Állatbarátok

Több
20 éve 4 hónapja #162005 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol: nem tom.... nekem annyi maradt meg az egészből, hogy az a nagymacska ül a kalickában, meg, hogy egy zebraáll a kerítés mellett....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161995 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Erda niire (Area) írta: Az állatkertel meg semmi kifogásom, ha megfelelő környezetet adnak neki, mert én durván 5 éve voltam a bp.-i állatkertben és ott egy 10 négyzetméteres kalitkában tartották a leopárdot... :x


Az jaguár volt. Legalábbis azt hiszem, mert a leopárdnak nincs fekete "mutációja". Lényeg az, hogy én már nem láttam ott. Ha jól tudom eladták. Belátták, hogy nem tudják tartanai. Ezt kéne még tenniük a szerválokkal, farkasokkal és a gorilakkál. Kapásból ők jutottak eszembe, mert ugye ésszerűen kell mérlegelni a dolgot. A csimpánzokból pedig legalább néhányat kéne eladni, mert nagyon zsúfoltan vannak. De a tigreseknek és az oroszlánoknak például csodaszép kifutót csináltak. Leginkább a farkasok panaszkodhatnak. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161935 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol: ebben egyet értünk, és a tigris csak egy pl. volt... az az állat jutatott először az eszembe (csak mer mindenki a tigris miatt szekál)

Meg én nem azért ellenzem az ilyen vadállat a házban dolgot, mert hogy be van zárva, hanem, mert mondjuk senki sem szeretné, a (nagy)macskája a legdrágább bútoron élesítené a körmét, meg lesből támadna a kutyájára.... és az állatnak sem jó, hogy nincs elég mozgástere, meg nem tud hol elrejtőzni, nem tud mit levadászni.... szal szerintem senki se tartson egy olyan állatot ami mindkét félnek nyűg, csak hogy elmondhassa, neki olyana is van.... (és most direkt nem írtam a tigris szót :wink: )

Az állatkertel meg semmi kifogásom, ha megfelelő környezetet adnak neki, mert én durván 5 éve voltam a bp.-i állatkertben és ott egy 10 négyzetméteres kalitkában tartották a leopárdot... :x

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161874 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Ragoran írta:

Erda niire (Area) írta: Szméagol: Hát, nem tom. Végül is a hangya is élet, mégis eltapossák..... na mind1. Én akkor is ellenzem azt, hogy pl. egy tigris szobacica legyen.


Ha nincs különbség ember-állat élet között,mért teszünk különbséget ragadozó-növényevő között?
Sztem sokkal jobban jár pl egy állatkertben egy tigris(pl)ha megszelidítik és lehet sétálni vinni az állatkerten belül meg bemenni hozzá a gondozójának játszani..
Akkor is,ha vmien szinten ezzel megalázzák.Persze pórázzal a nyakába mégse olyan cép mint anélkül...


(Valaki csak nem az Animal Planet-et nézte? :wink: Tigris sziget vagy mi volt a címe annak a dok filmnek? )
Utóbb mondta xyz, hogy a farkas is hozzánk szegődött. Ő is ragadozó. Abszolút. Őt is megszelídítettük. És a nagymacskák többsége szeret lustálkodni. Vegyétek tudámásul. Tudom, hogy a szabadságtól dagadó szívetekben, melyben a tigris, oroszlán, meg ilyenek jelkép, a szabadság szimbóluma és a tény, amely azt állítja, hogy ők netán kiválóan érzik magukat egy állatkertben megfelelő ellátás mellett égbe kiálltó hazugságnak tűnhet, de így van. Ők állatok és saját etológiájuk van. Minden olyan érzelemmel rendekeznek, amivel mi. :arrow: Tehátegyenlőek velünk. De nem olyan bonyolultak az érzelmeik. Ők nem kombinálnak. Nekik csak tiszta érzelmeik vannak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161868 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igen,Ragoran,de Erda nem ezt írta. :wink:
Amit Te mondassz az segítés az állaton,a nagymacs életét próbálják színvonalasabbá tenni.
Erdának igazat adok!Egy nagymacs(=ősidők óta vadállat) nem lakásba való!Ha annyira cicát akar tartani,akkor tartson vmilyen házicicát,de ne vadállatot,aminek a vadonban,rosszabb esetben az állatkertben a helye!
Mert egy zoo-ban megfelelő ellátásban részesül és 'hatalmas' területen élhet,míg ezek a feltételek nem mondhatók el egy lakásról :roll:
Szal,jobb neki a vadonban v. az állatkertben mint egy kis lakásban.De szvsz ezekkel Ti is egyetértetek,úgyhogy felesleges volt leírnom :mrgreen:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161847 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: Szméagol: Hát, nem tom. Végül is a hangya is élet, mégis eltapossák..... na mind1. Én akkor is ellenzem azt, hogy pl. egy tigris szobacica legyen.


Ha nincs különbség ember-állat élet között,mért teszünk különbséget ragadozó-növényevő között?
Sztem sokkal jobban jár pl egy állatkertben egy tigris(pl)ha megszelidítik és lehet sétálni vinni az állatkerten belül meg bemenni hozzá a gondozójának játszani..
Akkor is,ha vmien szinten ezzel megalázzák.Persze pórázzal a nyakába mégse olyan cép mint anélkül...
De nélküle viszont dekkol6na a ketrecében egész nap és holtra un6ná magát.
Így mégis jobban jár,nem?

Karácsony:
Cézi:egy nagy puszit a buksijára,meg csomó csontot ami a vacsiból maradt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161821 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok


Hali!
Mi ez a nagy csend???????????????????????????
Senkinek semmi gondolata?????????????????????

Na mindeg!!!!!!!
Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg van-e valaki aki szeretné magát, vagy valaki mást meglepni újévben egy vagy több picike izgő-mozgó mongol futóegerekkel?
Csak mert nálam született 6 db., ami szerető és gondoskodó gazdira vár!
Eddíg van két aranyszínű, és egy barna-arany. A két arany lány, a barna fiú.Nevűk nincs, de ami kérik nem múlik.
De a fontos, hogy nagyon szeretnének gazdit!!!!
Ha valakinek kell, akkor írjon nekem!
Előre is köszi!

Üdv.: XYZ:-)))
MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161484 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A cicám drágát meg már szenteste bezártuk a szobámba, mivel nagyon teccett neki a karácsonyfa... Aztán valahogy beszabadult, és elkezdte leenni a habcsókokat :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161456 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A Cicám, a kis macskám,Wolf,aki mellesleg husky egy hegynyi kutyakaját. 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161455 Írta: Demonaz
Demonaz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nimfám egy új fahintát, mert az előzőt már szétrágta.. :) Meg mézesrudakat.
Kutyumnak anyu vett egy csomó nemtommilyen nagy csontot, mer az ilyen műanyag vackokat nem szereti :)
Teknősök halakat, amiket macsek jutalomfalat néven tüntettek fel, de nagyon imádják :)

"A boldogságot és a boldogtalanságot viseld egyaránt nyugodtan - minden elmúlik s elmúlsz te is."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161447 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:)
Cicuka:egy (nem élő) egeret,
Betty:jutalomfalatot,
Leo:is,
Ronnak ás Sárinak(papik :wink: ):Vitacraftot akartam venni,de bezárt a bolt :(
De ne higgyétek,h a papickák nem élnek jól!
Nagyon is el vannak kényeztetve(már amennyire ezt annak lehet nevezni :? )
Mindig kapnak lágyeleséget,amit pár órán belül el is tüntetnek.Nagyon szeretik :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161441 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Maryke kapott a karácsonyi vacsiból, különösebben nem tudtam meglepni... :roll: Tudjátok az a baj, hogy semmilyen giccses "direkt macskajátékkal" nem játszik amit veszünk neki. :wink:
Viszont a karácsonyfát lehet hogy a sajátjának tekinti. Mindig alá ül és mélázva maga elé bámul. Karácsonykor is jól mutatott a csomagok között. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161437 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Xyz: az állat életének értékéről tökéletesen egyetértek veled.

Őszintén szólva, karácsonyra nem kapott semmit a madaram.... :oops: :roll: Most vitaminkúrára fogtam, két hét alatt lereszelgetek neki a vaskos sárgarépát. Gondoltam ennek épp elégé örülni fog... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #161359 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nimrocco írta: Azt mondja meg vki:MI A KÜLÖNBSÉG EGY EMBER ÉLETE ÉS EGY ÁLLAT ÉLETE KÖZÖTT?!?Szvsz semmi.


Szerintem sincs semmi ami a kettőt elválasztaná.
Csak az ember kikiáltotta magát gondolkodó és beszélő lénynek, ami mindenek felett áll!
Csak azt nem vette figyelembe, hogy a természetből lépett ki, még akkor is, ha plázában sétálva röhög a sok kis tengeriröfin!
De az ember nem csak ezt nem veszi figyelembe, hanem azt sem, hogy az állatok is kommunikálnak így vagy úgy!
És az állatok is gondolkodnak!
STB.
STB.
De ezt sorolhatnám a végletekig!

Viszont nekem azt mondjátok meg, hogy miért van az hogy ha egy állat véletlen vagy szándékosan megöl egy embert az miért nagyobb bűn, mint fordítva?
Hisz ha az ember olyan értelmes, akkor képes felfogni, hogy az állat valami miatt tette azt amit, de állat nem tudja, hogy az ember miért teszi azt amit!
(legalább is ez a véleményem!)
És rohadtul utálom azt az embert, aki elítéli azokat az állatokat, amelyikek embert öltek.
Most volt a TV-ben egy idős kutya, amelyik megharapta a gazdájt, és annak anyját.A gazdi elvérzett, a mama nagyon megsérült.
A sok "okos" ember a kutyát rögtön kis kenelbe zárta, és megfigyelik.
Nem azt néznék, hogy mi az oka?ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
A sok HÜLYE (bocsi a szójárásért) inkább a kutyát zárják be, és még jobban összetörik szerencsétlent!
Szerintem ez is állatkínzás!!

Na azért egy vidámabb témát kéne indítani:
KI MIT ADOTT KISKEDVENCÉNEK KARÁCSONYRA?????

Üdv.: XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #161317 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem ezt mondja meg vki:MI A KÜLÖNBSÉG EGY EMBER ÉLETE ÉS EGY ÁLLAT ÉLETE KÖZÖTT?!?
Szvsz semmi.
A jog az életben maradásért minden fajnak adott!
Jó,enni kell,de akkor is.
Az ember mit csinál?
Gyilkol,gyilkol,gyilkol....
Az nem baj,ha az élelemért a létfenntartás miatt,de aki élvezetből :roll: :x
Azokat elítélem,és ide tartoznak az állatkínzók is.

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #161310 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: Rago: asszem félreértettél.... a nyuszi az ok, hiszen Európában él, meg egyébként is már szelidített... de mondjuk ha pl. egy pacát bezárnak egy házba, főleg, ha az kicsi is, akkor az már egészen más.... nem? :roll:



Szerintem egyáltalán nincs igazad, hisz akkor az ember egyáltalán nem is tarhatna háziállatot!Vagy tévedek?
Mint már említetted a "nyuszi az ok, hisz...., meg ....... már szelídített!"
De arra nem gondolsz, hogy az első nyuszit is meg kellet szelídíteni????????
Arra nem gondolsz, ha a farkas nem engedi magát az embernek megszelídíteni, akkor nem lenne manapság kutya sem!!!
Vagy te nem így látod?
Lehet, hogy annak a pici pacának meghalt a mamája, és az ember aki befogadta csak segít rajta, hogy nem haljon meg a jungelbe!
Nem tudhatod, hogy mi álla a dolgok mögött, akkor meg ne ítélj elhamarokdottan.
És már Szméa is említette ha befogadsz egy növényevőt, akkor rengeteg stressztől kíméled meg, mert nem kell attól tartania, hogy bármikro felfalja egy ragadozo!

Kicsit gondold át az elsietett véleményed, és rá fogsz jönni, hogy nem minden állatkínzás, ami ammak látszik!

Az állatkínzós témához, csak annyit szólnék, hogy amilyen az Adjonisten, olyan a Fogadjisten!
Én ugyanazt megcsinálnam velük, mint amit ők megcsináltak, és ha túlélik, akkor kényreszmunkára fognám őket, és fegyveresekkel őriztetném egy állatmenhelyen az ilyen embert, és akkor talán megtanulnák tisztelni az állatokat!

ÜDV. mindenkinek: XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #161165 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Erda niire (Area) írta: Szméagol: Hát, nem tom. Végül is a hangya is élet, mégis eltapossák..... na mind1. Én akkor is ellenzem azt, hogy pl. egy tigris szobacica legyen.


Emlékszel, mikor a bádog ember sírt a bogárért, amit eltaposott? Hát én is így vagyok velük. Nagyon sajnálom, hogy félek tőlük, ezért elkerülöm őket, ne kelljen eltaposni.
A ragadozók már megint másik példát képviselnek. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #161128 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol: Hát, nem tom. Végül is a hangya is élet, mégis eltapossák..... na mind1. Én akkor is ellenzem azt, hogy pl. egy tigris szobacica legyen.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #161096 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Először is: Minden topic lakónak békés boldog karácsonyt kívánok!

Erda niire (Area) írta: Rago: asszem félreértettél.... a nyuszi az ok, hiszen Európában él, meg egyébként is már szelidített... de mondjuk ha pl. egy pacát bezárnak eg házba, főleg, ha az kicsi is, akkor az márf egészen más.... nem? :roll:


Hát... NEM. Ez olyan dolog, hogy az elnök gyerekét ölik meg vagy mondjuk téged. Érzed a külömbséget, de külömbség még sincs. Mert mindkettő élet. Egyenrangúak.
Mondjuk, ha képesek humánusan tartani az állatot akkor annak még bizonyos szempontból jobb is a domesztifikált életmód. :roll: Gondolj csak bele mennyi stressztől kíméli meg az ember a növényevőt miután megérteti vele, hogy megvédi a ragadozóktól... Csak az a baj, hogy ez a bizonyos humánus tartás mód ez nem elterjedt ott délen. :?

Az állatkínzókkal egyetértek. *Mély bólintás.*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #160642 Írta: Demonaz
Demonaz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sztem azért van különbség tapír és paca között :wink:
tapír
jaj ez nagyon édes:D
szegénykém..
tap

Area: lehet h meghalt az anyja és nem tudott volna 1edül életben maradni, ezért fölnevelték, és már nem lehetett volna visszaszoktatni term. környezetébe.. Jó, a póráz akkor sem indok, de így a kép alapján sztem nem kínozni akarják..
Vagy állatkerti paca és vmi bemutató shown van gyerekeknek.. :wink:
De lehet h Neked van igazad és "saját használatra" szerezték :evil:
1ébként az állatkínzókkal én is azt tenném amit te leírtál..

"A boldogságot és a boldogtalanságot viseld egyaránt nyugodtan - minden elmúlik s elmúlsz te is."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #160639 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: asszem félreértettél.... a nyuszi az ok, hiszen Európában él, meg egyébként is már szelidített... de mondjuk ha pl. egy pacát bezárnak eg házba, főleg, ha az kicsi is, akkor az márf egészen más.... nem? :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #160633 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
(Ezt most írom le másodszorra mert megint eltűnt az előző!!! :evil: )

Area:Először életemben nem értek veled 1et.Így legalább mozoghat az állat.Amíg nem az ember cibálja a póüráznál fogva addig nincs nagy gáz.Az én nyuszimon is csak azért volt póráz,h ne rohanjon az útra,de 1ébként arra ment amerre akart.És élvezte.

Hallottátok,h megint kocsi után kötöttek 1kutyát?
Azzal védekezet az ipse,h azt hite futni fog a kocsi után...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #160611 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: Még pár paca :wink: 1ébként ő is csíkos már nem azért...
1


az ilyen képektől a falra tudnék mászni!!! :rmad2: Háziállatot csinálnak szegény dzsungellakókból!!!!Legszívesebben én is nyakörvet raknék az ilyen ember nyakába, elhurcolnám egy számára elviselhetetlen helyre, és kikötözném őket, ahogy ezek is teszik az állatokkal... :evil: (na jó, ez kicsit durva volt.... :roll: )

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #160556 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Még pár paca :wink: 1ébként ő is csíkos már nem azért...
1
2
3
pici paca
paca=agouti??????????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #160457 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
csak ez a paca kisebb mint a tapir, de igen, sztem is arra hasonlit...oan ismeros vlt

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #160456 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Üdv, Demonaz! :D
Azért kellene tennünk rá még egy ormányt is. Nagyon ari. Én tényleg csak hallottam róla. Képet még egyet se láttam. :roll: De én is, hogy megetetném... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #160438 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Max kicsi,csík nélküli tapir lehetne...
Tehát ha fogunk egy nagy pacát és befestjük oan lesz mint egy kisebb tapír..
mien felfedezés! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #160393 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Demonaz, üdv itt az állatbarátok körében! :D

ez a paca eléggé hasonlít az tapírra.... olyan mint egy tapír csíkok nálkül.... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #160360 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziijasztok, jo régen voltam itt

amugy jol néz ki ez a paca de még én se hallottam rola soha de azért ari :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #160358 Írta: Demonaz
Demonaz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Oh, köcöm sepen :)
Nem te vagy az egytelen.. :)

"A boldogságot és a boldogtalanságot viseld egyaránt nyugodtan - minden elmúlik s elmúlsz te is."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.923 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére