Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 9 hónapja #68260 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a véleményeket, akinek még bármilyen résszel tartozom, az vasárnap estig szólhat! Azután péntek vagy szombat este leszek legközelebb (júl 26/27).
És igen, el akarom játszatni, azaz én is szívesen szerepelnék benne, és kacérkodom Túrin szerepével, de hát... az az igazság, hogy legutoljára hetedikes koromban (6 éve) játszottam egy Lázár Ervin-történetben anyáknapi ünnepségen, és fa voltam... (no comment) :roll:
várom a további észrevételeket

üdv mindenkinek + jó nyarat! :)
Cue

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68198 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: várom a folytatást! A Szilmarilokból az a kedvenc részem (amikor Nienor/Níniel eljut az erdei emberekhez, és Túrin meg nem tudja hogy a testvére és elveszi feleségül).
Eddig tetszett, meg a többit leírtam e-mailben. Csak az a baj, hogy holnap elutazunk és csak vasárnap jövünk haza. Úgyhogy addig mindenképp várnom kell, de lehet hogy nem is tudom elolvasni hétfőig, te meg elutazol. :bawling: Na mindegy... Csak így tovább!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68179 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: ide is a folytatást légyszív! :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68172 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo:csak átrágtam magam a műveden! Nem akarod véletlenül majd eljátszatni? A helyszínek nagyon jók lehetnének,nem találom hosszúnak,szerintem így jó ahogy van!Reálisnak tűnik! Nekem tetszik!

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68153 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Sziasztok!

Köszönöm. köszönöm, köszönöm az érdeklődést. Ezt már szeretem! :) :) :D :D
Vsz pár napon belül befejezem, és még mielőtt megyek Balatonra (hétfő), igyekszem mindenkihez eljuttatni a teljes, kész változatot. Az első két felvonás kész, azt máris küldöm.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68122 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: szerintem jobb lenne, ha valahova felraknád! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68089 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: gondolom, már eleged van belőlünk, annyi mindenkinek kell elküldened a színdarabodat, de, ha mégsem így lenne, elkülédenéd nekem is?? :oops: :wink: :D

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68078 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Légyszi nekem is...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68074 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo! Kérlek nekem is küld el!
Köszi :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68032 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo,plz kuldd el nekem is a darabot!Thanx...

Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67875 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo:Nekem jöhet a történeted....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67869 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nah, akkor el is kezdeném: van egy kb. 85%ban kész színdarabom Húrin gyermekeinek történetéből, amit igyekszem befejezni. Akit érdekel, annak küldök, akinek már küldtem, az majd legyen szíves mondjon véleményt + mindenféle ötletet, segítséget, stb szívesen fogadok.
Ha úgy látom, hogy lesz értelme a dolognak, neki fogok esni még pár történetnek:
mindenekelőtt A Tengerész asszonya - Aldarion és Erendis,
aztán esetleg Tuor vagy Feanor története, de ezek még csak kósza ötletek.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67752 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Színművek
Na jó...most ne csak köszöngessünk hanem alkossatok is valamit (tudom könnyü ezt mondani....) de lefogadom hogy vannak azért kész vagy félkész müvek....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67647 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Svindler: én is köszönöm :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67637 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Köszi Svin!

Először a képzőművészeti-, azután a zene- és most ez a topik :wink: Gondolkoztunk, hogy megkérünk, hogy nyiss egy ilyen fórumot, de úgy látszik (részben) gondolatolvasó vagy.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67592 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Színművek
Svin:KÖÖÖSZIIIIIIIII! Végre nem terheljük a Beszélgetös topicot.... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67590 Írta: svindler
Színművek téma létrehozva svindler által
Cueddo kérte, hogy mivel többen is színdarab írásán ügyködnek legyen egy ilyen téma is, összefogni a tevékenységeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.715 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére