A 3. rész - A király visszatér

Több
19 éve 4 hónapja #236020 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ranamarth (Endóriel) írta: Na akkor itt is szeretném megkérdezni,hogy a harmadik bővített DVD-ben a dobozon,amiben a CD-k vannak (nem az,amelyikhez ajándékot adtak,hanem az olcsóbb fajta),azon van egy címer...nem tudja valaki véletlenül kinek a címere ez? :oops:


:P Ha jobban megnézed, az a címer szerepel a filmben :P
megmondod hol, akkor nyertél egy üveg pezsit, amit közösen fogunk meginni :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #236011 Írta: bikajoe
bikajoe válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hali!
Én frissen regiszráltam erre a (nagyon igényes és szép) oldalra, valaki írhatna nekem valamit :wink: . Ismeritek MORGANAT? Unokatesóm.

BiKaJoE
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #235874 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Na akkor itt is szeretném megkérdezni,hogy a harmadik bővített DVD-ben a dobozon,amiben a CD-k vannak (nem az,amelyikhez ajándékot adtak,hanem az olcsóbb fajta),azon van egy címer...nem tudja valaki véletlenül kinek a címere ez? :oops:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #235865 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Barahir írta: amikor Cirith Ungol tornyából leesik az ork, az ott jobbra nagyon hasonlít az egyik Őrre. Bár ez már sztem akkor is látszik, mikor Samu belép. Lehet, hogy ez is meg lett csinálva, csak a kukában végezte?


Nem hinném - a Két Toronyban (főleg ott), is volt hogy pl. Grishnák már halott, azt később még mutatják őt - ill. vmi hozzá hasonlót :)
De örüljünk, hogy a 3. részre több orkot csináltak! :)

Barahir írta: A másik: amikor Éowyn Gothmog elől menekül a földön, az a háta mögött, aki fekszik, az nem Gamling?!


De ő! Nekem is feltűnt. Szép véres a feje
S a könyv szerint is ő ott halt meg, Pelennorban.

Barahir írta: És (már korábban is írtam) a koronázáson mikor a hobbitok fejet hajtanak, sztem Pippin mögött a hölgy Philippa Boyens.


...s Frodó kapott egy visszavarrható ujjat is :lol:
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #235825 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most, hogy figyelmesebben nézem a filmet, nekem két dolog tűnik fel (később biztos majd több is):

amikor Cirith Ungol tornyából leesik az ork, az ott jobbra nagyon hasonlít az egyik Őrre. Bár ez már sztem akkor is látszik, mikor Samu belép. Lehet, hogy ez is meg lett csinálva, csak a kukában végezte?

A másik: amikor Éowyn Gothmog elől menekül a földön, az a háta mögött, aki fekszik, az nem Gamling?!

És (már korábban is írtam) a koronázáson mikor a hobbitok fejet hajtanak, sztem Pippin mögött a hölgy Philippa Boyens.
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #235705 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nincs. Ha visszanézel, láthatod, hogy szinte kihalt a topic... :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #235703 Írta: admete
admete válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
haho!van itt valaki?
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235472 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A linken vmi DVDKey-t emleget. Én nem találtam sehol :cry: . Szerintem erről az exkluzív on-line tartalomról lemondhatunk, ugyanis elvileg a DVDKeynek automatice (lemez behelyezésekor) át kellene küldenie erre az oldalra.
De ha vki rájön,hogy hogy kell,az szóljon!

Krisztián
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235470 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem akarok senkit sem elkeseríteni, de nekem nagyon az a gyanúm, hogy ez a rejtett online tartalom a mi DVD-inkről lemaradt. :roll:

A Mátrix és a HP DVD-ken is van ugyanilyen (Interactual) program, azok egyből elindulnak, amint a lemezt beteszed a lejátszóba. A ROTK DVD-knél meg semmi. :(

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235462 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

cortez71 írta: Melyik lemezt kell berakni?


Ezt én is megkérdezném!

cortez71 írta: Meg nekem a díszdobozos (Minas Tirith-es) verzió van,azzal is működnie kell?


:D Ugyanazok a lemezek, csakis a tok más. :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235383 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: A RotK bővített DVD-hez van rejtett online tartalom is, ha berakjátok számítógépbe és megfelelő, InterActual kompatibilis lejátszóprogrammal nézitek (van is hozzá a DVD-n):
www.xboxsolution.com/article1804.html

Melyik lemezt kell berakni?
Meg nekem a díszdobozos (Minas Tirith-es) verzió van,azzal is működnie kell?

Előre is kösz:
Krisztián
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235341 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta:

Gwaleriol írta: Nincs bajom a grimaszaival. :D Szvsz tökéletesen illik hozzá (persze csak a filmbéli karakteréhez :roll: )

De azért lehetett volna kicsit helytartósabb, ha már az. Gondolj csak arra a gyönyörű evésre, miközben Pippin énekel.


Latinovits (Szindbád) ha látná, elszompolyogna...

Amúgy IstenKhirály a bővített, de Faramir/Éowyn rohadt kevés!

"Szméagol hazudott" na ezért meg bírnám csókolni Andyt, annyira jól csinálja...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235303 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ezt a kódot nem értem...
A lordoftherings.net -he van kód, vagy mi?
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235296 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gwaleriol írta: Nincs bajom a grimaszaival. :D Szvsz tökéletesen illik hozzá (persze csak a filmbéli karakteréhez :roll: )

De azért lehetett volna kicsit helytartósabb, ha már az. Gondolj csak arra a gyönyörű evésre, miközben Pippin énekel.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235291 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nincs bajom a grimaszaival. :D Szvsz tökéletesen illik hozzá (persze csak a filmbéli karakteréhez :roll: )

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235284 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gwaleriol írta:

Sil írta: A RotK bővített DVD-hez van rejtett online tartalom is, ha berakjátok számítógépbe és megfelelő, InterActual kompatibilis lejátszóprogrammal nézitek (van is hozzá a DVD-n):
www.xboxsolution.com/article1804.html


Ennek a magyar kiadáson is rajta kéne lennie? Nekem fent van a gépen az InterActual player, (amit a DVD-n nem találtam) de nem akadtam rá semmi rejtett online tartalomra. :roll: Pedig ez a lista nem hangzik rosszul.

Rabyn, nagyon szívesen. Nem csak anyukádnak tetszik ez a rész, szerintem az egyik legjobb új jelenet a bővítettben.

Kivéve Denthor gyönyörű grimaszait. :twisted:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235281 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: A RotK bővített DVD-hez van rejtett online tartalom is, ha berakjátok számítógépbe és megfelelő, InterActual kompatibilis lejátszóprogrammal nézitek (van is hozzá a DVD-n):
www.xboxsolution.com/article1804.html


Ennek a magyar kiadáson is rajta kéne lennie? Nekem fent van a gépen az InterActual player, (amit a DVD-n nem találtam) de nem akadtam rá semmi rejtett online tartalomra. :roll: Pedig ez a lista nem hangzik rosszul.

Rabyn, nagyon szívesen. Nem csak anyukádnak tetszik ez a rész, szerintem az egyik legjobb új jelenet a bővítettben.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235194 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A RotK bővített DVD-hez van rejtett online tartalom is, ha berakjátok számítógépbe és megfelelő, InterActual kompatibilis lejátszóprogrammal nézitek (van is hozzá a DVD-n):
www.xboxsolution.com/article1804.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235191 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Holtak Vezéréről annyit, hogy RingConon összebarátkoztam Paul Norell-el, aki a Holtak Vezérét alakította és mesélte, hogy amikor forgatták a jelenetét, természetesen egyedül volt és Viggo ott sem volt.... ha belegondolunk, hogy majdnem az egész filmet úgy forgatták, hogy az emberek alig forgattak együtt egy közös jelenetet - pl. Frodó és Samu sziklás jelenetei között is mennyi idő telt el, meg amikor Frodó a Zsáklakban a könyvbe leírta a részét és oda adta Samunak....

Ti nektek nem tűnt az fel, hogy a bővítettben Aragorn 2x jön ki a barlangból?

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235182 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

cortez71 írta: Jah, és utána Gandalf honnan szerez új botot? Farag :lol: vagy mit csinál?

Én úgy emlékszem, miután eltörik a botja csak a Szürkeréves jelentben látszik újra, és vele volt Galadriel is. Miután viaskodott a balroggal Lorienbe ment és a fehér botot mintha tőlük kapta volna a ruhával együtt. Ha jól emlékszem.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235176 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Cerebrum írta: Amúgy a sima verzióban is felbukkan a Holtak Királya az ösvény bejáratánál, amikor Aragorn figyeli? Mert ez csak most tűnt fel, h. áll ott valaki... :roll:


Jah, nálam is így volt.
Nézem már, mit mutatnak néhány sziklán már fél órája, erre feltűnt a zöld kopona ;)
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235153 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát, így másodikra már jobban tetszett a bővített és sikerült megbékélnem jó pár jelenettel... :)

Amúgy a sima verzióban is felbukkan a Holtak Királya az ösvény bejáratánál, amikor Aragorn figyeli? Mert ez csak most tűnt fel, h. áll ott valaki... :roll:

Gyémánt_Hajnal/Hesszipé írta:

cortez71 írta: Jah, és utána Gandalf honnan szerez új botot? Farag :lol: vagy mit csinál?

Kontrakramerkontra: sztem Gandalfnak minden vidéken van egy jó kis sufnija, ahol szépen megmunkált botokat tart Csak ő a botokat fogyasztja, míg HP a seprűt...


Szerintem meg szimplán tört magának egyet a Fehér Fáról... :twisted: :twisted:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235152 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hello!

Most néztem meg a bővített DVD-n lovas dokumentumfilmet. Ez tiszta hülyeség! De most komolyan! Hordón lovagolni! Inkább hagyjuk. Sztem a Tolkien inspirációjáról szóló dok-ok a legjobbak a DVD-n!

Üdv: Krisztián
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235143 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
KÖSZÖNÖÖÖM!!!

Képlolás: állítsd meg a filmet és nyomj neki egy (asszem) print Screent és akkor kilopja a képet. Legalábbis én csináltam már így.

Alyr: pontosan melyik résznél milyen palantírrol van szó?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235140 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta:

Áfonya írta: Alyrnak üzenem, hogy kikockáztam az Aragorn-palantír részt, és Szauron kezében tényleg a másik palantír van. Egy-null oda! :D

Micsoda? 8O


Mivel épp hogy csak villanásnyira látszik, nem tudtuk eldönteni Alyrral, hogy mit lát Aragorn a palantírban: azt, h. Szauron emeli a másik palantírt (ezt mondta Alyr), v. azt, amikor éppen lecsap Isildurra, és eltöri a Narsilt (ez volt az én véleményem). De tényleg a palantír van nála, ahogy Ulmo is mondta.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235134 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én úgy tudom, PJ hivatalosan is megkapta az engedélyt vagy mit, hogy forgathat Babót és hogy a hobbitokat alakító színészek mindenre nyitottak. Mindenesetre én nagyon várom! Bilbó, Gandalf, Gollam és sztem még Legolas biztos lesz! Jeeee!!!!!!!! Thranduilra meg főképp kivi vagyok!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235132 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ilyen petició-szerű lap van még csak.

Valaki tudna ajánlani egy frankó képlelopó programot? Mer itt a gépenj Aus PowerDVD-vel nézek filmeket, s neki is van fénképezője, de olyan ronda... Azokat, amiket Gwaleriol belinkelt, mivel csinálták?
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235126 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem valahogy üres lesz a január. Eddig mindig epekedve vártam a soron következő Gyűrűk Ura film moziba kerülését,és most már nincs :cry: .Maradtak a könyvek, a DVD-k, nekem a szerepjáték meg a LOTR TCG. Tényleg,a Babónak nincs honlapja,ahol a "készülő filmről" van vmi?

Üdv:
Krisztián

U.i.: Remélem azért senki sem kapott bejglimérgezést :lol: !
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235114 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ranamarth (Endóriel) írta: Igen,tényleg itt a vége,de ha valamennyire vígasztal (mert nem mindenkit vígasztal) majd jön a Babó is filmben... :roll:

Hát remélem, hogy arra is sor kerül... :roll:
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #235110 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Húú lehet, hogy ki fogtok nyírni mert már volt
Keresem azt a képet amikor Denethor beflassheli Boromirt Faramir háta mögé. (és mondja, hogy "fiiiaaaam") anyának nagyon tetszett amikor a két fiu egy képen van és kérnémszépen ha tudjátok hol lelhetö fel, linkeljétek be nekeeem!! Ezerhála's köszönet!

zeromuch.com/faramir_ee_19.html
zeromuch.com/faramir_ee_20.html
zeromuch.com/faramir_ee_21.html
zeromuch.com/faramir_ee_22.html
zeromuch.com/faramir_ee_23.html
zeromuch.com/faramir_ee_24.html

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.060 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére