Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
15 éve 8 hónapja #368832 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Színművek
OFF:
Pls, akkor már a KÖMTön! Ne tábori talin...
Ha ebből is kimaradok, Here Kirit követek el... :mrgreen:
Befogtam, ez csak személyes nyavaj :P
ON

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368802 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek
Látom, ötletekben nincsen hiány. Nosza, ki valósítja meg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368800 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Na igen; egy fordítást tehát ez esetben (:arrow: ha KÖMT) mindenképp érdemes lenne még az elkövetkezendő két hétben (:arrow: tehát szeptemberig) megcsinálni, aztán ha az kész van, utána már eldönthetjük, mire használjuk.
Egy biztos: igencsak értékelendő gesztus volna ez a részünkről.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368798 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Színművek
Vagy ami olcsóbb, nyomtathatunk angol nyelvű szövegkönyvet.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368796 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Elismerem, hogy merész elképzelés, meg némi anyagköltség-vonzata is lenne a rászánandó fordítói és kivitelezői kapacitáson túl, de ha KÖMT-re hagynánk, és nagyon zavarna minket, hogy a szlovénok kimaradnak a jóból, meg lehetne csinálni azt is, hogy ott, közben, élőben feliratozzuk nekik angolul... :idea: :) Szerzők, vélemény? ;) :deal:
(Lehet hurrogni, csak egy kósza ötlet. :roll: :look:)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368795 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek

gillz írta:

Gandalf írta: Ha a Szlovének jönnek KÖMT-re, ők tuti nem fogják érteni a Gondolint, ergo akkor ott hanyagolni kellene.


naa, azért szvsz nem kell _mindent_ alárendelni a külföldieknek :D inkább nézzük abból a szempontból, h a szavazás alapján az emberek kíváncsiak a gondolinra, amit LEPen tuti nem fgounk előadni, különalkalmat sem hozunk össze neki, ergo marad a tábori találkozó és a Kömt.


OFF

Ezzel egyetértek; az egy dolog, hogy a szlovéneket is hívjuk kömtre, de nem nekik csináljuk, hanem magunknak. Nem?

/OFF

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368790 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

Gandalf írta: Ha a Szlovének jönnek KÖMT-re, ők tuti nem fogják érteni a Gondolint, ergo akkor ott hanyagolni kellene.


naa, azért szvsz nem kell _mindent_ alárendelni a külföldieknek :D inkább nézzük abból a szempontból, h a szavazás alapján az emberek kíváncsiak a gondolinra, amit LEPen tuti nem fgounk előadni, különalkalmat sem hozunk össze neki, ergo marad a tábori találkozó és a Kömt.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368788 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek
Ha a Szlovének jönnek KÖMT-re, ők tuti nem fogják érteni a Gondolint, ergo akkor ott hanyagolni kellene.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368757 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Színművek
(Alyr már megtalálta a választ, de aki szintén kiváncsi rá, keresgéljen a szlovén delegáció topikjában.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368734 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek

Sötét Úr írta:

Alyr Arkhon írta: Én legutóbb - igaz a szlovéniai látogatás előtt - pont arról beszélgettem többekkel, miért jó a LEP és miért nem jó a KÖMF típusú rendezvény külföldi társaságok fogadására.

A szlovén út előtt én is azt hittem, hogy a LEP alkalmas ilyenre. De nem.


És ööö... miért is?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368715 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Színművek

Alyr Arkhon írta: Én legutóbb - igaz a szlovéniai látogatás előtt - pont arról beszélgettem többekkel, miért jó a LEP és miért nem jó a KÖMF típusú rendezvény külföldi társaságok fogadására.

A szlovén út előtt én is azt hittem, hogy a LEP alkalmas ilyenre. De nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368712 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek
Köhm, nem tudjuk még, ha lesz LEP, az milyen lesz, és külsősöknek csináljuk-e egyáltalán. :wink: Így a "belsős darab" kitétel még nem lehet kifogás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368709 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
LEPre nem való a darab, (ha tavaly sem volt az, akkor idén sem), másrészt meg lesz elég dolgunk ezen kívül is, úgyhogy részemről egy minimál-összerakott, megmutatjuk a darabot, h lássátok és kacagjatok előadásról lehetne csak szó, semmiképp egy "tisztességesen" összepróbált és kiforrott dologról.

Én azt mondanám, maximum a KÖMT szintje, de simán belefér a tábori találkozó kereteibe is. És szerintem nem "kizárás" az, ha a Kömtön van - semmilyen előadás nem jár alanyi jogon senkinek, ergo ma xakkor lehetne kizárásról beszélni, ha valaki úgy nem nézheti meg, h eljön oda, ahol a darabot előadják. Szvsz.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368706 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Színművek
Teljesen ugyanaz a véleményem mint Idhrené.
Nem, nem olvastam előtte el hsz-eket és gőzöm sem volt, hogy belsős darab.
KÖMTre kevesen mennek, miért zárnátok ki azokat, akik nem?
Ha LEPen nem lesz, akkor mi?
Lesz LEP?
Fel lehet e készülni belőle KÖMTre tisztességesen?
(miért pofázok bele?)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368702 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek

Sötét Úr írta:

Alyr Arkhon írta: (meg pl a szlovén tolkinistákat a most következő LEPen ha minden jól megy)

Nem! A LEP teljesen alkalmatlan és célszerűtlen a külföldi társaságok fogadására - bővebbben kifejtettem a szlovéniai delegáció topikjában, ld. ott. A kijelentés mögött pedig nem egyéni véleményem van, hanem rengeteg beszélgetés, konzultáció után levont következtetés. (Ha attól nagyobb súlya lesz, hozzáteszem még, hogy Ankalimon mondta ki először nyilvánosan. Ettől függetlenül igaz.)


Én legutóbb - igaz a szlovéniai látogatás előtt - pont arról beszélgettem többekkel, miért jó a LEP és miért nem jó a KÖMF típusú rendezvény külföldi társaságok fogadására.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368696 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Színművek

Alyr Arkhon írta: (meg pl a szlovén tolkinistákat a most következő LEPen ha minden jól megy)

Nem! A LEP teljesen alkalmatlan és célszerűtlen a külföldi társaságok fogadására - bővebbben kifejtettem a szlovéniai delegáció topikjában, ld. ott. A kijelentés mögött pedig nem egyéni véleményem van, hanem rengeteg beszélgetés, konzultáció után levont következtetés. (Ha attól nagyobb súlya lesz, hozzáteszem még, hogy Ankalimon mondta ki először nyilvánosan. Ettől függetlenül igaz.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368690 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek
Valaki azért megszánhatna már egy Gondolin szöveggel, ha a sorok között már nem is tudtok/akartok olvasni.

Amúgy mikor tartunk megbeszélést színdarabokról?

Csak úgy kérdezem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367988 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Színművek

Alyr Arkhon írta: Azért LEPen még most is kb 500 ember volt a táborban meg 100. Ez a táborosok újratalálkozása kicsit sántít.
Szerintem a LEP továbbra is elsősorban kifele való prezentáció, még akkoris ha a kifele az a szülőket jelenti. (meg pl a szlovén tolkinistákat a most következő LEPen ha minden jól megy)
Én szívesebben prezentálok egy tolkinista darabbal, mint egy belsős-rétegpoénossal.
Amúgy még én sem olvatsam, mint ahogy szerintem a nagyon nagy többség, mert úgy tudtam h szigorúan titkos.


A LEPen tényleg többen voltak, rosszul fogalmaztam.
De a LEP előadás részén nem lehettek 500an!!!
Oda max 100 ember fér. Najó rossz a szemmértékem, de azért nem hiszem, hogy teljesen hülyeséget mondok :P
Amúgy a szülőkkel igazad van, ez nem jutott eszembe :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367984 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek
Azért LEPen még most is kb 500 ember volt a táborban meg 100. Ez a táborosok újratalálkozása kicsit sántít.
Szerintem a LEP továbbra is elsősorban kifele való prezentáció, még akkoris ha a kifele az a szülőket jelenti. (meg pl a szlovén tolkinistákat a most következő LEPen ha minden jól megy)
Én szívesebben prezentálok egy tolkinista darabbal, mint egy belsős-rétegpoénossal.
Amúgy még én sem olvatsam, mint ahogy szerintem a nagyon nagy többség, mert úgy tudtam h szigorúan titkos.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367980 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Színművek
Igazuk van azoknak, akik a LEP-es verzió ellen szavaznak a KÖMF javára az alábbi indokokkal, bár így is csak a többség belsős mindkét rendezvénynél.
De azt én sem szeretném, hogy ha túl sok értetlen ember ülne fapofával az előadás alatt, mert annak tényleg nem sok értelme van.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367971 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Színművek
Én LEPre szavaztam, megmondom miért.
A LEP immáron nem az a húde külsős rendezvény, mint ahogy mi szeretnénk, igazság szerint nagyrészt eléggé Táborlakók összejövetele. Van egy két új persze, mindig, de ha figyelembe vesszük, hogy idén menniyre pánikszerű a szervezésére alkalmatos emberek keresése, nemhiszem, hogy minden idők legmonumentálisabb LEPje elé nézünk. Ne legyen igazam.
Viszont LEPre több ember jön el, mint KÖMFre, és sztem velük így fairebb, azaz ők is láthassák már, akik nem tudnak,, nem akarnak kifizetni egy hétvégét a KÖMFre, vagy idejük nincs, et cetera.
(Tudom, hogy KÖMT, csak annyira megszoktam a KÖMFöt)
Na, most osztottam egy kis észt, jól :P
Utánam a Tajgetosz :mrgreen:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367968 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Statiszta vagyok úgyhogy nemszavazok, de bárhol bármikor állok rendelkezésetekre mint ork és aranyfogkefe-csapattag : D

Amúgy a többség még mindig nem tudja, h. mennyire tele van belsős táboros poénokkal, és nem bizti h. elolvassa szavazás előtt Gandalf hsz-ét h. előző LEPen többek közt ezért nem lett, úh. csak óvatosan vegyük figyelembe a LEPre szavazókat (még nemnéztemmeg az eredményt). Ja tényleg, és főszervező is kell : D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367966 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Színművek
Nahát, eddig senkit sem tántorítottak el a szóvicceim! :) (Amúgy a legcsúnyább szóvicc a darabban Efkút "dícséri"! ;) )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367964 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Szerintem legyen KÖMTön. Amennyire én ismerem, szerintem is túl belsős, ráadásul ahogy ennek szervezése áll, nem tudni még, milyen LEP lesz, ha lesz. Ez reálisabb.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367963 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Színművek
Kérek mindenkit, aki szerint nem való a LEPre a Gondolin, fejtse ki, hogy szerinte miért. E-mailben. Beugró feladat: megszerezni az e-mail címem. Segítség: a profilomon található címeket nem használom.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367960 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Színművek
A kérdés az volt, hogy érdekelne-e és hol, nem pedig, hogy főszervezném-e :P
De megnézem én ősszel is, mondom. Csak legesélyesebbnek a LEP-et tartottam. Aztán, hogy a többi LEP-es mit gondol erről, nem tudom. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367956 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Színművek
Akik a LEP-re szavaztak, már maguk írnak vagy keresik épp a főszervezői pályázat benyújtóját, ugye?!

Szerintem nem való LEP-re a Gondolin, ellenben a társaságot el lehet kápráztatni vele, ha összecsiszolódik. Szóval legyen igényes, és ősz közepén szeretném látni.

Sok sikert!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367949 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Színművek
Hát, mondanám, hogy táboritalin adjátok elő, mert tényleg mit szivattok már egy éve :D de inkább LEP-en látnám szívesebben, egy alapos felkészülés után. Persze a táboritalisnak is meglenne a maga hangulata és sikere, de ha már ilyen régóta megy a huza-vona, akkor LEP-ig kibírom/juk :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367946 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek

Efkú írta: Van egy förtelmesen posztmodern, néhol humoros, néhol drámai színdarabunk, amit sajnos nem adhattunk elő LEP-en, mert túl sok volt benne a rétegpoén, illetve nem is készültünk el vele rendesen. Mivel külsős közönség számára értékelhetetlen, felmerült, hogy előadhatnánk valamelyik nagyobb talin, pl tábori talin, vagy kömft gálaesten vagy ilyesmi. Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett?

- Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt csak sajnálni tudom.
- Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten.
- Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakra, mit kell szivatni.
- Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabként kerüljön közönség elé.
- Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kábé az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul efkú reklámozza, plusz Angwen szóviccei vannak benne, hát bocsi, de neeeemkell.
- Inkább táncoljatok, a port jobban bírom.


SZAVAZÁS ELINDULT!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367944 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek
Írjátok meg a kérdést és a válaszokat és berakom ide, vagy a táboros topicba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.998 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére