Zene

Több
21 éve 6 hónapja #90984 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!

Nos, újult erővel, a LEP-et kipihenve (az iskola átkainak terhe alatt) új feladatra kell koncentrálnunk. Egyelőre maradjunk szépen meg a GyU zenéinél, de már egy picit más legyen a cél: Az MTT 1. születésnapja. Nem tudom, hogy mi lesz akkor (amikor Battit erről kérdeztem, azt mondta, még nem gondolkozik a dolgon (ez kb. 2-án lehetett :) )), de van rá esély, hogy felléphetünk rajta. Ez ugyebár júniusban lenne megtartva (bár szerintem nyugodtan lehetne kétszer ünnepelni :D ). Addigra gyönyörű szépen meg tudjuk tanulni a dalokat+a kíséreteket is.

Kérdés: Mikor legyenek a próbák?

a): minden héten egy kijelölt nap (szombat v. vasárnap)
b) minden héten egy előre megbeszélt nap

Ezt jó lenne minél előbb eldönteni, és újraindítani a próbák sorát.

Kérem, mindenki nyilatkozzon a témában.

Üdv
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90591 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Oké, persze megértem, meg így visszagondolva nem nagy gond, hogy le lett fújva, nekem is volt vagy ezer dolgom, csak amikor megtudtam, hogy nem fogunk énekelni, akkor az rossz volt egy kicsit :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #90561 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Zene
ringbearer! nekem is kéne az in dreams! légyszi-légyszi! mélcím: ne-kuldj-levelet@maffia.hu

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #89534 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Elanor: a noldás talin Brisa kérte, hogy fújjuk le, mert csak gondok voltak (például szinte minden énekkaros be van osztva abban az időszakban).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #89479 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Ez mind igaz...igaz, hogy sok próba elmaradt (én sem tudtam elmenni mindre, de nem jókedvemből), és sokan nem voltak ott, de egy esélyt sem kapunk??? Hogy elénekeljük a szervezők előtt, és ők megmondják, hogy jó-e, vagy nem... akik azért készültek, sztem ennyit megérdemelnének... :cry:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #89467 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Hát... inkább No Comment... :?
[size=9:yseqhnfd]A békesség kedvéért... ;) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #89368 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Zene
Ring-bearer, nagyon köszi In dreamst! Pusza-pusza! Tegnap fél órán keresztül ezt játszottam, anyuéknak már jojózott a szeme. :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #89272 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
[size=9:34m3csst]Én 1 próbán sem voltam, úgyhogy én itt most átmegyek Gollamba... [/size]:?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #89041 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Mostmar mindegy, szepen hazavonatoztam es az egesz oromere csinaltam egy isteni dio tortat amit ma fogunk szetrombolni. :twisted:

Kincso, tudom hogy mindenkinek sok dolga van, nekem nem ezzel van gondom, hiszen en is szerveztem mar par konferenciat, tudom mi melo ez.
Azzal van bajom hogy az emberek nem tartjak magukat ahhoz amiben elozoleg megallapodunk, es errol meg csak ertesitest se kuldenek az illetekeseknek, merthogy "ugyis meglesznek nelkulem" vagy "majd megy az nelkulem is".
Na most ez igy nem megy. Felelosseggel kell lenni azok fele akikkel egyutt dolgozunk, kulonben nincs sikeres kooperacio es nincs eredmeny. Ilyen teren meg fel kene nonie par embernek. Ez is megoldodik idovel, de addig is bosszanto ha az ember felrugja a csaladi programjat hogy aztan kideruljon hogy tok felelsleges volt.

Mindegy, masodikan megyek disziteni, addig meg jo szilveszterezest mindenkinek!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88989 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Ez tényleg nem jó, hogy semmit sem tudunk eldönteni, és minden tali az utolsó pillanat (után) dől el, hogy mikor-hol-merre-meddig és lesz-e. :roll: [size=9:3ojbrjqa](Ez nem csak az énekkarosra vonatkozik, és tisztelet a kivételnek. :? ) [/size] Szervezni meg kellene tanulni, mert az embereket nem lehet zsinóron rángatni [size=9:3ojbrjqa](lehetőleg ne sértődjön meg senki, általánosságban beszélek, mert már több hasonló eset is előfordult :? ). [/size]- viszont az meg a másik dolog, hogy most sokan tényleg nagyon sokat dolgoznak a LEP-en ( :!: ), tehát olyan nagyon nem vagyunk komolytalanok... :roll: :idea: (Beleg, azért nézd csak meg 3-án az eredményt, meg a noldák is nagyon sokat dolgoztak [size=9:3ojbrjqa]/ez se ránk vonatkozik, mert mi tul.képp 2 napja véglegesítettük a vázlatot... :roll: :? /[/size] Ennek ellenére azonban a talikat jobban kellene szervezni, hogy ne történjen ilyen máskor többet. :roll: [size=9:3ojbrjqa]Nagyon-nagyon halkan megjegyzem, hogy én már az első színdarabos tali kapcsán is mondtam, hogy nem fél nappal előbb kellene a helyszínt és az időpontot átszervezni, mert bárkinek felborulhat a tervezett programja, de az volt az ellenérv, hogy úgyse jelentett senkinek gondot. Hát most jelentett...[/size]
Nahát erről ennyit. :roll:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88966 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Szóval mégegyszer: A január 3-ai szereplés elmarad.

Hogy miért? [size=9:ylfd3g48](Ezt most nem személyesen neked,mondom Ring, hanem mindenkinek)[/size]
:arrow: Azért, mert 4 próbát kellett lefújni a kb. 10 ből.
:arrow: Azért, mert, ha egy próba mégis összejött, akkoris kevesen voltunk
:arrow: Azért, mert az énekkaros szervezőknek van sok más dolguk.

A mai elmaradt próba miatt pedig én kérek elnézést Belegtől, hogy felrántgattuk Bp-re. 3-an eleve ottvoltunk Brisánál, és úgy gondoltam, hogy 4 személynek értelmetlen megtartani a próbát, amikor az énekkarunk majd' 20 fős.

Következő esélyünk a szereplésre (szerintem) az MTT 1. évfordulóján lesz júniusban (ha akkor tartjuk). Addig is lesznek rendszeresen próbák (hadd találjam ki azokat majd jan. 3 után. most nagyon nincs erőm még ezzel is foglalkozni). És akkorra már valszeg összejön a Lament is.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88936 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Miért van lefújva???

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88935 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Tok jo volt egyedul varni az Oktogonon, foleg hogy direkt ezert utaztam fel videkrol.
Megeccer, koszi, koszi.
Nagyon komolytalkannak tunik a tarsasag, nemtudom erdemes lesz-e egyaltalan a jovore nezve barmifele terveket szoni ez ugyben. :evil:

Nem az a baj hogy senki nem volt ott, hanem az, hogy alig 2 ember jelzett Lelinek hogy nem tud jonni (azt is itt a forumon asszem).
Ha hamarabb kiderul hogy senkinek sem jo, akkor eleve nem utaztam volna fel.
Felelossegerzet vagy valami?

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88931 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Zene
Az énekkar lefújva! Már ami a LEP-et illeti...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88761 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Zene

Légyszi ne feledkezzetek meg rólam se... csak annyira összejöttek a dolgok + a torkom is fáj :( megpróbálok helyrejönni.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88526 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Én nem leszek ott 30-án, viszont 2-án bármikor oda tudok menni, sőt vlsz, már előbb is ott leszek a díszítés miatt.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88525 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Fontos: Január 2-án minden énekkaros legkésőbb 19:00-ra menjen a Corvin moziba! Ugyanis ekkor fogja a vezetőség eldönteni, hogy színpadképes-e az énekkar. Igaz, jobb lenne 1/2 7-re odamenni, hogy be is tudjunk énekelni. (Szóval, aki tud, jöjjön 1/2 7-re (én 6-tól ottleszek).)
Gillz: Gitár; Ring: kazetta v. CD (ha megoldható, mindkettő); A Furulyásról pedig hétfőn döntünk.

Apropó, hétfő! Ki jön 30-án 3 órára Brisához? Már nincs sok próbánk, és, ha a Lamentet is akarjuk énekelni, akkor szükség van erre az 1 + próbára! A telefonszámom még mindig: 06-20-9-347-322. Aki jön, és gondja van, itt elér. Ennél többet én nem tudok tenni. Örültem volna, ha visszajeleztek, hogy tudjam, van-e értelme egyáltalán megtartani a próbát... Én ottleszek, Estel is, azt hiszem Gillz is...

Szeretettel várok mindenkit
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88517 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Jó, akkor lezongorázom.
De csak az In Dreamst, és az Aníront tudom lejátszani, mert a May It Be-t nem tudom! (Ezt jól megmondtam!...)
Honnan lesz lejátszó? :roll:
Nimashilin: holnap küldöm!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88294 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!
Én holnap elutazok, és csak jan. 2-án jövünk haza, ezért sajnos nem tudok elmenni a 30-ai és 2-ai próbákra, de ígérem nagyon szorgalmasan gyakorolni fogok!!! Egyébként nincs gond, szinte kívülről mennek! :D
Valszeg így csak 3-án fogunk találkozni, ezért MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET!!! :cheers:

Üdv.: Onering (Kinga)

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88258 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Igen, Telu jól tudja! (Köszi Telu ;) )
De sztem nélkülünk is el tudjátok dönteni, és akkor majd a 2-ai próbán informáltok minket ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88163 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Zene
Léli: Nem akarok senki nevében beszélni de elvilegén én úgy tudom hogy Elanor és Even 30.-án Debrecenben lesznek... (De ebben az ügyben Ők tudják jobban a dolgot ;) Csak szóltam :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88158 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Ring: Nagyon örülnénk annak a zongorának. A ritmusa az kb. olyan legyen, mint az eredetié. Nagy puszi és ölelés neked :hello: :bounce: A furulyaszólót én is el tudom játszani (csak a felső fisz-ben nem vagyok biztos...), csak...én jobban szeretek énekelni. Namindegy. Kérem, minden jelölt gyakorolja sokat a furulyaszólüt, és majd 30-án (vagy aki nem tud ott lenni, azt később hallgatjuk meg) döntünk, hogy ki fogja játszani.

Estel: Ám legyen. Még meghallgatjuk 30-án a dolgot. Szólók (emlékeim szerint): Even, Te, Beleg, Elanor és én. [size=9:3b3cwhgd]Jut eszembe, majd ne felejts el szólni, hogy meg kell beszélnünk, hogy te az In dreams-be mikor mit énkelj...[/size]

29-én nem lesz próba!

30-án: 3 órakor találkozunk Brisánál. Aki nem noldás, kérem itt, vagy nekem privátban jelezze, ha jönni fog. Azok kedvéért, akik nem tudják, hol lakik Brisa, kell egy talihelyszín+egy vezető? (javaslom 14:45-kor az Oktogonon lévő Burger King előtt találkozzatok). Ha nincs olyan, aki nem noldás, és tudja az utat, akkor azt is megoldjuk, de ezért kérem, hogy mindenki úgy jelentkezzen, hogy azt is mondja meg, tudja-e, hol lakik Brisa.

A 2.-ai próbáról még nincsenek pontosa terveim (beszélek valami fejessel ezügyben), de készüljetek fel, hogy mindenképpen meg lesz tartva... (Kincső, mehetünk hozzátok?)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #88099 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Léli: :o h: Ja, ha ilyen a hozzáállás, akkor akár az Aníront is kihúzhatjuk... :roll: Hány szólista is van a Lamentben tulajdonképpen? Mert abból ketten - Beleg és sz.sz.* - már biztosan gyakorolták szorgalmasan a szólamukat, és nem örülnék neki, ha most kitalálnánk, hogy nem lesz. :shake:

Ja, és 30.-án mikor lesz a próba :?: Addig, ha lehet, ne döntsük el semmit! :nono: Ott majd legfeljebb kiderül élesben, hogy amit tudunk, abból mi az, ami felhozható három napos gyakorlás után előadható szintre, és mi az, ami nem... :idea: No és még addig is van idő! Szerintem is lehet, hogy az ünnepekre való tekintettel voltak olyanok, akik eddig "lustítottak" a számokkal, de aki komolyan részt akar venni ebben a dologban, az immáron jobb, ha nekiáll gyakorolni... Na, mit gondoltok, fog menni, vagy feladjuk inkább? ;)

Zenekíséret: Bizony jól jönne a zongora is a gitár és a furulya mellé, azt hiszem! :D Ring, tényleg meg tudnád oldani? :itscool:

*: [size=9:3lpdaet9]szerény személyem[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87995 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Zene
Ring-medvézőm , te drága, te Egyetlen!!! 8) :) Írd le nekem In dreams kottáját, ABC-s hangokkal, vagy ahogy karod. Tedd meg ezt, értem, nekem, stb... Kőőőnyííí! Örök hálám, ha +teszed. Köszi!!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87920 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Lesz próba 29-én?
Hát, az én furulya tudásom nem nagy, de ha nincs más, akkor szívesen.
És Te Léli?
Szerintem egy fekete kottatartót mindenki be tud szerezni!
Beleteszitek olyan átlátszó tartóba a kottát és befűzitek!
1 ötlet: az In Dreams, és talán az Aníron le tudnám zongorázni kazettára vagy CD-re.
30-án nem megyek. [size=9:2ktmv2z7](szülinapom van)[/size]

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87651 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Sajnalom hogy nem tudtam ott lenni azon a proban, akkor talan megnezhettuk volna hogy a Lament hogy hangzik ha csak egy ember enekli szoloban, en ugyanis naponta tobbszor is elprobalom es egesz jol megy, szinte mar kotta nelkul.
Mindenesetre en tovabbra is probalom. A 30-i kosza talin megnezhetnenk hogy megis milyen lenne.
Kulonben is az eredetiben csak egy ember (tunde) enekli a szolot.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87636 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Zene

Losttűrwen írta: Fuvolával lehet h jobban hangzana, csak hát ki tud azon játszani 8O :?


Adsz fuvolát... :roll: 8) (És hívod a mentőket... )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87509 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Zene
Mucuskáim, ha már így benne vagytok a furulyázásban és hasonlók, nem tudnátok nekem elküldeni az In Dreams kottáját? A "...we will meet again"-re már képtelen voltam rájönni. /A többit egyedül agyaltam ki fuvolán, 2 hónapja tanulok, puszi a hasamra, vállveregetés, stb... :P /
Kőőőnyííí! Akinek +van, küldje el! Köszke!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87507 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Zene
Fuvolával lehet h jobban hangzana, csak hát ki tud azon játszani 8O :?
Nu, ha gondoljátok holnap előáshatom a furulyám (szép fehér :D ), aztán megnézem tok-e kezdeni vele vmit :? ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #87457 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Losttűrwen: Nézz be a Közösség/111. születésnap topicba, és olvasd el. Ott fogjuk énekelni a film dalait. Ehhez kell a furulyakiséret. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.684 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére