Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 10 hónapja #129570 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Új cikk Billyről és az új filmjéről:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 10 hónapja #129413 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
mondom is mit néznek. Egy Gandalfot! ez a második részben van amikor Szilszakáll elviszi őket a fehér mágushoz...-))))

az első két kép pedig moriában van Gimli két oldalán állnak-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129410 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Annyira édesen néznek valamit,hogy a száyuk is tátva maradt...Aranyos hobbitkák!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129404 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Akkor örülök! :wink: remélem a többieknek is új lesz.
vmit naon néznek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129396 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129369 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nilraen írta:
Nem tudni mit játszik a filmben?


Ha minden igaz, egy jószívű szélhámosbanda egyik tagját játsza :wink:

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129366 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Novalora írta: Íme, néhány képecske Dom egyik új filmjéből, a Spivsből!! :D 8)

www.half-your-size.org/dom/domspivs.html




hihi de hülyén néz ki-))))))))))))))))) :twisted:
s eltakrja azokat a gyönyrű szemeit!!! (lehet ám, hogy azt a posztert rá fogom nyomatattani egy polora.. De még nem biztos.. Egyeéőre egy Trufa&Pippin&Samu nyomáson gondolkdom)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129306 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Novalora írta: Íme, néhány képecske Dom egyik új filmjéből, a Spivsből!! :D 8)

www.half-your-size.org/dom/domspivs.html



Nem tudni mit játszik a filmben?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129233 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Íme, néhány képecske Dom egyik új filmjéből, a Spivsből!! :D 8)

www.half-your-size.org/dom/domspivs.html

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129044 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!!

Gyémánt_Hajnal írta: s1.amazon.com/exec/varzea/ts/exchange-gl...750941-1525539#image


Tök aranyosan néz ki ebben a ruhában. :bounce: Nagyon tetszik ez a kép.... :itscool:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128971 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: hoztam képeket!!
www.bagendinn.com/Dom/images/pos ... poster.jpg
ezek a szemek!!


Rabyn: hogy lehet valakinek ennyire gyönyörű szeme? ez már komolyan kínzás!!!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128919 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziatok!
Ezek a képek...nagyon jók!! Főleg Domról az a poszter.... :D De a többi se semmi!!!

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128677 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128446 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mae govannen!
Thaurwathiwen, nem értem, minek az angol változatában?( Csak nem a könyvnek? Remélem, ez hülye kérdés volt!) :cool2:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128298 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Fircorwen: Nagyon jók a képek! És a két utcsóra írt szöveg is nagyon-nagyon találó! :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 10 hónapja #128013 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Thaurwathiwen írta: hmm.....azt ne felejtsük el hogy az angol változatban Éowyn nyírja ki...hmmmmm


Jújjj, ezt el is felejtettem, pedig már olvastam valahol! :oops: :oops: :oops:
Legolin: Hát akkor a válasz egyértelmű!

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128011 Írta: Thaurwathiwen

Fircorwen írta:

Legolin írta: Mert hallottam olyanokat, hogy Éowynnak nagyon sok szerepe lesz, de remélem, nem ő győzi le, ezt Trufának kellene... :crying:



Na még csak az kéne, hogy Éowyn győzze le! :evil: :evil: PJ ennyire nem szúrhatja el![size=9:1c9rr58j]Vagy mégis...? 8O :roll: [/size]


Nekem is volna egy kérdésem:
Pippin "majdnemhalála"[size=9:1c9rr58j](remélem tudjátok mire gondolok)[/size]benne lesz vajon?



hmm.....azt ne felejtsük el hogy az angol változatban Éowyn nyírja ki...hmmmmm

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128010 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Legolin írta: Mert hallottam olyanokat, hogy Éowynnak nagyon sok szerepe lesz, de remélem, nem ő győzi le, ezt Trufának kellene... :crying:



Na még csak az kéne, hogy Éowyn győzze le! :evil: :evil: PJ ennyire nem szúrhatja el![size=9:3kd8d13c]Vagy mégis...? 8O :roll: [/size]


Nekem is volna egy kérdésem:
Pippin "majdnemhalála"[size=9:3kd8d13c](remélem tudjátok mire gondolok)[/size]benne lesz vajon?

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127942 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Fircorwen:Így már bejöttek, és nagyon nagyon nagyon tetszettek:)) le is mentettem mindet:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127933 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mae govannen!
Van egy kérdésem: Ti nem tudtok vmit arról, hogyan lesz megcsinálva (ill. már van) a 3. részben a Nazgulkirály legyőzése?
Mert hallottam olyanokat, hogy Éowynnak nagyon sok szerepe lesz, de remélem, nem ő győzi le, ezt Trufának kellene... :crying:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127741 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee Took írta: Fircorwen: az utcsók(http://billyboyd.deep-ice.com-osok) nem működnek...


Reggel még működtek... :evil:
Próbáld meg itt:
billyboyd.deep-ice.com/wallpaper.html

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127731 Írta: Gyémánt_Hajnal
Fircorwen: Naon arik :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127629 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Fircorwen: az utcsók(http://billyboyd.deep-ice.com-osok) nem működnek...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127530 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
kössz-))

kaptok két Billyt-)
az egyiken Sean is rajta van))
www.mtv.com/onair/movieawards/ma ... inboyd.jpg
users.pandora.be/patsie/r1.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127382 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Drama. Jack runs a small gang of East-End con-men who discover a truck load of illegal immigrants being sold into the sex trade by the Russian Mafia. When he is left with two young immigrant kids and another con goes badly wrong, Jack is forced to evaluate his own life and decide whether to take care of his new young companions.


na akkor ezt forditsa le valaki-)


Csak neked, csak itt és csak most!

Dráma. Jack egy kis East-End-i szélhámosbandát vezet, akik felfedezik, hogy egy illegális bevándorlókkal teli teherkocsirakományt eladtak az orosz maffia által üzemeltetett szexpiacnak. Amikor két bevándorló gyerekkel marad és egy másik szélhámost nagy baj ér/szélhámos nagy hibát követ el nem tudom eldönteni melyik a jó... Jack arra kényszerül, hogy értékelje saját életét és eldöntse vajon vigyáz-e új fiatal társaira.

...elég szabad fordítás... de remélem a lényeg azért lejött...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127338 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Drama. Jack runs a small gang of East-End con-men who discover a truck load of illegal immigrants being sold into the sex trade by the Russian Mafia. When he is left with two young immigrant kids and another con goes badly wrong, Jack is forced to evaluate his own life and decide whether to take care of his new young companions.


na akkor ezt forditsa le valaki-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127289 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Prisca: a Spivs Dom új filmje 8) Csak nem sok info van róla :roll: de itt van róla pár szó:
www.eddiehamilton.co.uk :wink:

Oh, a képek...isteniek! :)

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.832 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére