Találkozások

Több
22 éve 1 hete #52813 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
Lithas!

Mikor még a 4-6-os vonalán jártam át a Dunán suliba, telente volt olyan, hogy a híd közepén megállt a villamos, volt beton, sín, sárga, de azon túl a tejfehér semmi. A hangulatot csak az rontotta el, hogy ha jobban megnéztem, át tudtam látni a ködön, világító üvegház vigyorgott reám.

Az esővel egészen jól megvagyok, minden nagyobb táborom előtt/közben/után sokat gondolok rá gyakorlati szempontból is, egyezkedük, hogy ne nagyon ,csak egy kicsit, mert nem jó a vizes hálózsák éjszaka, emellett én igazán szeretem a száraz ruhákat.

Persze nem nagyon hallgat rám, egy táborozásom alkalmával az első éjszaka azzal kezdődött, hogy, mert nem bírtam aludni, a folytonos villámlások fényében szemügyre vettem a sátrat. Egy darabig átszellemülten figyeltem, ahogy meg-megvillant a kívül vmi sík türöződő felületen, majd gyorsan kikaptam bakancsom a vízből. Ugyanis sátrunk alján a sár tükörré, azaz vízzé lett. Letenyerelek a polifómom mellé, hát nem olyan a nylon-alj, mint egy vízágy? Riasztom a népet, pillanatokon belül mindent átszállítunk magaslatra, csak pár azonosíthatatlan lebegő tárgy marad a sátorban. Az egész tábor az ebédlő-ponyva alatt szárad, kivéve hős vezetőinket, akik nyakig a patakban bontják a hidat, nehogymindent elárasszon a sár. Azóta is meg-megállva, esőben és fényben ázva, csak arra az éjszakára gondolok...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52811 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Egyszer osztálykiránduláson elmentünk sétálni. Szép, teliholdas, ködös éjszaka volt. Kipróbáltuk, hogy meddig látunk el. Előreküldtünk egy gyereket, és egy pillanat múlva már nem is láttuk. Kiabálni keztünk, aztán kiderült (lemértük!!), hogy 3 méter távolságra volt tőlünk.. :D :D :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52808 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Találkozások
netrunner irta:

netrunner írta: Bár nekem a kedvencem mikor egy döglesztő nyári napon el kezd zuhogni az eső (úgy villámlás nélkül), és el sem áll vagy 3 napig.
Az az igazi :)
Mondjuk én minden esőt szeretek.

Rokon lelek :D Hozzatennem a suru, sotet felhoket, mikor ugy beborul hirtelen, hogy akar delben is szurkulet lesz tole.
A nyari zuhogo eso mellett a masik kedvencem, amit meg senki sem irt a köd. Nincs annal jobb, mint mikor suru kodben, hajnalban mesz at az alvo varoson, vagy epp kint valahol a termeszetben csatangolsz (mondjuk egy folyo-, vagy toparton, pecabottal a kezedben :) ).
Regen, sokat utaztam hajnalban, es barmilyen almos voltam is, ebren maradtam csak hogy lassam ahogy a taj sejtelmesen elotetszik a kodben, majd pedig szep lassan felszall a kod.
A titokzatossaga mindig magaval ragad. Mesz-mesz, es nem tudod mi van 100 meterrel elotted, mert nem is latod, vagy eppen csak sejted.
Vagy eppen tudod mi van ott, de latni nem latod. :) Mikor tudod, hogy toled 200 meterre van egy nagy erdos dombgerinc, de semmit sem lehet belole latni. Kellemesen borzongtato erzes :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52807 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!

Örülök, hogy ennyi sok rokon lélek van itt. Nai i cala elenion caluva len i morna lómesse!

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52802 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Úgy látszik mindannyiunkban van némi tünde-vonás : )))

ÉLjen az éjszaka! Éljenek a csillagok!

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52798 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem az ősz a kedvenc évszakom. Szeptember, amikor olyan kellemes az idő, nincs hideg, de nincs már az a döglesztő meleg sem, és színesednek a fák.

De a májust is szeretem. Kimegyek a Türr-kilátóhoz (otthon), ami a Duna és a Sugovica találkozásánál van. A tetejéről olyan, mintha körbevenné az embert a víz, mint egy tenger. Kiülök a szélére, egészen a korláthoz, lógatom a lábamat, süt a nap, zúg a szél a fák között, és csak nézem, ahogy megcsillan a fény a vízen. (Ettől most egészen honvágyam lett. :) )

A napszakok közül pedig legjobban az estét szeretem. Amikor megy le a nap, de még utoljára kisüt, és olyan különös, aranyszínű fény tölt el mindent.

És a csillagokat is szeretem, bár nálunk otthon nem látni a lámpáktól. De amikor megyek haza hétvégén, este, a sötétben, a nagy táskával, mint egy málhás szamár, van egy hely, ahol nem égnek a lámpák, és egy templom árnyékot vet a járdára. Ott mindig megállok, és felnézek az égre. Az Orion a kedvenc csillagképem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52796 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: Találkozások
Jaja, a téli éjszaka nekem is bejön.
Bár nekem a kedvencem mikor egy döglesztő nyári napon el kezd zuhogni az eső (úgy villámlás nélkül), és el sem áll vagy 3 napig.
Az az igazi :)
Mondjuk én minden esőt szeretek.

Telcontar_Leli: Nekem is a tél a kedvencem (talán még az ősz). A hideg ellen lehet védekezni, a meleg ellen nem.. Meg amúgy is minden békésebb télen. :)

NetRunner

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52759 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Mindenki olyan szépeket ír, hogy elolvadok tőle! :D :oops: :D
De a pontosítás kedvéért: Annál a bizonyos erdős kalandnál nem volt okom a félelemre: Volt aki megvédjen! :wink:
De ha már a havazásról írt valaki! Szerintem a teliholdas nyári éjszakánál már csak egy szebb dolog van: A teliholdas téli éjszaka! Amikor óriási a csönd, kristálytiszta a levegő és nagyon hideg van! (Azt hiszem valami hasonlót már írtam a bemutatkozásnál is! :roll: )
Isilme: Keresztszülők! :D Ez aranyos ! Bár a holdfény témát Darkman vetette föl, én csak továbbvittem a többiekkel együtt; de akkor is kedves ötlet! :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52723 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
Velem meg a következő esett meg most vasárnap...
Aki eljött a szombati találkozóra az tudta, mennyire drukkoltunk, hogy ne essen az eső. Eru kegyes volt hozzánk, gyönyörű idő volt, de este már zuhogott. Nem hagyta abba reggel sem, mikor kimentünk a nagymamámhoz. Fújt a szél, hideg volt, és esett. Ebéd után anyukámmal kimentünk a temetőbe virágot ültetni a nagypapám sírjára. A temető Dömösön egy dombon van a falu és a Duna felett, kocsival mentünk. Mire felértünk a temetőhöz, kisütött a Nap, és nem is akárhogyan! Az északi ködpászmák a Duna fölül és a dombhajlatokból eltűntek, mintha soha nem is lettek volna ott. Kitárult a látóhatár: a Duna túloldalán magasodó Szent Mihály hegy mögül előbukkant Szlovákia, a másik oldalán pedig majdnem Visegrádig el lehetett látni. És alattam a Duna sötétkék szalagja, ahogy körbefutja a Hegy lábát!
Valami ilyesmi látvány lehetett Frodó előtt, mikor az Amon Hen kicsiny rétjéről ránézett a Tol Brandírra.
(Ha egyszer véletlenül a 11-es úton Esztergom felé indultok, kérlek forduljatok be egy apró templommal szemben a domb felé szaladó útra és menjetek fel a temetőhöz. Szerintem ennyire szép kilátás csak nagyon kevés helyen lehet a világon!)
Én is ilyen helyen szeretnék nyugodni, mint Nagypapa!
Mikor pedig befejeztük a kertészkedést és bepakoltunk a kocsiba, újra eleredt az eső, de ez már langyos volt, simogató...

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52709 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Nekem a hóval volt egyszer egy gyönyörű élményem (legalábbis erre emlékszem leginkább). Tavaly karácsonykor az énekkarral felléptünk a dunakeszi karácsonyi ünnepségen. A záró szám az volt, hogy az ott jelenlévő 6 vagy 7 énekkar együtt énekelt és a közönséget is bevontuk. Mindenzután elindultam hazafelé. Alig léptem ki az ajtón, röktön elkezdett szállingózni a hó. Csendesen, lágyan, simogatóan hullottak az arcomra a puha szemecskék a szeretet és békesség estjén.

(Nekem egyébként a kedvenc évszakom a tél.)

Ai na vennui

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52701 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Nohát, erről beszélt egyszer egy rákos kislány versikéje, hogy az Élet bizony hamar elszáll, így érdemes kihasználni minden egyes percét : )

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52647 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel:

Az esős dolog ma történt meg velem :oops:

Ülök a villamoson, bámulok ki az ablakon, mikor elkezd esni. Egyszerre tök boldog lettem, és rögtön elkezdtem magamban énekelni az Aníront (nagyon megy az esőhöz!), és direkt nyitott ablakhoz ültem,...és mikor megcsapott az az esőillat...Eszembe jutottatok Ti, meg a szerelmes Aragorn és Arwen. A velem szemben ülő pasi enyhén értetlenül bámult; mert valami földöntúli nyugodtság és merengés volt az arcomon, és ehhez még vigyorogtam is :D Tuti hülyének nézett. Pedig csak élveztem, ahogyan csöpög a kinyújtott tenyeremre az eső. Nagyon klassz érzés volt.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52633 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Kivel, s mikor?
Hogyan, milyen módon?
Öleljem, vagy csókoljam?
Kezeit ölembe vegyem?

nem...
nem...

Csak nézzük együtt a Holdat,
beszélgessünk,
vessünk egymásra egy pillantást,
s ha érezzük magunkat a másikban,
kezdjünk önfeledt csókolgatásba,
majd érjünk partot, ott, hol a gyönyörök forrása leledzik...

: )))

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52594 Írta: Isilme
Isilme válaszolt a következő témában: Találkozások
"Hold, ki magad vagy a változás,
Varázs-tükörben tükör-varázs
Máskor meg ugyan mi több, mi más
Mint óriás, kihűlt tülörtojás."
(Fodor Ákos)

Aiya Eia!
Igen isit=Isilme

Namárie tenn' enomentielva!
Isilme

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52593 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Isilme: isilme=isit?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete - 22 éve 1 hete #52592 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem egy teliholdas erdős éjszakáról nagyon szép emlékeim vannak :) :wink: Nyár volt, éjszaka is nagyon meleg, és már nem is tudom, honnan jöttünk haza, mikor megálltunk a közeli erdőnél és bementünk. Olyan sötét volt, hogy az orrunkig se láttunk :) Végül egy sziklapárkánynál kötöttünk ki, ahol már látszott a hold és a város fényei és velünk szembe a János-hegy. Gyönyörű és csodaszép éjszaka volt... :oops: :)

Számomra Weörös Sándor: Robogó szekerek c. verse fejezi ki leginkább mindazt, ami nekem a holdat és az éjszakát jelenti.
(leírom az egészet, mert nem tudok kiragadni belőle, előre is bocs az offért)

"Mennek a fuvarosok, a fekete dobosok a kerekeken éjszaka - a tanyai kutyaugatásokon át, tova! s a falusi zárt kapuk álmain át, tova! az uton a kétfele meredeken árnyhegyű jegenyesor innen is, onnan is árkai mentén.
A gyerekek alszanak, elviszi őket a fuvalom az égbe, hol érik a csillag, e gömbölyű, de tövises alma, s a hold-fele kanyarog a hintafa bársonya, cifra szalagja, de virrad, a kicsi öcsik és hugok álmai hajnali légcsiga fonatain újra le, földre pörögnek.
Súlyos muraközi ló dobog, a kövön a pata kopog, a paripa fölnyihog - a falon a ló feje, hó-szinen a fekete, tovasuhan - ablakon és puha keszekusza mennyei álmokon átfut az árnyék.
Mennek a fuvarosok, aluszik a köpönyegük, ők maguk éberek - az uton a kikeleti lombokon a szekerek erezete iramodik - ágyban kisfiú és huga mennyei hintafa ágain ezer üvegizmu, salátabokáju, kakukfejü tarka lovat lát."

(Remélem nem haragszotok rám nagyon... :roll: :oops: )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52591 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
netrunner: :lol: :lol: Ez olyasmi, mint a bátorságpróba.(Én még nem voltam, csak hallottam róla) Mesélnek valami félelmeteset, aztán át kell menni(éjszaka kellős közepén, erdőben) egy kijelölt szakaszon, miközben a tanárok 'furcsa hangokat hallatnak' (Egyik volt tanárom tök jól tudta utánozni a farkasüvöltést:))

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52589 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát nem is tudom.
Egyszer haverokkal szerepjátékoztunk, haverom egyik vityilójában, Visegrád környékén. A szerepjáték befejeztével kicsit snapszeroztunk, majd (és közben) ittunk egy "kicsit" :) . Ezután kimentunk éjjeli kirándulás gyanánt a közeli teliholdas erdőbe.
Nem tudom, hogy a bornak vagy az amúgy általános ökörködésnek volt-e köszönhető (vagy az imént játszott szerepjátéknak, minek hatására beindult a fantáziánk), de kb. 200m után visszajöttünk, mert már egy darab fóliától is megijedtünk.... 8)

NetRunner

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52587 Írta: Isilme
Isilme válaszolt a következő témában: Találkozások
Az általatok leírtak alapján most már tényleg átkerszteltem magam isitről Isilméáre, azaz holgfényre...
Ti vagytok a keresztszüleim! :lol:

Namárie tenn' enomentielva!
Isilme

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52580 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Darkman: Szerintem nagyon szép a teliholdas erdő, főleg, ha senki nincs a közelben.
A Rettenthetetlent láttam, kivel kéne kipróbálni?:)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52579 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Mr. Estel!

A fütyülőm akkor éppen tele volt, hogy mivel, azt az alulírottak szerint tessék szubjektíve eldönteni : ))))

Yavanna : )

Igen, legalábbis megpróbáltam...de valahogy az az érzésem, itt mindenki átérzi ezt : ) A teliholda erdő mondjuk egy kicsit ijesztő, de persze csak ha egyedül, tábortól távol...
Jut eszembe, láttátok a Rettenthetetlen? Nos, ott van egy jelenet, amikor ifjú Mel Gibson ls felesége megesküdnek az éjjeli homályban, majd a hajnal édes pírjában szeretkeznek egy közeli patakparton...

Úgy gondolom, ezt mindenkinek kötelező lenne eljátszania : )))))

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52501 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Darkman! Úgy látom te átérzed az éjszaka iránt érzett szeretetemet! :) Legalábbis a Balatonos storyd ezt sugallja! (Nekem is volt hasonló esetem egy teliholdas erdőben! :wink: )

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52484 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
:lol: Mi van a fütyülőddel?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52481 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
:lol: Mi van a fütyülőddel?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52453 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, hát nekem a fütyülőm is tele van már az éjszakával..legalábbis ami a fentmaradást illeti. Sose vagyok kész semmivel, így aztán maradnak a sötét percek. Bár ha azt csinálhatom, amit akarok, akkor nagyon szívesen!
Emlékszem, amikor Balcsin voltunk, kimentünk egy lánybarátommal hajnali 3-kor a stégre, ami ugye jók bent volt a vízben...senki nem volt a környéken. Csönd volt, csak a hullámzás hallattszott, mi meg ott feküdtünk, szembe az csillagos éggel, a Hold éppen kerek volt, s beragyogta a Balatont...

Mmm, most már tudom, mit érezhettek a tündék, amikor felébredtek Eru álmából : )))

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52414 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem Svin', nem vagyok roszz alvó! Ha úgy hozza a sors, hogy hajnali 3-4-kor fexem le, elalszom én du. 2-ig is! :D Szeretem ezt az időbeosztást, már amikor megtehetem! Éjjel nyugi van, lehet netezni (nekem mindig csak este 6-tól!), olvasni és nem cseszeget senki, hogy ezt csináld meg azt csináld! Szóval éljen az éjszakázás! :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52386 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Minenki ooolyan szépeket ír!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete - 22 éve 1 hete #52363 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Cicafül írta: Estel: méghogy nem vagy a szavak embere??!! :wink:
Szerintem tök szépen fogalmaztad meg ez utóbbi sorokat!

Köszi :wink: !
Bár sajnos szerintem ez még mindig nem képes még halványan sem visszaadni azt az érzést... :cry:

8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52362 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem a tengerről! Ó a Tenger! *Eia álmodozik*
"Ha a partról sirályrikoltozást hallasz,
Vadonán nyugvó szív többé nem maradhatsz"

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #52321 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Én meg a vízről, patakokról, folyókról, tavakról, tengerekről gondolok valami hasonlót...
(Mondtam már, hogy a Balatom a szivem csücske? 8) )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.255 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére