Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 11 hónapja #123364 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mind a képek, mind a videók halál aranyosak:))))) Ezt már tegnap is el akartam mondani, csak szarakodott a billentyqzet, és úgy írt, mintha rázna engem az áram..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123278 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nova: VÉGRE!!! :D :D :D
Annyira jók, kár hogy ilyen rövidek... órákat tudnék nézni ilyen kis szösszeneteket...
A Billys képek nagyonnagyonnagyon aranyosak... Magyarországon bemutatják vajh ?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123260 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.bagendinn.com/billy/images/otherroles/taggart/taggart21.jpg

ezz dee eeggy éddess ppoofa,, mmeggzabáálomm:)


((sszzar a gépeemm,, aazéérrtt íírrookk illyeen hhüllyéénn....)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123210 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hmm. Vimpár Pippin:
Better than rain to rippling brook
Is a mug of blood inside this Took...
:twisted:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123179 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123146 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ohh...ezer bocsánat... :oops: :oops: :oops: mostmár, ha minden igaz, működni fog!! átjavítottam magam....

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123093 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nova: Nem jön be! Nem jön be! :cry: tegnap sem, ma sem... mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve... :(

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122913 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
FIGYELEM!!!!
AKINEK VAN SUPER RLTJE AZ KEDDEN ESTE NYOLCKOR EGY VIDEOKAZETTÁVAL ÜLJUÖN ODA ÉS VEGYE FEL AZ OTT MENŐ SOROZATOT (8KOR) MERT KEDVES KIS DOMINICÜNK JÁTSZIK BENNE!!!
NEKEM SAJNOS NINCEN ILYEN DE NAGYON MEG AKAROM NÉZNI!!!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122911 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #122880 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!
Hoztam Nektek pár Domos videót...Billyről nem találtam sajna... :oops:

www.celebritycloseups.com

Kattintsatok az Articles + videos ikonra, onnan pedig már egyenes az út... :D

Agoura: isteniek!! 8)

Oh...és észrevettétek?? A legtöbb Domos oldal megújult!! :cheers:
( persz legalábbis az a pár, amit látogatok... :roll: )

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122838 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!
Sajna csak néha járok erre :oops: ,de most hoztam képeket,remélem nem volt még minegyik :roll:

groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... llery.msnw
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... snw?Page=2
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... snw?Page=3
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... aghan.msnw
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... hotos.msnw

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122813 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: Én is meg akartam nézni a bővítettet a hétvégén, egy kicsit jó lett volna felvidulni, de egyserzűen nem akart elindulni a gépen a dvd-rom... úgyhogy nem lett belőle semmi, ráadásul a gépemet is elvitték szerelőhöz :cry:

Rabyn: Tényleg........... nem tudod MIÉRT??? esetleg áttette valahova Zsu? más szerverre, címre? Pedig még nem olvastam el a forgatási naplókat végig :cry: :evil: :cry:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122803 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Olyan furcsa..Rabynnal beszélgettem erröl szombaton a Dunaparton..voltam én már Legsie-s, jártam az Aragorn topicba, voltam Bozos, Craiges...és mind..elmúlt. csak a hobitok maradtak. vajon miért? sokkal.. közelibbnek érzem magam hozzájuk. mind karakterként, mind színészként..furcsa ez:) Talán mert lélekben mind hobbitok vagyunk:) legalábbis jó ezt hinni..
(amúgy a képek szuperek)

Olyan jó volt tegnap megint belenézni a 4CD-s extrákba...olyan rég láttam már:) és még mindíg tudok nevetni ugyanazokon:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122738 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: lordoftherings.net/legend/galler ... mage10.jpg - Pippin


HÚ! Elég idegesnek néz ki...

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122495 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
RotK képek:
lordoftherings.net/legend/galler ... image9.jpg - Trufa
lordoftherings.net/legend/galler ... mage10.jpg - Pippin

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122355 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
megszűnt a www.dom.rocks.it oldal :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122114 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ryana:Hát én is épp erről beszélek:))))) ez a hobbitos beavató szertartás:) a hobbit beavató szertartsá durvább :twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122021 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem tudom, hogy tegnap mi volt, de egysezrűen nem tudtam belépni... :cry:

Fircorwen: Le a kalappal előtted! :wink: Csúcsszuperek a képek, amiket betettél... végre meg tudtam nézni őket! Billy egyszerűen csúcs a képeken. Az, amelyiken a szeme látszik totálban... huhuhuhuuuuu Gyönyörű szeme van, el tudnék veszni bennük :oops: :lol:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121888 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee Took írta: Ryana: ha akarod... beavató szertartás: Csinálj egy hatalmas répatortát, gombapaprikással, valamitn faragj magadnak egy új pipát. növessz szőrt a lábfejedre(ha még nincs), valamint,ha meghaladod az egy méter, amputáld a lábad(vagy a fejed, tetszés szerint:) ). És máris közénk tartozol. :) ))

:evil: Hobbitos lettem, nem hobbit!
De a répatorta nem is hülyeség... :)

A képekkel már megint padlóra vittetek... 8O Gyönyörűek! :bounce:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121558 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Prisca ugy hogy nem találom őket. Ok vannak képek róluk de a legjobb képek tűntek el (dejo hogy annak idején lementettem őket)
És teljesen más a menűrendszere is. grááá. Bár ez áttekinthetőbb mint a régi de a képeket nagyon nehéz megtalálni. (még a pics szó alatt is)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121553 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A képeket még nem sikerült megnéznem, jaj de sok van.... 8O :D de sort kerítek rájuk...
Viszont megcsináltam a randitesztet én is és ... Pippin az én emberem :D :D :D De majd megcsinálom mégegyszer, hátha Trufa lesz a következő :wink:
Rabyn: Hogy érted azt, hogy eltűntek a somos és Billys képek????? :evil:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121541 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jók a jépek! Főleg a fanartok! Tündériek...

Meghalok...nekem be sem tölt a bagendinn... :bawling:

Addig egypár háttérkép:
http://dominic.delicious-blue-org/media/wallpaper.php

Remélem, bejön :roll:

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121539 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na ezek aztán viccesek))

amugy rájöttem ez a kép hol van!! Móriában!

www.freeweb.hu/gyzyke/Thelorodofftherin ... bbit40.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121495 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121455 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: www.bagendinn.com/billy/images/events/co...collectormania12.jpg


Ez olyan mint egy igazolványkép:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121396 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121384 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gyerekek tudom ez kicsit off lesz! De mivel a bagendinről szedtük eddig a legjobb képeket ugy érzem el kell mondanom, hogy az oldal teljes mérkétben megváltozott.. :cry:
Eltűntek a Domos és Billy képek!!és semmit nem találni rajta..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121315 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Thaurwathiwen írta: Sziasztok!

Artemisz: A Trufa név egyszerűen a Merry magyarosítása ;)
Merry=vidám, boldog A Trufa pedig a tréfa szóból származik.
Beszélő név, és azért változtatta meg Göncz Árpád, ohgy a magyar olvasók is érthessék a nevet.


Namarië!
Thaur

Oh, ez édes!!!! :itscool: Árpi bácsi, le a kalappal újfent!!!! Isteni! Köszi, hogy megmagyaráztad!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121314 Írta: Thaurwathiwen
Sziasztok!

Artemisz: A Trufa név egyszerűen a Merry magyarosítása ;)
Merry=vidám, boldog A Trufa pedig a tréfa szóból származik.
Beszélő név, és azért változtatta meg Göncz Árpád, ohgy a magyar olvasók is érthessék a nevet.


Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.823 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére