A HOBBIT

Több
11 éve 6 hónapja #408052 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT


Kobold Király, Gollam, Azog:


Három werkvideó, amelyből kiderül, hogy Azog figuráját az utolsó hetekben találták ki, és nem csak a fenyőfás résznél (lásd: LEGO), hanem Azanulbizarnál is Yazneg lett volna eredetileg.
www.herr-der-ringe-film.de/v3/de/news/to...ilme/news_102976.php

Most már kénytelenek lesznek beleírni a folytatásokba is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #408040 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Smaug feje a Váratlan utazásból:
i47.tinypic.com/2u4sto8.gif (mozgó gif)
i47.tinypic.com/35lrdap.jpg (screenshot)
Nyilván még változhat a dizájn, mint Gollam esetében a FOTR és a TTT között, de azért irányadó lehet a további tervezéshez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #408037 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Sziasztok! Ezer éve nem írtam erre a fórumra, de most itt az idő, hogy kicsit kiadjam magamból mindazt, amit a Hobbit film kapcsán érzek/gondolok. S hol másutt tenném ezt, mint itt? ;)

Nagyon régóta vártam már a filmet, szinte alig hittem el, hogy végre elkészült. Nem rohantam el viszont a premierre, megvártam, míg kicsit lecsendesül a nagy roham, így Karácsony után pár nappal mentem el. Mivel szeretem eredeti hangokkal megnézni a filmeket, kicsit bosszús voltam, hogy nincs 3D-s feliratos verzió Magyarországon, így maradt a 2D-s változat. (Minden elismerésem a magyar szinkronszínészeknek, mert általában jól végzik a dolgukat, de belenézve a szinkronos trailerbe, hát kösz, nem. Így sajnos 3D-ben biztos, hogy nem fogom megnézni.)

A pozitívumok:
A szereplőválogatás nagyon jól sikerült, sokkal jobban, mint a Gyűrűk uránál. Különösen a Thorint játszó Richard Armitage és a Bilbót játszó Martin Freeman volt nagyon pozitív csalódás. Ez utóbbi annyira "Bilbós", hogy még a youtube-os interjúkban is átjön a hobbitos szóhasználata és vicces modorossága. :) Richard Armitage pedig -hozzánk hasonlóan- nagy Tolkien rajongó, s ez át is jön a játékából. Én a könyvben nem szerettem Thorint, mert gőgös volt és önző, de a filmbeli Thorin egy sokkal izgalmasabb és szerethetőbb karakter (persze a 3. film végére nem lesz az, de sebaj :lol: ). Thorint elnézve, most jöttem rá, hogy mit hiányoltam Viggo Mortensenből Aragornként: a nemesi származás megjelenítését. Thorinnál nagyon átjött, hogy nem akármilyen törp, hanem királyok leszármazottja, míg Aragornnál ez teljesen rejtve maradt. Lehet, hogy ez rendezői koncepció volt, mindenesetre nekem a könyvbeli Aragorn után volt egy kis hiányérzetem Viggoval kapcsolatban.
Sir Ian McKellen kiválóan játssza Gandalfot, néha az az érzésem, hogy ő maga Gandalf. :D Varázslatos volt ismét az öreg Bilbót látni Zsáklakban, s mikor Elijah Wood Frodóként besétált jobbról a képbe, úgy éreztem magam, hogy "Megérkeztem Középföldére.", történjen, aminek történnie kell, én már "meg vagyok véve". :)

A negatívumok:
A szereplők közül nekem Thranduil óriási csalódás. Nem a szarvassal volt gondom, hanem az a fejtartás, mimika, uhhh... bocsánat, de olyan volt, mintha nem egészen lenne hetero...(S most nagyon finoman fogalmaztam.) Kétszer jelenik meg a filmen, de mindkétszer kizökkentem az élményből és azon gondolkodtam, hogy miért kellett ezt?
A másik csalódás pedig a madárszarosfejű Radagast. Az oké, hogy komikusra veszik valamennyire a figurát, de ez azért túlzás volt. Maga a színész egy nagyon tehetséges komikus, ez kétségtelen, de ez a nevetséges bolond nem illik a tolkieni világba.

Maga a sztori nagyon klassz volt, nem zavart, hogy eltértek a könyvtől. Mondjuk kicsit korainak tartom Bilbó és Thorin nagy összeölelkezését, de ennyi még belefér.
A látvány tökéletes és varázslatos, egyedül az nem jött be, hogy néhol a gravitáció törvényei másként hatnak a jókra és a gonoszokra (pl. a koboldoknál), ez azért elég Tom és Jerry szintű volt...

Ennyit röviden. :)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #408023 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Egyébként megnéztem végre HFR 3D-ben és IMAX 3D-ben is, méghozzá vidéki lévén egy napon, egymás után (kb másfél óra szünettel a kettő között). Nekem mindkettő tetszett, mindkettőnek megvoltak az előnyei, de azért a sima 2D-t sem temetném, nem tett hozzá annyit a 3D a történethez, hogy csak abban legyen érdemes megnézni. Viszont kíváncsi lennék a HFR és az IMAX kombinációjára, kár, hogy nálunk olyan nincs.

A HFR 3D-nek nagyon szép volt a képe, és a gyors mozgások tényleg nem mosódtak el benne annyira. Nekem alapból rossz a szemem, úgyhogy tartottam tőle, de nem lett tőle hányingerem, és jóval szemkímélőbb volt, mint a másik. Nem tapasztaltam azt a sok kritikus által emlegetett kezdeti furcsa érzést sem, és nekem nem tűnt fel, hogy bármi szappanoperaszerű lenne a látványban. A videojátékszerű részek (pl a zuhanások a goblinvárosban) pedig 2D-ben is videojátékszerűek. Az, hogy kicsit valóságosabbnak látszik a világ, számomra nem volt hátrány és nem zökkentett ki, hiszen Középfölde a saját belső szabályai alapján van annyira valóságos, mint a mi világunk. Az egész azon múlik, amit Tolkien a kételkedés felfüggesztésének hívott, abban meg elég gyakorlott vagyok. ;)

Az IMAX 3D-nél a vászon mérete az egyik nagy előny, és mintha a hang is jobb lett volna, de ehhez a részéhez nem értek. Viszont ennél jobban elfáradt a szemem, pl a vége felé már fel sem tűnt, hogy ez 3D lenne. És mivel itt a vászon szinte teljesen betölti a látómezőt, volt pár kameramozgás, ami elég fura lett így, főleg, amikor a saját tengelye körül elfordult a kamera (pl az elején Bilbó és Gandalf beszélgetésénél) - olyan, mintha mi fordulnánk, nem a kép (vagy pl hasonló effekt, mint álló vonatból nézni egy mozgót).

A szinkron szerintem egész jó lett, csak az a Jó reggel'-ezés elég furán hangzik magyarul, de hát erről Tolkien bácsi tehet. Szerintem a törpök dala is egészen rendben volt, eltekintve a szokásos szótagszám-gondoktól, én rosszabbra számítottam. A szinkronszínészek sindarin kiejtése viszont valami borzalmas...

Ja, és külön pozitívum, hogy láthattam végre mindkétféle Star Trek Into Darkness előzetest mozivásznon is: a HFR verzió előtt leadták a trailert, az IMAX előtt meg az első 9 percet a filmből. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #408021 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta:

Tevildo írta: Bővített kiadás úgyse lesz, amíg mind a három rész le nem ment a mozikban. Utána nyilván lesz egy ilyen is a rajongóknak, meg hogy a "még egy bőr"-taktika beváljon.

Már miért ne lenne? A bővítettek a Gyűrűk Uránál is filmenként voltak, nem csak a harmadik után, egyben. A végén majd simán kiadhatnak valami egybecsomagolt, díszdobozos verziót belőlük így is.


Jogos. Úgy emlékeztem, hogy csak később kezdték el csöpögtetni a bővített kiadásokat.

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #408019 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Tevildo írta: Bővített kiadás úgyse lesz, amíg mind a három rész le nem ment a mozikban. Utána nyilván lesz egy ilyen is a rajongóknak, meg hogy a "még egy bőr"-taktika beváljon.

Már miért ne lenne? A bővítettek a Gyűrűk Uránál is filmenként voltak, nem csak a harmadik után, egyben. A végén majd simán kiadhatnak valami egybecsomagolt, díszdobozos verziót belőlük így is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #408018 Írta: Nasarhon
Nasarhon válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Nagyon szépen sikerült rajongói poszter a Desolation of Smaug-hoz. A poszter alatt ott vannak a képek amiből készítette.

www.behance.net/gallery/Viral-Po ... ug/5679153

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #408017 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Bővített kiadás úgyse lesz, amíg mind a három rész le nem ment a mozikban. Utána nyilván lesz egy ilyen is a rajongóknak, meg hogy a "még egy bőr"-taktika beváljon.

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #408016 Írta: AmonSul
AmonSul válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ó, már igazán jöhetne az a trailer! Nem bírok már magammal.

Egyébként akkor amit most láthattunk a moziban az a "sima" változat volt? A bővítettet utána adják ki?
Én azt hittem a bővítettet csonkítják meg utólag a TV-knek, stb..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #408014 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Egy ugyancsak kritikus Tolkien-szakértőt kértek fel a filmekhez, hogy ellenőrizze, nehogy olyasmi kerüljön bele a forgatókönyvbe, amely jogvédett:
www.post-gazette.com/stories/ae/movies/p...kien-scholar-669192/

A nő nincs túl jó véleménnyel Peter Jackson adaptációiról, de az új film alapján úgy látja, megfogadhatták az intelmeit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #408010 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Nocsak, még egy könyv, a jelmezek és díszletek után ezúttal a karakterekről:
www.amazon.co.uk/gp/product/0007487266/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407997 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Oscar 2013: A hobbit: Váratlan utazás 3 kategóriában jelölt (Makeup and Hairstyling, Production Design, Visual Effects). Mindhárom kategóriában azért elég erős a mezőny, így még kérdéses, esélyes-e bármelyikben.

oscar.go.com/nominees

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407993 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Az IMAX az egy filmformátum (eredetileg nagyobb filmtekercs volt, digitális filmeknél ebből már csak az óriási mozivászon maradt az IMAX-képarányokkal), míg a 48 fps (más néven a HFR) pedig a képkocka-vetítési sűrűség (a hagyományos mozi 24 képkocka per másodpercet vetít, a HFR ennek a duplája).
A magyarországi IMAX-mozi nem képes HFR-vetítésre, így a kettő nálunk nem esik egybe sajnos.
Európában azt hiszem csak egy-két olyan IMAX-mozi van, amely HFR 3D-re is képes. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407992 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta:

Balin írta: Bocsánat,De ezt egyébként nem értem: Mi a különbség az IMAX 3D és a HFR 3D között? :?:
Azt hallottam az IMAX is 48 fps-es! :?:

Nem, az IMAX nem 48fps-es Magyarországon, csak a HFR (High Frame Rate) verzió. (Külföldön akadnak olyan mozik is, ahol van HFR IMAX 3D verzió így egyben, nálunk sajnos nincs ehhez megfelelő vetítőgép.)
aeonflux.blog.hu/2012/11/23/a_ho ... ni_erdemes


Így már értem, köszi!!! :)

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407991 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Balin írta: Bocsánat,De ezt egyébként nem értem: Mi a különbség az IMAX 3D és a HFR 3D között? :?:
Azt hallottam az IMAX is 48 fps-es! :?:

Nem, az IMAX nem 48fps-es Magyarországon, csak a HFR (High Frame Rate) verzió. (Külföldön akadnak olyan mozik is, ahol van HFR IMAX 3D verzió így egyben, nálunk sajnos nincs ehhez megfelelő vetítőgép.)
aeonflux.blog.hu/2012/11/23/a_ho ... ni_erdemes

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407989 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Bocsánat,De ezt egyébként nem értem: Mi a különbség az IMAX 3D és a HFR 3D között? :?:
Azt hallottam az IMAX is 48 fps-es! :?:

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407987 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Némi mozi-korszerűsítés után már a Mi Mozink Lurdy Ház is képessé vált a HFR 3D-re!

Ha A hobbit: Váratlan utazást ebben az új formátumban néznéd meg, immáron Budapest négy különböző mozijában megteheted!

www.mimozink.hu/?template=movie&id=10298776&uid

;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407977 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Remélem, a Vén Tuk ünnepségét belerakják, a díszletterves könyv alapján nagyon sokat dolgoztak rajta, tök jó díszleteket meg jelmezeket találtak ki hozzá...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407976 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

donoroknal írta: Engem a Nazgul kriptás jelenet érdekel a legjobban.Azt lehet tudni h kb. mikor jön ki a bővített változat?


Nem tudni. Valószínűleg a moziváltozat a nyáron jön ki blu-rayen és DVD-n. De persze a nazgúl-kripta simán átkerülhet a második vagy harmadik filmbe is némi módosítással és/vagy visszaemlékezéssel (ez mindegyik első részből kivágott jelenetre igaz).

donoroknal írta: Amugy a Beorn-os kínzójelenetben ki kínoz kit? Mert nem rémlik semmi ilyen.


Mikael Persbrandt nyilatkozta ezt még 2011-ben:
”When I, during the first day, is hoisted up to the ceiling in the west King Kong Studio in Wellington I know what to do, even if it is a bit awkward and difficult to begin with a difficult torture scene. I knew and could even suggest things.”

Ennél többet e jelenetről nem tudunk (és azt se, hogy azóta nem írták-e át és nem forgatták-e újra).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407975 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Engem a Nazgul kriptás jelenet érdekel a legjobban.Azt lehet tudni h kb. mikor jön ki a bővített változat?

Amugy a Beorn-os kínzójelenetben ki kínoz kit? Mert nem rémlik semmi ilyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407968 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Hogy azok se maradjanak le semmiről, akik nem tudtak beülni a beszélgetésre, és hogy folytatni tudjuk a félbe maradt diskurzust, íme, az összeszedett infók!


Kivágott/alternatív jelenetetek az első filmből - ezek belekerülhetnek a bővített változatba, de akár a későbbi részekbe is valahogyan (mint pl. A Gyűrűk Ura esetében Szméagol története):

SPOILER

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407945 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Akik tegnap végighallgatták a "kerekasztal"-jellegű beszélgetésünket a Corvinban, emlékezhetnek még Radagast botjának a kérdésére.

Nos, egy éles szemű rajongó talált egy érdekes dolgot A hobbit forgatási képei között (ezt is levetítettük tegnap rosszabb minőségben, de ott nem tűnt fel ez a részlet):

[attachment=0:3c86ecxn]<!-- ia0 -->Gandalf_staff.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:3c86ecxn]
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407917 Írta: Aragorn
Aragorn válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Üdv minden középfölde szerzetnek. :) A király visszatért! :D 8 évig voltam távol,uralkodtam,és tartottam abékét,miután legyőztük Szauron seregét. És most eszembe ötlött,hogy anno én itt voltam. Ami szép,hogy elsőre be is tudtam jelentkezni. :)
Megnéztem én is aHobbit-ot. :) Kellett kis idő amíg felvettem a fonalat,és belemerültem a hobbit-törp világba. De a végén már egész jól éreztem magam,és sikerült kikapcsolnom. Képi világ szép,zene jó,történet csordogál. Bár néha vannak a történésekben kis túlzások,hogy mindenki túl él mindent. Pedig elég hajmeresztő pillanatok vannak a kalandokban. De hát ez ugyebár egy mese,nem kell komolyan venni nagyon. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407911 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta:

Iglorion írta: Magyarra fordítva is meg fog jelenni ez a könyv?

Passz, de a Gyűrűk Ura esetén a hasonló kiadványok (The Art of...) nem jelentek meg anno magyarul, csak a filmkönyvek, a képes útmutatók, meg pl a könyv a fegyverekről... A Hobbithoz egyelőre a filmkönyvből sem láttam még nyomát magyar verziónak.

Egyelőre egyik kiadó sem kacérkodik a gondolattal, hogy kiadják őket magyarul. Ankalimon azért győzködi őket, hátha.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407904 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Iglorion írta: Magyarra fordítva is meg fog jelenni ez a könyv?

Passz, de a Gyűrűk Ura esetén a hasonló kiadványok (The Art of...) nem jelentek meg anno magyarul, csak a filmkönyvek, a képes útmutatók, meg pl a könyv a fegyverekről... A Hobbithoz egyelőre a filmkönyvből sem láttam még nyomát magyar verziónak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407903 Írta: Iglorion
Iglorion válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta:

Gandalf írta: Ebből a könyvből kiderül, hogy

Ez a bizonyos könyv (illetve az angol verziója) végre megvan nekem is, tegnap érkezett meg, úgyhogy viszem LEP-re, ha valakit érdekel, lehet majd nézegetni. ;)

Magyarra fordítva is meg fog jelenni ez a könyv?

Utúlie'n aure! Aiya Eldalie ar Atanári, utúlie'n aure!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407902 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Ebből a könyvből kiderül, hogy

Ez a bizonyos könyv (illetve az angol verziója) végre megvan nekem is, tegnap érkezett meg, úgyhogy viszem LEP-re, ha valakit érdekel, lehet majd nézegetni. ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407891 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Elhunyt Koroknay Géza, aki A hobbit:Váratlan utazás szinkronos változatában a Kobold Király magyar hangja volt.

www.magyarszinkron.hu/index.php?module=m...310&category=szinesz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407880 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407868 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ez azért idegesítő! :twisted:

27-én 15:30-kor néztem volna meg az Aréna plazában IMAX 3D-ben.
Erre az Aréna plazában 15:00-tól bombariadót jentettek, mert egy őrült betelefonált, hogy bombát rejtett el az épületben. (Azóta már elkapták: index.hu/belfold/2012/12/27/kiur ... na_plazat/ )Mire beértünk már 17:20 volt. Vidéken lakok tehát nem minden nap megyek Pestre.Így legközelebb január 26-án ... :twisted:
(A jegy helyett adtak valami utalvány szerűséget, amit 3 hónapon belül felhasználhatunk)
Úgyhogy most várhatok Január 26-ig :cry:

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.588 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére