Filmzene

Több
22 éve 3 hete #52873 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
Éist le mo chroí
Go brónach a choích
Tá mé cailte gan tú
's do bhean cheile.


Ez milyen nyelven van?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52870 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
Nyulhopsz!
Nem a Pumukli főcímdala (Halló,halló nagy baj van kérem riadó :) )
Hanem az egyik részben van egy szomorú zene (mi régen mindig felvettük a Pumuklit :) ) és arra emlékeztet. Enya Tolkien rajongó? :) Vagy Lothlórien nem csak Tolkiené?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52858 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Filmzene
MEGKÉRHETEK

egy kedves, jólelkű embert, aki ráadásul volt olyan rendes, hogy megvette az eredeti zene CD-t (vagy csak tudja, mi van a borítón :) ), hogy a borítón levő dalszövegeket gépelje be nekem és küldje el?
A May It Be megvan, meg a Breaking of the Fellowship vége is. De pl. az Aníron hiányzik, meg a többi. Nagyon kösz!
HANTALE!

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52857 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Filmzene
Ha benn maradtatok volna a stáblista végéig, akkor hallottátok volna!
Leadják az éneket (szerintem az lány... de mindegy) meg a Many Meetings-et. Nagggyon cép :oops:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52853 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Filmzene
A Pumukliéra????
Hát, jó... :D

Nem igazán tudom magamban felidézni a Pumukli zenéjét... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52805 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
Én még csak moziban láttam a Gyűrűk urát,és ott nem tudom végigvárni hogy legyen.Amúgy az az ami a CD-n a May it be előtt van.
Nyulhopsz! Nekem is a kettes a kedvencem (bocs hogy csak a számuk szerint tudom) a tizenhetes után.Vagyis a kettő együtt.
Az Enya CD-ről a Lothlórien tényleg szép.Hasonlít a pumukli zenéjére.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52777 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Filmzene
Nem tudom jól gondolom-e de ez az a dal amit egy kisfiú énekel még az Enya szám előtt?
Mert akkor ez elhangzik a May it be után, csak már nagyon a végén, amikor a stáblista megy. Türelemmel végig kell várni!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52770 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Filmzene
Nekem akkor is a Concerning Hobbits a kedvencem!!
Na meg a The Breaking Of The Fellowship, egy nagyonpicit lemaradva.
Az tény, hogy az a lexebb, de én a C.H.-ot jobban szeretem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52766 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Filmzene

manó írta: Nektek tetszik az In Dreams a tizenhetes végén? Szerintem jó.De a filmben nincs benne.Vagyis amikor vége a filmnek és megy a feliratok alatt a zene.Akkor nincs benne.



De benne van, csak nem éneklik, hanem zümmögik, vagy hümmögik. (Ez olyan, mintha valami nép neve lenne. "A Hümmögik népe nagyon kedves ..." :) )

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52765 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Filmzene
.... és amin én mindig szétröhögöm az agyamat a filmen... :lol: :lol: :lol:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52659 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
Nekem is.Olyan aranyos Frodó meg Samu.Amikor kihúzza a vízből Samut,és alatta megy a zene aztán sírnak és még mindig megy a zene :)
Aztán Legolas,Aragorn meg Gimli,ja meg előtte amikor Boromir a csónakban fekszik és ott is megy az a szép tizenhetes :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52649 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Filmzene
Na, úgy látom mindenkinek a 17-es a favorit!! :)
Nem csodálom! Én is iszonyúan szeretem, főleg, mióta láttam a filmet és tudom, hogy mi történik közben... a filmben is ez a kedvenc részem.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #52628 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Filmzene
Szerintem a tökéletes filmzene legtökéletesebb tétele a Breaking of the Fellowship. Egyszerűen tökéletes...Nincs rá jobb szó.Megható és nagyszerű,fenséges.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52625 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
A tizenhetestől én is sírni tudnék.Abból nincs is kedvenc részem mert az egész olyan szép... :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52621 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Filmzene
fogalmam sincs, melyik rész, asszed emlékszem ilyesmire? De valami jó karakteres rész volt.

Meghallgattam, amiket mondtál, szeretem őket, de engem nem ezek fogtak meg legjobban(meghallgatás alatt természetesen azt értem, hogy másodpercre oda beállítva, amit mondtál.)

De a 17-eskétől én má önmagában bőgni tudnék, ha olyan a hangulatom... :-)

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52619 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

manó írta: Nektek tetszik az In Dreams a tizenhetes végén? Szerintem jó.

:) Nekem az a kedvencem már december óta, amióta megvan a kazetta. A film végén én is vártam, hogy majd most, majd most, de helyette vége lett. :cry:
És a legnagyobb bánatom, hogy mp3-ban nem tudom hazavinni, mert nincs elég lemezem hozzá. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52610 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
Nektek tetszik az In Dreams a tizenhetes végén? Szerintem jó.De a filmben nincs benne.Vagyis amikor vége a filmnek és megy a feliratok alatt a zene.Akkor nincs benne.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52604 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
Bocs hogy megint hülyeségeket írtam.
Én nem szoktam zenével elaludni,de arra kelek.Gyűrűk ura zenére :) Jól kezdődik a nap :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52602 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
Na köszönöm hogy válaszoltatok? :)
Nuinladien a tizenhetesből melyik rész? Tudom hogy most nem tudod nekem elénekelni :) De úgy mégis. Én is rászoktam a Many meetings-re.Jé de érdekes! Most is az megy :)
Vannak kedvenc részeim. Pl. a negyedik számból egy olyan 24-25 másodperc, 00:59-01:23-ig.Az nagyon jó rész.Meg az ötös legeleje 00:50-ig.Az az a rész a filmben amikor Frodó meg Samu találkozik Pippinel meg Trufával,és aztán együtt menekülnek.
Ja! Még a tizenkettesből jó a 02:30-03:15-ig.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52569 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Filmzene
Csak akkor hallgatom, ha olyan a hangulatom, vagy túl rossz a kedvem és fel akarom javítani. Ilyenkor felteszem a fülhalgatót és feltekerem a hangerőt (persze még élvezhető tartományban) és háton fekve lehunyt szemmel hallgatom :!: :D :D :D :D :D

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52522 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Filmzene
én reggel szoktam mindig zenét hallgatni...
tök 8miet csak nem tücctüccbumbumm legyen, hanem vmi értelmes zene..
a GYU zenéje sajna csak a gépen van meg, azt meg nem kapcsolgathatom reggelente 10 percekre be...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52517 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Filmzene
Oscar nekem az eredeti négy-öt órs HBO-s élő van meg.
Játszottak, minden Gy,U. győzelemnél, mégpedig asszem a kedvencünket, a 17-eskéből, mindig ugyanazt a részletet.
És nekem-képzeljétek-van egy kazim, amin ilyenek vannak, hogy RHCP Nickelb., meg még ilyen Zanzibár meg ilyesmi is, teljes mix , és eközben (előtt-után) a két Enya, a végén pedig a 16-17, 9-10...vegyes zenei ízlés, van ilyen:-)
Ja!
És én is hallgatom lefekvés előtt.
Szerintem nem dedós dolog.
Ha mégis, valaki világosítson fel!

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52487 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Filmzene

Galadriel Úrno írta: n8n: Elmagyarázom. Tegyük fel, megvan a zene cd-n. És van egy diskman-ed. Ugyanezt megcsinálhatod kazival. Nem tudom, milyen járművel közlekedsz, de akkor például hallgathatod. Lehet, hogy ez hülyeség, de én amikor fürdök, akkor is berakom egy magnóba és fürdés közben hallgatom. Vagy ez lehet, hogy dedós dolog, de én elalvás előtt is szoktam hallgatni.

épp tegnap kértem el a bátyámtól a walkmenjét, de persze nincs benne elem...Metrón utazom és buszon, szal jól jönne hallgatni rajta, nagyon szeretném, és imádom a Gyu zenéjét, úgyhogy csak két nyamvadt elem kéne :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52413 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Filmzene
Manó: asszem összemixeltek (ha szabad így mondani) néhány szép dallamot belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52412 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Filmzene
Csak Enya elénekelte a May it be-t, meg ha jol emlékszem a GyU-s werkfilm/előzetes előtt bejátszottak egy kicsit a Concerning hobbitsból, de hát nem vmi sokat... :cry:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #52355 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Filmzene
Nem játszottak le részt egyik filmzenéből sem. :( Ez minden bizonnyal azért történt így, mert volt egy nagy összeállítás az Oscar-díjas filmzenékből.Nem volt rá idő.Túl sok életmű-díjat osztottak ki, jó unalmas is volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52345 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
Nem hiszem hogy közületek senki sem látta az oscar átadást!!!! Valaki mondja már meg hogy a zenéből melyik részt játszották be???
Vagy semmit nem játszottak be?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete - 22 éve 3 hete #52305 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Filmzene
Hát igen, megnéztem, és csakugyan ez a helyzet... :?
Azt hiszem, sürgősen meg kéne rágni Gandalf ( tharkun@freemail.hu ) fülét, hogy intézkedjen a frissítésről... mivel mindegyik hanganyag elérhetése megszűnt... :(


Vagy még az is lehet, hogy Dúalonét...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #52304 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Filmzene
Estel: kiírja hogy az "oldal nem található" :( Ilyenkor mi van?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete - 22 éve 3 hete #52303 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Filmzene

Estel Adániel írta: Nyulhopsz! Nem vagyok biztos benne, hogy ez az, mert itt nem tudom meghallgatni, de ezt találtam a Völgyzugoly/Letöltésnél:
www.tar.hu/volgyzugoly/letoltes/bilbobuli.mp3

+ akkor azóta már Nazgúl is :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.854 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére