Humor

Több
21 éve 3 hónapja #96020 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Rayan: király lett :up:
Láttátok a FotR DVD-n a tanács paródiáját?
Haláli! :twisted:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95957 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Mi a közös Aragornban és Gollamban?
Egyik se lesz kozmetikus.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95954 Írta: Ganieda
Ganieda válaszolt a következő témában: Humor
Jajjajjajjaj,könyörgöm, kíméletet! Ez már a vég! Halálra röhögtem magam! :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

"Királyok Kapujától az Északi Szél
Fut sok dúlt zuhatagon át.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95949 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Naon-naon Aragornok vagytok! A képekért bocsi, nekem bejöttek... :oops: :oops: :oops:
Coming Soon:
Sztárinterjú Csavardi Samuval a TündeRádióban
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95937 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Humor
Rayan, ez fergeteges!!! Csúcs!!! Kibuktam, alig bírom abbahagyni a röhögést... :itscool: :hello: :hello: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95934 Írta: lunepierre
lunepierre válaszolt a következő témában: Humor
[size=9:829xzgru]Jajjaj... én nem bővítem a sort, csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy: [/size]

a rekeszizmaim már nem nagyon bírják... :D

[size=9:njes6fr3]"Ha pokolra jutsz, legmélyére térj. Az már a menny, mert minden körbeér."[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95880 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Maffia írta: B. Trufiádok: Csatlakozom az előttem szólóhoz, hozzátéve, hogy Piton professzor egy gonosz vén trotty. Ja, bocsánat az egy másik könyv.

:D :D :D

Elen írta: Én, én... Én Főbányász!

:D :D :D

Én is kitaláltam egyet:

*Aragorn a "halála" után megérkezik Helm szurdokba.*
Legolas: Elkéstél!
Aragorn: *egy kis ideig hallgat, majd* Egy mágus sosem késik... Ja, bocs, ez a Mester szövege Frodónak.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95861 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Humor
Rayan: nagyon-nagyon Aragorn!!!!!! 8) :D :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95844 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: Még később
Megérkeztek azok a ronda orkok. Párat rögtön le is lőttem közülük, szinte hallom a rajongólányok sikolyát, ahogy az esővíz lefolyik fenséges arcomon.

Hát igen :oops: Ma láttam másodszor, és tényleg fenséges volt!
Te pedig zseniálisan írsz, Rayan!!!! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95791 Írta: Elen
Elen válaszolt a következő témában: Humor
Vonulnak a Helm-szurdok felé.Gimli alatt megindul a ló.
G.:Te rühes dög!Miért nem törtétek be?!
Éo:Oh!Bocs, asszem elcseréltük a lovakat.(Éo.odamegy segíteni)
G:Vedd le rólam a kezed te szőke prosti!!!
A:Hogy beszélhetsz így vele?
G:Süket vagy?
A:Nem!Király vagyok!!!
G:Jó neked,én nem!
A:Befogod,mert beverem a pofád!
G:De elötte moss kezet!
A:Te,Te..............
G:Én,Én.................Én főbányász!

Ui.:Értékeljétek!!!
Elen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95644 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: Később
Lórienből hozott joystickommal tökéletesen egyszerre mozgathatom a tündéket. Pöpec!


Hayráá Rayan!! :up:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95641 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Rayan,Maffia:szuuuupppppiiii!! Folytatást! :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95592 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Huhúúú... Olvastattam egy kicsit a haverommal... Fiheküdt.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95544 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: Még később
Megérkeztek azok a ronda orkok. Párat rögtön le is lőttem közülük, szinte hallom a rajongólányok sikolyát, ahogy az esővíz lefolyik fenséges arcomon.


Öh...ezzel kikre céloztál :mrgreen: ????

Egyébként nagyon RULZ vagy ;) :lol: :lol: :lol:
A telefonbeszélgetésekre nem emléxik senki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95532 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Humor
Rayan nagyon jó vagy! :bounce: :P :hello:

Később
Lórienből hozott joystickommal tökéletesen egyszerre mozgathatom a tündéket. Pöpec!


Ez naon király!!! :mrgreen: :sungl:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #95517 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Brutálisak vagytok :) )))
Hadd pofátlankodjak ide kicsit saját szerzeményemmel (tegnap megígértem bizonyos embereknek ;) )


Haldír o Lórien naplója (A Két Torony idejéből)

Első nap
Ezt muszáj leírnom! Galadriel bukik rám. Ma mélyen a szemembe nézett, és megkért, hogy vegyem föl a saját készítésű páncélját. Ah, végre megértette, hogy jobb vagyok, mint az a leszázalékolt Celeborn.

Következő nap
Remekül nézek ki új cuccosomban. Kivéve, hogy a szexi szőke megsúgta; ezzel háborúba is kéne menni. Utálom, ha egy gyönge férfit kihasználnak a nők.

Utána követező nap
Galadriel utamra engedett négyszáz tündével. Lenyomott valami "Ai laurië" szöveget, és kaptam tőle 20 kiló lembast. Azt hiszem, még mindig kísérti annak a nyolc idiótának az emléke.

3 nappal később
Eltévedtünk a pusztában. Körülbelül száz közkatona hirdetett sztrájkot, mivel herótjuk van a lembastól. Elindultak húst keresni, mi meg elindultunk nélkülük. Végtelen síkságok és mezők, de Kürtvár még mindig sehol.

1 nap múlva
Olyan sötét van, hogy nem látok semmit. Megfújtuk a kürtöt, hogy biztosan ne menjünk neki semminek. A hang visszaverődik a sziklákról, gyanítom, hogy végre elértük a szurdokot.

Negyed óra múlva
Teljes pompájában felsorakozott a seregem. Igazán klasszul festenek, mindenki minket bámul. Aragorn a nyakamba ugrott. Örültem, hogy újra látom, de túl sokáig ölelt. Inkább Legolas lett volna ilyen buzgó, ő csak a vállamat tapogatta.

Később
Lórienből hozott joystickommal tökéletesen egyszerre mozgathatom a tündéket. Pöpec!

Még később
Megérkeztek azok a ronda orkok. Párat rögtön le is lőttem közülük, szinte hallom a rajongólányok sikolyát, ahogy az esővíz lefolyik fenséges arcomon.

2 óra múlva
117 halott ork, hiába, formában vagyok. Aragorn ordítozik valamit sindául, de nem tudom, hogy mit, újabban sokat felejtett a nyelvtanból.

5 perc múlva
Áh, szóval Aragorn azt akarta, hogy vonuljunk vissza a toronyba.

Sok év múlva
Haldír, talán le kellett volna venni azt a szőrös fülvédőt. Amúgy nyugodj békében! Aragorn

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95422 Írta: Alhana
Alhana válaszolt a következő témában: Humor
Maffia: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hihihehehahahuhuhohohehehh....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95417 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Humor
Én is írtam vmit (a NoKomplett után :wink: )

A KRFK (Középföldi Rendőr-főkapitányság) titkos aktái

Vizsgálat tárgya: Az „Egy Gyűrű” eltulajdonítása
Sértett: Szauron Elemér, Mordor tiszteletbeli elnöke, Középfölde leigázója

Gyanúsított: Magukat „A Gyűrű Szövetségének” nevezők, név szerint:
Zs. Frodó – hobbit
Tettestársak:
K. Gandalf – hivatásos mágus
G. Aragorn – király @#&!3/=!… elnézést, Király
E. Boromir – a tárgyaláson elhalálozás miatt nem vehetett részt
B. Legolas – tünde
Cs. Sámuel, T. Peregrin, B. Trufiádok – hobbitok
Tényállás: A KRFK Értékeltulajdonítási Főosztályára bejelentés érkezett, melyben a sértett (Szauron E.) ékszereltulajdonítás miatt eljárást kezdeményezett a gyanúsítottak ellen.

Sértett szerint: A Másodkor 1600. évében elkészítettem nejem, Szauronné E. Ilonka számára a gyűrűt, s befejeztem kis palotánk építését, amit Középföldén Barad-dúrnak neveznek. Ekkor egy Isildurnak nevezett alak hadat indított ellenem, nekem meg ugyebár védekeznem kellett. Ilonka odaadta nekem a gyűrűt, hogy legyen, ami emlékeztet rá a harcban.
Isildur sajnálatos módon nekirohant a kardomnak, s amikor segíteni akartam neki, fia, Elendil egyszerűen leszúrt! Így jár az, aki segíteni akar! S mindennek tetejébe még Ilonka gyűrűjét is elvette! Most gondoljanak bele, mit kaptam otthon az asszonytól!
A nyomozás vezetőjének megjegyzése: A fent nevezett két személyt elhalálozás miatt nem tudtuk kihallgatni.
Sértett szerint: Később rájöttem, hogy egy Gollamnak nevezett lényhez került a nejem gyűrűje. Mordorba jött, ahol kellemes vacsora közben elmondta, hogy egy bizonyos Zsákos Bilbóhoz került a gyűrű.
A nyomozás vezetőjének megjegyzése: Zs. Bilbót nem tudtuk kihallgatni, Nyugatra hajózott.
Sértett szerint: Kilenc lovasomat elküldtem a Megyébe, hogy ettől az úrtól kérjék vissza a gyűrűt, de az illető nem akarta, elmenekült előlük. Völgyzugolyba, ahol az én kedves barátaimat egyszerűen folyóba akarták ölni! Onnan Mordorba indult az úr, de akkor már kilencen voltak. Barátaim követték őket, de mivel a lovaikat megölték, szárnyas lovakat adtam nekik.
Mordorba az úr egy másik hobbittal érkezett meg, és amikor megérkeztek, elpusztították! Beledobták a Végzet-katlanba! Hiába kérlelte a kilenc lovas, ő nem törődött vele! Hát hogy magyarázzam ezt meg az asszonynak?
Gyanúsított előadja:
A nyomozás vezetőjének megjegyzése: Nem sikerült elérni, Nyugatra hajózott. Levelében leírja, hogy minden vádat K. Gandalfra illetve Elrond V.-re hárít, mondván, ők vették rá, hogy pusztítsa el a gyűrűt. Mivel a két fent nevezett egyén szintén elhajózott, kihallgatásukra semmi esélyünk nincs.
A tettestársak vallomása:
B. Legolas: Elhajózott, kihallgatása nem volt lehetséges
Cs. Sámuel: Szintén elhajózott, nem lehetett kihallgatni
E. Boromir: Elhalálozott, vállalkozót nem találtunk arra, hogy Mandos csarnokaiban kihallgassa
T. Peregrin: Kérem, én még csak nem is láttam Mordort! Visszautasítok minden vádat! A gyűrűhöz nekem semmi közöm sincsen, hagyjanak már lógva!
B. Trufiádok: Csatlakozom az előttem szólóhoz, hozzátéve, hogy Piton professzor egy gonosz vén trotty. Ja, bocsánat az egy másik könyv.
G. Aragorn: Hogy mer maga ilyeneket kérdezni a Királytól? Csak az ügyvédem jelenlétében vagyok hajlandó válaszolni a kérdéseire! Tekintettel arra, hogyl Középföldén nem találtunk ügyvédet, ez a kihallgatás is meghiúsult.
A nyomozás vezetőjének összegzése: Mivel a gyanúsítottak nagy részét nem tudtuk kihallgatni, a nyomozást ezennel lezárom!

Sértett: Nem tehetik ezt velem! Hát most mit mondjak az asszonynak?

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95413 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Humor
Emberek, kegyetlenek vagytok! :) :) :) :)
Filmes ,,félrehallásokról" jut eszembe:

Mikor Aragornt csókolgatja a ló, Aragorn megszólal: ,,Aroth!"
nahát ezt én teljesen úgy értettem, hogy : ,,A rohadt..!"

A kibővített DVD-ben, angolul is volt egy hasonló.
Aragorn plusz 4 hobbit éjszakáznak a mocsár közepén, Aragorn nekiáll üvegtörő hangon énekelni valamit Lúthienről, mire Frodó felül, és megkérdezi: ,,Who is she?"
Mivel a szájacskáját nemigen nyitja ki, ez vhogy így hangzik: ,,Úristen!"

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95398 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor

Area írta: Húúú, én az egész filmet átnevettem. Aragorn csókolgatja a lovat, lembas, Samu, a testőr, amikor Arwen mondja: "Már hogy ne szeretnélek apám", "Jó a kardod", "a kumplit meg tartsd meg", Gollam énekel, behalás.....


Hehe....Mi se voltunk semmik a moziban...végigröhögtük az egész filmet,beszéltünk...sóhajtások stb És a végén..ó hogy nem lincseltek meg minket... (Aug ;) )

Huhhh... :lol: :lol: :lol: :lol: Nagggyon jók vagytok...mééég :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95363 Írta: Alhana
Alhana válaszolt a következő témában: Humor
Elrond: :biggrin2: :mrgreen: :up: :D :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95303 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Valahol azt hallottam, hogy a humor az intelligencia jele. Következtetés.... :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95248 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Elrond: :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95247 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Manndil: :lol: Ez még nem jutott soha eszembe :lol:
Elrond: :lol: ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95246 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Hát akkor folytassuk:

Tr: Mi az az aknamező?
Bo: Lépj rá és meg tudod...
Tr: *megteszi*
Ga: Ezt inkább mégse kellet volna...
*Trufa egyben földet ér, de arcán láthatólag megtapasztalta a légkör minden csodáját, illetve tett egy kis űrsétát*
Tr: Heeeeelllóóóó!! Jóóóóól vaaaaaagyooooooooooook! *elájul*
L: Imkább forduljunk vissza Völgyzugolyba.
Ga: Jó ötlet.

Völgyzugolyban:

L: Jó estét, visszajöttünk!
E: Legolas, te ide be nem teszed a lábad! TAKARODÓ!!!

Ismét úton

Ga: Az ott mát a Caradhas igaz Gimli?
Gi: Igen ott az mellette a Gsdexjakfyl, és a Hasjhglfil. Ősi nyelvemem ez azt jelenti: Hjkfgasor, és Khjkjdsjifaet.
L: Orkok!!
Ar: Te, hülye ilyen magasra nem jönnek fel!
L: De érzem a szagukat a levegőben...
Ga: CSAK NEM TE VOLTÁL AZ, PIPPIN????



nos, milyen?

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95245 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: Humor
Európa = Eru nagypapa
(Eru Opa)
(direkt cseréltem fel két betűt)

Haláliak vagytok!!!
Rengeteget nevetünk a tesómmal!!!
:itscool:

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95239 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Fiona: ez nagyon joó Mééég

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95238 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Hehehehe... Ez naon jó!!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95236 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor

Idril Celebrindal. írta: ...mikor Aragornék állnak Kürtvár falain és Aragorn elkiáltja magát tündéül hogy: Íjakat felhúzni! én a vászon alján azt olvastam hogy: Ideje elhúzni!...


:lol: Ez jó!!!
Ezeket látnotok kell!!!
Az összes szereplő emotikon kivitelben!!!
www.members.shaw.ca/korinchan/adoptee/lotr.html
Fiona:Teccik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95235 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Humor
Én is írtam egy paródiát. Nem olyan jó de azért olvasható. Alapötlet: Sötét Úr Valavilágja.


Jó estét kívánok! Üdvözlöm önöket a TV készülék előtt és itt a stúdióban. Én Elrond vagyok, a Völgyvilágból. Mint tudják, fergeteges sikerekre tett szert ez a műsor. Naponta özönlenek a villához tündék, emberek, orkok. Még maga a Sötét Úr is állandóan tekinti a villát és annak lakóit. Már mindenki jelentkezik a VölgyVilág 2-re, amely az ezután következő VölgyVilág. A játék időtartama 15 év, elzárva a külvilágtól. Mivel ilyen hosszúra sikerült ez a játék, jaj, mit mondanak a fülembe, nem hallottam… á, igen most mondták a fülembe, hogy ha valaki most telefonál, akkor 1800 aranyról 1799 aranyra csökkentettük a telefon díjat.
Mint tudják, a villában már csak tízen maradtak: 1 ork, 1 istár, 1 tünde, 1 törp, 2 ember és négy hobbit. Eddig kibírták egymást eben a nyolc évben, de most már kezdenek egy kicsit eldurvulni a dolgok, az összefoglalóban meg is tapasztalhatják. És most ezúttal 3 lényt jelöltek meg a villalakók: Lurztot, az orkot, Legolast a tündét és Aragornt, a kószát. És önök szavazhatnak arra, hogy ki legyen a szerencsétlen, aki nem fog visszamenni a villába. Önök szerint ki legyen az a balfék? Lássuk a telefonszámokat: Ha Lurtz húzzon vissza a sárba, akkor hívják az Interurbán/ Vögyzugi/020468911111 számot vagy küldjön sms-t a 88888 számra VV Lurtz. Ha Aragorn húzzon haza Gondorba és ott, festegesse magáról az önarcképeket, akkor hívják az Interurbán/Völgyzugi/02046922222 számot vagy a 88889-es számra írjanak sms-t VV Aragorn. Ha azt akarják, hogy a villa szép, Legolas húzzon haza a hajápoló készletéhez, akkor hívják az Interurbán/ Völgyzugi/ 020468933333 számot vagy a 88887-es számra írjanak sms-t: VV Legolas .A vonalaink több mint 1000000000000000 hívást tudnak egyszerre fogadni, úgyhogy barátom, aki ott ülsz a TV előtt bátran, hívj minket, hiszen a telefon is olcsóbb lett. 1800 aranyról 1799 aranyra csökkentettük az árat. Ilyen lehetőség még egyszer nem lesz, mint ahogy úgyse, hogy 15 évig össze legyenek önök zárva valakivel. Jelentkezzenek a VV2-re és felejthetelen élményben lesz részük. Hívják az Interurbán/Völgyzugi/ 020486920202020-as telefonszámot és 7 év múlva várja önöket a villa. Nem is szaporítom tovább a szót, kapcsoljuk a villát.


1217. nap, reggel 9 óra

(Hálószoba, Legolas és Gimli egy ágyban, Lurtz a kutyus helyén, Boromir, Pippin és Trufa is egy ágyban, Samu Frodó ágya szélén ül, és birkákat rajzolgat őrzés közben)
Samu: 1917822 bárányka, 1917823 bárányka…
(Trombitaszó hallatszik a kert felől, egy hamis bariton hang és odaégett szag terjeng a levegőben)
Legolas: Jaj, istenem, pont most? A legszebb tünde álmomból vertek fel! (felül, ránéz Gimlire, kiugrik az ágyból) Mit keres ez itt?
Samu: Mi van Lego? Megint horpasztottál, mint egy törp?
(Legolas durcásan ránéz)
Legolas: Még a legnagyobb szépségeknek is szükségük van szépítő alvásra!
Samu: Még hogy szépítő, akkor hetekig kéne horpasztanod!
Legolas: Jellemző hobbit kotnyeleskedés!
Samu: Mi az, hogy kotnyeleskedés?
(Legolas észreveszi, hogy nincs rajta ruha, gyorsan felveszi a szívecskés, horgolt boxeralsóját, amit még egy régebbi lakótól, bizonyos Lúthientől kapott. Kimegy az ajtón, majd sikít és becsapja az ajtót)
Legolas: Aragorn egy nagy serpenyővel a tökénél énekli a gondori szakácsok áriáját!
Samu feláll, kinéz, becsapja az ajtót, odarohan Frodó ágyához)
Samu: még alszik… nem akarsz felébredni?
(Legolas közelít az ajtóhoz, megfogja a kilincset, majd hirtelen Aragorn bevágja az ajtót. Legolas elesik. Aragorn egy esticsillag-mintás nyakkendőben, tökén hatalmas serpenyővel, a sevillai borbély dallamára énekli:
Aragorn: Lássáátok bennem a legnagyobb szakácsot!
Lalalalalala LAAAA!!!
Királyi meló ez, nem vitás.
Lalalalalala LAAAA!!
(Legolas belerúg és a sok tányér rántotta szétröpül mindenfelé.)
Samu: Mit csinálsz Aragorn? Most fürdettem meg Frodót pár perce!
Aragorn: És ő tudott róla?
(Samu szeme villámokat szór. Közben a többiek is felébrednek.)
Boromir: Szép reggelt, elvtársak! Ó micsoda… finom kaja. Orosz recept, nemdebár?
Gimli: Ez neked jó reggeli?
(Beletúr a rántottába és egy egész mókus tojásfehérjével borítva jelenik meg.)
Gimli: gusztusos…
Aragorn: A specialitásom! Elevenen főtt mókus tojásfehérjébe mártva. A fehérjére mindenkinek szüksége van, és a mókus belsőségeire is, abban van a vitamin! Mert a belsőségek is benne vannak, csupa apró pici jóság.
(Gandalf már épp elkezdte enni, de Aragorn mondókája végén hirtelen kiköpi a falatot, és egy nagy mókus jelenik meg a kamerán.)
Pippin+Trufa: ez a fejedelmi köpés!!!!!
(Megszólal a hangszóró.)
C.: Hello, itt Celeborn. Ce-leborn. Láttam, mit csináltatok ma reggel. Ezért három büntető feladat
lesz:
1: Letakarítjátok a koszos kamerát.
Aragorn: Nem is koszos. Csak függőlegesen van tálalva. Lurtznak. Neki úgyis mindegy.
Lurtz: (a sarokból) grrrrr…
Celeborn: (a hangszóróból) Lurtznak azt üzeni bizonyos Fehér Szarumán, hogy ma van böjt és imádság napja.
Lurtz: grrrrr….
Celeborn: 2.: Aragorn megismétli a reggel leadott műsort.
Frodó: (eddig félálomba, most hirtelen felébred) ÉLJEN!!!! (felugrik, de beveri a fejét a plafonba, és megint kinyúlik.)
Samu: Jaj Frodó úr!!! Nem baj, csinálok önnek egy jó fürdőt….
Celeborn: 3.: Csavardi Sámuel nevű völgylakótól elvesszük az eperillatú habfürdőt.
Samu: NEEEEE!!!!
(bőgve az ágyra rogy)

SZLOGEN-ZENE

Elrond: Ez buli volt…! Most reklám, de ne csüggedjenek, mert hamarosan folytatjuk.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.496 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére