Találkozások

Több
22 éve 1 hete #51051 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem lesz eső nem lesz eső...stb

Brisa: a rágcsálni valót majd ott megveszsük vagy kiküldünk valakit a közeli ABC-be. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51037 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Brisa: És, ha kék malacok potyognak? :D :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50982 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Robin: Jó nagy betűk legyenek, az a lényeg! :D Meg lobogtasd fáradhatatlanul! :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50964 Írta: Morwen
Morwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Engem ki ne felejtsetek,én is megyek!!!!
Mondjuk akkor van a hugom névnapja de majd vmit kitalálok ugyhogy sztem mindenképp ott leszek!Lehet hogy jon a barátnom de ez nem valoszinu...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50935 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Először is: mindenki megnyugodhat: nem szervezzük át a tali helyét máshová. Még ha piros malacok is potyognak az égből, akkor is 13 órakkor a Sziget bejáratánál fogunk találkozni! (Legfeljebb, ha nagyon esik az eső, vagy ha a piros malacok potyognak túl gyakran az égből, akkor KÖZÖSEN átmegyünk valami fedett helyre.)

A tali végét már sokan kérdezték tőlem. A válasz: nem tudom. Mindenki addig marad, ameddig tud vagy akar.
pipike: Szerintem nem gond, ha csak később jössz. Illetve akkor igen, ha nincs mobilod vagy nem ismered a Szigetet.

A 30. résztvevő akkor Silmarien + 2 két társ.

Robin: A transzparensnek bőven megteszi, ha csak simán ráírod, hogy Kószák Szöv. tündéül!!!!!!!!!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50925 Írta: Silmarien
Silmarien válaszolt a következő témában: Találkozások
Azér' ide is leírom! Brísa! Valószínüleg (98%) tudok jönni, a tesómmal meg egy barátnőjével! Tehát engem is felírhtsz a listára!
Ja és semmi esetre se szervezzétek át a Millenáris parkba ezt a találkát!!!!

Nézd ez engem szíven talált
De Te mért ne éléd túl??
A régi dal másra vár
Gyönyörű lettél és új

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50916 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Találkozások
Tényleg!!!!!
Mikor lesz vége a talinak???????
Csak mert newkem vmikor haza is kéne érnem!
minimum 4 tömegközlekedésiu eszközt kéne igénybe vennem :( ((

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50900 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Hú,mikor lesz vége a talinak??Mert imádott edzôm tegnap bejelentette,hogy vasárnap helyett szombaton lesz a meccs és na mikor is kezdôdhetne,mint 13:00-kor....40 percig tart vagyis jó esetben negyed 3 kor oda tudnék érni....Vagyis érdemes lenne e még,mert nagyon szeretnék menni és megismerni titeket!!!!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50899 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok Kedves Kószák!

A segítségeteket szeretném kérni :)
Szóval,a transzpaizéval kapcsolatban jó lenne az,hogyha egy szimpla (najó,azért megpróbálom nme teljesen szimplára) felirat lenne csak? :oops: Sajnos a rajtehetségem meggátol a dologban,de ugye ez úgy is csak taájékoztatásra lenne,ugye? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50859 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
nyah szóval...
a talira megyek (ezúton üzenem Áfonyának és Deznek: ott leszek a villamosmegállóban, úgyhogy ne menjetek sehova!!!!) de sajnos megint szr a gépem............. :evil:
szóval sajna nem tudok majd írni, most is csak egy kávézóból írok :(

OFF: az IRC chateseknek üzenem, hogy nem tudom mikor lesz gépem... lehet hogy már MA lesz, de lehet hogy megint csak hetek múlva.... :cry:
qrvára elegem van ebből a rohadt gépből... ha nem javul meg legyilkolom.. komolyan baltával megyek neki, ha nem javul a helyzet...

azért jelzem: lehet hogy bepánikolok, és már Ma lesz gépem.. de nem fűzök hozzá sok reményt... :( :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50858 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Találkozások
Én meg rontottam pár tantárgyból, és most már végképp hallani se akarják az a szót, hogy 'meeting'...

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50842 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Off:Anna: Ismerős az arcképed.. :)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50832 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
boreger:*Eia sárgul*
Brisa: Majd segítek "tessékelni"... :) =

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50811 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
A 29. DEZ!!!!!!! (Úgy látom lassan ki kell mindenkit tessékelni a Szigetről, hogy mi elférjünk. :D )

Sajna a Margitszigeten nincs fedett rész, hacsak a mi nem alkotunk egyet az esernyőinkkel. :(

És mondogassátok sokat, hogy "nem fog esni az eső", hátha még Eru is elhiszi. :wink: :D
Nem fog esni az eső! Nem fog esni az eső! Nem fog esni az eső! :D

Plédet én is tudok hozni.

És az üdtítőt vagy rágcsálni valót? Vagy ezt most hagyjuk?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50798 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Egyetértek!
:wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50765 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
Brisa: én is mennék a találkozóra. Mi Áfonyával és Ferestével már előbb találkozunk, a villamosmegállóban, ha minden jól megy.
És nem fog esni! Szép idő lesz nagyon!! :wink:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50750 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Gyerekek, nehogy egy kis eső elijessze a rettenthetetlen kószákat! Mi lesz így velünk a nyári táborozáskor? :D
Millennáris Park yo hely, de sztem most már ne szervezzünk át oda... elég volt a M.-szigetet összehozni. Majd viszünk esernyőt, meg legvégső esetben ott is van fedett hely.
De ez úgyis mindegy, mert:
Úgysem fog esni!!! :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50729 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
szentem táncoljunk esőben.. azt mindig is ki akrtam próbálni, de még egyszer sem jött össze... itt az alkalom! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50728 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
shaira: köszi szépen, megnyugodtam.



Az eső szerintem engem nem nagyon izgat.Ugyse fázom meg és egyébként is az esővíz jot tesz a hajnak :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50721 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok! Látom, gőzerővel folyik a kósza-találkozó szervezése :)
Közben csendesen beírom ide, hogy megtartottuk Szegeden a találkozót. Többen szülői és egyéb dolgok miatt nem tudtak eljönni, így 'csak' hatan voltunk: Deagol, Lestat meg két barátnője, én, és Lamorak is benézett két óra erejéig, bár kicsit komolytalanok voltunk neki :) Mindenesetre nagyon jól éreztük magunkat

Remélem a ti találkozótok is jól sikerül! Drukkolok hogy ne essen :wink:

Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50710 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Estel: Bár nem ismerlek, de szerintem jöhetnél borostásan. :D

Brisa: Most olvastam vissza, és régen kérdezted, hogy eljutok-e majd a magyarázatodat követve. Hát, biztos. Vagy, ha nem, akkor majd kitalálok valamit. :wink:
A Millenáris Parkról én sem tudok semmit, de remélem pártfüggetlen lett :evil:

Ai na vennui

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50694 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Én voltam már ott, de nem tudom melyik fedett részre gondolsz...
De az "Álmok Álmodói: Világraszóló Magyarok" címet viselő kiállítás ott van, és az nagyon jó!!

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50688 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
húú, iszonyú sokan leszünk..... :(
én spec a Millenáris Parkról sajna semmit nem tudok.. életemben nem voltam még ott...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50682 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Ki mit tud a Millenáris Parkról? Főleg a fedett része érdekelne.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50680 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Összeszedtem az emberkék nevét, akik jönnek a talira. Íme:

Cicafül
Estel A.
Éowyn
Anna
Robin
Sesy
Arwen
Tündelány
Brisa
Minerva
Elanor
Áfonya
pipike
Telkontar_Leli
Nyulhopsz!
Dínchamion
Fiona
Dae
aieless
naughty
Hobbitleány
Eia
Kingus/Morwen
Findulias
nazgúl
netrunner
Yavanna
Fereste

ez eddig 28

A kérdésesek:
Nefethiriel
Kori
BuffyAnneSummers

+ barátok, barátnők
+ szülők

Szóljatok, ha valaki kimaradt vagy nem tud jönni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50638 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
na ha esni fog az eső, én lehalok...
nem eshet az eső!!!!!!
mostmár annyira beleéltem magam, hogyha esni fog akkor... gürrrrrrr :evil: egyébként akkor megredezhetnénk a talit vmien kávézóban, vagy pubban, de az macerás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50624 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Tőlem? :roll:
Hát... akkor mondjuk esőkabátot...vagy sátrat...vagy nem tudom...
:)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50620 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel: Ennél azért mentőbb ötletet vártam... :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50618 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
:D Sziasztok!
Most már én is tuti-biztos, hogy jövök, és már készül a tengwákkal írt névtáblám is, amelyen az lesz olvasható, hogy: "estel adániel" 8)
(Már csak azon gondolkozom, hogy borostás legyek, ahogy egy kószához - a film alapján - illik, vagy az ünnepi alkalomhoz méltóan jelenjek meg...) :lol:
Ami meg az esőt illeti: egy kósza nem fél az esőtől!
(és hoz esernyőt...) :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50613 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Vészhelyzet van! Az időjósok szerint esni fog a hétvégén!!!!!!!!!!!!
Mi legyen akkor a talival?
Várom a mentő ötleteket.

(Ha mégsem esik, akkor az Findulias bűne. Ő ijesztett be... :D )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.179 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére