Humor

Több
21 éve 2 hónapja #98808 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor
Maffia, Nim, Niph, Alyr, Laur, Gandalf!!! Imádlak titeket!! - Meg a topicot!! :D :D :D

Gillz: Szerintem is jó 5let!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98806 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Humor
Hú, ezek marha jók.

A nagybátyámmal akkor találkoztam először hosszú idő után amikor egy nappal már vége volt a LEP-nek. Megmutattam neki a Lassit és elkezdi olvasni az egyik fejezetet: " a genyák tanulmányozása." Műveletlen.

Anyukám meg ugy hívja Arwent, mint a Gyűrűk Ura Madonnája. Jó mi?

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98785 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Humor
ZSÁKOS BILBÓ NAPLÓJA :bilbo1: MÁSODIK KÖTET (nevezzük inkább második csapásnak?)

Kedves Naplóm!
Megint én vagyok az. Meglepő, mi? Hatvan éve nem írtam már naplót, amióta hazajöttem abból a tök gáz kalandból, s bele kezdtem a hülye könyvembe.
Hogy miért írok most ismét? Az utóbbi időben megint sok idegesítő dolog történt velem, amit szeretnék kiírni magamból..
Az egész akkor kezdődött, amikor a habókos, fafejű bakföldi rokonaim rám sóztak egy baromi lökött, baromi idegesítő kis görcsöt, valami Frodót, aki állítólag szegről-végről rokonom, de én nem hiszem, nem is hasonlít rám a kis görcs. Miért pont rám????
:frodo2:
A szülei sem voltak valami értelmes hobbitok. Hót részege kidülöngéltek a Borbuggyanhoz, beleültek egy lyukas csónakba, s beeveztek a folyó közepébe, amikor tök sötét este volt, s ott akarták kipróbálni a Káma-Szútra legdisznóbb pozícióit. Persze, vízbe fulladtak. Hogy hót részegen beleestek-e, vagy a csónak süllyedt el, vagy csak túl hevesek voltak, nem tudom, de baromira nem is érdekel. A lényeg, hogy mikor a vízbe beleestek, annyira össze voltak már gabalyodva, hogy nekik már annyi volt.. persze, úszni sem tudtak, úgyhogy talán tök mindegy.
A lényeg, hogy a kis görcs rámmaradt. Állandóan a holmijaim között turkáll, a páncélingemet meg a kardomat többször is ellopta, de szerencsére a kis barátai még így is jól elnáspángolták őt, így azok visszakerültek hozzám. Beleolvasott a naplóm első kötetébe, kitépkedte a lapokat, s elcserélte a piacon őket pipafűre! Az egész Megye az én erotikus kalandjaimon röhögött! Azóta vén perverz rókának hívnak! Ráadásul azt hiszik, tele van a házam kincsekkel, meg szex-játékszerekkel! Az összes vibrátoromat és gumi-tündenőimet már ellejmolták! Mi lesz így velem?

Első említésre méltó nap.

Elhatároztam, hogy ünnepeltetem egy kicsit magamat. Amíg a partim megszervezésével vacakolnak, talán nyugodtan elvonulhatok ezzel a Playelffel... Az ördögbe! Hát nem elvitte magával Frodó?
Frodóóóóó! Frodóóó...! Hol ez az átkozott könyök?

2. nap
Ma bekövekezett az, amitől már évtizedek óta a legjobban félek. Megjött Gandalf.
:gandalf2:
Igen, ugyan az a Gandalf, aki 60 éve jól megszívatott!
Messziről hallottam, hogy az ÉN uti-dalomat kornyikálta, meglehetősen hamisan és ráadásul még a szövegét is átírta... a bűzös pipafüvét is megéreztem. Mikor bekopogott, el akartam bújni előle, de sajnos a röntgen-szemeivel meglátott az ajtón keresztül.. tök gáz, most mi a francot csináljak? Kimegyek, úgy teszek, mintha nem ismerném fel: "...Gandalf..?" Erre mit csinál? MAGÁHOZ ÖLELT! Jó szorosan hozzám simult, s elkezdett tapizni engem, még a lábszőrömbe is beletúrt! Állítólag meleg.... legalább is azt hallottam felőle.. tök gáz, mi legyen most? Leitatom! De nem engedi magát, állandóan csak teát kér... bezzeg, mikor Völgyzugolyban voltunk, minden nap bűzlött a miruvortól..

3. nap
Ma ünnepeltettem magam. Tök gáz volt, senki sem hozott nekem ajándékot, de mindenki elkér tőlem valamit. Tarisznyádi-Zsákosék a legundokabbak, tudom, hogy mire fáj a foguk! A Best of Jimmy - Emlékalbum díszkiadására! De nem lesz sohasem az övék!
A kertészfiúnk, valami Tekerdi, vagy Kifacsarti, vagy Csavardi...a fenne se tudja.. szóval ez a Samu kölök szemet vetett a kis görcs Frodóra. Ott somfordált állandóan mellette, a sörpulttól nézegette nagy sóhajtozva. Frodó egyszer odament hozzá, s odalökte a lányok közé, a kis bögyös csaj meg, tudod, a Rozi, felkapta, s vitte magával a bokor mögé... hogy visítozott! Hehehe
Viszont Trufa és Pippin majdnem elszúrták a bulimat:
:pippin4:
Szerencsére én sokkal nagyobb mókamester vagyok, mint ők. Mondtam egy beszédet, amit senki sem értett meg, mindenki ledöbent tőle, s jól megsértődtek.. Utána meg magamra húztam a gyűrűcskémet, s eliszkoltam. Az a piszok Gandalf megint próbálkozott nálam, de én nem a pasikra bukom, miért nem érti? Erre megsértődik, s ócska bűvészmutatványokkal próbálkozik! Na megállj csak! Eldobtam a földre a gyűrűmet, hátha ráveti magát, s mikor lehajolt érte, eliszkoltam gyorsan.

4. nap
Tök gáz ez a Megye... nem is értem, miért nem inkább valami olyan helyen élek, ahol jók a nők.. Ez aZ! Megyek Völgyzugolyba! YEAH! COOL! A kis marcipán-tündibündimhez!

Sokadik nap.
Gáz. Ez a hülye Estel gyerek még mindíg királynak képzeli magát. Most már felnőtt, úgy néz ki, mint egy csöves. Rongyokban jár, zsíros a haja, borostás a képe, hiányzik egy foga, a többi meg szuvas, ráadásul a kardja is valami ócska családi ereklye... és lenyúlta a csajomat! Az én édes kis Esticsillagocskám már elfelejtette volna azt a forró Nyárközép-éjszakát?

Mégsokadik nap.
Úgy döntöttem, írom tovább a könyvemet. A csajok már nem érdekelnek, mindegyik a 140 cm fölötti pasikra ukik... mindegy. Bezzeg az én időmben, nem a testmagasság számított, hanem egy teljesen más dolog mérete... Az értelemé! (Ugye, mindenki elsőre erre gondolt?)

Egy förtelmes nap.
Nem hiszed el, ma mi történt. Utánam jött a kis görcs. Kiderült, hogy a gyűrűm valami feka pasijé ott délen, s most visszaköveteli. Vajon van valami köze az illetőnek a suttogó hangokhoz és ahhoz a fekete szilvamaghoz a lánggömb közepén? Pedig én azt hittem, a kis hegyi békáé volt, a Gollamé... Most mindenféle feka pasas kergeti Frodót, a kis görcsöt, ezért hozta utánam a gyűrűt, hogy engem molesztáljanak. A fenéket!

Egy sokkal jobb nap.
Hehhehe, mégis csak jó fej csávó ez a Mr. Elrond!
:elrond1:
Kitalát egy ostoba mesét valami tüzes kis katlanról, s Frodóék bevették. Most kénytelenek elmeni, s engem békén hagyni!
Lehet, hogy végre nyugtom lesz? Majd meglátjuk!
(Folyt. Köv. :!: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98762 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Niph-Szméa, isten vagy!!!
Jut eszembe, Szipi, a szívbajt hoztad rám az "arcoddal", már azt hittem, én is Szméa-Gollam skizofrén vagyok és nem emlékszem rá, hogy írtam... :lol:
Laur, ez a Wild forest... júúúúújjj! :lol: :aragorn3:
Gillz: jojó. Sok türelmet kívánok! :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98726 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Humor

Há: Ha vak, honnan tudja, milyen színü a kabátja?


:)
:up:
Marha jó :) :) :mrgreen:

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98714 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
laurelin: ez nagyon jó! Más sem hiányzik, mint a Vasudvard szülöotthon... :itscool:
Most olyan lesz, ami még nem volt, ugyanisz Szméagol írt egy TTT paródiát!

Az Alumíniumcsarnok

A Három Bajkeverö és a mágus Roham mezein keresztül vágtat az említett helyre
Aranka: Én Király vagyok! Az itteni fejes meg csak király, szóval tuti elönyünk van.
Gimi: Ja, azon kívül, hogy Szürkezakós Ganaj barátai vagyunk…
Sz. Ganaj: Ne féljetek, egy határ új trükköt tanultam ám Fóliában!
Aranka: Ebböl az önvilágításon kívül még semmit sem láttunk, de Reménykedjünk. Hehe, milyen Királyak a beszólásaim!
Feltünik a városnak még jóindulattal sem nevezhetö föváros. A Csarnok kapuján egy lengedezö, fehér ruhás hölgy szalad ki.
Eozin: Patadobogás! Lehet, hogy megjött a páncéling, amit két hete rendeltem a Kapu Plázából! Jaj, ne! Ez csak az a hibbant mágus, aki mindenféle ránctalanító krémekkel házal. Persze szegény nagybácsikámnál ez nem hatott…
Hirtelen leszakad egy zászló, amely a híres rohami háromlábú lovat ábrázolja.
Lenyilaz: Nézzétek, itt az olyan nyomorék ló a nyerö, mint Ganajé?
Ganaj: Te csak ne bántsd Keserűtököt! Igenis szép ló… Csak a maga módján.
Gimi: Fú, de lepukkant egy hely ez…
Lenyilaz: Ahogy mondod!
Gimi: Alumíniumból van a tetö, sehol egy törptárna, egy bánya, de még egy vakondtúrást sem látok!
Lenyilaz: Egy fenét! Nincs erdö, beszélö fák, még tükör sincs!
Gimi: Hrrr…
Hárfa: Helló. Köszöntjük önöket Ebonitban. Fegyvereket, varázstárgyakat, pipereeszközöket a kijárat elött letenni, ellenörzökapun átsétálni. Akinél bármit találunk, annak Kígyótestü lecsapatja a fejét. ( :evil: )
Aranka ledobja azt a néhány kardot, tört és Arzén emlékbe adott rúzsát. Gimi elöveszi a teljes orkszeletelö és –trancsírozó készletét.
Lenyilaz: Biztos, hogy minden pipereeszközt le kell tenni?
Hárfa: Igen!
A: Húúú!
…és három óra múlva az utolsó hajcsavaró is sorra kerül. A katonák érdeklödve nézik az egyre nagyobb halomba gyülö fodrászkellékeket.
Há: És az öreg is. Le azzal a varázspálcával!
A: Hagyd már a szerencsétlent! Nem látod, hogy vak? Ne foszd meg a fehér botjától!
Ga: Meg amúgy is én vagyok a Szürkezakós Ganaj.
Há: Ha vak, honnan tudja, milyen színü a kabátja?
A: Müveletlen rohami… Megmondtuk neki. Na, engedj már!
(folytatjuk!)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98686 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Alyr és mindenki: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gillz: Ezt én is jó ötletnek tartom :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98683 Írta: Szipi
Szipi válaszolt a következő témában: Humor

gillz írta: Uff!

Ki érez lelkesedést összegyűjteni és rendszerezni az eddig alkotott szösszeneteket? Van 5letem, miként lehetne ezt viszonylag kevés munkával megtenni. Csak sokan kellünk hozzá. Aztán formázhatnánk nyomtathatóvá, és füzetsorozatként egész jól néznének ki, netán diszkötésben.... :bandit:
akit érdekel, az irjon privátot!

Nagyon jó ötletnek tartom. :hello: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98661 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Humor
ittvan néhány termék és intézmény a szereplők nevével fémjelezve. Az ötletet a boltok polcain is megtalálható Hobbits keksz adta.

Szauron szemüvegek és kontaktlencsék
Fehér Gandalf mosópor.
Szauron ékszerüzlet
Szarumán pedikür-manikür
Hobbit cipőnagykereskedés
Samu növényvédőszerek
Samu testőr Kft
Trufa&Pippin pirotechnikai szaküzlet.
Gandalf plasztikai sebészet
Mordor üdülőcentrum
Gollam fittness és szépségszalon
Aragorn hajolaj
Aragorn borotválkozási termékek
Gollam Horgász szaküzlet.
Gollam fehérnemű bolt
Legolas parfüm Wild forest
Lothlórien pékség
Legolas hótaposók
Gimli lovarda
Szarumán tévközlési művek (palantír)
Samu uszodai cikkek, élményfürdő
Boromir páncélok és védőöltözetek.
Grisnák tányérak és evőeszközök
Ork szájspray
Frodó körömápolási termékek
Frodó ajándék házhozszállítás
Ork napozási termékek
Boromir riasztóberendezések (Gondor Kürtje)
Legolas időjáráselemző csoport.
Gimli hajszobrászat.
Aragorn nyomolvsó központ
Aragorn Kft Koronázási ékszerek restaurálása
Gollam psychiatriai intézet
Vasudvard rehabilitációs központ
Vasudvard szülőotthon (uruk-hai orkok)
Szméagol zeneművészeti főiskola

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98655 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humor
Uff!

Ki érez lelkesedést összegyűjteni és rendszerezni az eddig alkotott szösszeneteket? Van 5letem, miként lehetne ezt viszonylag kevés munkával megtenni. Csak sokan kellünk hozzá. Aztán formázhatnánk nyomtathatóvá, és füzetsorozatként egész jól néznének ki, netán diszkötésben.... :bandit:
akit érdekel, az irjon privátot!

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98647 Írta: Ganieda
Ganieda válaszolt a következő témában: Humor
Hogy mennyire le lehet itt maradni, ha 4 napig nem jut szegény ember/tünde/hobbit/stb... nethez....
Mindenki nagyon Aragorn!!!!!! Így tovább!!!!

"Királyok Kapujától az Északi Szél
Fut sok dúlt zuhatagon át.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98472 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Éljen Alyr Mester! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :lol: :lol: :lol:

Alyr Arkhon írta: Háááááááá....
Bégizs van bollen a morgulvölgyi virágogban!

késobb

Hmmm...
Annyira be volt dugulva az orrom, hogy már írni is csak így tudtam?

Nagyon ott van!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98471 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Niph: ha az írásod alá nézel, máris láthatod, hogy

Alyr Reloaded

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98468 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Nimashilin: Ez hatalmas! Love Parade... :dance:
Maffia: DRÁGASZÁGOSZ! :lol: :lol: :lol: Egyébként az ilyen órák tényleg sok mindenre jók (tapasztalat).
Cegény Alyr... De nagyon várunk ám vissza! :up:

Még mindig van Sztárinterjú!

Samu: Téged aztán nagyon megviselt ez az út.
Legolas: Engem? Hiszen a hajam most is fényes és csillogó! Nem zsíros, mint egyes Királyoknak. Nem csodálom, hogy dobta a barátnöje. Nem hallottál róla? Arwen Undómiel, a TündeRádió nöi sztárja, népének állítólagos Esthajnalcsillaga…
S: Akit lenyilaztál! Mellesleg nem te vagy a nöi sztár?
L: Hát, volt az Oscaron egy kis összetüzés, de az új negyedkori technikáknak köszönhetöen Arwent lefagyasztottak, késöbb pedig a technika segítségével – amit természetesen a Tündék találtak ki – újraélesztették. Ezt a kis affért még nem rendeztük el, de elvette az Oscar-díjamat! Ami ráadásul aranyló fényben csillogott, s bár kissé torzított, de egész jól tükrözött engem is. Na, mondd már el nekünk utad végét!
S: Én! Csavardi Samu! Kénytelen voltam a fözöedényeimet egy szakadékba hajítani!
L: És miket föztél benne annak elötte?
S: Hát, zsírban sült szalonnát, pipafüvel töltött malacot, gombát gombával és gombával, nyúlpörköltet, lidércfasírtat, salátát morguli virágokból, olifántpástétomot, Holtláp-levest sár módra… Ami épp akadt.
L: Volna egy ötleltem! Miért nem nyitsz egy vendéglöt Minas Tirithben? Nincs egy rendes kajálda az egész városban, elárulom. Persze vegetáriánus étlapot is készíts, csak nekünk! Lehetne egy különterem is a tündéknek. Majd segítünk megépíteni! A tünde építészet csodája lesz, már látom is! Faágak lesznek benne, madarak fognak dalolni, és mindenki oda vágyik majd!
S: Háhh…
L: Mi?
S: Nem mondtam semmit! Már majdnem elaludtam.
L: Miért nem hallgatod csodás elbeszélésemet?
S: Épp azt hallgattam…
L: De azt mondtad, el akartál aludni!
S: Nem akartam, csak volt jobb dolgom is, mint ezt figyelni.
L: Aljas rágalom! A tünde-beszédek érdekesek és izgalmasak! Nem-olyanok-mint-az-unalmas-törp-beszédek. A-törpök-nem-is-tudnak-beszélni-ronda-torokhangon-vonyítanak.
S: Mondhatom, szép. Te aztán egyáltalán nem vagy hüséges barát! Szegény Gimli!
L: Ki mondta, hogy én valaha is a barátja voltam? Persze ott volt az a professzor, aki olyanokat írt az életrajzomba, hogy milyen jó barátságba kerültem Ginlivel, sőt, még azzal is megrágalmazott, hogy el akartam öt vinni Valinorba, ami nem egészen így volt. Úgy történt, hogy kedvem támadt elindulni, de amikor meghallottam, hogy Aragornt Királlyá koronázzák, akkor úgy gondoltam, vannak még teendöim e szép földön, hogy megakadályozzam pl. Gondor teljes nyomorba taszítását. Mi lesz Gondorból, ha Ari lesz a Király? Pipafümezöket fognak termeszteni mindenütt, és el fogják özönleni az országot a hobbit turisták! Minden turizmus Gondor felé fog irányulni, ez Középföldét egyoldalúvá teszi, és elmélyül a szakadék a szegények és a gazdagok között. Miért nem követi inkább mindenki a tünde hippiket? Hordjatok virágot a hajatokban, énekeljetek és táncoljatok!
S: Mi éneklünk és táncolunk!
L: És vásároljátok meg új lemezemet! Ó, az Elf It Be-t jelölték Oscarra is, tudtad? De végül is az a rettenetes törp-dal kapta meg! Ilyen hörgés volt az egész, hogy: Mória olyan szép, a tündék meg tök hüjjék. Beléjük vágom a fejszémet, hogy maradjanak már nyugton. Borzasztó! És ebböl látszik a törpök értelmi szintje. Egyébként volt egy másik tünde-dal jelölés, amely így szólt: Lórien olyan szép, a törpök meg tök hüjjék. Beléjük vágok egy nyílvesszöt, hogy hagyják már nyugton igazgatni a hajamat. Ebben megtestesül az elf költészet magasztossága. Persze az enyém szebb volt! Még Esthajnalcsillag Undómiel nevét is beleszöttem, hogy megbocsássa nekem azt a kis baklövést. Habár nem is volt olyan rossz lövés, be kell vallanom. Hiszen az én nyilaim mindig célba találnak! Na, mondjunk egy végszót!
S: Végszót?
L: Fene a törpök vastag nyakába! Namárië, kedves hallgatóink!
S: Ez beszél tündéül?
L: Naná! Namár… Naminek… mami… ööö, mamirane! Ma már izé…
S: Peersze, a súgógépröl olvastad! Hehe…
L: Szóval: VISZHALL!
(vége)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #98466 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Hmmm....

Szauna fia Szauron nagyon-nagyon-nagyon titkos naplója

(sajna muszáj új idoszámítást kezdenem mert írás közben nem tudok visszalapozni...)

Másnap:

Ennyi pénzt tettem volna Szarumánra?

Jahahaj!

késobb:

Megvan a mento ötlet!
Lerohanom a gondori fogadóirodát...


Következo nap:

El kell kezdeni felkészíteni az orkokat a háborúra...
Így sose fognak tudni kánkánozni!

Mivé lesz ez a világ ha már egy rendes táncestet se nézhetek végig?


késobb

Háááááááá....
Bégizs van bollen a morgulvölgyi virágogban!

késobb

Hmmm...
Annyira be volt dugulva az orrom, hogy már írni is csak így tudtam?


Másnap (Helm után 3. nap)

Azt hiszem mégsem szeretem annyira a nazgulokat...

Lehet, hogy a tündék vesztegették meg oket?

Ha nem lennének halottak most lecsapatnám a fejüket...

Következo nap (HCSU4)

Gandalf beszélgetett Szarumánnal és elvette a palantírját...
Azóta valaki folyton engem hívogat...
Tele lesz a hangpostám...

Az entek alapos munkát végeztek...
Túl alaposat...
Ha elfoglalom a Fangornt, mindbol gyufát csináltatok...
És aztán lefejeztetem a gyufákat...
Ugye milyen gonosz vagyok?
Hihihihi...

Másnap (hcsu5)

Én kezdek megorülni...
Már saját magammal beszélgetek naplóírás közben...
Pont mint az Éji Rém...

Apropó... már valahol Ithiliában kell lenniük, de vajon merre?
Remélem minél messzebb tolem...

Másnap

Faramir nagyon gyanúsan viselkedik...

Sajnos nem látok jól arrafelé, mert minden virágzik és attól könnyezni kezd a szemem...
A só meg lassan fehérre marja a torony tetejét...
Kénytelen leszek átfestetni...

Gandalf elindult Minas Tirith felé...
Bezzeg, mint megtudtam o saját magára fogadott...
A kis egoista...

Állítólag magával viszi az egyik hobbitot...
Ezek a mágusok...
Szarumánnak se a Gyuru kellett szerintem... csak a hobbitok...


Másnap

A Gyuru itt volt!
Osgiliathban!
És eltunt!
A fél rohamosztagom ott volt...
Na meg egy nazgul...
és hagyták elmenni...

Faramir meg bután bámult végig...
Aztán rálott a nazgulra...
Olyan hülye hogy még félni is elfelejt...
Elég furcsa volt amit a szárnyas visszafele repülés címén muvelt...
Kicsit alacsonyan szállt néha...
És tele lett virágporral...
Azt hiszem a papírzsebkendogyártásnak most van a fénykora...

Másnap

Mindenkit lefejeztetek!
Hogy engedhették el a Gyurumet?!
Már le is adtam a rendelést 1200 hóhérbárdra...

Lehet hogy egy kicsit csúszni fog, mert már megjött az elso fizetési felszólítás Minas Tirithbol, elobb azt kell elintéznem...

Következo nap

Ma felhívott valaki miközben éppen Denethort vezettem félre, és közölte hogy o Király...

Azt is mondta, hogy ijedjek meg, mert visszatér Gondor trónjára...

Közöltem vele, hogy baromira beijedtem és amint megürül egy vérpad, soron kívül fogadom...

Nem értette a célzást...

lehet hogy Faramir titkos rokona?









"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98454 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
A moll felnyögött. A kreppapírok megcsörrentek a nyakán. Kitin odatáncolt Rugjúk mellé. O vala a torokfájok hos vezére.
-Haver, jó kis bulit rittyentettél nekünk! Szegény Szarukám talán nem ezt szánta nekünk...
-Le van tojva. Mellénk adta ezeket a béna morgói barmokat. Hülye kis görbefülu polcok! Ezért legalább jól érezzük magunkat. -szemei felakadtak, kezét a magasba lendítette: -Tááánco-o-o-olj, Budapest Parádé-é-é-é-ééé!!!
Egyszer csak rohanási lovasok támadtak rájuk. Rugjúk felpattant egy mollra, aki érdekes módon egy á-mollt adott ki magából. Néhány gitározni tudó rohanási a kezén imitálta a mozdulatot. Ám gyorsan észbekaptak:
-Szemét kis diszkópatkányok! Krosszbornz forevoooor! / :wink: /
Gyorsan végeztek a hullarészek teknósokkal, de Terka és Kitin berohantak a közeli dzsungelbe. Felfutottak egy fára. Az megszólalt:
-Burgrhhhmm... Nem baj, ha rámmásztok. De mi ez a konfetti? Ti... ugye nem azok a környezetszennyezo polcok vagytok?
-Ááá, dehogy! De te ki vagy?
-Én Szétkakál vagyok, a kend, a nagy és hatalmas Grínpísz aktivista, Fingom.
-Ahha. És miért vagy fa?
-Anyád. Így születtem. Na, orientálódjunk az erdo közepe felé, mert még megtalálnak a polcok és csikkeket nyomnak el rajtunk. -ezzel lassan, botladozva megindult. Terka hamar tengeribeteg lett, de ennek következményeit nem írom le...

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98444 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Pedig én nem találom olyan jónak. Nem baj, ha nektek tetszik... Ez nagyon bunkón hangzik, bocsi! :wink:
Maffia!!! :aragorn3: Édesz, pici Gollam!

A 3. szál:

Terka és Kitin már két napja a polcokkal és torokfájokkal bulizott. Szegény hegyi Mollok már nagyon fáradtak voltak.
-Fárasztó ez a Love Parade. A hátam... -panaszkodott az egyik. Ám Terka fejberúgta.

Hhu, mennem kell, majd folytatom. Pá!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98426 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Humor
Nimashilin!!!!!! Ez kiráááály! Illetve nem is... Király! :mrgreen:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98384 Írta: lunepierre
lunepierre válaszolt a következő témában: Humor
nimashilin... minden elismerésem :wink: amit írtál, az szenzációs...

[size=9:njes6fr3]"Ha pokolra jutsz, legmélyére térj. Az már a menny, mert minden körbeér."[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98379 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Humor

Nimashilin írta: A lépcson egy szeplos kölyök ült, vinnyogott és a tüncire nézett.
-Mi a baj, kiskrapek?
-Egy csávó elkérte a kardom és nem hozta vissza!


Muhahahahaha, ez nagyon kéééééész! :fight:

Alyr, come back! :o

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98267 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Humor
Végre, Alyr is visszatért! Szegény Szauron :( Ismerem a szénanáthát, sorstársa vagyok :mrgreen:

Clulyan küldi (hja kérem, unalmas volt az irodalom - láttam :biggrin2: ):

Verszecke by Szméagol

Halacka, halacka,
De finci az ísze
Nyulacka, nyulacka
Kövér leszek tőle.

Leöblítjük vizeckével
Ha találunk egy folyót
Isszuk, isszuk mértékkel
Cak meg ne lássza Frodó.

Dagadt hobbit
Haljál cak éhen
Nem kapsz hamit
Míg szépen nem kéred

Jó gazda, Gazdácka
Hm, az ísze finom
„Nem ehetjük meg”!!!
Hisz mindig cak híszom

Jót tenne egy fogyókúra
Cak túl hosszú a gyűrűtúra
Nem bírom a buszozászt
A drágaszággal olyan mász

Honvágyam van
Bevallom
A drágaszág hiányzik
DE NAGYON!!!

Alyr: kíváncsi a véleményedre :)

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98212 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok,

ezek :cross: -i jok!! :lol:

Nem sorolok neveket, mert mindenki jo!!

Megnyugtatasul Alyr-nak: lattam, a Legsie-n is panaszkodtal, ne tedd, mert nagyon :itscool: volt amit irtal. Szauron and naploja meg mar olyan klasszikus szerintem, hogy magatol ertetodoen ruleZ!! Dehat nem mindig van ido reagalni. (PS: az allergia :o h: mely empatiat ebreszt bennem Szau' irant...)

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98210 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Sajnos egy hetet kénytelen voltam kihagyni, de most sikerült bepótolnom
Mindenki Aragorn! :hello: :hello: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hello: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #98204 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Hmmm...

Szauna fia Szauron

Nagyon-nagyon-nagyon titkos naplója



a mai epizód elmarad mert szomorú vagyok...

semmi vidámság nincs bennem...




"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98109 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Nimashilin: ez naggyon fáájT! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nimashilin írta: Théoden, fia sírjánál:
-Gondoljrám-virág.
Virág:
-Dehogy gondolok!

:up:
Gyöngyszem, Maffia, Area, Sesy: jóóó!
Az a Gollis kép kökemény!

itsuji.net/shadsie/fanart/eomer.jpg :arrow: elfelejtett valamit...
www2a.biglobe.ne.jp/~haseo/cherr ... /eomer.jpg :D

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98096 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Nimashilin írta: Addig simogatták az ájultnak hitt host, míg kezük a másikéhoz ért. Mélyen egymás szemébe néztek. Hajuk, a hollófekete és az arany összeolvadt a szélben. Nem is tudták, de kezük észrevétlenül összekapcsolódott. Már egy ideje így voltak, mikor Aranygomb felnyögött.
-Héló! Még mindig itt vagyok!
De a két lány nem figyelt rá.


Ez nagyon-nagyon fájt! :) :sleepy: :arwen2: = :faramir1: :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98089 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Helló :aragorn1: káim!

Következzék hát:
A LELEPLEZÉS

Nyálven levette romantikus Micimackós páncélingét, majd átszellemült fejjel végignézett a kissé romos Hell-szurdokon. Szegény, szegény kis polcok... Szegény Torokfájok! Mennyi hulla tünci! Ejej. De itt van Aranygomb, egyetlen szerelmetes virágszála! Felszökkent a lépcsokön, labdázott néhány Torokfáj-fejjel és megállt a szomorú csatatéren. Fennkölt mosollyal indult a kapu felé. A lépcson egy szeplos kölyök ült, vinnyogott és a tüncire nézett.
-Mi a baj, kiskrapek?
-Egy csávó elkérte a kardom és nem hozta vissza!
-Oh, az én drágám! -mondta Nyálven és felsóhajtott. -Ez szokása. Bogárkám, egyetlen cuncimókusom! Na jó kölyök, mentem. Csá. -Ezzel egy jól irányzott ugrással a lépcso tetején termett, szegény kis tetüfészek gyereket lelökve békés hisztizésébol.
Belép az ajtón. Szeme körbefordul. Lát egy palástot. Lát egy szoke fürtöt. Bizalmas közelségben. Na neee!!!!
-Aranygomb!!! Te görény! Megmented a világot, miiii? Ja, csak te vagy, Lejmolás? Akkor jó.
A szoke még mindig háttal állt, megpróbált eloldalazni a tünci elott, de az szemfüles volt.
-Ki vagy, te kis béka? Mit csinálsz a pasimmal?
-Nyálven, ez nem az, amit hiszel... Szivi...
-Nem hozzád szóltam, macsókám! Ki ez a ribi?
-Ééén, ribiiiii? Én Kérovin vagyok, Rohanás úrnoje! Te meg csak egy dicsoséges, fényes, hatalmas, gazdag, örökéletu tüncihercegno!
-Te tyúk! -visított Nyálven és Kérovin szemébe köpött. A szoke ciklon a tünci hajába akasztotta kardját, levágva azzal az ébenfekete sörényt. Aranygomb a háttérben tapsolt és ugrált. -Lejmolás, Tipli, gyertek gyorsan! Pankrációóóó! Vér! -hirtelen egy széktámla repült a fejéhez, amit Kérovin dobott. Nyálven halált megveto bátorsággal félreugrott, hogy szerelme fejelje le a jobb sorsra született bútorcsonkot. Aranygomb elterült a földön. A csajok abbahagyták gigászi küzdelmüket és a csöveshez rohantak.
-Szivi, éledezz!
-Nyuszmókocska, kejjé fel!
Addig simogatták az ájultnak hitt host, míg kezük a másikéhoz ért. Mélyen egymás szemébe néztek. Hajuk, a hollófekete és az arany összeolvadt a szélben. Nem is tudták, de kezük észrevétlenül összekapcsolódott. Már egy ideje így voltak, mikor Aranygomb felnyögött.
-Héló! Még mindig itt vagyok!
De a két lány nem figyelt rá.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98048 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor

Nimashilin írta: Mikor Gandi lovagol le a dombról Éomerékkel, Keselyüstök mozgása „enyhén” egy tevére emlékeztet… Múmia-feeling.
A Holtlápos tünde, akit Frodó bámul olyan, mint Kicsi Én, Austin Powersből.
Helm, a csapatok állnak a falon, villámlik… csíííííz!


jézusomjézusomjézusom :lol: :cross: :cheers: muhahahaha

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98036 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor
Area: sajna nincs meg... jó lehet! :? :wink:
Gyerekek: mindenkitől kihaltam! Anniyra :fight: -k vagytok!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97987 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Hehe... ha valakinek számítógépen van meg a GYU, akkor nézze meg ZoomPlayer-el. Van rajta gyorsjátszás, és akkor, ilyen héliumos hangon: Gondornak nincs királya... nincs szüksége rá. :lol: Megmutattam a haveroknak, hát aszittem meghalnak.... [size=9:2kj4zqeq](no, de ha jól sejtem, ez off)[/size] :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.468 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére