Tábori program - 2005

Több
18 éve 11 hónapja #259814 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Felagund: nagyon köszönöm! :) kérlek, küldd át nekem mihamarabb!

TÜNDÉK! ne feledjétek, hogy NAGYON várom tőletek a nagyprogramjaitok (egyelőre vázlatos, de minden lényeges pontra kiterjedő) leírását! elég sürgős, még így vizsgaidőszak közepén is, szóval küldözgessétek, márakimég nem tette meg.

ha ennyire nincs reakció táncügyben, akkor asszem mégis lesz. először, másodszor, senkitöbbet harmadszor. sztem nagyszerűen belefér a keretmesébe, most, hogy újra összeszedtem a mese fonalait. írok Cselének. a táncosember csak útiköltséget kér, ami vsz nem sok, kérem a pénzügyekkel foglalkozókat, hogy jegyezzék ezt fel.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259759 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Jelentem a gyilkosos-nyomozós játék modulja megérkezett.

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259630 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Ulmo: Aldarionos program 18.00-kor kezdődik, és 20.00-kor ér véget. az is bennevan, hogy megnézi az esti programokat, 22.00-ig, de az nem feltétlenül szükséges.



MÁS: ígéretemhez híven itt a teljes keretmese, naplófeldolgozásban. kérek véleményeket hamar! táncügyben is, hogy ilyen környezetben mit szóltok hozzá. köszönöm!

1. nap – júl22 P

Az öt nép megérkezik Fortiriosba, a tábvezek (Aldarion Kalandozói) gyűlést hívnak össze, felvázolják az előtörténetet, együtt megalapítják a várost formálisan, elmondják az alapszabályokat (tábori házirend).
A Kalandozók azt is megemlítik, hogy ez a tündék földje (v. régen az volt, de már a miénk?), és a tündék itt hagytak egy levelet a város népének ezügyben. (Valaha létezett egy ősi szövetség a tündék és emberek között, az emberek ismerték a tünde hagyományt, és hatalmas hősökké váltak, legyőzték a gonoszt, stb. – él-e még a mai emberekben ez a tisztelet és nagyság?


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259589 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Brandir írta:

Cueddo írta:
6. délután jönne, azaz júl27-szerdán.

Ulmo: remélem nem nagy probléma a hétköznap és meg tudod oldani. Zsír lesz!


Én elhiszem. De hétköznap minimum 4-ig dolgozom, de inkább tovább. Estére érnék oda, másnap reggeltől szintén meló, ez így kivitelezhetetlen. Nem véletlenül mondtam a hétvégét.
Ha mindenképpen ez a terv, akkor ezennel lemondok a királyi címről, éljen a Númenori Köztársaság!
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259569 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Brandir írta:

Cueddo írta:
6. délután jönne, azaz júl27-szerdán.

Ulmo: remélem nem nagy probléma a hétköznap és meg tudod oldani. Zsír lesz!

Kérdés: június 10-én pénteken tudnánk tartani egy tábvezes megbeszélést? Sopronban mégsem lenne az igazi.


zsír! pont a kémia után :mrgreen:
végre egy megbeszélés, amin ott tudok lenni!

Röjön jön?? áhh ez is jó hhír. És Nima is, meg Nodlee is...
sálálá

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259562 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Cueddo írta:
6. délután jönne, azaz júl27-szerdán.

Ulmo: remélem nem nagy probléma a hétköznap és meg tudod oldani. Zsír lesz!

Kérdés: június 10-én pénteken tudnánk tartani egy tábvezes megbeszélést? Sopronban mégsem lenne az igazi.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259536 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Artemisz (Erenya) írta:

Angwen írta:

Aeglos írta: Énmár beszéltem Ulmoval, mivel rákérdezett (látja a topikot)

Hehe. Hát igen, erről elfeledkeztünk. :D Nem baj, most már úgyis mindegy, tehát: Ulmo, légyszilégyszi! :D



*óriásiszemű csizmáskandúr csatlakozik* :P


Na jó, megszólal az érintett is :) [size=9:j1hm4rlc](csak csendben jegyezném meg, hogy a site admin MINDENT lát, még azt is, amit nem szeretnétek ;) )[/size]

Döntsétek el, mikor kellene ott lennem, mert csak az egyik hétvégére (péntek déután/este - vasárnap délután) tudok lemenni!
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259520 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Angwen írta:

Aeglos írta: Énmár beszéltem Ulmoval, mivel rákérdezett (látja a topikot)

Hehe. Hát igen, erről elfeledkeztünk. :D Nem baj, most már úgyis mindegy, tehát: Ulmo, légyszilégyszi! :D



*óriásiszemű csizmáskandúr csatlakozik* :P


Tényleg, akkor jobb, ha inkább itt kérdezem: az, hogy bejárok Tatabányáról, mennyire megoldható?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259502 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta: Inczy is vissza akarja mondani.

Rayan viszont majdnem biztos, hogy jön :)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259501 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta: Énmár beszéltem Ulmoval, mivel rákérdezett (látja a topikot)

Hehe. Hát igen, erről elfeledkeztünk. :D Nem baj, most már úgyis mindegy, tehát: Ulmo, légyszilégyszi! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259496 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Énmár beszéltem Ulmoval, mivel rákérdezett (látja a topikot)
Mondta, hogy nemtuggya tud e jönni, mert tanul

feladtam elsőbbségivel a leveleket, és beleírta Ulmo a diákos cuccot
Inczy is vissza akarja mondani.
hörr

és batti rohadtul nem lesz semmi, mert nem akarok neki ekkkkkkora megterhelést okozni, igazán, én megértő ember vagyok, vagymi

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259493 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

a táncoscuccot átnéztem, honlap, minden. az zsákbamacska, hogy jó lesz-e vagy sem, de az tuti, hogy a keretmeséből tényleg kilóg.

Lau azt mondta, hogy őt nem zavarja, tud jó hantalét csinálni akkor is, ha megtartjuk ezt a táncestet.

Artemisz: meggyőzöd akkor Ulmót? ;) szvsz többet ér, mintha én írnék neki egy sima privit. (Battit nem merném ezek után felkérni...)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259392 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Ulmo valóban jó ötlet.
Batti igen nagy valószínűség szerint nem vállalná el.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259389 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Ulmo-t támogatom! Ha gondoljátok, segíthetek meggyőzni is... :oops:

Ami az ágyneműt illeti, Angwennel értek egyet. Én amúgy is mindenhova viszek hálózsákot, s szvsz a szülők is jobbnak látják, ha a gyerekük "hazaiban" alszik. Az az 1-2 plusz kiló meg már nem oszt-nem szoroz. [size=9:3g71cxgv]( vagy ha igen, akkor legalább edződünk :twisted: )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259291 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta: Minden diáknak kell az iskola/egyetem neve, címe és a diákigazolvány száma, mivel csak a diákoknak nem kell fizetni idegenforgalmi adót, ami éjszakánként 200 ft. Ezzel vgnek el kell számolnia.
Hogy szedjük ezt össze szerintetek?
Írjunk körlevelet?

Talán ha a most feladandó levélbe beleírnánk...

Ami az ágyneműt illeti: ez van. Ha bárki fel tud hozni egyetlen példát, amikor valaki maradandó sérüléseket szerzett volna egy hálózsák cipeléséből adódó kellemetlenségekből, ígérem, magam hívom fel a vártulajdonost és bulizom ki az ágyneműt. Egyéb esetben viszont, könyörgöm, ne nyavalyogjunk feleslegesen--van elég valódi problémánk is.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259261 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
kriszana: 20 000 ft-ra alkudtuk le a díjat fejenként...
ez a várszálló részéről óriási engedmény.
azért állt rá, mert 120 főben állapodtunk meg.
neki most nagy érvágás, hogy 90-en leszünk.
azt mondta, hogy nem akarja utólag felemelni az árakat, de tegyük meg, hogy aludjunk hálózsákban, ne neki kelljen ezért a (baromi kevés) pénzért még 90 ágyra felhúzni az ágyneműt, meg mosni. Egyébként a szállás (kaja nélkül) 6768 ft...
Azt is mondta, hogyha van 1-2 ember, aki mindenképpen ágyneműben szeretne aludni, annak persze ad. Hozzátenném még, hogy Velemben volt ágynemű, de az emberek nagy többsége ennek ellenére is hozott hálózsákot és abban aludt. Szerintem ez nem olyan nagy trauma. Akinek meg tényleg kényelmetlen az kaphat...

Más:

Minden diáknak kell az iskola/egyetem neve, címe és a diákigazolvány száma, mivel csak a diákoknak nem kell fizetni idegenforgalmi adót, ami éjszakánként 200 ft. Ezzel vgnek el kell számolnia.
Hogy szedjük ezt össze szerintetek?
Írjunk körlevelet?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259260 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Angwen írta:

kriszana írta:

Aeglos írta: és hálózsákot hozzatok, mert nem lesz ágynemű!

miért nem lesz ágynemű?
ennyi pénzért igazán beleférhet az ágynemű is, hogy ne cipeljük a hálózsákot, hiszen nem sátrazni fogunk... (csak 1x kell kimosniuk a 10 nap után...stb)

Legalább a sátor után nyafogó népek nosztalgiázhatnak egy kicsit! :twisted:

hát én nem akarok nosztalgiázni. (Ha majd akarok, akkor elmegyek sátorozni)
és meggyőződésem, hogy a táborlakók sem szeretnének hálózsákot cipelni, mikor házban alszunk majd.
Velemben is kaptunk ágyneműt minden szó nélkül.
30.000 ft-ért, had kapjunk már itt is.
Ez pusztán csak tárgyalás kérdése.
Beszéljétek le velük, hogy viszünk több, mint 110 embert, legyen ágynemű és pont.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259257 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

kriszana írta:

Aeglos írta: és hálózsákot hozzatok, mert nem lesz ágynemű!

miért nem lesz ágynemű?
ennyi pénzért igazán beleférhet az ágynemű is, hogy ne cipeljük a hálózsákot, hiszen nem sátrazni fogunk... (csak 1x kell kimosniuk a 10 nap után...stb)

Legalább a sátor után nyafogó népek nosztalgiázhatnak egy kicsit! :twisted:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259245 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta: és hálózsákot hozzatok, mert nem lesz ágynemű!

miért nem lesz ágynemű?
ennyi pénzért igazán beleférhet az ágynemű is, hogy ne cipeljük a hálózsákot, hiszen nem sátrazni fogunk... (csak 1x kell kimosniuk a 10 nap után...stb)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259242 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
még egy utolsó szó a tánchoz.
azokhoz akik már szerveztek tábort/illetve azokhoz akik nem, de nálam nagyobb beleélőképességgel rendelkeznek:
egy ilyen jellegű külsős program nem lóg ki a tábor hangulatából, szerkezetéből, jót tesz a közösségnek, esetleg feldobja/lelazítja a népet?
a, ha igen legyen, szvsz nem veszi el a lau-hantale lényegét
b, ha nem akkor ne legyen.
c, ha már eldöntöttétek, tárgytalan.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259225 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Ulmo NAGYON jó ötlet! akkor legyen úgy, hogy felkérjük Battit, és ha elutasítaná, akkor Ulmo.

jó, akkor a vitát most lezárjuk, köszönök minden hozzászólást, a tánc sztem ne legyen, mert tényleg elveheti a Lau-hantale lényegét. no meg a keretmeséből is mindenestül kilóg.

pedig nem lenne rossz dolog, esetleg javasoljuk a relaxba, oda gond nélkül beillik.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259171 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Angwen írta: Én a magam részéről Ulmot vetném fel, mint lehetőséget. Mit szóltok hozzá?


ez jó ötlet!


Egyébként: fog kelleni pohárnokság, vg mondta: "néhány ember segítsen a terítésben és az asztal leszedésében."

és hálózsákot hozzatok, mert nem lesz ágynemű!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259111 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Brandir írta: Aki erre azt a választ adja, hogy jó de ez egy másfajta tánc, az debil! De legalábbis dobjon intelligenciaára.

Már bocs, de ezt kikérném magamnak. :evil: Jelentem, a dobásom sikertelen, én nem fedeztem fel magamtól érvelésem hibáját. Kérlek, a továbbiakban vagy fejtsd ki, mi a bajod vele, vagy ne tegyél ilyen kedves megjegyzéseket (vagy esetleg mindkettő). Tartom azt az álláspontot, hogy esetleg érdemes lenne a tánckultúránkat szélesíteni a tünc- és írtáncdömping (amikkel egyébként semmi bajom) körein túlra is. A debil szólott.

Aeglos írta: Battit megpróbáljuk felkérni.
Ha nem fogadná el, nekem van két ötletem:
-Alcarcalimo
-Telcontar

Telcontart már megkértük, de nem vállalta, Alcarnak meg elvileg más szerepet szántunk (dúnföldiek vezére). Én a magam részéről Ulmot vetném fel, mint lehetőséget. Mit szóltok hozzá?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259087 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

abban egyetértek Brandirral, hogy kárára lehet a táncos tüncprogramnak, amit Lau tart.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259037 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
És a tündék nyilatkozzanak meg táncügyben!
Csele hívja a Bácsit?
Ha igen, Cueddo, kérlek beszélj Cselével, és kérdezd meg, hogy ez mennyi pénzért van...

bolyh!


öhm, és még valami:

Battit megpróbáljuk felkérni.
Ha nem fogadná el, nekem van két ötletem:
-Alcarcalimo
-Telcontar
mondjatok Ti is ötleteket!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 11 hónapja #259034 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Voltunk leltározni, és öszeállítottunk egy jó nagy listát. Ha valakinek szüksége van rá, elküldöm. Anyagból egészen elborzasztó menyiség van. (Műszálas barnából valami 20x1,5 méter...) Vannak nagyon szép igényes anyagok is. A legtöbbel az a baj, hogy az emberek nem megvarrták, hanem fogták, és szétbarmolták: középen van egy vágás, ahol a fejet ki lehet dugni, és dejó, van egy leplünk. Meg sárosak, koszosak festéknyomosak... Üveg és textilfesték, gyöngy van dögivel, ecset is egy halom, tündeíráshoz tus és kalligrafikus tollhegyek, szal sokminden, amire szerencsére nem kell költeni. Ez pozitívum. Várgesztest holnap hívom vissza, mert csak a Várúr felesége volt jelen.
Kibulizom, hogy 5000 legyen az első részlet, remélem sikerül...

Szerda reggel föladjuk az összes levelet, csekkestül, mindenestül. :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259010 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Ana írta: semmi baj nem történik, ha egy este jól megtáncoltatja ez az ember a táborlakókat.

Ez így igaz! Ezzel önmagában semmi baj nem történik, bárminemű táncitánci lelkes támogatója vagyok én is (te is tudod jól). De:

Brandir írta: Egy külsős tánctanár, akár milyen gyengén muzsikál, kiheréli az egyik legjobb tüncprogramot. A keretjátékon belülről nézve, miért lenne nagy dolog egy tündétől táncokat tanulni, ha már tanultunk korábban több másikat is.

Aki erre azt a választ adja, hogy jó de ez egy másfajta tánc, az debil! De legalábbis dobjon intelligenciaára.
Ez nem azt jelenti, hogy nem szabad herélni, csak legyetek tisztában vele ;)
Cueddo: Ha egy kicsit visszaolvasol és visszaemlékezel feldereng előtted, hogy senkinek nem változott az álláspontja a tánccal kapcsolatban

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #259007 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
ha tényleg olyan jó hangulatot tud csinálni aza táncosember akkor jöjjön :) végülis egy bulis este, nem professzionális tánctanfolyam.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #258993 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
jó, tehát, hogy egyértelmú legyen - nem tudom, hozzátok nem jutottak el a levelek? - kedden, azaz május 31-én Battinak odaadjuk a piros könyvet, meg a nyakkendőcsipeszt.
18:00-kor találkoznak a Dózsa György útnál azok, akik jönni akarnak, hogy jelen legyeknek. A meghívás mindenkinek szól, de értelemszerűen nem írhatjuk ki a topikokba.


Tehát kedden találkozunk Battival mindenképp és hozza a leveleket is magával. Természetesen nem tudja, hogy ti itt lesztek. (különben nem jönne el)

tánc: nem értek egyet Brandirral, sztem a táncitánci igencsak jó ötlet, és semmi baj nem történik, ha egy este jól megtáncoltatja ez az ember a táborlakókat. (nem csak írtánccal, ugye)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #258959 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

tánc: érdekes, eddig milyen lelkes volt mindenki. jó, nekem végülis tökmindegy, akkor lemondom végleg, csak hogy végre tisztán lássunk már. holnapig még lehet ellenreklamálni :? :twisted:

Batti: igaz, Nólindir. megtennéd akkor, hogy felkéred személyesen, ha úgyis találkozol vele? (ha tartalék kell, akkor majd a relaxosok közül kiválasztunk vkit, aki nem dúnföldi lesz, és így csak egy napra jön.)
6. délután jönne, azaz júl27-szerdán.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.402 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére