Képzőművészet

Több
19 éve 7 hónapja #232085 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Az eredeti kellene, mert az MTT-nek sajna nincs pénze arra, hogy ilyen nagy méretű képeket nyomtasson... Ha elsőbségivel fel tudnád adni, az biztosan ideérne gyorsan.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231994 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa, azt szeretném megkérdezni, hogy az eredeti kell e mindenképp v. elég egy bescennelt verzió is, amit ki tudtok nyomtatni? Mivel nem tudom, hogy postai úton mikor ér oda :( (sajna hirhedten késnek olykor a Posta emberei a küldeményekkel :? )
Illetve a scannelt képet bármikor ki tudjátok nyomtatni :)

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231957 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Siss, lásd lentebb. :wink: (A3-as vagy annál nagyobb méret. Jó lenne, ha valami színes technival készülhetne, mert az látványosabb.)

Köszi a Te segítségedet is.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #231886 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Akkor én meg vállalom Meliant, és nem mondom biztosra, de talán Thingolt is. Kérdés: mekkorának kell lennie és milyen anyagra kéne készülnie? Sima papíron kívül nem hiszem, hogy mást be tudnék szerezni :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231874 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Oké, Nim, várjuk a képet. :wink:
(Az állaton még gondolkozom.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231871 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én megpróbálkozhatok esetleg Lúthiennel................. :oops:
De csak próbálkozás szintjén,aztán ha kész lesz lefotózom és belinkelem.Majd eldöntitek,h kell-e,oké?
(De ha vmi állat kell akkor szóljatok :D pl. sárkány,ló ilyesmi)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231858 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szupi! :D
De hol van Finwe? Rá még nagyon számítok.

Másnak nincs kedve beszállni?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231813 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Akkor én vállalom Feanor fiait.

Jó.

Amik eddig vannak:
Soulreaver: Elrond
Elmoth: Túrin
nodlee: Feanor fiai

Ja, és szerintem azért legyen valamilyen "színes" techinka. pl a grafika az nem túl díszletjellegű... szerintem. (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #231790 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elmoth írta: Na, ez a dolog nekem tetszik, úgyhogy Túrint vállalom. Asszem A2-esben. De ha kell akkor Húrinról vagy Tuorról is rajzolok.(Van róla 1-2 skiccem... :lol: ) Egyébként Feanor fiait jó lenne azonos méretben és stílusban elkészíteni, nem? És mivel sokan vannak elég lenne az A3-as méret. Lehetne grafittal, vagy pasztellel is dolgozni? Az gyorsabb, mint festeni...


Lehet mindenfélével dolgozni, csak jól nézzen ki. :D

Hát, ha egy valaki elvállalná Feanor fiait, télleg jó lenne egy stílusban elkészíteni őket. De már az is nagyszerű lenne, ha egy nagyméretű lapra mind a heten rákerülhetnének (pl. félkörben, középen a szilmarilokkal). (Ez esetben már van is ötletem, miképp fogjuk beilleszteni őket a kalandjátékba).

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231707 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nodlee írta: EMBEREK! Figyeljetek Brisára! Fontos volna a segítség!! A3as, vagy nagyobb mellképek kellenének akármilyen Szilmarilokban szereplő főszereplőrőről (Beren, Earendil, Lúthien, Melian, Thingol, Elros, Elrond, Túrin stb...)!!

Brisa: Feanor nemtudom hol van... Batti pincéjében? ((((:


Na, ez a dolog nekem tetszik, úgyhogy Túrint vállalom. Asszem A2-esben. De ha kell akkor Húrinról vagy Tuorról is rajzolok.(Van róla 1-2 skiccem... :lol: ) Egyébként Feanor fiait jó lenne azonos méretben és stílusban elkészíteni, nem? És mivel sokan vannak elég lenne az A3-as méret. Lehetne grafittal, vagy pasztellel is dolgozni? Az gyorsabb, mint festeni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231664 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
EMBEREK! Figyeljetek Brisára! Fontos volna a segítség!! A3as, vagy nagyobb mellképek kellenének akármilyen Szilmarilokban szereplő főszereplőrőről (Beren, Earendil, Lúthien, Melian, Thingol, Elros, Elrond, Túrin stb...)!!

Brisa: Feanor nemtudom hol van... Batti pincéjében? ((((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231638 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Privi ment, Soul. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231565 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ok, akkor egy mellkép rendel ;)
Ha minden igaz, akkor lesz rá időm, mivel ma rendeztem el az utolsó lehetséges vizsgaidőpontot és szabad leszek ezáltal a két ünnep között, most már 100%! :D

Erről jut eszembe.... milyen címre küldjem el? ;)

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231542 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A táboros A1-es méretű volt sztem.

Soul, csak szimplán egy mellkép kellene róla. Tehát a feje és a vállai látszódjanak. Nem kell túlbonyolítani. :wink:

Nodlee, megvan még amúgy Feanor? Jó lenne, azt is felhasználni.

De ez így még nagyon kevés. Emberek, segítsetek!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231518 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Rendben, akkor elvállalom Elrondot. A/3-as méretben, különben:
1. Nem leszek vele készen
2. Macerás elküldeni, de végülis el lehet :D
Akkor a másodkori Elrondot...Amúgy, téma meg van adva vagy csak úgy lehet akármilyen szituáció(pl. a harci öltözetben, béke idei öltözet stb.)?

Mellesleg, lehet, hogy nagyon szép A/3-nál nagyobb méretben, de én azt nem merem bevállalni a két ünnep közötti rövid időintervallumra, mivel még tanulnom sem ártana a vizsgáimra(az első épp 4.-én lesz :( )
Szvsz el tudom küldeni még szilveszter előtt legkésőbb 1.-én v. 2.-án. (elméletileg megérkezik addigra, nem ?)

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231482 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Oké, nyilván megoldjuk, ha valaki nem akarja bevállalni egyedül egy batárnagy kép megfestését. Mi is egy álló napon át festettük Eenával Feanort. Este a sátroban ecsetekkel rémálmodtam!! Jaco a tanúm rá (((: najó, nem offolok.

Akkoris, ha valaki vállal valamit, azt úgy vállalja, hogy kész lesz tényleg, mert felírom, h ki mit vállalt, és néha izélgetni fogom, hogy mi a helyzet..
Van igény személyes találkozóra a feladatok kiosztására?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231474 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nodlee írta: Akkor mindenki írja be, hogy mit vállal (ha lehet, akkor vastagított betűvel)! Csak hogy össze legyen fogva a dolog, és ne kallódjon el. Amúgy a tábori kép az legalább kétszet A3as volt.. sőőt...
Szóval szerintem A3asnál nagyobbak kellenének, hiszen úgy látványos a dolog..

talán az is elég, meg esetleg rá lehet ragasztani egy színes kartonra ami a kerete lesz és máris feltűnőbb :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231470 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Akkor mindenki írja be, hogy mit vállal (ha lehet, akkor vastagított betűvel)! Csak hogy össze legyen fogva a dolog, és ne kallódjon el. Amúgy a tábori kép az legalább kétszet A3as volt.. sőőt...
Szóval szerintem A3asnál nagyobbak kellenének, hiszen úgy látványos a dolog..

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231462 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Igen, A3-as mérte jobb lenne, és postán küldd lécci, ha vidéki vagy. És természetesen a másodkori Elrondot kérjük. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231365 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Képzőművészet
jobb volna A3-ban, ha lehet

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231359 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa!

Én szívesen elvállalom Elrondot. Fekete-fehérben tudom csak megcsinálni, mivel az az egyetlen technika, amihez értek ;)
A két ünnep között szerintem meg is tudom csinálni. Amúgy a mikori Elrondot csináljam meg? A másod- v. harmadkorit? Illetve remélem megfelel A/4-es méretben, ha nagyobb kell, akkor szólj!
(Ha A/3, az sem baj, csak kell egy hely, ahol be is tudom scannelni v. max. elküldöm póstán :? :D )

Nodlee, az összejövetelekről annyit, hogy szíves örömest mennék, de jelenleg annyira el vagyok havazva vizsgákkal meg miegyéb, hogy örülök, hogy élek ;) Amúgy, februártól aktuális nekem. Ez azonban csak rám vonatkozik :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231157 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Még képeim:
(remélem nem zavar senkit,h berakom őket :oops: )
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph
Üvegfestmény-sablonok lennének.
:)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231137 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nodlee, táboros méretű lenne az ideális. És köszi.

Minél több kép készül, annál jobb. A Szil "nagy nevei" közül szinte bárki lehet, nemcsak tüncök: Beren, Earendil, Lúthien, Melian, Thingol, Elros, Elrond, Túrin stb. stb.

Még valami: ha megvannak, kiket festetek meg, írjátok meg lécci. A kalandjáték miatt.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231118 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Brisa írta: Sziasztok!

Szeretnénk felkérni a Képzőművészeti Csoportot, hogy a LEP-re készítse el "fő tüncök" portréját: Finwe, Fingolfin, Feanor és fiai stb.

Olyasmi szellemiségben kellene, mint ahogy Nodlee készítette el Feanort a táborban. De fontos, hogy a képen ne szerepeljen a nevük!

A LEP-en dekorációként lenne ezekre szükség, valamint a kalandjátékhoz kellenének.

Tudjátok vállalni? Meglesznek időben?


Legjobb tudomásom szerint nincs még képzőművészeti csoport, mivel az emberek tosznak eljönni a megszervezett találkozókra... ):
Ennek ellenére vállalom a "majd-egyszer-talán-lesz" csoport nevében, hogy megcsináljuk. Gondolom valami egységesség kéne a képekbe...
Mekkora méret kéne?

akit érdekel ez, az írjon időpontot, hogy mikor ér rá találkozni, és megbeszélni, hogy ki mit vállal!!

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231089 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A LEP jan. 3-án lesz. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231071 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa, mikorra kell a LEP-re a tümde kép(ek)?
Mert, akkor lehet, hogy el tudom vállalni az egyiket! :D
A két ünnep között meg tudom csinálni, de előbb ill. később nem :( (kissé el vagyok havazva a vizsgákkal, meg ilyesmi, bocsi :D )

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230757 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Szeretnénk felkérni a Képzőművészeti Csoportot, hogy a LEP-re készítse el "fő tüncök" portréját: Finwe, Fingolfin, Feanor és fiai stb.

Olyasmi szellemiségben kellene, mint ahogy Nodlee készítette el Feanort a táborban. De fontos, hogy a képen ne szerepeljen a nevük!

A LEP-en dekorációként lenne ezekre szükség, valamint a kalandjátékhoz kellenének.

Tudjátok vállalni? Meglesznek időben?


Nimrocco, én vontam össze a 3 hozzászólásodat... (Használd bátran a szerkeszt gombot máskor. :wink: )

Well, átírtam az 'elf' szót 'tündére', mert így mégiscsak jobban passzol egy Tolkien site-hoz. Ugye, nem baj? :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230751 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Itt van egy fóliára készült képem és egyben az első "ember" ábrázolásom.Eddig kizárólag lovakat, esetleg egyéb állatokat rajzoltam.
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph

Jobb minőségben:
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph

A fejük:
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... pg&.src=ph

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230693 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nnnna.... üdv minden jótét léleknek ;)
Ígéretemhez híven (amiket igyekszem betartani ;) :twisted: ) itt egy kép, ami remélem a szerénységéhez képest elnyeri tetszéseteket :D Órai termék... épp nem volt jobb dolgom.... na jó.... lett volna, de inkább rajzolhatnékom támadt :mrgreen: :bandit: :tongue:

www.tolkien.hu/image.php?imgid=207

Nekem mindenesetre teccik :D (mondta az ürge "szerényen" és ráomlott a menyezet ;) :pimp: :evil3: )

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230640 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elmoth írta: Na én is beteszek 1 képet. Eléggé régi, 3 éve készült...
www.star.bme.hu/~molber/images/fa.jpg


Elmoth!!! EZ NAGYON JÓÓÓÓ!!!! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.676 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére