259011 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
"6-6-ig" programok középiskolásoknak Pápán!

18-20-óráig Tréfás Műveltségi vetélkedő
néhány GyU-rás kérdéssel
Nevezés: 5+1 fős csapatokkal, középiskolások +1 tanár (idősebb)

20-22-ig szépségverseny

22órától disco a teraszon, rossz idő esetén az előtérben
Maratoni filmvetítés, A Gyűrűk Ura mindhárom részének megtekintése. (reggel 7-ig)

A belépés díjtalan*
Az előbb érkezőknek városnézés, torkoskodás cukrászdában, :D beszélgetés...
Bármekkora csapatot tudok fogadni...

Esetleges szállás igények megoldhatók
Cím: papaiolorin@freemail.hu

További kérdéseket lehetőleg privátban!


*eddig még

Esetleges változásokról ebben a topicban értesítek mindenkit

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #258979 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali!

A pénteki pápai maratonnal kapcsban lennének kérdéseim, mégpedig:
Hányra érdemes menni? Mikortól vannak progik?
Mi a pontos cím?

Köszke!

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #258929 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: HOLNAP (MÁJUS 29. VASÁRNAP, A GY.K. :wink: ) MARGITSZIGETI TALI DÉLUTÁN 18:00-KOR, TALI A SZIGETEN A MARGITHÍDI BEJÁRÓNÁL A BUSZMEGÁLLÓBAN!

GYERTEK! :D

:idea:



Tessék jönni! És majd eszünk sok fagyit, ha lehet! Mert a holnapi nap nem csak a gyerekeké, hanem a mohó kiskorúaké is :lol: ! ([size=9:3bx33xu7]vagyis az olyan megátalkodott falánk dögöké, mint én vagyok :oops: :lol: )[/size]

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #258928 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Találkozások
A nyári Tolkien tábor (nagy tábor) jelentkezési határideje jún. 15.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #258918 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
HOLNAP (MÁJUS 29. VASÁRNAP, A GY.K. :wink: ) MARGITSZIGETI TALI DÉLUTÁN 18:00-KOR, TALI A SZIGETEN A MARGITHÍDI BEJÁRÓNÁL A BUSZMEGÁLLÓBAN!

GYERTEK! :D

:idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #258830 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok,

Ha vki akar jönni kocsival Piliscsévre holnap délelőtt, hívjon fel ma este v holnap reggel. Vannak még üres helyek.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #258825 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

Csév szirt melletti Totem írta: KEdves PAPÁKOK! UTOLSÓLAG SZÓLALOK MEG PILISCSÉV ÜGYÉBEN.

Aki akar jönni Piliscsévre korán az legyen 9:30 kor a nyugaiti előtt a vilingerel szemben, ha van lehetőséged előbb vedd meg a jegyet.

10:06 kor induló vonattal megyünk be Csévre onnantól elmegyünk a színhelyre.

Pilisvörösváron elviekben 10:44kor van

Aki akar jönni Piliscsévre későn mert van jobb dolga pl:szemetet szed

az üljön fel a nyugatiba egy vonatra menjen el Piliscsévig
ott szálljon le menjen be a faluba ott menjetek el a templomig ott csatlakozzatok rá a piros jelzésre és a barlang jelzésig meg ne álljatok
(az omega szerű) ottan vagy a barlangnak veszi az irányt vagy felhív minket hogy itten van e vagy nem. utána vagy lemegyünk elé vagy feljön.
06-30/494-2092


többi teeendő lejjebb

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258685 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: Sajnos nem tudok a szemetszedesen vegig lenni, de azert elindulok.
Mas programajanlat:
Budapest Wolves amerikai focimeccs a Bozsik Stadionban du 4 oras kezdettel. Playoff, azaz elodonto. :) Nagy meccs lesz!
Talalkozo a Hatar uton de meg nem tudom hanykor, a tobbseg delben megy elomeccset nezni de en azert szemetet is szedek. :) Szoval aki jonne az privizzen es megdumaljuk, de legjobb ha szemetszedesbol egyutt megyunk es oda is eljon.


Én mindenképp megyek, már kész a zászló fele is, holnapra elkészült, aztán viszem azt is. Kicsit koszos lett , mivel akkora nagy lepedő, hogy csak a garázsban tudtam leteríteni.. :? De nem látszik rajta annyira, a célnak megfelel. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258627 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sajnos nem tudok a szemetszedesen vegig lenni, de azert elindulok.
Mas programajanlat:
Budapest Wolves amerikai focimeccs a Bozsik Stadionban du 4 oras kezdettel. Playoff, azaz elodonto. :) Nagy meccs lesz!
Talalkozo a Hatar uton de meg nem tudom hanykor, a tobbseg delben megy elomeccset nezni de en azert szemetet is szedek. :) Szoval aki jonne az privizzen es megdumaljuk, de legjobb ha szemetszedesbol egyutt megyunk es oda is eljon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258618 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Találkozások
Szombaton délelőtt tíz óráig a Fogaskerekű városmajori végállomásánál gyülekezik a szemétgyűjtő különítmény. Hozzatok szülőt, tesót, italt!!!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258582 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsi, Kincső! Egy utolsó off, és ez már tényleg találkozás dolog...
Szóval akkor hol talizunk ma, és hánykor? Mert nem hiszem, hogy az lenne a legjobb megoldás, hogy mindenki odaszállingózik vhogy, aztán meg nemtaláljuk egymást a tömegben. Ha megfelel úgy, találkozhatunk egy adag emberkével a Stadionoknál, a metrókijáratnál. De hánykor? És jön-e egyáltalán vki oda? (Gyors választ kérnék, mert már nem sokáig tudok a gép előtt ülni...)

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258528 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Nightwish&előzenekar-téma berekesztve, különben irgum lesz meg burgum (meg törölgetés) részemről! :idea: :twisted: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258524 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Timona írta:

Adelard írta: előzenekar?? én úgy tudtam, nem lesz..

pedig lesz, csak homály fedi kilétüket :roll:


Lehet h ők lesznek a saját előzenekaruk?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258371 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások

Adelard írta: előzenekar?? én úgy tudtam, nem lesz..

pedig lesz, csak homály fedi kilétüket :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #258360 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Mírrand / Hathor írta: Most csütörtökön (Május 26.) 19:00-tól (kezdve az előzenekarral, akit érdekes módon eddig sehol, még a jegyen sem láttal feltüntetve) a PeCsa szabadtéri színpadán, jegy nekem még 5500,- volt, most nem tudom, van-é emelt árú.


előzenekar?? én úgy tudtam, nem lesz..

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.189 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére