BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 9 hónapja #62901 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!
Az én zenei ízlésem??... hát elég változó :)
Szeretem a komolyzenét, (tanulok is hangszeren játszani (fuvola)), de csak a zenei impresszionizmusig, az az utániakat már nem szeretem hallgatni/játszani (pl.:Bartók) ( :oops: egy kivétel:Bolero :arrow: az is impresszionista)
Szeretem a filmzenéket. Jelenlegi favorit:GyU (Annyit hallgatom hogy őseim már menekülnek, ha meghallják 8) )
És sztem Marc Knopfler (ti. apám kedvence) is írt tök jó filmzenéket.Pl.: The Princess Bride (ismeri vki?)
Könnyűzene: bírom Sub Bass-t :roll: . Jelenlegi kedvenc számom viszont: Staind:Outside

Csillagjegyem:Vízöntő Ikrek aszcendenssel.Kínaiban:Tigris.

Ps.:Én is szeretem a "Pisti az Aragornt". :mrgreen:
Látta/hallotta vki már a Nyomorultakat?(musicalben)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62892 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta: Az úgymond ''folytatását'' láttátok, hallottátok? Az volt a címe, hogy Veled, Uram (és még mindig ez a címe :D ). Én láttam, de sztem annyira nem volt jó, mint az István, a király (jaj, bocs, Pisti, az Aragorn ;) )


Azt hiszem, én láttam. És mélységesen egyetértek veled. Szörényiéknek soha nem fog sikerülni felülmúlni az Istvánt!

Örülök, hogy van valaki, aki szereti a Demjént! :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62880 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is imádom a Pisti az Aragornt! ;)

Az úgymond ''folytatását'' láttátok, hallottátok? Az volt a címe, hogy Veled, Uram (és még mindig ez a címe :D ). Én láttam, de sztem annyira nem volt jó, mint az István, a király (jaj, bocs, Pisti, az Aragorn ;) )

Én is szeretem a Queen, bár nem mondhatnám magam nagy rajongónak, nem sok számukat ismerem. Ugyanígy vagyok a Roxette-el, U2-val, Rammsteinnel, Tankcsapdával, Ossiannal, és még van egy pár ilyen (nem ismerem sok számukat, de amit igen, az tetszik :) )

Ja, és szeretem még a Cross Bornst is :)

Egyébként olyan nagy kedvenmcem nincs. De amint az itt felsoroltakból észrevehettétek, a mai popzenét annyira nem csípem.

Ja, és skorpió vagyok..az aszcendensem nem tudom, hogy mi csoda :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62854 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hopp, akkor én is betársulok a Beatleshez, a Presserhez és a Zoránhoz ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62852 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:roll: csupa rokonlélek? :roll:
nahááát! :D
Nekünk elvileg megvan oan bakelitdolgon a JézusKriszus MATTYARUL!
cakhogy nemműködik a lemezjátszónk! :cry: :cry: :cry: :cry:
(szép az élet,lálááláláá :) :? :( :cry: )


HOGY MEKKORA BAROM VAGYOK! :oops:
hát nem megfeledkeztem arról,hogy én 1 elmebeteg,megkésett Beatles-rayongó vagyok??? :?
szóval...azvagyok :D
1Nehéznapéjszakája az 1ik kedvenc filmem! :D



Máss:
olvasott itt valaki rajtam kívül Wodehouse-könyveket? :P

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62841 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: :D Naja. Ghandiak eléggé ismerős az idézete :wink: (Még most is el tudnám énekelni, pedig elég régen láttam :? )
Zoránt, Pressert meg Demjént én is szeretem. :wink:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62838 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megint látom, hogy jó társaságba keveredtem. :D Az István, a király (avagy Pisti, az Aragorn :lol: ) nekem is nagy kedvencem. A testvéreimmel ezen nőttünk fel. Nekünk megvan bakeliten, CD-n és videón (a film változat és a Népstadionos verzió is). Persze a Nemzetiben is láttuk még anno. (Gandalfnak jó az aláírás-idézete, nem? :wink: )

Az én nagy kedvencem Demjén Ferenc! (Csak mióta áttértünk a kábeles-netre nem jön le a honlapja. :cry: :cry: :cry: )
Imádom még a Kraftwerket (Yavanna, nem ismered egész véletlenül?), Enyát, ABBÁt, a pánsípos zenéket. Jó még a Pet Shop Boys, a Jean Michel Jarre, Vangelis, Zorán, Presser.

Az egyik netes-asztológia program szerint az aszcendesem Nyilas, amúgy én Mérleg vagyok. Elég hülyeséget írnak ott 'rólam'. Nagyon meg kell erőltetnem magam ahhoz, hogy úgy értelmezzem az ott leírtakat, az igaz lenne rám.
Amúgy azok, akik hisznek ebben, próbálják ki a következőket: nyomtassáki ki a saját elemzésüket, adják oda az egyik ismerősüknek, hogy "megcsináltattam a horoszkópodat, és ez jött ki" (az illető olyan valaki legyen, aki más jegyben született, és a papíron ne legyen rajta a jegy (vagy írjátok át), csak a szöveg). Ha ez a személy hisz az asztrológiában, akkor azt fogja mondani - csodák csodájára, hogy "ez milyen igaz rám"! Ugyanis ezek úgy vannak megszerkesztve, hogy az emberek többségére igaz, illetve könnyen belemagyarázható.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62836 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
("Egyik kedvencem :D ")
Azt hiszem, vagyunk még ezzel így egy páran...
;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62835 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Pisti az Aragorn" :lol: :lol: :lol: Ez eddig eszembe se jutott, csak az István, az Aragorn... (Egyik kedvencem :D )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62833 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: "József (angolul & magyarul), a Macskák (magyarul), az Operaház fantomja (angolul - azt hiszem, ez se kifejezetten musical), Valahol Európában, a Dzsungel Könyve (értelemszerűen mindhárom magyarul :) )Bram Stoker's Dracula (Wojciech Kilar), Oroszlánkirály, Lion King :)


Nos azt hiszem ezekre nem tértem ki konkrétan, de másolt/eredeti CD formában mind ott figyelnek a polcomon! 8) :wink:

'Pisti az Aragorn'! Na ezentúl csak így hívom majd... :lol: :lol: :lol:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #62831 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Yavanna, ahhoz a másfél órához képest tökéletes a helyesírásod! 8O
"Musicalek minden mennyiségben!!!" Egyetértek (bár a Pisti az Aragorn rockopera :D - és nekem is megvan a városligeti verzió Bakelit Nagylemez :lol: formátumban... ), a "Hair" megvan CD-n is (Broadway-változat), a "Joseph and the Amazing Technicolour Dreamcoat" avagy "József és a színes, szélesvásznú álomkabát" (angolul & magyarul), a "Macskák" (magyarul), a "Phantom of the Opera" (angolul), a Padlás, a Valahol Európában, a Dzsungel Könyve (értelemszerűen mindhárom magyarul :) ) pedig kazettán. Ezenkívül pár filmzene (Lord of the Rings 8) CD-n, 1492 - Conquest of Paradise (Vangelis), The Empire Strikes Back(John Williams), Bram Stoker's Dracula (Wojciech Kilar), Oroszlánkirály, Lion King (Hans Zimmer & Elton John) kazettán).
A fentiek közül csak a BN, a két CD és a Padlás-kazetta vásárolt, a többi másolt... :oops:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #62827 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már mindenki így belemerült, akkor firkantok ide pár sort a zenei izlésemről. :D
Komolyzene: Abszolút kedvenc a Bolero és a Hattyúk Tava.
Elektronikus zene: goa trance, chill out zenék (Na ha ezt rosszul írtam, akkor az elég ciki, de talán nem...)
Musicalek minden mennyiségben!!! Hair, István a király (Estel: Nekem videón az a változat van meg, amit valamikor az ősidőkben vettek föl a Városligetben. :wink: ), Isten pénze, Macskák, József stb.
Filmzenék: Ennio Morricone (Lehet ez sem pontos) zenéi, Holló, és nagy kedvenc a Rómeó és Júlia (Anna: :D ), Pulp Fiction, Trainspotting, valamint természetesen a Gyűrűk Ura! :wink: Ja és majdnem kihagytam a Disney rajzfilmeket!
Egyéb: Faithless, Madonna, Duft Punk, Morcheeba, Moby, Yello, Enya, Doors .....stb
Magyarok közül talán az Anima Sound System.
Ez van most, de régebben volt kemény rockos korszakom, punk zenékkel, bőrkabáttal és Jetta-val. :twisted: Mára kicsit tovább léptem. :D

(Bocs, ha esetleg néhol rémületet kelt a helyesírásom, de mentségemre szóljon, hogy másfél órát aludtam.)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62785 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...no, hát akkor, most hogy visszajöttem:
Kos vagyok, aszcendensem, ha minden igaz, Ikrek...
A kínai horoszkóp szerint pedig "Fém - Kakas" :)
a keltáról meg fogalmam sincs :D

Zeneügyben csatlakozom Fionához... ;)

Egyébként nekem otthon megvan videón a "Jesus Christ Superstar"- feliratos (utána egy kis "riportösszeállítás" Webber-témában), "Hair"- feliratos, "The Man of La Mancha"- sz&f (szinkronizált szöveg, feliratos énekekkel), "The Fiddler of the Roof" -sz&f filmváltozatok, "István a király" 1990-es Népstadion-változat (az Illés koncert is egy másik kazettán), a "Doktor Herz" (színházi felvétel, 250. előadás, asszem), és ideiglenesen a "Cats"- feliratos, bár az a kazetta csak kölcsönben van nálam... Sil ;) ;) [size=9:dwhbqrs4] ( :arrow: mikorra hozzam vissza :?: ) [/size]

Ha bárki szeretné kölcsönvenni valamelyiket két kószatali közti időtartamra, az szóljon! ;) (figyelmeztetés - Sajnos nyáron nem vagyok netközelben :( , SMS küldhető a 06-20-5533-127 számra) :)

Dínchamion: (avagy Némakezű :D ) Nem csoda, hogy még nem hallottál rólam fantasy-vonalon, gimnazistaként még egyetlen fantasy-t sem olvastam, tulajdonképpen a Babó volt az első :lol: , azt meg időben kb. a napfogyi környékén, a gólyatáborban fejeztem be... és a GYU-t, meg a Sz-t sem olyan régen olvastam el először :oops: akkoriban én még SW-rajongó voltam, és csak a Timothy Zahn féle folytatáson rágtam át magam... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62763 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: shaira: végre egy Queen-rajongó! Nem vagyok egyedül! :D


Legalabb harman vagyunk, mert leggyakrabban a Queen osszesemet szoktam hallgatni ;)
Ami meg nagyon bejon nalam: LGT, Webber, Quimby, Doors. Es meg sok minden, eleg minden evo vagyok ilyen teren.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62762 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretem az embereket. Foleg, ha eppeg hianyzonak irnak be, amikor 20 perc utan beadom szumma 0t kozelito vizsgamat. :P Csak hogy valami szepet es jot is mondjak a Gepgyartastechnologiarol... :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62707 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ai na vennui!

Most csak egy dolog miatt köszönök be:
Ari, és még azok, akik a múltkori talin velünk játszottak!
A Sateliten ma 20:15-kor játszák a Papucshőst, tehát értelmes szó. Tényleg csak ezt akartam.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62673 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Horoszkóp: bika.


Zeneügyben mindent szeretek kivéve a diszkózenét, technot, heavy metalt, rappet és az egyéb ilyen mai divatos muzikokat. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62653 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
zsoff: Ezt én is ismerem, és ezek is teljesen illenek rám. Még a számmisztika is, pedig abban nem hiszek. A kínaiban sem igazán hiszek, szerintem én nem vagyok egy tipikus Ló (idén elvileg a Ló éve van!).

Zene: kb. mint zsoff. Csak semmi blues, jazz, techno. A rapet és az underground zenéket sem szeretem. Hozzám a kelta hangzású zenék állnak közel (pl. Enya, meg Mike Oldfieldtól a Voyager). Szeretem a musicaleket is, a kedvencem pont a Jézus Krisztus Szupersztár. Most pedig épp a La Mancha lovagját próbálom megszerezni a szobatársamtól.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62647 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Horoszkópilag: Vízöntő... (Ráadásul pont 8 évvel Elijah után :D ) kínaiban: főld-sárkány

Zene: 60-70-es évek (Rayan: készüj fel!!! :twisted: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62645 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
éniszhoroszkópéniszhoroszkóp!
www.astronet.hu/astronet/horoszk ... halak.html

Azvagyokén!
de az oldal egyéb részeit tessék megnézni!
mondjuk a számmisztikát,ami annyira mellétrafált személyiségemet illetően,hogy hűha... :?

Én-ááááááá!-az itten leírtak alapján tisztára hal vaggyok...(lásd:a Halak negatíve tulajdonságai... :cry: )De pl kínai horoszkópilag 1 szép kis mellétrafálás újfent...
a sárkányban nincs semmi hal! :?

Ír népzene...éniszénisz!
(én=zenei mindenevő,kivéve :twisted: kortárs mattyar "zene" 90%a;jazz,blues-apám kedvencei-megg dübörgős diszkózene-hogyishívják...jó,mi?annyit tudok,mit NEMszeretek... :( )
amúgy mindent :roll:
Megg imááááádni musical,for example JézusKrisztusSzupersztár :arrow: éppen azon vagyok,hogy aug.,Margitsziget,és haddnézzemmeg.

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62639 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Horoszkóp: szerintem is nagyon jellemző az emberre. Képzeljetek el egy Vízöntő aszcendensű Szüzet... Na ez vagyok én. Ha valakinek nincs kéznél asztrológus, de kívácsi az aszcendensére (=a születésed időpontjában éppen melyik csillagjegy kelt fel a horizonton onnan nézve, ahol születtél), nézze meg a www.asztroweb.hu -n. Egész jó kis program, nekem bevált.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62637 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha nem hagynak szóhoz jutni, akkor nehéz is bármit mondani. Lehet, hogy a hadonászást némi baseball-ütővel kellett volna nyomatékosítani. Ha ez sem hatja meg, akkor semmi :)
Ha már Queen: azt a számot én is szeretem, de magát az albumot (Kind of Magic) is. Meg a filmet, aminek a zenéje volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62633 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo, drága, legalább olyan nehéz úgy meggyőzni egy tanárt, hogy szóhoz sem enged jutni (illetve ha mégis, akkor azt várja el tőlem, hogy találjam ki a gondolatait), mint egy Jedinek azt a kék, röpülős Wattot megbűvölni az Erővel. Hidd el, hadonásztam én is előtte eleget. :wink: :lol: :lol: :lol:
Amúgy az utóbbi hetekben tényleg nincs szerencsém a tanárokkal. De most már tudom, kit fogok másodszor megnyúzni, ha az átlagom 4,51 alá megy... :?

A Who wants live forever a kedvencem... (De nem vagyok nagy Quneen kedvelő.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62629 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: úgy látszik, nem elég fejlett a meggyőző képességed (Jedi elmetrükkel próbálkoztál? :) ) Vagy csak szimplán nincs szerencséd a vizsgáztatókkal.
shaira: végre egy Queen-rajongó! Nem vagyok egyedül! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62627 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg most jöttem a szigorlatról (PEPSZI). Az egész éjszakát áttanultam, egy szemhunyásnyit sem aludtam, erre meg mire bemegyek, kiderül, hogy az én kedves, aranyos tanárnőm helyett egy gonosz pasi lesz, akit még egy légy is túlzümmög, olyan halkan beszél. (A füleim mint a lokátorok, de még így is alig értettem. Ráadásul még szemkontaktust sem veszi fel az emberrel! Tanítani sem tud, dögunalmas könyveket ír... És még ő hívja pszichológusnak magát. :roll: :? ) Egy mondatot nem hagyott végig mondani, állandóan belepofázott (már bocs a csúnya szóért :roll: )... grrrrr :evil: :x A végén 4-t kaptam (hosszas tanácskozás után), DE ÉN 5-T AKARTAM. :cry: :cry: :cry:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja #62623 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet,hogy ez annyira nem tartozik ide, de végülis ez egy beszélgetős topic, szóval csak azt akarom mondani, vagyis írni, hogy már csak pár hét van hátra a felvételiig és nagyon ideges vagyok, pedig muszáj lenne megnyugodnom, mert még tanulnom kell, nem is keveset.Húúú.... :o

Nagyon tetszik Gillz zenei ízlése, végre valaki, aki ismeri a M.É.Z. együttest, hurrá!

Ha már zenéről van szó, én nagy filmzene rajongó vagyok, top5 filmzenéim:
1.A gyűrűk ura :arrow: gondoltátok volna? :)
2.Forrest Gump :arrow: jó kis hippizene+a score is nagyon-nagyon jó!
3.Titanic :arrow: tessék, csak röhögjetek ki nyugodtan, de olyan fincsi kis ír+skót+tradicionális zenei csemege, ami magát a filmet ezerszer felülmúlja!!!
4.Romeo&Juliet :arrow: főképp a jó kis alternatív rockbandák miatt (pl.Radiohead, őrült jó, igaz, Gillz?)
5.Gladiátor :arrow: most végre meghallgathattam ezt a filmzenét is, iszonyú jó, mint az összes Hans Zimmer zene úgy általában

Meg aztán ott van még a Moulin Rouge, a csoda melyről a nagy kedvencek a "Your song", az "Elephant love medley", a "Come what may" és a "Children of the revolution"
Szeretem a musicaleket vagy nem is tudom, a Hairt hová soroljam.
Az az igazság, hogy én olyan zenéken nőttem fel, mint a Stones, Pink Floyd, Zeppelin na és a hippi zenék, vagyis összefoglalva a 60as évek zenéin.Szüleim hatása, hiába... :) Szóval ezért kezdtem el nagyon keményebb zenéket hallgatni, de azért a punk korszakomon szerencsésen túljutottam, most már kicsit szolídabb lett az ízlésem.
Szóval mindent összevetve az ízlésem nagyon hasonló Gillzéhez, de egy jó buliban bármit meghallgatok, kivéve Britney Spears, iszonyú, a hajam égnek áll tőle, ráadásul totál természetellenes jelenség.
Na, ennyit rólam, ti jöttök...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62621 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ekkora hibát! A Queen-t kihagytam :roll: :cry: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62620 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én egy jókora halak vagyok.
Asszcendensemről fogalmam sincs, ugyanis édesanyám nem tudja megmondani, mikor bújtam ki. Annyit tudok, délután :roll:
Zenei ízlésem elég sokoldalú. Imádom a u2-t :P , de kedvenceim közé tartozik még Shania Twain, The Corrs, Eagle-Eye Cherri(nem biztos, hogy így írják), Dido, Aerosmith, Madonna, Enya, Ronan Keating, Faith Hill, hogy legyen valami magyar is : Crystal, Ákos. Eddig nem nagyon, de az utóbbi időben nagyon megszerettem Howard Shore és a Gyűrűk Ura zenéjén keresztűl-köszönhetően a komolyzenét.
Ennyi
De biztos kihagytam valakit. :lol:
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62595 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csillagjegy: Ikrek, aszcendensem állitólag Oroszlán. De most éppen nem hiszek benne.

Zene : Pink Floyd, U2, Jethro Tull, Mike Oldfield, Yes, Vangelis, Santana, R.E.M., Genesis, M.É.Z., klasszikus oldalról nincs kiemelt. Ja, még Doors, Police, illetve keveset hallottam, de az tetszett: Radiohead, Moby, Travis. Hopp, Led Zeppelin!

Szóval sok mindent, szeretek, ennél valamivel többet, csak most nem jut az eszembe :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62565 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De jó!!! Ide jövök körülnézni és itt van!!! De jóóó! Na most naon örülök!!
Csillagjegyem:
Mérleg
Zene:
GyU, meg ami éppen jön...
Én moziban mostanában csak a Jégkorszakot néztem meg és naon aranyos! Mindenkinek ajánlom aki nevetni akar egy nagyot!
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.980 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére