A HOBBIT

Több
11 éve 7 hónapja #407606 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Ezek alapján egy látvány-orientált, humoros, akciódús kalandfilmre számíthatunk trükkorgiákkal, jól eltalált karakterekkel és igazán remek színészi játékkal.


Ezek egy jó film alapjai.Nem is értem h akkor mi a nem jó benne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407605 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Megjelentek az első kritikák. Egyik kritikus sem dicséri halálra a filmet, de túlnyomórészt pozitív dolgokról írnak, és korrekt pontszámokat osztogatnak.

Leginkább a technikát kritizálják természetesen (HFR, 3D stb.), meg a túl sok CGI-t (ez valami visszatérő motívum lehet a filmkritikákban már évtizedek óta). Volt, akit zavart a gyerekesebb humor, a videójáték-szerű akciók, a rajzfilm-szerű elemek, volt, aki szerint a film első fele elég lassú és vontatott, maga az egész film pedig túl hosszú.

Ugyanakkor az össze kritika, amelyet eddig olvastam, hosszasan dicséri a színészi alakításokat (főleg Bilbót, Thorint, Gandalfot, Gollamot és Balint), színészetről egy rossz szavuk sincsen, és én ezt elégedetten konstatáltam. :)

Ezek alapján egy látvány-orientált, humoros, akciódús kalandfilmre számíthatunk trükkorgiákkal, jól eltalált karakterekkel és igazán remek színészi játékkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407604 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Tevildo írta: Miért: mit keres Radagast egyáltalán a filmben? Na UGYE! :D

Hát a fehér tanácsban még elmegy.

Tevildo írta: (Nekem egyébként az sokkal kevésbé tetszik, milyen könnyedén végeznek a vargokkal. Ezzel az erővel pincsikutyák is lehetnének. )


Ez volt a másik ami feltűnt nekem :)
Egy szúrás meg egy nyílvessző és már vége is kb. 2mp alatt.

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
11 éve 7 hónapja #407601 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT

thorin2 írta:

donoroknal írta: A második Clip a filmből! 2 perc 38 mp-től indul.
Aki jól tud angolul,lefordítaná h kb. miről veszekednek,vagy miről van szó?

!


Hmmm!És mit keres Radagast a wargogokkal való találkozásnál?
Vagy rosszúl azonosítottam a jelenetet?


Miért: mit keres Radagast egyáltalán a filmben? Na UGYE! :D

Fel lehet készülni, hogy a "Hobbit" még annyira sem lesz hű az alapjául szolgáló műhöz, mint a "Gyűrűk Ura" volt... szórakoztató, hangulatos filmek kb. a regény nyomvonalán, többet nem szabad várni.

(Nekem egyébként az sokkal kevésbé tetszik, milyen könnyedén végeznek a vargokkal. Ezzel az erővel pincsikutyák is lehetnének. )

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407600 Írta: Ágnes
Ágnes válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta:

Ágnes írta:

donoroknal írta: A második Clip a filmből! 2 perc 38 mp-től indul.
Aki jól tud angolul,lefordítaná h kb. miről veszekednek,vagy miről van szó?

!



Gandalf azt kérdezi: "Kit öltél meg?" Thorin: "Senkit." "De kit öltél meg?" "Esküszöm, senkit." "Vadásznak ránk."


Nem, azt kérdezi, kinek beszélt a küldetésükről, erre Thorin esküdözik, hogy senkinek.



Aha, szóval "tell", nem "kill". Nem lehet rendesen felhangosítani. Kösz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407599 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: A második Clip a filmből! 2 perc 38 mp-től indul.
Aki jól tud angolul,lefordítaná h kb. miről veszekednek,vagy miről van szó?

!


Hmmm!És mit keres Radagast a wargogokkal való találkozásnál?
Vagy rosszúl azonosítottam a jelenetet?

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407598 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Ágnes írta:

donoroknal írta: A második Clip a filmből! 2 perc 38 mp-től indul.
Aki jól tud angolul,lefordítaná h kb. miről veszekednek,vagy miről van szó?

!



Gandalf azt kérdezi: "Kit öltél meg?" Thorin: "Senkit." "De kit öltél meg?" "Esküszöm, senkit." "Vadásznak ránk."


Nem, azt kérdezi, kinek beszélt a küldetésükről, erre Thorin esküdözik, hogy senkinek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407597 Írta: Ágnes
Ágnes válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: A második Clip a filmből! 2 perc 38 mp-től indul.
Aki jól tud angolul,lefordítaná h kb. miről veszekednek,vagy miről van szó?

!



Gandalf azt kérdezi: "Kit öltél meg?" Thorin: "Senkit." "De kit öltél meg?" "Esküszöm, senkit." "Vadásznak ránk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407594 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A linkre kattintva 6 jelenetet nézhettek meg a filmből. :D

www.bestmovie.it/news/lo-hobbit-sei-clip...upi-e-gollum/191243/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407590 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT


A 2012. december 12.-től (filmpremier) egészen 2013. január 5.-ig (Tolkien Születésnap) tartó rendezvénysorozatunk (Egy Rég Várt Utazás) részletei a Tolkien.hu főoldalán!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407588 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A második Clip a filmből! 2 perc 38 mp-től indul.
Aki jól tud angolul,lefordítaná h kb. miről veszekednek,vagy miről van szó?

!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407585 Írta: Iglorion
Iglorion válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Cerebrum írta:

donoroknal írta: Megjött a 10.-ik TV Spot normális változata (azonban Smaug-ot még így is nehéz látni!)
Láthatjuk Smaug-ot ahogy Tóvárost rombolja.Láthatunk pár jelenetet Azanulbizar csatájáról,ahol több száz törp és ork harcol.És a videó végén Radagast vág át a viadukton...Dol guldur felé?


Szerintem az Suhatag lehet ahol Smaug épp felperzseli a hangulatot :)

Utúlie'n aure! Aiya Eldalie ar Atanári, utúlie'n aure!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407582 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Igen-igen zseniális a játéka. :D
Én már nagyon várom azanulbizar csatáját.És szerintem azt az elején fogjuk látni,amikor Thorin a zsáklakban az asztal körül mesél.
Már csak 10 nap és láthatjuk. :D D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407581 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: Megjelent egy csomó új TV Spot,tele új jelenetekkel,bár a képminőség nem a legjobb.
Linkek:






Hátborzongatóan zseniális, amikor Gollam széttárja a kezét azzal a kárörvendő arckifejezéssel, és azt mondja: "Time's up!"
Van egy olyan érzésem, hogy Andy Serkis játéka ezúttal felül fogja múlni A GyU-beli Gollam-alakítását is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407580 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Megjelent egy csomó új TV Spot,tele új jelenetekkel,bár a képminőség nem a legjobb.
Linkek:





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407579 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: Megjött a 10.-ik TV Spot normális változata (azonban Smaug-ot még így is nehéz látni!)
Láthatjuk Smaug-ot ahogy Tóvárost rombolja.Láthatunk pár jelenetet Azanulbizar csatájáról,ahol több száz törp és ork harcol.És a videó végén Radagast vág át a viadukton...Dol guldur felé?


Tyűha, kezd újra megjönni a kedvem a filmhez...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407575 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Tevildo írta: Itt a Hobbit-Lego:
thehobbit.lego.com/#

:D

Vajon jelent valamit a filmre nézve, hogy a kollekció az "Elszabadult hordókkal" fejeződik be? :ugeek:

(Hiányolom a három trollt: azt tutira megvettem volna :lol: De Zsáklak is király. :D )


:lol:

Egyébként azt jelenti, hogy a LEGO-t előbb legyártották, mint hogy hárommá bővültek volna a filmek. Sőt, akkor az első film sem készült még el, amikor a jelenetei már LEGO-változatban kaphatóak voltak, így akad olyan spoileres készlet, amely már idejétmúlt az első film végső változatához képest.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407574 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Itt a Hobbit-Lego:
thehobbit.lego.com/#

:D

Vajon jelent valamit a filmre nézve, hogy a kollekció az "Elszabadult hordókkal" fejeződik be? :ugeek:

(Hiányolom a három trollt: azt tutira megvettem volna :lol: De Zsáklak is király. :D )

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407573 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta:

donoroknal írta: A legelső post-production videó:


Gandalf,nagyon megköszönnénk ha feliratoznád.Persze csak ha van rá időd. :D


A filmpremier előtt esélytelennek látom. Január a legvalószínűbb, de még lehetséges, hogy talán belefér valahogyan a decemberbe...


Mégiscsak sikerült a dolog rövid idő alatt:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407569 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Megjött a 10.-ik TV Spot normális változata (azonban Smaug-ot még így is nehéz látni!)
Láthatjuk Smaug-ot ahogy Tóvárost rombolja.Láthatunk pár jelenetet Azanulbizar csatájáról,ahol több száz törp és ork harcol.És a videó végén Radagast vág át a viadukton...Dol guldur felé?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407565 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Nekem egyébként az az elméletem, hogy az IMAX-szerződés miatt lett pont így belőve a filmhossz. Néhány helyen még biztosan nincsen digitális IMAX-vetítő, és analóg tekercsekkel dolgoznak. Az IMAX-filmtekercsek maximum 168 perces filmet bírnak el, az Avatar is emiatt lett pont pár perccel rövidebb a maximumnál (azután meg meg lehetett venni otthonra a bővített és még bővítettebb változatát). Valószínűleg itt is valami ilyesmi történhetett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407562 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
De ilyenkor már elárulhatod nem?Hiszen kijött róla egy videó.Csak épp nem annyira éles,h látni lehessen h ki is szerepel rajta. :roll: :)
Jó nem nyaggatlak.Szerintem az a személy Gandalf. :D

Ezen a honlapon azt irják h a Hobbit 166 perces lesz.És az angliai korhatár is megvan már.Ha jól tudom nálunk is 12-es besorolású a korhatár.
www.unleashthefanboy.com/movies/the-hobb...-and-uk-rating/35803

Személy szerint azt hittem h sokkal rövidebb lesz.A 3 filmé való szétvágás miatt.De igy sokkal jobb. :D D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407557 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: Amúgy a tv spot végén az Gandalf?Aki botorkál a hídon? :)

Nem árulhatom el. :lol:

No, a CinemaCity mozijaiban már elindult a jegyárusítás, más mozik még váratnak magukra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407552 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ne kövezz meg Gandlaf! :D
Amúgy a tv spot végén az Gandalf?Aki botorkál a hídon? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407551 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: A 10.-ik TV Spot amiben Szmóg is benne van.
Bár nem sokat lehet belőle látni.


Fájintos, az eddigi leglátványosabb TV-szpot.
Ámbátor a sárkány nevét Smaug-nak írják, és a kiejtése sem "Szmóg". ;)

Az idős Zsákos Bilbó öregedési fokozatai (Sir Ian Holm természetes állapotban, maszkban, sminkkel, CGI-fiatalítással):
www.theoutage.com/bilbo-v-bilbo-v-bilbo-v-bilbo-v-bilbo.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407549 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A 10.-ik TV Spot amiben Szmóg is benne van.
Bár nem sokat lehet belőle látni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407546 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407540 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Hátha akad benne újdonság:
aeonflux

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407534 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

"Ebben a pillanatban jelezte A hobbitot itthon forgalmazó Fórum Hungary, hogy a filmet a nálunk is több alkalommal kitárgyalt HFR 3D-ben a Cinema City Westend és Aréna, valamint az Atrium Euro Center (a volt(?) Mi Mozink Óbuda) mozik vetítik majd. A Cinema City mozikban holnap indul a jegyelővétel."

aeonflux.blog.hu/2012/11/28/harom_mozi_j...fr_3d-ben_a_hobbitot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.677 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére