BESZÉLGETŐS topic

Több
13 éve 3 hónapja #395572 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: én abszolút számontartottalak, mint admin, csak nem gyanakodtam rád, mivel az utóbbi időben kicsit visszavonultál (érthető okokból) :) szóval inkább légy büszke, h. jól előkészítetted és nem gyanakodtunk! :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395569 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Egyébként - bár megnézni nem merem - van egy olyan gyanúm, hogy a BBN Hellokittys skinje nem egészen ugyanilyen...

El sem merem képzelni, hogy ilyenből egynél több lehet :shock:


Ha nem is ugyanilyen, nagyon hasonló.
Csillog is, meg minden... Rendkívül sokkoló :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395567 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyébként - bár megnézni nem merem - van egy olyan gyanúm, hogy a BBN Hellokittys skinje nem egészen ugyanilyen...

El sem merem képzelni, hogy ilyenből egynél több lehet :shock:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395565 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Idhren írta:

Ulmo írta: Tisztelt felhasználók!

Az eddigi órákban "Cukiság" különszámunkat látták.

Köszönjük a figyelmet.


Te voltál?? :)
Én azt hittem, Alew :P

Amúgy nagyon menő, hogy megint él a fórum! :)


Mások szerint meg AnKalimon. Jó tudni, hogy ennyire számon tartják az embert.


Ezúton is elnézésedet kérem :)
Nem gondoltam volna amúgy másra, ha nem Alew a budapestbynight egyik fő arca, ahol szintén megtalálható ez a skin, és már valahogy rögtön ez jutott eszembe :)


Amúgy fórum-élet:
Szerintem is az aktivitás a fő, a mindenféle rendezvényekkel kapcsolatban, meg a Martin is jó.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395558 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vannak új hozzászólások, szerintem az is közrejátszott. Még ha némileg offnak tűnnek, akkor is. Ugyanis a Tűz és jég dala-topik mostanában 1 oldal / nap átlaggal műxik, ami a régi időkben is egész jó teljesítmény volt, és egy-két más topik is felélénkült. Például a táborral és a MTTTTTT-vel kapcsolatban is születik annyi beírás, hogy érdemes akár naponta kétszer is bekukkantani.

A Hello Kitty-s skinnek meg gondolom híre is ment, és néhányan talán azzal jöttek fel, hogy megnézzék. Vagy nem - hiszen elég későn este került fel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395549 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:

Ulmo írta: Tisztelt felhasználók!

Az eddigi órákban "Cukiság" különszámunkat látták.

Köszönjük a figyelmet.


Te voltál?? :)
Én azt hittem, Alew :P

Amúgy nagyon menő, hogy megint él a fórum! :)


Mások szerint meg AnKalimon. Jó tudni, hogy ennyire számon tartják az embert.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395539 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Ha feljössz a fórumra, és azt látod, h. sehol semmi új és te vagy az egyetlen felhasználó (nyilván egy olyan időpontban, amikor amúgy neten vannak az emberek), akkor ritkábban fogod megnézni, mint ha akárhányszor feljössz, látod, h. jópáran fent vannak. Szerintem. :)
Nyilván aki alapból nem jön fel, annál ez nem működik. :P

Szerintem hiába látod azt, hogy állandóan sokan itt vannak, ha új hozzászólás nincs sehol, akkor mindegy :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395533 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta: Ezt nem teljesen értem... mmint aki nem jön a fórumra, az honnan tudná, hányan vannak itt? :P

Ha feljössz a fórumra, és azt látod, h. sehol semmi új és te vagy az egyetlen felhasználó (nyilván egy olyan időpontban, amikor amúgy neten vannak az emberek), akkor ritkábban fogod megnézni, mint ha akárhányszor feljössz, látod, h. jópáran fent vannak. Szerintem. :)
Nyilván aki alapból nem jön fel, annál ez nem működik. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395529 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Meg gondolom az is, h. a táborszervezőknek kell járniuk a fórumra, és ha nem is látszik a zárt topikbeli tevékenységünk, azért az h. nem 1-2 ember van fent, hanem 5-10, talán gyakoribb idetévedésre csábít másokat is :)
De a HelloKitty valóban nagyon jó ötlet volt e célra :D

Ezt nem teljesen értem... mmint aki nem jön a fórumra, az honnan tudná, hányan vannak itt? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395516 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Idhren írta: Amúgy nagyon menő, hogy megint él a fórum! :)

Hello Kitty támasztotta fel? Kellenek még ilyen bizarr akciók...


Meg gondolom az is, h. a táborszervezőknek kell járniuk a fórumra, és ha nem is látszik a zárt topikbeli tevékenységünk, azért az h. nem 1-2 ember van fent, hanem 5-10, talán gyakoribb idetévedésre csábít másokat is :)
De a HelloKitty valóban nagyon jó ötlet volt e célra :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395486 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Amúgy nagyon menő, hogy megint él a fórum! :)

Hello Kitty támasztotta fel? Kellenek még ilyen bizarr akciók...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395473 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Tisztelt felhasználók!

Az eddigi órákban "Cukiság" különszámunkat látták.

Köszönjük a figyelmet.


Te voltál?? :)
Én azt hittem, Alew :P

Amúgy nagyon menő, hogy megint él a fórum! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395433 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom márt korábban is betettem, de, ha van még, aki nem töltötte ki, az most tegye meg légyszi!:)

spreadsheets.google.com/viewfor ... Y2lHMlE6MQ

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395419 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pedig már egészen megszoktam... ezután most túl szürke az eddig használt verzió, keresek valami színesebbet a kínálatból :D
(szerk.: és Kitty ott van válaszhatóként! csak a szerkesztés és idézés gomb hiánya, na meg a vibráló csillogás tart vissza...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395418 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tisztelt felhasználók!

Az eddigi órákban "Cukiság" különszámunkat látták.

Köszönjük a figyelmet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395412 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395411 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oh my god, mostanában nekem is volt többször is rilli cukcsi megnyilvánulásom, csak így élhetem eztetetet itten túl :)

Awwwwwwwwww

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395410 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem tök jó, kár, hogy csak estére lett ilyen :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395383 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ééértem.
Azért a HP topikcímek se voltak rosszak :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395382 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: 2004-ben... Lásd pl:
img.photobucket.com/albums/v50/s ... pr1-10.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395381 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
METÁL!

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395379 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem látok lecserélt szavakat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395376 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, idézni sem lehet... Szóval a Britney Spears koncert a LEP volt. ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395375 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Legolas (Arnold Schwarzenegger)"

Ez már fááájt... :lol:

Melyik szót cserélték ki Britney Spears-koncertre? :D

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395374 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:lol: :lol: :lol:
Eme felvezetés után várom a jövő évit...

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395373 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Volt Harry Potteres évünk is...
img.photobucket.com/albums/v127/ ... owling.png

Ez pedig pár részlet a Kincső által említett Totókutya Társaságból *nosztalgiázik* :
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395371 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, ez feltétlenül szükséges. :D

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395369 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó, ezt muszáj volt megörökíteni az utókornak... :lol:
img.photobucket.com/albums/v127/sil02/forum.png
img.photobucket.com/albums/v127/ ... opic-1.png

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395367 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem a legjobban az tetszik, hogy CSILLOG, ha rámegyek egy témára :D gyorsan el is kapdostam az egeremet, külön erőfeszítésbe telt, h. megnyissam ezt a topikot :P
A kedvenc to.hu-s ápr. 1-i tréfám a Magyar Totókutya Társaságos év volt (egy csomó szót beállítottak, hogy írjon át viccesre a fórum :) ), de ez is marad olyan emlékezetes élmény :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #395365 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jajjj de cuki!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 5.472 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére