Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 11 hónapja #119262 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nos, kerek századik hozzászólásomat is megértem... :D

Először is ajánlom figyelmetekbe a következő oldalt! Nagyon-nagyon jó!
www.lordotrings.com/

A felvetett kérdést illetően, még vetítették az első részt, amikor befejeztem a könyvet. És őszintén szólva nekem is Pippin lett a kedvencem. Talán, mert ő a legfiatalabb, a legszerencsétlenebb, és mégis... amikor kell, akkor a legbátrabb!
Billy is nagy kedvenc lett a film megtekintése után, de egy hajszállal nagyobb kedvencem Dom. Nem tudom... egyszerűen imádom az állát, a szemét, a hangját... ja és nagy focirajongó... szegény nagyon le lehet sújtva, mivel a kedvenc csapata, a Manchaster kiesett a Bajnokok Ligájából. Ráadásul a Real Madrid (ami kiejtette) pont az én kedvenc csapatommal, a Juventusszal fog elődöntőt játszani :bawling: ! [size=9:wqtyta91]ezer bocs és anyamedve ezért a kis offért :roll: [/size]

Nova: Szóval, a filmmel kapcsolatban... amint valami érdemleges infót kapsz, azt írd meg... bár ezt felesleges is beírnom, mert úgyis az lesz a legelső gondolatod :cool2:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119241 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Huuuh, én még az első film előtt olvastam ki a könyvet, és első olvasás után még nem nagyon gondolkodtam ilyeneken, hogy ki is a kedvencem, de Trufa, meg Pippin már akkor is a "két kis édeske" szerepét töltötték be szívemben :-) Imádtam őket, mert ott volt a sok NAGY ember, akik sohasem hibáznak, és mindent tökéletesen csinálnak, és akkor jön ez a két kis szerencsétlen fickó, akik gyakran elrontják a dolgokat, de sohasem direkt, és ami tutibiztos: a szívük a helyén van!!! Aztán megnéztem a filmet, és egyenesen belezúgtam a két krapsziba :D Aztán persze jött a bővített verzió... (nem részletezem) És ami még nagyon nagyon nagyon sok lapáttal rátett a Hobbit-imádatomra, az (kb 2002 karácsonya) Dodie lelkesedése volt. Már akkor is szerettem Pippint és Trufát, de rá kellett jönnöm, hogy én semmi sem vagyok Dodiehoz képest... Neki tényleg Pippin amindene :pippin1:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119217 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem tudom, nekem már a könyvben is(anno 2 éve) Pippin volt a kedvenc, és erre a film csak rátett egy. akarom mondani 2, akarom mondani sok lapáttal:)) télleg, témafeldobás, ki, mikor, mely percben szerette meg a mi kis hobbitkáinkat?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119192 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Miicsoda képek!!
Zseniális!!!!!
Komolyan borzasztóan tetszenek!!!
Főleg azok a céép cemek!!!
anyáám

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119190 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nodlee írta: csak most lettél Pippin-fan??! Szééégyeld magad!

*szégyell* (*farok behúz, sarokba kushad*:D)
Amúgy ez a "most" kb. akkor volt, mikor bővítettben megmondta, hogy 4et evett... :D Kész, ott haltam ki, édes kis Pippinen. :roll: :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119104 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ryana írta: Mindenkinek a gitározós kép teccik legjobban? :twisted: Csak azért, mert nekem is. :mrgreen: :tongue:
De nagyon szépek mind, köszi őket!
Amúgymegasszem Pippin-fan lettem. :roll: Csak mert mikor nézem a dvd-t és leesek az ágyról, mikor Pippin van... Háát... :roll: :wink:


csak most lettél Pippin-fan??! Szééégyeld magad! Amúgy nem vagy egyedül ezzel az ágy leesős dologgal. :D A gitáros kép: RULZZZZZZZZ! :-) Egyre jobban imádom Billyt

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119093 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mindenkinek a gitározós kép teccik legjobban? :twisted: Csak azért, mert nekem is. :mrgreen: :tongue:
De nagyon szépek mind, köszi őket!
Amúgymegasszem Pippin-fan lettem. :roll: Csak mert mikor nézem a dvd-t és leesek az ágyról, mikor Pippin van... Háát... :roll: :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119088 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ithilgalad írta: Nahh itten a 300. hozzászólásom... :roll: :arrow:
Kípeckík a Spinet 470 ből :arrow: Yoo csemegízíst! :wink:
bagendinn.com/images/s49.JPG
bagendinn.com/images/s82.JPG
bagendinn.com/images/s206.JPG :arrow: Engem is elvihetne egy útra! :wink: Régebben naon cerettem volna űrhajós lenni, és most is cívest elmennék... Vele meg actááán... :roll:
bagendinn.com/images/s50.JPG :arrow: Vigyoooor!! :P
bagendinn.com/images/s321.JPG :arrow: Ien cemek....
bagendinn.com/images/s312.JPG :arrow: Két még cebb szem...
bagendinn.com/images/s326.JPG :arrow: gitááároziiik!!!! gitááááároooozik!!!!! Yoo Eru !!! Megzabáloom.... :)
bagendinn.com/images/s91.JPG :arrow: Csak ínyenceknek... Életveszééély.... :tongue: (De cííívest vimpárt csinálnék a Drágából.... :twisted: )

"Hobbits are a lot like Scots.It's all about nature and enjoying their land, wich is a very Scottish thing." :arrow: Nahh ícpen kisajátíttya... :wink:


Naon yók a képek!A gitározós naon édi......A többi is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119084 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Prisca: nekem spec van egy rokonom a filmszakmában (bár távoli rokon), de ha naon akarod, megkérdezem tőle, mi a filmmel a helyzet. :wink:
A gond csak az, hogy valszínű csak május közepe fele, végén tudok vele beszélni... :roll:
A képek egyébként télleg szupik!!főleg a gitáros... :oops:

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119022 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ithil: Ezek a képek nagyon nagyon jók! A gitáros... az volt a legjobb! Szeretném egyszer élőben hallani őt játszani!
Vajon bemutatják ezt a filmet egyszer Magyarországon is? Nagyon jó lenne! Nincs valakinek tv-s ismerőse? Kapcsolata?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118992 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Apus: haláljók a kééépeeeek!! nagyon nagyon köszi értük, télleg, nem is tutam hogy vannak fenn újak, alig várom már ezt a filmet!!

[size=9:28n4o2fh]Én is akartam űrhajós lenni, de nem mennék át a matekteszteken, a centrifugán meg hánynék..[/size]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118878 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nahh itten a 300. hozzászólásom... :roll: :arrow:
Kípeckík a Spinet 470 ből :arrow: Yoo csemegízíst! :wink:
bagendinn.com/images/s49.JPG
bagendinn.com/images/s82.JPG
bagendinn.com/images/s206.JPG :arrow: Engem is elvihetne egy útra! :wink: Régebben naon cerettem volna űrhajós lenni, és most is cívest elmennék... Vele meg actááán... :roll:
bagendinn.com/images/s50.JPG :arrow: Vigyoooor!! :P
bagendinn.com/images/s321.JPG :arrow: Ien cemek....
bagendinn.com/images/s312.JPG :arrow: Két még cebb szem...
bagendinn.com/images/s326.JPG :arrow: gitááároziiik!!!! gitááááároooozik!!!!! Yoo Eru !!! Megzabáloom.... :)
bagendinn.com/images/s91.JPG :arrow: Csak ínyenceknek... Életveszééély.... :tongue: (De cííívest vimpárt csinálnék a Drágából.... :twisted: )

"Hobbits are a lot like Scots.It's all about nature and enjoying their land, wich is a very Scottish thing." :arrow: Nahh ícpen kisajátíttya... :wink:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118858 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ithilgalad írta: Nahh...
Most én látok roccul?? :eek2:
De mikor de fejjöttem volt itten egy joo sok kíp belinkelve... De nemtuttam ottan megnézni...
És mostmeg jövök és eltűntek... 8O
(vagy egyse volt/ nem indultak és törölve lettek :arrow: ez esetben jártathatom a szám, és akkor sorry... )

Én raktam fel őket,de nem jöttek be,aztán itt inkább töröltem :? De megmagyaráztam az Eowyn topicban :wink: Ja,bocsi az offért,majd törlöm.

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118852 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nahh...
Most én látok roccul?? :eek2:
De mikor de fejjöttem volt itten egy joo sok kíp belinkelve... De nemtuttam ottan megnézni...
És mostmeg jövök és eltűntek... 8O
(vagy egyse volt/ nem indultak és törölve lettek :arrow: ez esetben jártathatom a szám, és akkor sorry... )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118820 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Széép képek jóó képek tetszenek a képek-))
nemsoká én is hozok párat
csakfel kell töltenem

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118306 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nna, nem tudom, mennyire ismeritek ezt az oldalt, de jókat lehet itten csemegézni! :P

www.bagendinn.com/Dom.htm
www.bagendinn.com/castpics.htm

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118131 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 órája #118082 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Helló mindenkinek! Rég jártam már erre, de azért nem maradtam le olyan sok mindenről, mint gondoltam volna... szerencsére :)

A képek nagyon aranyosak, mindenkié. Az a Billys oldal egy aranybánya :D A videok meg egyszerűen fantasztikusak!

Telu: a cikk nagyon jó, szép hosszú... 8) nagyon érdekes!

Olvastam, hogy többen is írnak a kezükre... én is minden fontos dolgot a kezemre írok fel, mert különben elfelejtem! :D

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 15 órája #118024 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Látom, Nova interjúja beindította a topicot, csak maradjon is így:)) a többi interjút most nem tudtam elolvasni, de majd sort kerítek rá, addig se lankadjon a jókedv!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 17 órája #117974 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nemnaon akajja behozni, uttyh:

Theatre

The Ballad of Crazy Paola


Traverse Theatre, Edinburgh
More reviews

Elisabeth Mahoney
Thursday October 11, 2001

John and Yoko. Sid and Nancy. Kurt and Courtney. The same story, played out in different decades: an early death and a woman blamed for breaking up the band or diluting her lover's talent. It's one of rock's most enduring archetypes. You'll note, though, that none of the chaps are drummers.
In Arne Sierens's play, newly adapted by Stephen Greenhorn, the drummer's tale is finally told - or, more precisely, battled over by two people who claim to know. Serge, the drummer, never appears on stage; instead, his one-time girlfriend, Paola (Kathryn Howden), and his half-brother, Raymond (Billy Boyd), share and contest his past, and their part in it.

Although there is lots of drumming (Raymond works as a drumming tutor to Paola's son), and some attention to the drummer's plight, the play's core concern is memory. What Raymond and Paola are fighting for is not the preservation of somebody else's image, but their self-images. There is her hedonistic past, the inspiration she gave, before she settled down in a suffocating marriage; and there are his attempts to assert his own musical talent while overshadowed by a brother whose career and significance are more legend than reality.

Philip Howard directs the play as the battle it is, with drums providing a powerful symbolic language. A raised platform, representing Paola's home, is circular, drum-like; the sound of drumming punctures the dialogue, forms rhythms within it, as well as echoing a heartbeat. Before their first encounter, Paola and Raymond bow to each other, as if they are about to commence a bout of martial arts; he holds his drumsticks, while she wears chopsticks in her hair.

Howden and Boyd have a crackling tension between them, underscored by Greenhorn's taut language, which is on the point of breaking under pressure, like a skin across a drum. "I don't remember any more," is Paola's refrain, whenever her idea of the past is shown to be a self-indulgent fiction. She can't forget, though, because this is what she has become.

Until October 20. Box office: 0131-228 1404. Then tours to Yetholm, Glasgow, Livingston, and across Scotland until November 10.

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 17 órája #117952 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
webpost.net/cl/clover/cloversiggy3.jpg

Telu: Elláttál most egy páár napi olvasni/fordítanivalóval :wink: (részemről...)

Megvan ki a csaj :)
www.traverse.co.uk/whatson/crazy_paola.html
És ittenvagyon a színdarab sztorija ha vkit érdekel:
www.guardian.co.uk/rewiews/story ... 90,00.html
(itten is szükségeltetik amgol tudás...)

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #117870 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Keziccsókolom!
Itten is régen voltam, de úgytünik hogy most visszatértem....

Elöszőr is itt egy interjú Billyvel... angolosok előnyben ;)
filmforce.ign.com/articles/393/393444p1.html?fromint=1

Ezt a képet biztos láttátok már, de ez annyira jól meg van csinálva :)
www.bagendinn.com/images/dom/dombigchair.jpg

Ez egy nagyon édes kép:
www.bagendinn.com/images/edvd4.jpg

:mrgreen: :
www.bagendinn.com/images/cap384.jpg

Ez egy őskép,de érdemes megnézni ;) :
www.bagendinn.com/images/holyelf.gif

Az interjúhoz: Dom egy nagyon érdekes ember lehet :) Ami aztilleti szivesen elbeszélgetnék vele (mondjuk ki nem?)....
Nova, nagyon köszönjük az interjút ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja - 21 éve 1 napja #117868 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nova,ez tök cuki :D Köszi!!
Egy kép a Rotk-ból (ez az a jelent mikor Vasudvardban fefedezik a kamrát??)

www.beastybunny.com/lotr/lotr/ro ... /ttt02.htm

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #117867 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: és még jön a folytatás! :twisted:

És aztán?
Dom:
Elviszlek hozzám és megmutatom az összes engem érdeklő dolgot - zene, filmek, fényképezés, művészet, könyvek, valamint az edzőcipő-gyűjteményem. Majd főzök neked metélt tésztát (nudlit, ha jobban tetszik), hogy megtömjük a hasadat. Aztán beugrunk a városba.

Hová viszel?
Dom:
Először megnézünk egy filmet - talán a 8 mérföldet - majd elviszlek a Mumba Clubba, ahová én is járok szórakozni. Ott funky-t, illetve hip-hopot játszanak.

Táncolni fogunk?
Dom:
Ha már eleget ittam, (bocsánat, de ezt megen nem sikerült lefordítani; a "moonwalk" asszem vmilyen Jacko-s tánc :roll: )

És aztán?
Dom:
Az este után hazakísérlek. Amikor az ajtódhoz érünk, elcsattan majd pár gyengéd csók, de csak az ajkakkal, talán egy kicsit nyelvvel is. De csak annyira, hogy mindig többre vágyjunk. Az első randin nincs értelme a szexnek.

Tehát nem jössz be?
Dom:
Nem. Szerintem egy kapcsolat legizgalmasabb része az eleje - az első csók, az első késő éjszakai hívás. Az a vágyni rá, s mégsem kapni meg nagyszerű dolog. De elkérem a számodat, s másnap felhívlak, hogy köszönetet mondjak. És ha mondom, tényleg felhívlak - nincs értelme játszani, amikor tényleg tetszik a másik.

Így igaz!
Dom:
Fúú, úgy érzem magam, mintha tényleg randin lettünk volna! Azt hiszem, szunyókálok egyet, hogy lenyugodjak!


Nah, kész. :cooljump: Hihi...most megyek, keresek Nektek pár jó kis képet! :mrgreen:

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #117685 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nova: ez tök aranyos:))) nem csalódtam Domban:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #117561 Írta: Arden Borough
Pippin palantírt lop:
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... py?id=2611
Pippin és Trufa a Fangornban:
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... py?id=2610

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #117549 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
:| Háát, kicsit dühös vagyok magamra. Még nem sikerült átrágnom magam a teljes interjún, de azt a részt, amit már sikerült lefordítanom, leközölném, mert nálam elveszik! :oops: :roll:
Oh, nem fordítottam szó szerint, kicsit nehéz is lett volna :lol: de igyekeztem nem eltérni az eredetitől.

Eljátszadoztunk egy kicsit A Gyűrűk Ura Borbak Trufájával, azaz Dominic Monaghannel, aki bele is ment a játékba.

Tehát, hogyan találkoztunk?
Dom:
Egy parkban fociztam és leültem egy kis pihenőre, amikor elmentél mellettem. Csininek találtalak, és beszélgetni kezdtünk a fociról.

Elkéred a tel.számomat?
Dom:
Nem. Viszont megadom az enyémet, mivel most rajtad a sor, hogy hívj. Szeretem, ha a nők irányítanak!

Elmegyünk valahová, ha hívlak?
Dom:
Naná!. Egész napos programot csinálunk - elviszlek egy boltba, ahol minden egy dollárba kerül, adok neked tíz dollárt és venned kell tíz igazán szórakoztató dolgot. Aztán elmegyünk egy parkba és egész délelőtt gyerekekként játszunk. (pl: említ zsírkrétával való rajzolást...)


Hogy nézek ki?
Dom:
( be kell valljam, ezt a részt nem igazán tudtam lefordítani...annyit tudok, hogy csinos, meg asszem korcsolyázó... :roll: )

Mit csinálunk ezután?
Dom:
Eszünk egy kis sushit és beszélgetünk. Szeretnék többet tudni a családodról, munkádról, mindenről. Aztán elmegyünk bowlingozni.

Öhm, rendben - miért?
Dom:
Mert jó móka! Szexi cipőket kell viselned és látnod kell a szabad stílusú bowlning teknikámat, ami abból áll, hogy áthajítom a labdát a szomszédos sávba.

Honnan tudom majd, hogy tetszem neked?
Dom:
Ha sokat beszélek, meg-megérintelek (bocsánat, ezt nem sikerült jobban...) , akkor tetszel. Ha két sávval leljebb vagyok, mint te, akkor nem!

Hmm...a folytatás majd csak valszínű holnap jön...addig is...
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK! (jah, és sok locsolót :lol: )

Nova

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #117543 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
:| Háát, kicsit dühös vagyok magamra. Még nem sikerült átrágnom magam a teljes interjún, de azt a részt, amit már sikerült lefordítanom, leközölném, mert nálam elveszik! :oops: :roll:
Oh, nem fordítottam szó szerint, kicsit nehéz is lett volna :lol: de igyekeztem nem eltérni az eredetitől.

Eljátszadoztunk egy kicsit A Gyűrűk Ura Borbak Trufájával, azaz Dominic Monaghannel, aki bele is ment a játékba.

Tehát, hogyan találkoztunk?
Dom:
Egy parkban fociztam és leültem egy kis pihenőre, amikor elmentél mellettem. Csininek találtalak, és beszélgetni kezdtünk a fociról.

Elkéred a tel.számomat?
Dom:
Nem. Viszont megadom az enyémet, mivel most rajtad a sor, hogy hívj. Szeretem, ha a nők irányítanak!

Elmegyünk valahová, ha hívlak?
Dom:
Naná!. Egész napos programot csinálunk - elviszlek egy boltba, ahol minden egy dollárba kerül, adok neked tíz dollárt és venned kell tíz igazán szórakoztató dolgot. Aztán elmegyünk egy parkba és egész délelőtt gyerekekként játszunk. (pl: említ zsírkrétával való rajzolást...)


Hogy nézek ki?
Dom:
( be kell valljam, ezt a részt nem igazán tudtam lefordítani...annyit tudok, hogy csinos, meg asszem korcsolyázó... :roll: )

Mit csinálunk ezután?
Dom:
Eszünk egy kis sushit és beszélgetünk. Szeretnék többet tudni a családodról, munkádról, mindenről. Aztán elmegyünk bowlingozni.

Öhm, rendben - miért?
Dom:
Mert jó móka! Szexi cipőket kell viselned és látnod kell a szabad stílusú bowlning teknikámat, ami abból áll, hogy áthajítom a labdát a szomszédos sávba.

Honnan tudom majd, hogy tetszem neked?
Dom:
Ha sokat beszélek, meg-megérintelek (bocsánat, ezt nem sikerült jobban...) , akkor tetszel. Ha két sávval leljebb vagyok, mint te, akkor nem!

Hmm...a folytatás majd csak valszínű holnap jön...addig is...
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK! (jah, és sok locsolót :lol: )

Nova

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #117335 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #117333 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.796 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére