Filmzene

Több
21 éve 11 hónapja #57685 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil: Nem hallottad rosszul. Tényleg nem úgy van mint ahogy a boríton, de akkor miért így írták bele. :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57682 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Hétvégén hallgattam a filmzenét, különös tekintettel a Lórienes részre. Az első versszakot még mindig nem értem, de rájöttem, hogy a második versszak sorait nem sorrendben éneklik! Azért lehet csak foszlányokat elkapni. :) Vagy rosszul hallottam?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57681 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Dorothy írta: Elvileg én(vagyis a bratyóm)tudok ilyen oldalakta,ahonna le lehet tölteni a Gyűrűk Ura zenéjét is de akitől tudom most nincs itthon,ugyhogy valszi holnapig,vagy a hét végéig várnotok kell.
Igyekszem megtudni!

Én csak ezt a címet ismerem. Innen lehetett letölteni régebben.
De már régen nincs fenn. És most leszedték a Crossborns-t is. :cry:
Azért érdemes néha visszanézni, hátha felkerül megint valami érdekes.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57558 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Filmzene
Elvileg én(vagyis a bratyóm)tudok ilyen oldalakta,ahonna le lehet tölteni a Gyűrűk Ura zenéjét is de akitől tudom most nincs itthon,ugyhogy valszi holnapig,vagy a hét végéig várnotok kell.
Igyekszem megtudni!

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57535 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Filmzene
Én is nagyon kíváncsi lennék rá...

És esetleg azt nem tudja vki, hogy le lehet-e tölteni vhonnan???

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57506 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Filmzene
Örök hálám,Leana!!!
ismét :D :D :D
Majd ha egyszer lesz pénzem... :roll: :cry:
Nomindegy!
Megvan valakinek?És milyen??? 8O

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57376 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Filmzene

zsoffija írta: Upsziszi!és azt a GYU-versek megzenésítését(vagy mit :oops: )lehet egyáltalán és hol lehet megvenni?


Ezt a CD-t a Magyar Könyvklubon keresztül lehet megrendelni. A honlapjuk: www.mkk.hu

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57344 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
Én 4999 Ft-ért vettem a repedt tokú CD-t.De azt az egy forintot az ötezresből kegyetlenül visszakértem! :twisted: Rajtam nem fog meggazdagodni egy eladó sem... :P

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57282 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Filmzene
Ithil:nagyon teccik az oldal! :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57273 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszönöm szépen! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57272 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Filmzene
a cím:
lotr.repriserec.com/bonus_conten ... ecret.html
remélem jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57268 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Filmzene
Ja,és vki megtudná nekem mondani annak a titkos weblapnak a címét,mert ugyebár az a hobbitoson nincs rajta? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57267 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!
Nekem is a hobbitos borítóval van meg a CD,és azt az eladó adta nekem.
Arról nem is tudtam,hogy van többféle borítóval. :cry:
De végülis a zene a lényeg,az pedig nagyon-nagyon jó!!! :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57250 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Filmzene
Oh, Bris, itt is szeretném +köszönni a térképet. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57247 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Filmzene
Én használtan láttam tegnap, 2500 HUFért, én meg persze 5500 HUFért vettem. :( Mondjuk használt volt... :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57234 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Filmzene
Nekem az Enyás borítójú van meg... Igaz, ezt én a netről töltöttem le és nyomtattam ki a szintén a netről szerzett zenéhez. :wink: A kazit megvettem eredetiben, és azon a film plakátja van.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57213 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Filmzene
Nekem is a hobbitos borítós CD van meg... De csak olyan volt... És annak is meg volt repedve a tokja :? De azért megvettem,mert a zene a lényeg és az jó :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57128 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Filmzene
Upsziszi!és azt a GYU-versek megzenésítését(vagy mit :oops: )lehet egyáltalán és hol lehet megvenni?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57127 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Filmzene
Milyen link?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57078 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszönöm mindenkinek!!! Majd a Westendben megnézem. Még egyszer köszönöm!
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56987 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Elanor: láttad már azt a weboldalt? Tele van jó anyagokkal, csak jó internetkapcsolat kell hozzá.
Én is ideges lettem, amikor először hallottam az extra tartalomról. Többször is átnéztem a lemezt, de nem találtam meg. Aztán, ha jól emlékszem, Vic megadta az oldal címét. Le is töltöttem majdnem mindent, ami ott volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56984 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Filmzene

Ulmo írta: A borítókkal kapcsolatba: nem csak a borítók különböznek, de a tartalom is. Nekem a négy hobbitos borítóm van, a cd-ről hiányzik a 'titkos' weblapra mutató link. Azon, aminek a filmplakátos borítója van, rajta van a link is.


Hmm... ezt nem is tudtam, szemétség! Nekem is az van meg... :evil:
:)
Egyébként én először meg is ijedtem, hogy a tartalom is különböző (mármint zenei téren), de hál' Istennek nem... :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56972 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Filmzene
Nekem a plakátos van. De az a lényeg, hogy a zene ugyanaz és nagyon jó!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56968 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Fru: ne add fel, biztos lehet még kapni a filmzenét. Ha nem látod kirakva, piszkáld az eladót. Én februárban vettem a Fotex Recordsban. Többször is végigjártam az egész boltot, de sehol nem volt. Kértem az eladótól, azonnal a kezembe nyomta.

A borítókkal kapcsolatba: nem csak a borítók különböznek, de a tartalom is. Nekem a négy hobbitos borítóm van, a cd-ről hiányzik a 'titkos' weblapra mutató link. Azon, aminek a filmplakátos borítója van, rajta van a link is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56964 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Filmzene

Ithil Iarfeniel írta: Azt láttátok hogy kétféle borító létezik? A barátnőm is megvette és neki más mint az enyém.


Többféle borító létezik. Van pl. Arwenes, Frodós, vagy, amin a négy hobbit van rajta.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56949 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Filmzene
Azt láttátok hogy kétféle borító létezik? A barátnőm is megvette és neki más mint az enyém.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56933 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Filmzene
Fru:én a Westendben vettem a Media Marktban.Bemész,és leghátul ahol a cd-k vannak,lesz egy pult,ahol bele lehet hallgatni a zenékbe.Ott lesz kirakva egy jó nagy doboz,tele GYU-val :P Ha nem pesti vagy szerintem minden nagyobb cd boltban meg kaphatod. :wink:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56894 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Filmzene
Ti hol vettétek meg a filmzenét? Én mindenhol megnéztem, de sehol nem lehet kapni. :( Csaka May it be-t hallottam egyszer-kétszer, de az kevés. :cry:
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56865 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Filmzene
Énekelni én is tudom, bár mondjuk elég halandzsa... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56590 Írta: Kyra
Kyra válaszolt a következő témában: Filmzene
szerintem szuper dolog.hogy így lefordítjátok a szövegeket!!egyszer,ha kész van az egész,rendszerezni kéne őket,nem?
ja és a Lórienes rész:én egy mukkot sem értek belőle,akárhányszor hallgatom.az unokatesóm úgyahogy érti.(legalábbis tudja követni énekléssel)

Namárie!
Nurcúwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.791 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére