Faramir (David Wenham)

Több
21 éve 7 hónapja #106650 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Undómiel írta: Azt hiszem Kincsőkém Te is tudod, mire gondoltam... De nagyon édes volt, hogy megjegyezted... Helyesbítek, csak hogy ne szúra a szemed.


1. nem vagyok Kincsőke... :evil: :nono:
2. nem mindegy, hogy király vagy helytartó :wink:

Szerintem nem olyan nagy baj a nem-fekete haj :roll: És remélem nem fognak szerelem-első-látásrát csinálni Fari és Éowyn kapcsolatából... :idea: elég az egy is (Arwen+Ary). :roll: :look: :confused2:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106580 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
:D Hm..hm...most már csak így egyszerűen David? :wink:

Igen, megvan.
És sztem kifejezetten jó hangot találtak neki, igaz, hogy az ember komolyabbat várna, de olyan kedves hangja van...nagyon el lehetett volna a szinkront is szúrni...

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106504 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Saczy írta: én is......hát még ha tényleg fekete haja lenne....... :D


Milyen igazad van.... :D :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106489 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
én is......hát még ha tényleg fekete haja lenne....... :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106485 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gandalf írta: David-ban megvan a lehetőség, hogy igaz Faramir legyen belőle...


Egyetértek Gandalf :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106072 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
David-ban megvan a lehetőség, hogy igaz Faramir legyen belőle...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106019 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
hát ja.....még jó hogy megvátolzik a szentem :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105885 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem a jelen állás szerint :D Éowyn fogja megváltoztatni, de ezen a kérdésen a RotK bemutatójáig rágahtjuk a körmünket. :evil:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105879 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát, muszály lesz neki megváltozni, Éowynnal csak nem visekedhet olyan hidegen (és picit gonocul), mint a hobbitokkal. Lehet, hogy ö lesz a RotK nagy meglepetésembere. :)
zsueleanor: a RotK-gel kapcsolatban lásd Elözetesek, bemutatók topic, mellesleg szerintem nem hagyják ki a palantírt.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105849 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én Faramirt a könyvben imádtam, épp azért, mert nagyon más volt mint a bátyja. Itt is szimpi volt, de lehetett volna olyan is, mint a könyvben. Remélem a RotK-ban már jobban fog hasonlítani könyvbeli alakjára...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105830 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Pár kicsi kép :P :
www.geocities.com/paperandglue/david/index.html
Az én kedvenc párom is Eowyn és Faramir,remélem a filmben is jól megcsinálják :lol:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105675 Írta: zsuelanor
zsuelanor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kedves ÉSZAH, és eddigi hozzászólók! Ezer hála és köszönet ezért a fórumért! Máig engem csak nagyon kevesen hallgattak meg a GyU-val kapcsolatban, és most rengeteg olyan rajongót találtam, akik hozzá hasonlóan gondolkodnak és éreznek. Teljesen kiborított a TTT, és pontosan Faramir jellemének átírása koronázta ezt. Nagyon sajnáltam (és sajnálom),hogy így alakult, de egy "nem bennfentesnek" így is fantasztikus élményt tudott nyújtani a film. Sajnálattal és ijedten olvastam, hogy a RotK-on is egy csomót változtattak (palantírok kihígyása meg egyebek). TI,akik erről többet tudtok-mert én még friss vagyok itt- meg tudnátok írni,milyen más változásokra készüljek még fel?Előre is köszi, sziasztok!

"For not we but those who come after will make the legends of our time."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105592 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
tényleg..... :D
hát tény hogy én nagyon örültemneki mikor faramir és éowyn összejött....
ezt valahogy sejteni lehetett már akkor mikor faramir először felkereste éowynt.....

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105584 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105551 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én is félek attól, hogy Gorni és Arwen miatt a háttérbe fog szorulni Faramir és Éowyn :? Pedig nekem ők a kedvenc párom, olyan emberiek, nagyon megszerettem őket :D remélem, azért nem lesznek annyira elhanyagolva :? :)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105540 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Undómiel írta: A könyvben nekem is Éowyn volt szimpibb, ahogy Faramirral kavart :D , és remélem a filmben legalább annyit fognak ők ketten együtt szerepelni, mint Aragorn és Arwen. Bár kicsit tartok attól, hogy a film inkább az utóbbi párocskára lesz kihegyezve... :?


hát én attól félek, hogy a filmben rövidebb időt szentelnek majd a gyógyulgatásukra.......
és én is attól félek hogy nem fognak elég figyelmet szentelni a kapcsolatukra....inkább arwen és aragorn lesz majd a téma...
ki a harmadik pár?

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105469 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ne feledjétek, hogy lesz egy harmadik párocska is! Ügyelni kell arra, hogy ne mind a háromnál ugyanazok legyenek a megjelenítések.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105419 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
A könyvben nekem is Éowyn volt szimpibb, ahogy Faramirral kavart :D , és remélem a filmben legalább annyit fognak ők ketten együtt szerepelni, mint Aragorn és Arwen. Bár kicsit tartok attól, hogy a film inkább az utóbbi párocskára lesz kihegyezve... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105401 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Pedig nem valószínű, hogy sok idejük marad rá. Én reménykedem, hogy nagyon jól megoldják, a szerelem meg úgyis kell. Végre mást is látunk az Aragorn-Arwen páron kívül. Egyébként nekem a könyvben szimpatikusabb volt a Fari-Éowyn páros, talán, mert ott mindkét szerplőt bővebben megismertem, és igazán a szívemhez nőttek. Kíváncs vagyok, ez hogy alakul majda a filmbeliekkel.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104977 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem a könyvben nincs elhúzva a gyógyulgatásuk... nem lenne hiteles, ha még ennél is rövidebb idő alatt szeretnének egymásba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104863 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Van benne valami vesébe látó :roll: , lehet, hogy emiatt nem tudok elégedetlen lenni a változtatások ellenére.

Megnézzük hogy néz majd Éowynre :D :wink: [/quote]

hát azt én is várom....amúgy is tök arin néz....hát még éowynra hogy fog??
de szerintem nem fogják annyira elhúzni a kettőjük gyógyulgatását mint a könyvben....

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104694 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Azt hiszem Kincsőkém Te is tudod, mire gondoltam... De nagyon édes volt, hogy megjegyezted... Helyesbítek, csak hogy ne szúra a szemed.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104634 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Undómiel írta: Nem hinném, hogy így lenne. A törvény az olyasmi lehet, hogy az idegent a király színe elé kell vinni... Kivéve, ha ork, nazgúl, maga Szauron, stb. :D


:) Hát a király elé nehezen... :) De, mint Gandalf írta, foglyot nem engedhetnek el. Háborús helyzetben ez érthető... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104600 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
A parancs a könyvben is szerepel: minden idegent, aki engedély nélkül tartózkodik Gondor földjén, a Helytartóhoz kell vinni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104579 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ami a pasi tekintetét illeti, büszkén és önelégülten állíthatom, hogy én már elsőre kiszúrtam... :D :oops: :D
Van benne valami vesébe látó :roll: , lehet, hogy emiatt nem tudok elégedetlen lenni a változtatások ellenére.

Megnézzük hogy néz majd Éowynre :D :wink:

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104578 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
No persze :wink: A Bravó pont arról híres, hogy sosem ír hülyeséget :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104524 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Az újságok mindig hülyeségeket írnak.....jó nem mindig, de olyan idegesítő, hogy ahogy összekeverik a szereplőket....................

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104401 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
egy kicsit hulyeséget írt a Bravo, van két oldal benne a GYu-ról

És akkor így: "Az első részből megismert(!!!!!) Faramir és harcosai elfogják Frodót és Samut majd segítenek nekik."

ah........... :x mindig hulyeséget irnak az ujságok....biztos összetévesztették Boromirral...csak tudhatnák, hogy Boz meg már meghalt...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104323 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
igen, valószínűleg ez van.....a borostáját meg nem lehet befesteni..... :D
de jó színészeket választottal szerintem...

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104247 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Látom egyre töben elégedetlenkednek Faramir hajával 8) én már a trailernél mondtam, hogy gáz 8O :x :roll: mondjuk az a variáció is lehet, hogy mivel David Wenham alapból szőke, a borostája is szőke, amihez hülyén megy a fekete paróka :wink: (ez Sean Beannél is így lehet :roll: )


egy nagyon élethű rajz(hasonlít az én könyvbeli Faramiromhoz :wink: ) fan.theonering.net/art/gallery/large/1350


olvastam, hogy a márciusi RotK trailerben benne lesz az a jelenet, mikor Éowynnal találkozik :P :P várom már nagyon :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.879 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére